Ik begin nu te voelen dat het echte leven hier begint. Tot nu toe was het voornamelijk 'vakantie', maar nu zijn lessen begonnen... Niet dat ik er veel heb, maar toch wel elke dag iets. Zal jullie eens even mijn wekelijkse uurrooster tonen.
Maandag : 11:00-12:30 : Children's literature
Dinsdag : 12:00 - 13:15 : Foreign language teaching 14:30 - 17:00 : Basque culture
Woensdag : 11:15 - 12:30 : Children's literature
Donderdag : 9:00 -13:00 Practicum Arizmendi Ikastola (dit betekent dus mijn stage in een lagere school. Een Baskische lagere school noemen zij Arizmendi Ikastola. Arizmendi slaat op de oprichter en Ikastola betekent shcool in het Baskisch. Met de practicum begin ik 2 oktober, dus deze week nog een extra dagje vrij!)
Vrijdag : 11:45 - 13:15 : Foreign language teaching.
Zoals jullie zien, heb ik niet al te veel les. maar dat betekent niet dat ik altijd op mijn luie gat kan zitten. Er zijn altijd wel werkjes, of artikels te lezen en ... Ik heb dus wel al nieuwe klasgenoten ontmoet, ik zit in 2 verschillende klassen, en ze zijn echt tof. We hadden zo een hele introductieles waarin Sara, Louise en ik ons continu moesten voorstellen aan nieuwe groepjes. En uiteindelijk moest de klas bepaalde dingen over ons weten.. Freaky hihi. Maar ik heb snel mijn sociale kant aangesproken en mij er doorheen geworsteld Er waren echt al klasgenoten die mij uitnodigden om samen te gaan shoppen, naar hun repetitielokaal te komen kijken,.. dus het was een zeer warm onthaal voor ons Erasmusjes !
En daar ik niet lui wil zijn en al goed mijn best doe door hier elke 2 dagen te gaan lopen.. ben ik vandaag ook nog info gaan vragen over een fitness centrum hier. En als 1 van de Erasmus studenten zo lief is om mij te vergezellen, begin ik hier vanaf 1 oktober met groepslessen. Ik kijk er al naar uit. Niet dat ik het lopen niet fijn vind, maar er hangt hier best wel een vervuilde lucht en er is niet echt een mooi pad of genoeg vlakke banen..
Gisteren hebben Sara en ik ook nog gekookt voor de 4 andere Erasmussers. Eerst zalm en noedels met verse groentjes... MMMM... (natuurlijk door Sara gemaakt) en als dessert pannenkoekjes (ja.. ik was de dessertchef ). Dus hebben we weer eens lekker samen gezeten. Het is een zeer tof groepje, maar ik geef toch nog voorkeur aan mijn leuke vriendjes van thuis!! Maar ik moet jullie laten, want ik heb binnen 2 minuten afgesproken met Louise.
Vele groetjes... xxx
24-09-2008 om 16:48
geschreven door Chiara 
|