We sporten er in!!!!!!
Inhoud blog
  • komt er nog iets op de blog
  • ....is jarig
  • leuke moppen
  • ....is jarig
  • top 10 sportten met links
    Zoeken in blog

    Onze klasblogs
  • Speelgoed van nu
  • Sleepover
  • Voetbal is heel leuk
  • GameStreakers
  • Pokémons
  • Over mijzelf
    Ik ben Reza, en gebruik soms ook wel de schuilnaam GroteTekenaar.
    Ik ben een man en woon in Merksem (Belgie) en mijn beroep is Politie.
    Ik ben geboren op 09/02/2006 en ben nu dus 19 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: tekenen.
    Foto
    Inhoud blog
  • komt er nog iets op de blog
  • ....is jarig
  • leuke moppen
  • ....is jarig
  • top 10 sportten met links
  • top 10 sportten met links
  • Op een verjaardag komt er veel op de blog
  • Ontvoerd
  • outje
  • LEBRON JAMES
    Rondvraag / Poll
    Wat gaan we doen op Donderdag
    Leuke filmpjes
    Vragjes
    Spotprenten
    Sportnieuws
    Weekvertel
    Sportgrappen
    Bekijk resultaat

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    De sportblog
    Sporten is gezond!!
    09-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.....is jarig
    Reza is vandaag jarig jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    09-02-2017 om 00:00 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.leuke moppen
    1. Welke thee drinken voetballers ?

    Penalthee

    2.Wat kun je serveren maar nooit eten ?

    Een tennisbal

    3.Wat is het toppunt van nieuwsgierigheid??

    Door het sleutelgat van een glazendeur kijken



    05-02-2017 om 00:00 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.....is jarig
    Thierno is vandaag jarig jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa(klik op jaaaa...en dan ga je naar ...
    .......
    .......
    .......
    .......

    05-02-2017 om 00:00 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    02-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.top 10 sportten met links
    En nieuwe top 10 van sport
    Er zullen mischien de zelfde sporten bij staan maar BOEIEN

    Ik vind het een leuke sport maar het ziet er niet zo leuk uit

    Het is tennis op een tafel ik snap er niks van dus hier komt wat uitleg:

    De ontstaansgeschiedenis van tafeltennis is alleen te zien in samenhang met andere takken van sport, vooral tennis. Net als bij vele sporten, begon tafeltennis als een sociaal verzetje; het werd vermoedelijk voor het laatst gespeeld – met geïmproviseerd materiaal – ergens aan het einde van de 19e eeuw in Engeland. Sommige bronnen beweren dat het eerst gespeeld werd door Britse militairen in India of Zuid-Afrika en vervolgens meegenomen naar Engeland.

    Tafeltennis is, net als badminton en het huidige tennis, ontstaan uit het middeleeuwse tennis. In Engeland werd in 1884 octrooi verleend op de naam "Miniature-Indoor-Tennis-Game". In 1901 ontdekte de Engelse tafeltennisliefhebber James Gibb tijdens een reis naar de Verenigde Staten celluloidballen, die de tot dan toe gebruikelijke lichte, doch erg harde canvasbal vervingen. Daarmee kreeg het spel een nieuw, meer sportief accent. Rond 1900 was het spel bekend onder de huidige namen ("tafeltennis" en "pingpong"), en verschillende merknamen als "Gossima", "Flim-Flam", "Pim-Pam" (Frankrijk) en "Whiff-Whaff" (Amerika). In 1926 is de International Table Tennis Federation (ITTF) opgericht in Berlijn, met Denemarken, Duitsland, Engeland, Hongarije, India, Oostenrijk, Tsjecho-Slowakije, Wales en Zweden als leden. Later dat jaar werd de Verenigde Staten ook lid.

