Het thema 'my own blog' zit er bijna op.. Maar geen paniek! Er komen ook andere thema's aan zoals : fruitlimonade, bureaulampen maken, zeep maken & een transportmiddel.
Ikzelf ben héél geïnteresseerd in apple producten, zelf heb ik ook een paar dingen,
De MacBookPro, de iPod4 & de iPad mini & een paar accesoires. Ik ben ook aan't sparen voor een iPhone5S, daar staat iOS7 op, & daar ben ik verzot van ;) In de les leren we niet zoveel over apple, dat vind ik wel jammer. We leren wel hoe je het minste energie verbruikt, dat doen we via website's Hier zijn een paar tips; -Als je je laptop/tablet laat opladen, doe het dan tot de volle 100%, dan gaat de batterij veel langer mee ;) -Koop een ventilatortje voor moest je laptop oververhitten ( warmte is slecht voor je comp.) -Probeer kruimels te vermijden van je toetsenbord, wanneer er een klein kruimeltje onder je toets terecht komt, zal hij niet meer funcioneren, zeer onhandig!Je kan proberen met de stofzuiger en een zeef het stof:kruimels weg te zuigen, maar soms is het al te laat.. Ziezo, dat waren de tips, tot later!
Even een beetje info geven over onze cursus.. Computers en computeronderdelen worden overal ter wereld gemaakt. Denk maar aan Silicon Valley in de Verenigde Staten. Sommige bedrijven hebben daar hun 'hoofdkwartier' zoals; Google, AMD, eBay, Apple, HP, Facebook.. We hebben ook een paar anti-virussen geleerd. bv; AVG, bulgar & norton..
of bv wat de voordelen zijn aan de tecnologische snufjes..
gsm
facebook
e-mail
schoolkrant/nieuwsbrief
Nadelen
klein plubliek.
TE ruim plubliek
beperkt plubliek.
kost veel geld (inkt, papier..)
Voordelen
altijd bereikbaar
gratis & vrienden..
kost weinig.
groot plubliek
Deze tabel hierboven hebben we klassikaal gemaakt. In techniek doen we veel op de computer, zoals bv opzoeken wat de 'beste' computer voor jou is, als je bevoorbeeld een zakenman bent kan je bv werken