Uittesten van verschillende beautyproducten en shoplogs
Shoplogs, beautybabbels, resultaten van producten enz enz
01-04-2015
Welkom
Hallo allemaal en welkom op mijn blog,
Ik zal beginnen met mezelf even voor te stellen
Ik ben Sofie en ik ben 25 jaar.
Zo lang ik mij herinner ben ik al bezig met mode, beauty en alles wat daar rond hangt.
Sinds een half jaartje heb ik verschillende youtubers en blogs gelezen in verband met mijn interesses.
Ik betrapte mezelf erop dat ik volledige dagen kon vullen met deze activiteiten. Net omdat ik zo graag reviews lees en filmpjes bekijk, heb ik besloten om mijn eigen blog te starten. Ik heb hier heel eerlijk lang over getwijfeld puur uit schrik voor eventuele negatieve reacties en kritieken, maar soit heb mezelf zo ver gekregen.
Wat mijn blog zo bijzonder maakt is dat ik geen enkele opleiding of enige vorm van scholing heb in beauty, mode, haartooi enz enz. Je moet dus ook geen make-up tutorials gaan verwachten, dit laat ik over aan specialisten.
Ik wil producten revieuwen die ik zelf koop en zelf gebruik. Het gaat hier dan zowel over verzorging voor gezicht, lichaam en haar als over make-up, ook parfum, mode en een tikkeltje lifestyle zullen zo nu en dan aan bod komen.
Hopelijk vinden jullie dit leuk en zijn jullie wat met mijn toekomstige reviews en tips.
Hebben jullie tips en of vragen voor mij? Aarzel niet om mij te contacteren ð
Ik ben Sofie, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Beautytester.
Ik ben een vrouw en woon in Scherpenheuvel-Zichem (België) en mijn beroep is ambtenaar.
Ik ben geboren op 31/01/1990 en ben nu dus 35 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Beauty, mode, lifestyle.
Hallo allemaal en welkom op mijn blog,
Schrijf zeker iets in mijn gastenboek en vergeet niet mijn blog te beoordelen