Nog moe, moe, moe van de medicatie maar van een koffietje kikker ik wel op zeker. Dit weekend op het programma: niet veel want J moet alvast leren voor examens volgende week, wél : boodschappen, fitness, zonnebank,was, strijk, huishouden, chillen, film op tv ws, rusthuisbezoek, morgenmiddag naar ons pa eten samen met ons moe en that's it...alles rustig aan maar nu en zeker ook proberen mindfullness te doen!!!!!
Ipv fitness: echt geen zin maar dat komt ook met mijn kapsel en ik geen zin heb in douche achteraf en alles van mijn gestijlde haar weer om zeep zou zijn..Trouwens heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel veeeeeeeeeeeeeeeel complimenten gekregen vandaag met mijn haren..leuk maar het is wel niet te doen qua tijd en slecht voor mijn haar deze alle dagen zo te stylen.. en ipv demo-avond (die van an ging niet meer door, is uitgesteld en zichem was wa ver) zijn J en ik voor meer dan twee uren naar de bovenverdieping getrokken..Kleren gepast, uitgewisseld, weggegooid, 'geklasseerd' want er lag nog hopen geplooide en gestreken was die nog moest weggelegd worden..kortom ik heb ondertussen vier reuzegrote zakken met kledij die weg mag en waardoor er veel meer orde en ruimte is gekomen in mijn dressing en in J's kast! Ook nog even geswifferd en alles is weer netjes. Morgen of zondag ga ik er nog eens met de dweil door en dan is de boven ook weer ok! Productieve avond en nu relax voor tv en straks toch goed slapen met seroquel (die ook helpt tegen de psychoses!)
Heb nog vacature gevonden voor een b-niveau extern administratief bediende waar ik ook aan mee kan doen bij politie Herentals..ik ga mijn kans wagen je weet maar nooit! Maar wat een heisa: sollbrief, cv, uittreksel strafregister, kopie diploma enz moet bijgevoegd worden..weer een heleboel admin..zie daar wel tegen op maar toch ga ik ervoor!!!!
Vanmorgen moeilijk wakker worden, door medicatie ws..omdat het hier ook zo'n rommeltje was besloot ik de energie die ik had te gebruiken om in bad te duiken en hier wat op te ruimen zodat het vanavond beter thuiskomen was..en das gelukt..was dus iets later in D vndg.. Er was een feestmaaltijd voor het afscheid van M : heerlijke ratatouille met couscous en scampi's, echt een recept om thuis ook nog eens te maken, heerlijk was het! In de namiddag heeft ze ook nog eens voor iedereen smoutebollen gebakken..zalig en te hard gezondigd! De evaluatie rond het afscheid waren toch wel moeilijk, ook voor mij, want het klikte dan ook zo goed met 'r..Psycho was ook niet makkelijk, E sloeg de nagel op de kop over wat ook mijn probleem is: alleen de lelijkheid in jezelf zien en niets anders meer..best zwaar! Deze avond gaan J en ik fitnessen hoewel geen zin. Zijn net een kleine kebab gaan smullen samen in het centrum, lekker! Ik had geen zin meer om hier thuis nog uitgebreid te koken of potten en pannen vuil te maken nadat mijn keuken op orde was. Vanavond uitgenodigd op twee demonstratieavonden..tenminste als die van An nog doorgaat want hoorde er niets meer van?!? Weten nog niet wat we ermee gaan doen...Redelijke dag maar toch met zware en moeilijke momenten! Ik probeer me sterk te houden!!!!
Uren bij de kapper, mooi iets donker kleurtje, jammer dat ik met dit kapsel in mijn bed moest kruipen want vanmorgen was het al heel wat minder. Ben nog hartstikke moe, ws seroquel te laat genomen, k zou best nog wat willen slapen...Vandaag Manuella's laatste dag...snik..jammer maar ja, ze moet dan zelf koken voor de groep als 'afscheidslunch' en het zou ratatouille met scampi's worden..smullen maar zeker Vanavond gaan J en ik sporten maar zijn ook allebei uitgenodigd bij een demonstratieavond van Mylene bij An en een demonstratieavond bij Manuella thuis van Regitex textiel..Heel tof allemaal maar ook wel weer extra kosten want je kan toch niet helemaal niets kopen..Misschien kijken J en ik dus maar gewoon tv achteraf, denk dat dat het beste zal zijn...
Om negen uur in Diest : ochtendvergadering, kon toch wel wat positieve dingen vertellen over de dingen die ik in mijn tuin deed en over de cursus 's avonds..maar toen ik begon over die commissie op het werk zei de begeleidster dat ik maar moest maken dat ik terug ging werken om dat alles te voorkomen..toen kreeg ik het wel even benauwd moet ik zeggen want is dat een oplossing voor mijn probleem??? Enfin ik ga wel zien wat ik ermee ga doen..mss terug aan het werk na de Egyptereis begin mei om zo net die commissie te vermijden, das toch nog een maand..ik zal dat nog wel bezien..Ik nam geen antidepripil en buiten een beetje dul vanmorgen en beetje hoofdpijn in de voormiddag voelde ik me goed: en GEEN verdikkingsgevoel van mijn schildklier tot nu toe dus MOET het ene met het andere te maken hebben, dat kan toch niet anders! Toen hadden we ergo waarbij ik breiwerk heb gedaan en bamboestokjes heb gevernisd om de windklokjes te maken. Deze middag heerlijke spaghetti gegeten en daarna in de tuin gezeten met de groep, sommigen speelden scrabble, ik luisterde eerst reggae op mijn mp3 in het zonneke hmmmmmmm en droomde heerlijk weg en deed daarna een meditatieoefening mindfullness met de mp3 in de zon. Het ging goed. Omdat het weer zo goed was kregen we ook psycho in de tuin in de zon en die was redelijk zwaar maar inzicht kwam er wel!!! Toen was er crea en ik ging op doek schilderen: geprobeerd om zonnedauw om papier te krijgen en ik kreeg van verschillende een 'mooi' reactie..k was zelf verbaasd moet ik zeggen maar of ik het kan insturen voor de kunstwedstrijd van natuurpunt is nog maar de vraag zenne. Thuisgekomen wou ik nog wel in schijf schieten maar mijn energie was een beke op precies dus eten gemaakt voor J en wat zitten prullen en zo dadelijk moet ik bij de kapper gaan zitten voor enkele uren. Btw iedereen vindt me ook al mooi bruin zien, het begint echt op te vallen, het resultaat van het zonnen. Het voelde goed, het voelt goed, ik voelde me goed, ik hoop dit echt te kunnen vasthouden en zo elke dag vooruit te komen. Natuurlijk sterkte de cursus van gisterenavond me bij dit gevoel. Het is echt een kwestie van vasthouden! Vandaag dus geen fitness maar de zumba ging toch niet door,J en ik zullen morgenavond wel gaan trainen!
Tijdens het zonnen gisteren toch weer dat verdikkingsgevoel in mijn keel gekregen en dat is niet meer weggegaan tot ik sliep..stikkevervelend, opjagen, schrik wat ik ook doe..De cursus was evenwel weer wel tof en leerrijk en interessant..we hebben zelfs leren 'aarden' om er 'te staan' we hebben ook heel wat 'huiswerk' meegekregen dus oefenen maar nu!!! Alleen weet ik niet wat ik moet met die antidepripillen..zou ik nu nog nemen of niet? zou ik het riskeren ? ws wordt ik door die pillen zenuwachtiger en door de zenuwachtigheid voel ik ws die zwellingen dus durf ik niet goed..Gisteren nog even bij Lin voor de deur getaterd maar was niet productief: Benny, Benny en nog eens Benny pffff..pas om half twaalt thuis, toen seroquel genomen (een halve van 50 mg) direct in slaap en ik dacht 'ik zet eens geen wekker en overslaap ik me dan is het ook maar zo'..werd om tien over acht wakker dus snel snel douche, capu, blog en zo dadelijk vertrek en dan geraak ik nog op tijd..voel me nog een beke moe maar het gaat. Vandaag staan er rustige dingen op het programma. Vanavond mag ik voor enkele uren bij de kapper gaan zitten en dat met dit weer maar het ging niet anders, in weken anders geen plaats meer en mijn haar moet gekleurd worden..ook dat kost weer een hoop geld enz enz..ik zal de drive er moeten inhouden vandaag denk ik wat zit weer met te veel in mijn hoofd: die toestanden op het werk, invullen voor bijkomende studietoelage, wat te doen met pillen? afspraak met schildklierspec..zou het moeten doen! enz enz..en dit alles als een mens gewoon wat RUST wil en wil bekomen en op zoek is naar zichzelf..ach ja, we spartelen weer wel verder en werken aan ons huiswerk van de les vandaag!
Vanmorgen toch nog moe. J naar school gedaan en nog een uurtje gaan liggen. Toen ging ik de oprit sproeien maar kreeg ik het sproeitoestel niet in gang grrrrrrrrrrrrrr, naar Aveve gebold en nieuw apparaat gehaald dat in mekaar moest worden gezet volgens plan grrrrrrrrrrrrrrrrrrr..dit gedaan, beginnen sproeien, mijn aansluitingen schoten terug los met als resultaat 'javel all over me - ook in mijn mond, heel mijn gezicht brandde- grrrrrrrrrrrrrrr...uiteindelijk toch alles voor mekaar gekregen en de helft van alle klinkers kunnen doen want doen was de javel weer uitgeput grrrrrrrrrrrrrrrrrr..ik maakte me kwaad, voel me kwaad op alles wat niet lukt! Ik besloot niet onmiddellijk mijn antidepri pil te slikken om te zien wat voor werking het had op dat wurgings/verstikkingsgevoel van de laatste week en het resultaat is dat ik helemaal niets meer voel aan mijn keel, schildklier of wat dan ook, geen verdikking, geen wurging, geen slikproblemen, geen ademhalingsmoeilijkheden en dus ook geen paniekaanvallen! Nog steeds niet tot nu toe dus moet het met die pillen te maken hebben dat kan toch niet anders???? k weet niet wat ik moet nu, nog slikken vandaag? stoppen? zo plots stoppen? heb de dokter niet kunnen bereiken zal zien of ik dit morgen kan maar ze zei dat het ene totaal niets met het andere te maken had dus wat gaat ze nu zeggen, het MOET ermee te maken hebben want ik voel toch plots niks meer nu!!!..Heb dus niet met specialist in Geel gebeld voor afspraak, durf trouwens ook niet, niet alleen!!!! Ik wil daar niet meer alleen door met die onderzoeken enzo pffff..Door alle tegenslag en oponthoud deze voormiddag veel minder gedaan dan gepland. Ik was beter niet even gaan liggen maar direct door gedaan met alles maar ik was dan ook zo moe nog...Naar de bank geweest, eindelijk pc banking aangevraagd want das gratis en anders moet ik per rekening die ik binnen doe blijven betalen. Ik hoop dat ik daar wijs uitgeraak...Naar ons moe gereden, afspraak met Deutsche Bank afgehandeld maar weer een hele hoop administratie gekregen die ik nog moet verrichten tussen ons moe en mij. Help! Toen belde C van het werk: ik ben in totaal 180 dagen in dispo en moet begin mei voor een commissie in Brussel verschijnen om mijn 'ziekte' te gaan verdedigen, veertien dagen vooraf mag ik het dossier tegen me gaan inzien, ik mag me laten bijstaan door de vakbond, een advocaat, mijn psycholoog, familie whatever maar moet me daar dus gaan verdedigen...help ik zie dat allemaal niet zitten, ik ben al slecht, in de war, niet overal bij met mijn hoofd en nu dit, ik weet niet hoe ik er moet aan beginnen en wat ik er allemaal voor moet gaan doen. Ik kan het gewoonweg allemaal niet meer aan. Het resultaat kan zijn dat ze mij op pensionering zullen zetten????????????!!!!!!!!!!!?????????? Nog meer slecht nieuws: de statutaire B examens waarvoor mijn brevet was vervallen gaan NOOIT meer door, nooit nog!!!!!!! Gemiste kansen dus, mss dat ik ooit nog aan dit B niveau kom via examens sociale promotie maar die gaan mss ooit eens om de tien jaar door..das dus klote!!!! Ook dat nog!!!! Hoorde dat heel Hechtel op de dienst van Rudy is geweest, de hypocrieten...maak me ook daar kwaad in allemaal. Ik hoorde ook dat men mij heel Rudy zijn wapentoestanden wil geven om verder op te volgen in de zone! Ok leuk denk ik dan, meer werk ok maar dat wil nog altijd zeggen dat ik terug moet naar de verziekte kl..sfeer van Hechtel en ik wil daar niet meer terug. Sws J wegdoen, hopelijk kan ik nog een zonnebank meepikken want dat kwam er gisteren ook al niet van en daarna is er de cursus in Hasselt. Ik hoop dat dit zo goed meevalt als vorige week...Ga nu wel alle dagen seroquel 50 mg nemen 's avonds en de rest weet ik nog niet wat ik moet met mijn medicatie.
