Inhoud blog
  • nieuwe blog!
  • problemen met blog
  • Spa secrets collectie van kruidvat
  • highliters van JDWGlow cosmetics
  • opgemaakte producten april & mei
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    gold50
    www.bloggen.be/gold50
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    liefdenetwerk
    www.bloggen.be/liefden
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    tlissewegenartje
    www.bloggen.be/tlissew
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    filip_en_nathalie
    www.bloggen.be/filip_e
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    habbo2
    www.bloggen.be/habbo2
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    liefdenetwerk
    www.bloggen.be/liefden
    Uittesten van verschillende beautyproducten en shoplogs
    Shoplogs, beautybabbels, resultaten van producten enz enz
    04-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dagelijkse verzorging deel 2
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Hallo allemaal,

    Zoals ik in mijn vorige blog al zei, gebruik ik 's morgens mijn producten van Clinique en s' avonds producten van Estee Lauder. Een echt bijzondere reden heb ik hier niet voor. De producten van Clinique die ik momenteel gebruik zijn redelijk agressief voor mijn huid, deze van Estee Lauder zijn letterlijk en figuurlijk een stuk zachter. Een andere reden is dat ik 's avonds ergens anders ben en dat ik geen zin heb om al mijn producten heen en weer te sleuren én afwisseling is altijd leuk ;-).

    Nadat ik 's avonds mijn make up heb verwijderd ga ik aan de slag met de 'perfectly clean' wascréme/schuim, dit is een luchtige, schuimachtige witte créme emulsie die met contact met water op je huid verandert in zijde. De schuim voelt zo zacht en net dat maakt dit product zo zalig! Ik gebruik dan ook altijd mijn handen voor deze in te masseren en niet mijn clarisonic die ik 's ochtends wel gebruik. Deze wasschuim is veruit mijn favoriet!  

    Daarna ga ik aan de slag met mijn 'fresh balancing lotion' om mijn huid te 'tonen' en de poriën te sluiten. Deze voelt ook zacht en ruikt net als de schuim lekker fris. ik laat deze nog enkele seconden drogen vooraleer ik mijn volgende stap uitvoer.

    Dan is het tijd voor mijn fa vo riete serum van dit merk namelijk Idealist serum, niet goedkoop in aankoop, i know , maaarr wel heel effectief en ook erg zuinig in gebruik. Eén pompje volstaat voor mijn hele gelaat. Het serum ruikt fris, wat citrus-achtig en trekt zo goed als direct in. Het zorgt voor minder zichtbare poriën en een egalere teint. Dit product werkt zo goed dat ik zonder foundation de deur uit durf!

    Ten slotte smeer ik mijn nachtcréme, in mijn geval hydrationist voor de gemengde huid (is verkrijgbaar in 2 varianten!) deze, niet vette créme doet alles wat ik van een créme verwacht. Hij hydrateert, trekt snel in, is niet vet en zorgt er preventief voor dat die eerste rimpeltjes zo lang mogelijk weg blijven ;-)

    Zo dit was weer voor vandaag, nu weten jullie tenminste al hoe ik mijn gezicht elke dag verzorg en welke producten ik hiervoor gebruik

    Hopelijk hebben jullie er iets aan gehad en tot snel


    liefs

    Sofie

    xoxo

    04-04-2015 om 19:43 geschreven door Beautytester  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    03-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dagelijkse verzorging
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hallo allemaal,

    Vandaag ga ik aan jullie toelichten met welke producten ik elke dag mijn gezicht verzorg.
    Allereerst zal ik jullie meegeven dat ik een normale tot gemengde huid heb, ook heb ik regelmatig last van puistjes en onzuiverheden.
    Ik heb werkelijk al alles geprobeerd om mijn puistjes te laten verdwijnen maar helaas..
    Door medisch onderzoek en de nodige tests blijkt dat dit gegeven bij mij een hormonale oorzaak heeft... Niets aan te doen dus.
    Het is voor mij dus noodzakelijk om een goede dagelijkse verzorging te handhaven voor 'break-outs' te voorkomen of op z'n minst beperken.

