F=7 - M=7
De slaapplaats van gisteren was dik in orde. Redelijk wat regeltjes maar dat moet waarschijnlijk als je de kwaliteit hoog wil houden. Maar als u zelf ooit op stap gaat en in Oloron passeert, overnacht dan zeker in Relais du Bastet.
Opnieuw een kuitenbijter vandaag, de zondvloed viel op zich nog wel mee maar het is toch steeds een domper op de feestvreugde. Het eerste stuk was veel asfalt maar het laatste stuk was klimmen en dalen in het bos. Door de kleigrond was het behoorlijk glibberig. Mijn blein was duidelijk niet akkoord met dit stuk. Ik was en ben stikop. Voor mijn vertrek vroegen mensen wel eens hoeveel ik ongeveer per dag moet lopen: "Tussen de 20 en de 25? Dat valt dan nog wel mee!" Na 5 dagen wandelen kan ik u zeggen, dat valt dik tegen!
Voorlopig komen we zo goed als niemand tegen. Het lijkt wel of we enigste zotten zijn die nu aan dit avontuur bezig zijn. We slapen vandaag in de refuge communale. Het enigste gebouw naast een Unesco-kerkje en 5 andere gebouwen. Dat wordt dadelijk al weer vroeg het bedje in en ik vind het nog geeneens niet erg.
Vandaag trouwens een speciale vermelding voor mijn schoenen. Ondanks een ganse dag regen waren mijn voetjes droog.
|