Een hele lijst 'to do' af te werken vandaag.. Nochtans moe moe en nog eens moe, nam een halve seroquel en viel quasi onmiddellijk in slaap en heb zeer goed doorgeslapen en vond het jammer dat ik moest opstaan, had gerust nog wel langer kunnen blijven liggen. Mijn oogjes vallen nog dicht...maar de dag zal te kort zijn om alle taken af te werken vrees ik..
Vanmorgen relaxatie, redelijk op de angsten en het ambetant gevoel aan mijn schildklier na..pfff..ik maak me toch zo super ongerust en hoe meer ongerust ik word hoe erger het verdikt gevoel in mijn keel, hoe moeilijker het slikken. Nog even ergo gehad maar kon mijn gedachten er niet bij houden, ik telde af voor een afspraak bij de dokter en moest om kwart voor elf in de wachtzaal zijn. Om half twaalf zat ik er nog en kon toen amper vijf minuutjes binnen. De medicatie zou NIETS te maken hebben of gevolgen hebben voor die schildklier. Dat was alvast GEEN GERUSTSTELLING!!! Het werd alleen nog erger, de paniek. Ik kreeg wel voorschriften voor 50 mg seroquel en zal deze morgen bij de apotheek wel kunnen bekomen. Ze schreef en verstuurde ook de aanbevelingsbrief voor Egypte. Ik zal dus best een afspraak maken met die schildklierspecialist in Geel waarvan ik niet eens de naam nog weet..pfff.;en ik durf ook niet bellen, laat staan dat ik met deze paniek durf blijven rondlopen. Ik weet niet meer wat ik moet doen, ik voel me zo radeloos en hulpeloos. Deze middag naar Gerhaegen gereden gelukkig met aparte auto's want na de wandeling mochten we direct naar huis. Daar eerst nog iets gegeten en om twee vertrokken voor een stiltewandeling waarbij we helemaal verkeerd gelopen zijn en helemaal ergens anders zijn uitgekomen: bij de Peerdeposterij waar we nog een koffietje dronken (en waar je nog mag roken!) Het wandelen deed een beke een heel klein beke goed maar dan ook is er gemis, gemis, gemis en gemis....ik wil nog zo veel wandelen maar niet alleen meer!!!!!!!!!!!!!! Ik ben het zo beu allemaal me hierdoor te moeten slepen. Ik heb echt het gevoel dat ik het alleen niet aankan allemaal! Ik hou dit echt niet vol!!!! Omdat 'k wel opgewarmd was na de wandeling ben ik thuis wel direct in schijf geschoten met de 'bodembedekkers' achteraan in de tuin met de grasmachine te snoeien. Zware klus en toen de kruiwagen vol was en ik deze wou gaan leeg maken bleken allebei de banden zo plat als wat te staan. Ik kan wel janken. Ik ben gewoonweg echt hulpeloos en radeloos en kan het blijkbaar niet alleen. Ik kan helemaal niets, niets goed en wat zou ik me graag bewijzen in 'iets'. Het lukt gewoonweg maar niet..ik word elke dag gewoon downer en downer en triester en triester en hulpelozer en radelozer dan ooit. Als ik naar buiten kijk ziet mijn tuin er wel al heel wat beter uit en als ik nu morgen de moed en de kracht vind ga ik alles met mijne bestelde en verkregen javel behandelen zodat de achtertuin er wel al lenteklaar uitziet en alles nu terug kan beginnen te groeien. Zo slecht is het nu ook weer niet maar alleen staat de kruiwagen nog vol met twee lekke banden en ik zou begod niet weten hoe ik daar aan moet beginnen...pffff..ach ja, ga me nu klaarmaken om naar school te vertrekken sws. Het was een dag vol angsten, op alle gebied en ik ben niet gerustgesteld op geen enkel vlak...
De avond was weeral moeilijk..de nacht nog vele minder met een hoop paniekaanvallen rond mijn schildklier die kei gezwollen aanvoelt al enkele dagen en het lijkt alsof slikken moeilijk is..pff..de gedachten maken me gek! De angsten zijn een hel! Uiteindelijk wel in slaap gesukkeld en zeer moe wakker geworden, heb wel doorgeslapen en als ik niet had hoeven opstaan had ik nog wel even heerlijk kunnen blijven liggen. Op dat moment voelde ik me even helemaal ontspannen. De douche moest me wakker maken en daarna mijn JW kleren aangetrokken voor de wandeling straks se. Normaal is er na de wandeling nog een uur beweging maar er was twijfel over het feit dat diegene die wilden en in de buurt van Gerhaegen woonden na het wandelen direct al door naar huis mochten. Ik hoop dat dat het geval zal zijn! Vanavond naar school van J. en hopelijk toch maar eens vroeg naar bed! Soms blijk ik me niet eens te realiseren dat ik 'erover' ga en dat maakt het extra moeilijk. Ik hoop een gesprek te kunnen krijgen ook met de dokter naar de slaapmedicatie toe,die niet op punt staat en dit is tevens een antipsychosemiddel hetgeen ik blijkbaar wel nodig heb. Het zou ook het piekeren stoppen als ik in bed lig te woelen 's avonds. Rommel allemaal maar wel blijkbaar noodzakelijk. Ik ga voorschriften vragen voor 50 mg zodat ik het toch elke dag zou kunnen nemen en niet zoals nu alleen op dinsdag en in het weekend soms aangezien ik anders pas tegen de middag wakker zou zijn. Wordt vervolgd. Het is een beetje uitzoeken maar we komen er wel en er wordt aan gewerkt!
Met weinig kracht en moed naar Diest vertrokken maar omdat het zonneke scheen besloot de groep te gaan wandelen in het natuurdomein bij de Demer..heerlijk die zon, heerlijk de eendjes, een aalscholver, een buizerd in de vlucht enz enz..zalig! ik voelde me best wel redelijk goed en kon me daar allemaal aan optrekken! Nadien besloten ik en twee andere vrouwen naar de Colruyt te trekken voor onze boodschappen en Eveline en ik moesten koken en we kozen voor een door mij meegebracht aziatisch recept: varkensreepjes met groenten en noedels met ofwel oestersaus, ofwel zoetzure saus ofwel soyasaus! Het was een succes!!! Iedereen vond het super en hoewel E er geen goed oog in had omdat ik het zelf nog nooit gemaakt had vertrouwde ik de zaak wel en vond ik het echt leuk dat het zo goed gelukt was en iedereen maar bijnam totdat alles op was! Yes ik kan dus koken Later werd er dus gepoetst maar meer als met de swiffer op de bovenste verdieping rond gaan moest ik niet doen, deze klus was op een dik kwartiertje geklaard en ging dus ook best wel goed. Later naar de sporthal voor eerst even volley en dan, als de fitness vrij was, mocht ik daar gaan lopen. Ware het niet dat ik niet de enige was blijkbaar die wou lopen..ne gast bij ons in de groep zag dat ook wel zitten..ik stond op de loopband en hij ging me eens verzoeken er vanaf te komen omdat ik de vorige keer al gelopen had?!? Er zijn trouwens twee loopbanden maar die andere is meer verouderd en die zag hij niet zitten! Ik antwoordde dat er niets over een 'beurtrol' was afgesproken en ik liet me dus niet doen, ik kwam op voor mezelf en bleef dus mooi staan waar ik stond voor een twintig minuten training. Dat vond ik vandaag voldoende, wou er niet over gaan temeer dat ik zo weinig slaap had vorige nacht! Anyway het voelde goed en ik werd eigenlijk weer fitter met de minuut! Thuisgekomen J naar de piano gebracht , nog een beke macaroni gegeten en als ik J terug afhaalde direct doorgereden naar de fitness. Het werd nu twintig minuten loopband maar dan wel stappen tegen 6,5 km per uur en daarna de spiertrainingen. Best te doen! Nu badje en dan wat chillen voor tv se...Hoop wel dat ik kan slapen. Ben eerlijk geweest over het weekend!!!!!!!!! Heel belangrijk vond ik toch van mezelf!!!! Er was trouwens geen commentaar, dus eigenlijk ook best ok! Heb ook individuele psycho aangevraagd en dit wordt in team met de dokters besproken maar men denkt wel dat het goedkomt! Best wel een goeie dag, goed de moed erin gehouden, geprobeerd om positief te denken en niet te veel te piekeren hoewel dat soms nog wel eens wou overpakken. Maar toch al bij al: beter dan verwacht !!!!! Doe zo verder Ann!