    Op dit moment gebruik ik 's ochtends de producten van clinique nummer 4. Nummer 4 betekend voor de vette tot zeer vette huid. (nummer 3 is voor de gemengde tot vette huid, nummer 2 is voor de normale tot droge huid en nummer 1 is voor de droge tot zeer droge huid als ik me niet vergis )
    Ik gebruik het 3-stappenplan en daarna nog een bijkomende dagcréme. 
    Mijn driestappenplan bestaat uit:
    - een cleansing gel voor een diepe reiniging van het gelaat.
    - een lotion voor de restjes van de gel weg te nemen en de poriën te sluiten
    - een hydraterende gel voor je huid terug in balans te brengen
    Hierna gebruik ik nog de moisture surge gel dagcreme omdat de hydratende gel niet volstaat om te hydrateren en omdat mijn huid anders 'te droog' blijft. Uitdrogen is zeker niet de bedoeling want dan gaat de huid nog meer talg aanmaken en krijg je nog meer puistjes en onzuiverheden!
    Ik vind de producten zeer aangenaam in gebruik en doeltreffend voor een vette huid.
    Voor mij zijn de producten momenteel ietsje te agressief, ik gebruik hiervoor een extra laagje van de hydraterende gel zodat mijn huid terug in balans komt .
    Wanneer ik mijn gezicht was met de cleansing gel gebruik ik de clarisonic borstel voor extra diepe reiniging. Deze geeft ook echt een fijn gevoel!

    's avonds gebruik ik producten van estee lauder (hier zal ik later een revieuw van maken)

    Hopelijk vonden jullie dit interessant en tot binnenkort!

    liefs Sofie
    xoxo

    03-04-2015 om 00:00 geschreven door Beautytester  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Tags:dagelijkse verzorging
    01-04-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welkom
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hallo allemaal en welkom op mijn blog,



    Ik zal beginnen met mezelf even voor te stellen



    Ik ben Sofie en ik ben 25 jaar.



    Zo lang ik mij herinner ben ik al bezig met mode, beauty en alles wat daar rond hangt.



    Sinds een half jaartje heb ik verschillende youtubers en blogs gelezen in verband met mijn interesses.



    Ik betrapte mezelf erop dat ik volledige dagen kon vullen met deze activiteiten. Net omdat ik zo graag reviews lees en filmpjes bekijk, heb ik besloten om mijn eigen blog te starten. Ik heb hier heel eerlijk lang over getwijfeld puur uit schrik voor eventuele negatieve reacties en kritieken, maar soit heb mezelf zo ver gekregen.



    Wat mijn blog zo bijzonder maakt is dat ik geen enkele opleiding of enige vorm van scholing heb in beauty, mode, haartooi enz enz. Je moet dus ook geen make-up tutorials gaan verwachten, dit laat ik over aan specialisten.



    Ik wil producten revieuwen die ik zelf koop en zelf gebruik. Het gaat hier dan zowel over verzorging voor gezicht, lichaam en haar als over make-up, ook parfum, mode en een tikkeltje lifestyle zullen zo nu en dan aan bod komen.



    Hopelijk vinden jullie dit leuk en zijn jullie wat met mijn toekomstige reviews en tips.



    Hebben jullie tips en of vragen voor mij? Aarzel niet om mij te contacteren 😊



    Liefs Sofie



    Xoxo







    P.s. Dit is geen aprilgrap 😉

    01-04-2015 om 00:00 geschreven door Beautytester  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (5 Stemmen)


    Rondvraag / Poll
    waar willen jullie een review over?
    skincare algemeen
    reinigers
    toners
    maskers
    serums
    dag/nachtcrème
    make-up algemeen
    mascara
    oogschaduw
    foundation
    primers
    lippenproductjes
    valse wimpers
    highliters / concealers
    andere
    Bekijk resultaat


    Over mijzelf
    Ik ben Sofie, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Beautytester.
    Ik ben een vrouw en woon in Scherpenheuvel-Zichem (België) en mijn beroep is ambtenaar.
    Ik ben geboren op 31/01/1990 en ben nu dus 35 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Beauty, mode, lifestyle.
    Hallo allemaal en welkom op mijn blog, Schrijf zeker iets in mijn gastenboek en vergeet niet mijn blog te beoordelen
    Archief per week
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs