Foto
Inhoud blog
  • Brochure Sport & Beweging 2011
  • Bowling For Bolivia 2010 breekt alle records!
  • Bowling for Bolivia - Het resultaat!
  • Inschrijvingslijst B4B
  • Bowling For Bolivia
  • VLBK Bowling
  • Bowling: Vlaams Bedrijvenkampioenschap
  • Sportieve dagen bij Bond Moyson
  • BM United! Kalender
  • MTB Clinic
  • Zaalvoetbal voor Vrouwen
  • Mountainbike Clinic - 5 september 2010
  • City MTB Challenge - 12 september 2010
  • S-Mail Artikel - Juli 2010
  • BM United!
  • WK Zumba
  • Foto's Triatlon Duatlon Hamme
  • Familie-Sportelnamiddag - 1 juli 2010
  • Fiets je werk weg!
  • Bond Moyson Sportief! opnieuw naar Hamme!
  • Stadsloop Gent 2010 - Foto's
  • Stadsloop Gent 2010
  • Ronde van Zele
  • Een rijzende zon bij BM United!
  • BM United! viert 3de overwinning.
  • Zumba Denderleeuw
  • BM Run tegen armoede
  • Jaarkalender 2010
  • Bonding. Binding. Coating. Leading.
  • Brochure Sport & Beweging
  • Zumba Gold
  • Start To Yoga
  • Bowling For Bolivia: opnieuw een groot succes!
  • Los d'erin bij Aquafin.
  • Geef ons maar een Renault...
  • Bowling for Bolivia!
  • S-Sport - Danshart 2009
  • Fiets mee met 10voorTour-kandidaten!
  • "Onze" 10voorTour-kandidaat!
  • Toen ging de zon onder...
  • Toptech Europe, niet zo top!
  • Week van de Sport!
  • Uitrusting BM United!
  • Start To Yoga!
  • Hoe kwam je op deze blog terecht?
  • Een geslaagde ATS Run!
  • BM Sportief! schittert in Hamme!
  • Nieuwe lessenreeks Tai Chi?
  • ATS Run Merelbeke
  • Stadsloop Gent 2009 - Bedankt!
    Zoeken in blog

    Archief per maand
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 09-2005
          
    Bond Moyson Sportief !

    Voor alle personeelsleden van Bond Moyson Oost-Vlaanderen en aanverwante vzw's.
    25-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BM United!
    BM United!, de zaalvoetbalploeg van Bond Moyson Oost-Vlaanderen, speelde op woensdag 16 juni 2010 zijn laatste wedstrijd van het seizoen 2009-2010. De tegenstander was Hexion, die voor de start van de match al kampioen was, zodat er voor hun maar weinig meer op het spel stond.

    Voor ons daarentegen hing er nog een halve eerkwestie aan vast. We konden op het vooropgestelde gemiddelde van 5-5 komen, 5 matchen winnen en 5 verliezen. Voor een 1ste seizoen zou dit niet slecht zijn. Ook wouden we niet "voorlaatste" worden, vooral omdat de "allerlaatste" 0 (nul) punten heeft. We gaven dus onze volledige inzet en starten geconcentreerd aan de wedstrijd.

    Het wedstrijdverloop was (wederom) in ons voordeel, maar toch konden we er geen positief slot aan breien. Het werd 0-1 voor ons. Via een owngoal werd het 1-1. Geen paniek, kan gebeuren, het is nog een lange weg. We komen 1-2 voor, maar 2 minuten later werd het 2-2. Euhm, mja, door een owngoal. Nogaltijd geen paniek, maar toch iets te overhaast over en weer geloop en schoten vanop onmogelijke plaatsen. Met een verlies van 5-3 tot gevolg. Toen we op 5 minuten van het eindsignaal nog 5-4 maakte, sloeg de ongelofelijk partijdige scheidsrechter helemaal in het rood en was het vooral hij die paniekeerde. Nu had hij er alles aan gedaan om Hexion te laten winnen (los van het goede, georganiseerde spel dat de spelers op de "mat" legde, niets daar over) en dan nog komen die verduivelde BM United'ers nog terug ook. "Ik zal maar gewoon affluiten, stel u voor dat het nog gelijk wordt, of erger, Hexion verliest hun kampioenmatch...", moet hij gedacht hebben. Wat hij 4 minuten voor de reguliere speeltijd dan in praktijk omzette. Ach ja, geen steen te werpen, allemaal een beetje sportgerelateerde frustratie en onmacht. Allemaal begrijpelijk. Meermaals de betere ploeg zijn, of zeker niet weggespeeld worden, maar toch niet altijd de verhoopte winst halen.