Sliep uiteindelijk pas na de twaalven en werd om half vijf wakker en niet meer verder kunnen slapen,dat belooft voor de rest van de dag pffff...Nochtans ben ik van plan me niet te laten hangen en er met volle moed maar terug tegen aan te gaan, ik moet me recht houden of het komt echt niet goed met me, echt niet! Ik kan op dit moment van niets nog genieten,niets doet me nog iets, niets interesseert me, heb voor niets nog energie of krachten..laat staan om nu gaan te kuisen in Diest want omdat er therapiën wegvielen zou dat op het programma staan..help! echt help! Ik krijg hier thuis alles nog niet rond laat staan dat ik zin heb om dat daar te gaan doen zeg...de groep ligt me ook niet helemaal en de enigste die me wel ligt vertrekt vrijdag al..ik heb niet het gevoel dit alles alleen te kunnen volhouden, kan ik dan echt niets? vraag ik me dan af...ben ik dan echt zo hulpeloos en hopeloos...Heb ook nog eens gedroomd dat is toch al zeven maanden minstens geleden dat ik me nog een droom herinnerde..het hing met haken en ogen aan mekaar, over fietsen naar Bel waar allerlei straatartiesten en heel fel gekleurde speciale fietsen te zien waren, over bij ons moe thuis zitten, over naar school toe moeten, over opdrachten doen voor school met filmkes en trappen van vergelijking invullen, over bij de dokter zitten waarbij het verdikt viel 'je hebt kanker' enz enz enz..bizar bizar bizar...zelfs een dromenanalyst zou er moeite mee hebben denk ik Ik ga er niet te veel bij stilstaan allemaal en kan alleen maar hopen dat ik vannacht wat beter kan slapen en dat ik de dag goed doorkom maar hoe kan je je in godsnaam goed blijven voelen als het je al aan zoveel nachtrust ontbreekt? Kon ik maar terug naar mijn 'ouwe leventje' denk ik dan, dan sliep ik tenminste alle nachten nog zalig door nadat ik eentje gerookt had...ach ja..wanneer zal dit stoppen ? Het beangstigt me allemaal zo hard dat ook dat me tilt doet slaan. Toch zal ik het de tijd moeten geven. En wat ga ik daar vandaag in Diest vertellen over het weekend: de waarheid?????? I don't think so dus heeft het dan allemaal zin???!!!! Ik lig zo hard in de knoop en zou willen dat deze plots ontward zou kunnen zijn se. Als daar eens een middeltje voor zou bestaan! Het ontbreekt me gewoon aan lef denk ik momenteel. Lef om te durven zeggen wat ik voel of denk allemaal maar ja wie weet leer ik dat wel op mijn cursus woensdagavond. Let's hope! Enfin ik ga de moed erin houden, het zonneke schijnt toch al en zal uitkijken naar het sporten vandaag. Normaal gezien lopen op de loopband maar dat is pas het laatste uur van de dag, hopelijk ben ik dan nog niet in slaap gevallen en heb ik nog iets van kracht over dit te doen. Vanavond ook naar de fitness nog want morgen is er een infoavond in t school gepland ivm J's studiekeuze voor de volgende twee jaren. Mijn eten voor vanavond is tenminste al gemaakt misschien kan ik dan nog iets anders nuttigs doen of wat rusten na de fysieke inspanning op de loopband. Ik ga vandaag wel proberen individuele psycho aan te vragen, ik voel dat ik het nodig heb! We zullen wel zien wat de dag me zal brengen verder, maar ik probeer echt sterk te zijn, ik MOET vechten gewoonweg, IK MOET!