    In Nederland is de productie van tafeltennistafels begonnen door Heemskerk Sport, in 1962 in Roelofarendsveen opgericht door de gebroeders Heemskerk. De beide ex-tafeltenniskampioenen van Nederland hielden zich voordien bezig met het maken van schepen. Nadat zij in opdracht van een lokale tafeltennisvereniging hun eerste tennistafel hadden geproduceerd, kwam er ook vraag van buiten Roelofarendsveen. Begin jaren 60 werd een fabriekspand betrokken en steeg de productie mede vanwege het toenemende aantal buitenlandse partners. Gedurende de recessie in de jaren 70 bleef Heemskerk als enige van vier Nederlandse tafeltennistafelproducenten over.

    Zo is ongeveer Ping pon of Tafeltennis bestaanConfusedConfusedConfused


    8.Hip Hop

    OMG ZO COOL DANSEN NIET ALLEEN JONGE MENSEN KUNNEN DANSEN OOK OUDE MENSEN NOG VOOR DE LAATSTE KEER

    OMG OMG OMG OMG OMG OMG OMMG OMG OMG OMG OMG


    7.Motercross

    Ouw dat moet zeker pijn doen daarom wil ik dat zeker niet doen ik vind het gevaarlijk

    Maar het is wel een leuke sport.


    6.Zwemmen

    Wow leuk he toevallig doe ik ook zwemmen dat is toevallig maar echt heel toevallig maar echt heeeeeeeeeeeeeee....toeval echt heel t...


    5.Frisbee 

    Ik heb er pas vorig jaar van gehoord het is zo cool de frisbee bestondDe Flying-Saucer (vliegende schotel) in 1948 Werd uitgevonden door Walter Frederick Morrison en mede ontwikkeld en gefinancierd door Warren Franscioni. Dit model was geen succes. Maar de rechten op een later model, eveneens gemaakt door Morrison in 1955 en verkocht als Pluto Platter, werden in 1957 gekocht door Wham-O, die het in 1958 herdoopte tot Frisbee. Dit was een (mogelijk bewust) verkeerde spelling van de naam van de bakkerij Frisbie Pie uit Bridgeport (Connecticut). De aluminium taartvormen van deze winkel werden door studenten van Yale gebruikt om over te gooien, te frisbeeën. Dit was in feite de uitvinding van de frisbee.

    Ja echt waaar


    4.Zevenkamp

    Algemeen[bewerken]

    Deze versie wordt alleen door vrouwen beoefend, duurt twee dagen en werd geïntroduceerd op de Olympische Spelen in 1984 (Los Angeles) als olympische discipline.

    De regels van de afzonderlijke nummers zijn van toepassing, met een paar uitzonderingen. Bij de werpnummers en het verspringen, mogen er slechts drie pogingen worden gedaan in plaats van zes. Bij de loopnummers mag één valse start gemaakt worden, iedere volgende valse start leidt tot diskwalificatie.

    Bij elke discipline kunnen atleten punten verdienen, volgens een systeem dat is vastgelegd door de IAAF (uitleg over de telling in het artikel over de meerkamp). Het wereldrecord staat op naam van Jackie Joyner-Kersee met 7291 punten en werd gevestigd op de Olympische Spelen van 1988 in Seoel.


    3.Verspringen

    Ik kan goed uitleg geven luister maarVerspringen is een onderdeel van atletiek waarbij het de bedoeling is om na een aanloop zo ver mogelijk te springen. Het is ook een onderdeel van de tienkamp (voor mannen) en zevenkamp (voor vrouwen).

    Bestand:Women's Long Jump Final - 28th Summer Universiade 2015.webm

    De aanloop voor het verspringen is 1,22 m t/m 1,25 m breed en minimaal 40 meter lang. De atleet/atlete dient zijn/haar aanloop zelf te kiezen en komt na de sprong in een zandbak terecht. Eén meter voor de zandbak bevindt zich een houten afzetbalk. Vanaf deze afzetbalk (of ervoor) dient men te springen, anders is de poging ongeldig. Vaak plaatst men achter de afzetbalk een strook met plasticine ter controle: als de springer een voet voorbij de afzetbalk plaatst zal dit een afdruk achterlaten in de plasticine. De lengte van de sprong wordt gemeten vanaf de afzetbalk tot de eerste afdruk die de springer maakt in de zandbak, vanaf de afzetbalk gezien.