    Seizoen 2009-2010 sluiten we met opgeheven hoofd af. We maakten 102 (prachtige) doelpunten. Het 2de meeste (na kampioen Hexion) van de 3 verschillende reeksen en dus 18 ploegen! We kregen slechts 57 doelpunten te verwerken, waarmee we in de bovenste helft terecht komen. Dus we staan ondergewaardeerd en volgend jaar wordt de lat hoger gelegd. Meer winstmatchen, meer goals maken, minder goals tegen, minder owngoals maken en vooral nog meer plezier en samenhang. Ook ons supportersaantal wensen we te verdubbelen, van 1 naar 2. Kandidaten kunnen bij de spelers informatie inwinnen.

    Interesse om zelf eens een bal te trappen met BM United!? Op vrijdag 17 september wordt er in de aanloop naar het nieuwe seizoen in sporthal Hekers (Zwijnaarde) een oefenwedstrijd gepland. Ben je een voetballer? Was je een voetballer? Wil je een voetballer worden? Maar primeert plezier, collegialiteit, inzet en overgave toch op het resultaat, dan verwelkomen wij je graag en mag je 1 van de spelers hierover aanspreken. Tot dan!







     

    Alle foto's zijn via onderstaande link te downloaden:
    http://picasaweb.google.com/102351475804372868969/BMUnited


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (2)

    30-06-2010
    BM United!

    Beste Alain

    Bij het uitbouwen van een sportief bewegingsprogramma, op maat van alle personeelsleden van Bond Moyson Oost-Vlaanderen, mag je kritiek verwachten.
    Gegronde en gefundeerde kritiek wordt aanvaardt en zelfs gebruikt tot verbetering van onze werking, voor een strakkere organisatie en tot de uitbouw van nieuwe activiteiten in nieuwe regios.

    Uw negatieve, aanvallende reactie daarentegen, in de richting van de gehele zaalvoetbalploeg van Bond Moyson, verrast ons dan ook enorm. Vooral doordat uw aanval op een bepaald moment persoonlijk wordt, dringt een antwoord zich op.

    Deze discussie zal wel niet langer publiekelijk op deze blog gevoerd worden om nodeloos gepalaver te vermijden. We zijn namelijk allemaal collegas, dus we beseffen dat ieders tijd kostbaar is en dusdanig beter nuttig gespendeerd kan worden.

    Eerstdaags zal u via e-mail gecontacteerd worden om het gezamenlijk standpunt van de volledige groep van de 12 spelers van BM United! weer te geven. Uit uw antwoord hierop leren wij graag wat uw motivatie was deze commotie te starten. Tevens volg ik graag uw raad op en wil ik proactief handelen. Ik verzamel alle door u aangereikte, correcte informatie waarop u zich staaft, zo staat u mij toe om aan eventuele fouten uit het verleden toch nog een positieve wending te geven.

    Sportieve groeten

    Rinus

    30-06-2010 om 08:53 geschreven door Rinus


    28-06-2010
    reactie op zaalvoetbalploeg United
    beste dat er weinig supporters zijn , ja beetje eigen fout zeker! same met het aantal spelers!
    ik moet eerlijk zeggen dat als je zoiets organiseert ( vanuit de WG) dat het de bedoeling is dat iedereen zicht ontspant en er plezier aan beleefd , niet waar?  moet zeggen dat er van ontspanning weinig aan is. Groepjesvorming ? er bleven reeds enkelen weg. Tip: doe daar iets aan .

    28-06-2010 om 14:07 geschreven door alain




    Blog als favoriet !

    Gastenboek
  • Nieuwe voetbaloutfit
  • Harelbeekse Minivoetbalhappening
  • nice
  • Een hele fijne woensdag.
  • spinning

    --> FORUM <--


    E-mail mij

    Voor al uw vragen !


    My Links
  • Recreas
  • S-Sport
  • VIVA-SVV
  • Activiteitenkalender vzw's
  • Gezondheidswebsite
  • Bond Moyson Cycling Team

  • Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs