hallo hier de datums wanneer de techniektrainingen doorgaan. woensdag om 19u:11/9- 25/9- 9/10- 23/10- 6/11- 20/11- 4/12- onder leiding van nico vandecaveye. hopelijk kan iedereen aanwezig zijn? zeker de moeite waard. vele groetjes afg.Dominique lahousse
na de goede eerste helft tegen Geluwe gingen we vol vertrouwen (later zou blijken TE veel vertrouwen) naar hekkensluiter Brielen.
toen we er aan kwamen zagen we een toffe, KSA-achtige groep jongens en meisjes balspelletjes spelen op de mat. Dit zou een makkie worden. GEEN ONDERSCHATTING - snel spelen en de ruimtes benutten waren de opdrachten. We verwachtten een enthousiaste leuterige tegenstander maar ons goede voetbal zou ons vlot laten winnen. Direct de tegenstander bij de keel grijpen, snel scoren en de tweede helft zouden we dan een doelpuntenfestival houden
30' later of tijdens de rust ontwaakte (dit is wat er gebeurd na het slapen) de groep uit een nare droom 1-0 stond het en we hadden niets gebracht van ons goede voetbal. De opdrachten werden niet uitgevoerd en de tegenstander bleek 110% inzet te tonen.
Tijdens de rust was er duidelijk onweer in de kleedkamer ! Gelukkig was iedereen zich bewust van de gemaakte fouten. de tweede helft werd er gevoetbald met de werkpunten in ons achterhoofd en dit loonde. 1-4 werd het na een goede tweede helft.