    Een wedstrijd bestaat uit drie pogingen. In internationale wedstrijden en kampioenschappen krijgen de beste acht atleten daarna nog drie finale-pogingen. In meerkampen worden maar drie pogingen toegestaan.

    Ik kan toch goed uitleg geven 


    2.Hoogspringen

    kabouters kunnen ook hoogspringen


    1.Boksen

    IK ben echt geen poesie

    Oke mischien een heel klein beetje 


    Hier komt een samenvatting van sporten



    02-02-2017 om 19:30 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.top 10 sportten met links
    Er zullen ook link's bij staan dus klik op alle groene woorden voor de site of het filmpje.

    10. Volleybal:Het is een leuke sport maar het is alleen passen en slagen niet letterlijk slagen maar slagen op de bal.

    9.Golf:wo wat je allemaal kunt doen met een stok op een balletje 
    zelf Neil Armstrong heeft op de maan gegolft bekijk het filmpje(maar je zult het niet goed zienSad).

    8.Cricket:Ik heb daar nog nooit van gehoord maar het ziet er welk een leuke sport uit als ik geen basket deed dan zou ik cricket doen.

    7.Rugby:Ik ben daar een beetje bang voor maar het is een leuke sport
    ik zou het mischien uitproberen.

    6.Vuistbal: Ik vind dit een rare sport van de oudste balsporten ter wereld. In de Romeinse oudheid ten tijde van keizer Gordianus III (ca. 240 n.Chr.) werd het spel reeds vermeld. Ook uit de middeleeuwen zijn geschriften bekend over vuistbal. Sinds 1965 worden er Europese kampioenschappen gespeeld, terwijl het eerste wereldkampioenschap in 1968 plaatsvond.

    Duitse kolonisten namen het spel van hun geboorteland mee naar Amerika en veranderden daar enkele regels. De sport wordt ook in Afrika en Zuid-Amerika beoefend. Omdat de bal vaak snelheden van boven de 120 km/u kan bereiken, is vuistbal voor het publiek een spectaculaire sport.


    5.Bowling: de spelregels                                                            De bowlingbaan bestaat uit gepolijst hout of kunststof, de baan is tussen de foul line en de eerste pin, ook wel headpin genoemd, 18,3 meter lang en is 1,05 meter breed. De pins (38,1 cm hoog) worden op het einde van de baan in een driehoek opgesteld op het "pindeck". Bij de meest bekende variant van bowlen worden er tien pins opgesteld, maar er bestaan ook varianten met negen of vijf pins.

    Elke speler speelt twee ballen na elkaar (een frame), uitgezonderd bij een strike, in welk geval de pins allemaal in de eerste worp al zijn omver gegooid. Als de speler erin slaagt om de tien pins om te gooien in twee beurten dan heeft hij een spare gegooid. Als de speler bij de eerste beurt geen enkele pin omgooit en bij de tweede beurt alle pins tegelijk, geldt dit als een spare, niet als een strike. Een spel (game) bestaat uit tien beurten (frames). Elke omver geworpen pin levert één punt op. Als een speler een strike geworpen heeft, krijgt hij de punten van de twee worpen erna bij de tien punten van de strike zelf. Zo kan een strike dus maximaal 30 punten opleveren. Bij een spare komt er maar één worp extra bij. Een spare kan dus maximaal 20 punten opleveren. Als een speler bij de tiende beurt een strike of een spare gooit, krijgt hij respectievelijk twee of één extra beurt om de extra punten voor de strike of spare te kunnen verdienen. Deze punten tellen dan maar alleen bij de strike of spare mee en worden niet nog eens extra bijgeteld. Op deze manier kan een speler dus 12 strikes gooien in één spel. In dit laatste geval wordt gesproken van een "perfect game". Een perfect game is 300 punten (10 x 30).

    Bowling wordt in Europa en de Verenigde Staten veel beoefend als recreatie. Bowling is ook een sport. In Nederland en België wordt de sport meer en meer in competitie gespeeld. In Amerika bestaan er ook scholen om bowlingles te volgen.



    4.Luchtballonnenvaart:ik heb opgezocht dat je niet allen kunt varen met een luchtballon maar ook een wedstrijd varen???????????


    3.Surfen                                                                                                                                                                                               is de op één na meest oorspronkelijke vorm van boardsporten die er is. Sporten als skimboarden, windsurfen, kitesurfen en wakeboarden, maar ook skateboarden en snowboarden zijn hieruit ontstaan. Surfing, de Engelse uitdrukking voor het 'rijden' op golven en branding, is een watersport waarbij men zich door de kracht van de aanrollende golven van de branding naar het strand laat drijven.

    Golven ontstaan gewoonlijk ver op zee door wind of storm. Wanneer deze golven de kust naderen worden ze heviger. Het water is daar immers ondieper en moet ergens naartoe waardoor de golven omhoog komen. Doordat de onderkant van de golf vertraagt door wrijving met de zeebodem ontstaat de zogenaamde krul in de golf. Afhankelijk van snelheid, richting, kracht van de golfbeweging en de vorm en steilheid van de bodem kunnen verschillende soorten golven ontstaan die variëren in vorm en kracht.

    Een golfsurfer gebruikt de steilheid van de voorzijde van de golf om snelheid en drijfkracht te creëren en door de ontstane vrijheid in beweging dat gedeelte van de golf te kunnen opzoeken waar nog meer snelheid te behalen valt. Hierbij worden verschillende bewegingen, oftewel trucjes, gebruikt. De manier waarop de bewegingen gemaakt worden past vaak bij een surfstijl, die de surfer zelf lief heeft. Dit heeft ook te maken met het type plank waarmee gesurft wordt. Longboarders die gebruikmaken van langere en bredere planken maken vaak sierlijke bewegingen, terwijl shortboarders vaak agressiever bewegen om veel water te doen opspatten.


    2.Basket: toevallig doe ik ook basket echt heel toevallig

    Het is een heel leuke sport je veel dribbelen,scoren,dunken,.....................................



    en op de eerst plaats staat Voetbal het is een leuke sport. om de twee weken is er een top 10 sporten





    Sorry voor al het wiet ik kan er niets aan doen

    ik bedoel wit

    27-01-2017 om 00:00 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    26-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op een verjaardag komt er veel op de blog
    Als Reza,Thierno,of Niek jarig is dan komt er heel veel op de blog dus de verjaardag van Thierno komt er bijna aan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    26-01-2017 om 19:23 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Ontvoerd
    In 2016 was het jaar dat er veel kinderen werden ontvoerd dit is niet om te lachen het is sireus.
    Dit wil ik met jullie allemaal delen en er een verhaal van maken.
    Dus tips 

    26-01-2017 om 19:20 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.outje
    Stel je bent een keeper maar je bent bang voor pijn wat moet je doen

    26-01-2017 om 00:00 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LEBRON JAMES
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    25-01-2017 om 20:49 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.hummmmmm.......?????????????????????????????
    niet alleen jonge mensen kunnen foetballen maar ook een oudeman (Klik op oude man en dan zie je het filmpje)

    19-01-2017 om 00:00 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EEN LINK
    Als je met je klas wil verwisselen van plaats ga dan naar de chuffle(klik op chuffle)

    17-01-2017 om 20:17 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een top 10 van de gekste weetjes
    Weetje 1. Wist je dat dat de meeste vrouwen het vaak kouder hebben dan mannen?

     

    Behalve dat het heel romatisch is om te zeggen dat je het koud hebt, zodat je vriend even z'n arm om je heen kan leggen, is het ook wetenschappelijk bewezen dat vrouwen het eerder koud hebben dan mannen. Bij vrouwen vloeit er minder bloed naar de uiteinden van het lichaam dan bij mannen. Maar er zijn nog meer redenen.

    Zowel mannen als vrouwen hebben het moeilijk met lage temperaturen. Volgens professor menselijke fysiologie Mike Tipton van de universiteit van Portmouth komt dat doordat de mens ‘ontstaan’ is in warme streken.

    Later heeft hij zich moeten aanpassen aan lagere temperaturen. Maar van nature hebben we dus liever hoge temperaturen. Toch is het opvallend dat mannen minder problemen hebben met de kou dan vrouwen.

    Tipton onderzocht het fenomeen en kwam tot de conclusie dat vrouwen het wel degelijk kouder hebben dan mannen. Vreemd genoeg komt dat deels doordat vrouwen efficiënter omgaan met de warmte die ze produceren.

    Omdat het vet bij vrouwen beter verdeeld is over het lichaam dan bij mannen, zijn vrouwen beter in staat om het bloed naar de belangrijkste organen te laten stromen. Handig zou je denken, maar daardoor stroomt er bij vrouwen ook wel minder bloed naar de handen en voeten. En zo krijgen vrouwen het koud.

    Dat is niet de enige oorzaak. Ook hormonen spelen een rol. Tijdens de menstruatiecyclus verandert de temperatuur van vrouwen. In de fase na de eisprong kan dat al snel een verschil maken van 1 graad Celsius.

    Overigens heeft ook onze slaap een invloed op onze temperatuur. ’s Nachts daalt onze lichaamstemperatuur, zowel van mannen als van vrouwen. Bij vrouwen gebeurt dat sneller en nadrukkelijker.


    Weetje 2.



    Wist je dat een kakkerlak 9 dagen in leven kan blijven zonder zijn hoofd?

     

    Als je het hoofd van een kakkerlak eraf hakt kan hij nog ruim 9 dagen blijven leven. Hij overlijdt daarna aan hongersnood.

    kakkerlak



    Weetje 3.


    Wist je dat olifanten elkaar vanaf 5 kilometer afstand kunnen ruiken?

     

    Olifanten hebben hele grote oren, waarmee ze goed kunnen horen. Maar naast het horen kunnen zo ook heel erg goed ruiken. Vandaar ook de lange slurf. 

    Olifanten kunnen elkaar daardoor al vanaf 5 kilometer afstand ruiken. Makkelijk om je maatje weer op te zoeken dus.



    Weetje 4.



    [Volgende Feitje >]


    Wist je dat dolfijnen en walvissen met één oog open slapen?

     

    Dolfijnen en walvissen zijn zoogdieren. Ze zijn dus warmbloedig en om goed te functioneren moeten ze slapen. Het probleem is de omgeving waarin ze leven. De zoogdieren die op het land leven ademen zonder erbij na te denken. Het lichaam ademt automatisch. Dit zijn 'onbewuste' ademers.

    Dolfijnen en walvissen leven in het water en kunnen vrij lang onder water doorbrengen (soms 30 minuten of zelfs nog langer). Zij moeten dus naar de oppervlakte gaan om te kunnen ademen. Zij zijn dan ook 'bewuste' ademers. 

    Dit veroorzaakt dus een probleem wat slapen betreft. Korte periodes slapen is geen optie vanwege het risico dat ze te lang zouden slapen. De oplossing voor hen is dan ook dat ze één hersenhelft tegelijk 'uitgeschakelen'. Er slaapt dus maar één hersenhelft tegelijk. De ander kan dan gewoon in de gaten houden of er geademd moet worden en daar op in spelen. Dolfijnen en walvissen zijn dus altijd minimaal voor de helft wakker.

    walvis staart



    Weetje 5.


    Wist je dat dieren ook humor hebben?

     

    Modern onderzoek van Jane Goodall toont aan dat chimpansees zich wel eens voor de grap verstoppen om dan ineens tevoorschijn te komen. Ze hebben dan de grootste lol. Dieren kunnen elkaar ook kietelen. Jaak Panksepp van de Bowling Green University in Ohio ontdekte dat ratten elkaar ook kietelen en gedrag vertonen dat je als lachen kan opvatten. Het grote verschil tussen humor van mensen en dieren is taal, beweert Dan Estep, een Amerikaans dierenexpert. 




    Weetje 6.



    Wist je dat een kat meer dan 32 spieren in elk oor heeft?

     

    poesKatten kunnen hun oren over 180° bewegen. Dit wordt toegelaten door de 32 spieren die ze in elk oor hebben. Mensen moeten het doen met slechts 6 spieren per oor.




    Weetje 7.



    Wist je dat de sterkste spier van het menselijk lichaam de tong is?

     

    Dat de tong een spier is weten de meeste wel. 

    Maar de tong is in vergelijking met andere spieren de sterkste spier van het menselijke lichaam. Met de tong kun je ook dingen vacuum zuigen bijvoorbeeld.




    tong



    Weetje 8.



    Wist je dat de strepen van een zebra voor verkoeling zorgen?

     

    De zebra heeft opvallende wit-zwarte strepen. De strepen zijn een soort beschermingsmechanisme voor de zebra. Door deze strepen kunnen leeuwen een zebra moeilijk onderscheiden. De leeuw ziet namelijk alles in zwart wit. Als een kudde zebra's gaat rennen kan een leeuw de afzonderlijke zebra's niet meer onderscheiden. Naast de bescherming zorgen de strepen voor verkoeling. Doordat de zwarte strepen het zonlicht absorberen en de witte strepen het licht weerkaatsen is er een temperatuursverschil van wel 10 graden celcius tussen de strepen. Door dit temperatuursverschil ontstaat er een beetje wind wat de zebra afkoelt.

    zebra


    Weetje 9.



    Wist je dat een meerval ruim 27000 smaakpapillen heeft?

     

    Voor de duidelijkheid: Een mens heeft 9000 smaakpapillen.

    meerval



    Weetje 10.



    Wist je dat het oog van een struisvogel groter is dan zijn hersens?

     

    struisvogelEen struisvogel is niet de slimste onder de dieren. Een oog van de struisvogel is namelijk groter als zijn hersen



    Dat waren de feiten dan er is ook een vraag bij en de vraag is wat is de sterkste spier van een mens???????????

    Vertel het Reza Niek of Thierno


    15-01-2017 om 00:00 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ik mocht niet mee sporten
    Wat als je thuis zit maar je mag niet gaan sporten hier zijn 10 tips om je niet te vervelen



    1. Ga regelmatig naar de bibliotheek en zorg dat je altijd een stapel verse boeken op voorraad hebt.


    2. Ruim je kamer op en richt hem opnieuw in.

    3. Maak een lijstje met dingen die je leuk vindt om te doen en waar je normaal, als je naar school moet, geen tijd voor hebt.

    4. Koop een mooi schrift (stevig en niet dun) en maak er je (vakantie)dagboek van.

    5. Lees een lekker dik boek. (of een serie)

    6. Verzamel je favoriete recepten in een kookschrift.

    7. Schrijf elke dag een stukje op. Voeg ook foto's toe, links en filmpjes, etc.

    8. Kook eten, bak een taart of koekjes.

    9. Verzamel je favoriete recepten in een kookschrift.

    10. Hou een picnick (op een leuk plekje, met veel lekkere en gezonde dingen).




    Er komt elke zondag een top 10 lijstje van...

    12-01-2017 om 18:40 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.criket sport
    criket is en leuke spelVery Happy

    11-01-2017 om 00:00 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sportnieuws

    VIDEO Lionel Messi heeft Barcelona een gelijkspel bezorgd in de slotseconden van de wedstrijd. Villarreal kwam kort na rust via Sansone op voorsprong, maar zag zijn doelpunt uitgewist worden dankzij een schitterende vrije trap van Lionel Messi in de slotfase. Tijdens de wedstrijd floot de ref drie keer niet voor hands in de zestienmeter, vooral bij de eerste claimde Barça terecht een strafschop want het ging om een wel heel falgrante fout (zie video hieronder).

    Barcelona startte snedig aan de wedstrijd tegen Villarreal. Iniesta haalde uit, maar zag zijn poging op knappe wijze gered worden. De bezoekers bleven meester over de bal, maar het was Dos Santos die twee keer op twee minuten kon dreigen. Eerst met een vluchtschot en nadien zag hij zijn poging geblokt worden door een scherpe sliding. Barcelona zocht wel naar een gaatje, zo was er bijvoorbeeld Neymar die uithaalde met een kanonskogel net naast de kruising. 

    Asenjo met saves
    Ook doelman Asenjo pakte uit met een parade op een kopbal van Lionel Messi, die weinig in het stuk voorkwam. Net voor affluiten van de eerste helft kon Suarez nog afdrukken, maar hij schoot recht op de doelman.

    In de tweede helft kregen we ongeveer hetzelfde spelbeeld met een thuisploeg die zorgde voor gevaarlijke kansen.  Pato en Sansone waren een heuse gesel voor de Catalaanse verdediging en op een snelle counter kon Pato het leer tussen Mascherano en Pique door naar Sansone spelen, die de bal knap overhoeks via de paal binnentrapte.

    09-01-2017 om 14:21 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sportgrap
    Wat is het verschil tussen een bankovervaller en een voetballer?
    De bankovervaller zegt:'geld of ik schiet!'
    De voetballer zegt:'geld of ik schiet niet!'

    03-01-2017 om 18:12 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.https://www.youtube.com/watch?v=XL6DzJQddG0
    watch
    is het filmpje klik hier boven op

    29-12-2016 om 19:46 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sportgrap
    Waarom lopen er vaak eekhoorntjes over het veld van de arena?






    Omdat daar de grootste eikels rondlopen.

    29-12-2016 om 19:42 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gert verhulst en k3
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    28-12-2016 om 00:00 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sportgrap1
    Waarom staat het dak in de arena altijd open?






                                                                                                                                                 Dan kunnen de supporters echte sterren zien.

    27-12-2016 om 18:08 geschreven door Rethienie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 08/05-14/05 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 26/12-01/01 2017
  • 19/12-25/12 2016

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Over mijzelf
    Ik ben Thierno, en gebruik soms ook wel de schuilnaam TB.
    Ik ben een man en woon in Antwerpen (Belgie) en mijn beroep is Politie.
    Ik ben geboren op 05/02/2006 en ben nu dus 19 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Basket Zwemmen Chiro.
    Doe allemaal de DAB
    Foto

    Hoofdpunten blog Reza_Thierno_swag_cool
  • Rebus 2
  • Rebus 1
  • Voor milan
  • iets nieuw
  • iets nieuw

    LEUKE
  • bloggen.be
  • Meester Wim
  • Meester Dirk
  • Youtube
  • Google
  • Bingel
  • karrewiet
  • Onze andere blog

  • Rondvraag / Poll
    Wat gaan we doen op Zaterdag
    Spel van de week
    Muziek van de week
    recepten
    Sportrecepten
    sportwedstrijdennieuws
    Bekijk resultaat


    Foto

    Even ontspannen
  • Blokken
  • Vier op een rij
  • Voetbal memory
  • Boter kaas en eieren
  • Alfabeth
  • Justdance
  • Raadsels

    Over mijzelf
    Ik ben Niek, en gebruik soms ook wel de schuilnaam neals.
    Ik ben een man en woon in merksem (belgium) en mijn beroep is leger.
    Ik ben geboren op 22/03/2005 en ben nu dus 20 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: voetbal.


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs