Egypte . . .
Het land van mijn dromen . . .
Inhoud blog
  • reis 12/07 tot 26/07
  • Waarom Egypte . . .
  • Mijn favoriete gedeelte van Egypte . . . Het tempeleiland Philae . . .
  • Egypte sinds de revolutie . . .
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    21-01-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waarom Egypte . . .
    Waarom Egypte hoor ik sommigen onder jullie denken , er zijn nog zoveel andere landen die een intressante en boeiende cultuur hebben , maar net zoals mijn bericht van gisteren kan ik jullie vertellen dat Egypte de moeite waar is om even jullie aandacht te trekken . Het heeft gewoon alles , alle dagen zon , heel veel cultuur en geschiedenis . . . Natuurlijk heeft de laatste jaren en dagen ook wel zijn schaduwkanten . Ik vind het dan ook heel spijtig wat er gebeurd is vorig jaar op 23 juli , de aanslag in Sharm El Sheik , dan nog net op men verjaardag . Maar zoals we immers allemaal weten , aanslagen gebeuren overal, hoe we het ook draaien of keren , je loopt overal risico . . .

    Nou ik ga dan maar weer , katrientje
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    21-01-2006, 12:52 geschreven door anchesenamon  
    20-01-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Even voorstellen . . .
    Hallo lieve mensen allemaal ,

    Laat ik me even voorstellen , ik ben Katrien , een 24 jarig meisje uit Oost Vlaanderen .
    Ik werk momenteel als Logistiek Assistente in een ziekenhuis te Sint Niklaas . Ik ben momenteel nog woonachtig te Zele bij mijn ouders en Zus , maar daar zit binnenkort verandering in te komen .
    Waarom ben ik eigenlijk deze "blog" gestart . Ik had een adres doorgekregen van een collega en toen ik het concept te zien kreeg vond ik het wel leuk om zoiets te maken over mijn grote passie , namelijk "Egypte"

    Al van kleins af aan ben ik gefascineerd door alles wat met geschiedenis te maken heeft , het zal jullie dan ook niet verwonderen dat ik steeds met men neus in boeken zat over geschiedenis . Toen ik een jaar of negen was kreeg ik een boek te pakken met een wel heel mooie kaft er rond , namelijk het masker van Toetanchamon . Het gelaat was zo sprekend en het was alsof die ogen me nooit meer wilden lostlaten . Van toen af aan is mijn intresse zich beginnen beperken tot de Egyptische geschiedenis . Maar toch heb ik nog enkele jaren gewacht om daar heen te trekken .Aangezien ik "single" was , besloot ik van zodra ik werkte , ieder jaar een reis te maken zodat ik zeker iets van de wereld zou gezien hebben . Eerst kwam Griekenland , dan Turkije en dan uiteindelijk Egypte , van zodra ik de grond aanraakte in Egypte had ik echt het gevoel "hier voel ik me echt thuis " . Natuurlijk hoor ik de meesten onder jullie nu denken , wat weet een toeristje nu af van het echte leven in Egypte . En dan kan ik jullie geen ongelijk geven , het leven is daar inderdaad geen lachertje , maar ik weet wel één ding , de glimlach die ik daar op de kleine kinderen hun gezicht gezien heb , wel die vind je hier in Europa nergens meer , iedereen is hier zo op zichzelf gericht . . . En dat heb je daar niet . . .
    Ik was zo betoverd door het land , dat ik de eerste weken , raar maar waar , heimwee had naar Luxor , vorig jaar ben ik onmiddellijk terug gegaan voor vijftien dagen . . . En als het aan mij lag , nou dan keerde ik onmiddellijk terug . Maar . . . Er is een kapertje op de kust , ik heb nu eenmaal een vriend sinds drie maanden , Jan , en ik weet niet echt of ik hem ooit ook zal kunnen overtuigen van mijn liefde voor Egypte , ooit zal het me wel lukken . . .

    Nou dat was zo al een klein verhaaltje over mezelf om me voor te stellen , ik stel voor dat jullie dat ook en beetje doen als jullie deze "blog" bezoeken , en ik hoop echt dat we hier iets leuks kunnen van maken . 

    Heel veel liefs en tot binnenkort ,
    Inchallah , katrien aka anchesenamon
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    20-01-2006, 21:24 geschreven door anchesenamon  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Proficiat!
    Proficiat!

    Uw blog is correct aangemaakt en u kan nu onmiddellijk starten! 

    U kan uw blog bekijken op http://www.bloggen.be/anchesenamon

    We hebben om te starten ook al een reeks extra's toegevoegd aan uw blog, zodat u dit zelf niet meer hoeft te doen.  Zo is er een archief, gastenboek, zoekfunctie, enz. toegevoegd geworden. U kan ze nu op uw blog zien langs de linker en rechter kant.

    U kan dit zelf helemaal aanpassen.  Surf naar http://www.bloggen.be/ en log vervolgens daar in met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Klik vervolgens op 'personaliseer'.  Daar kan u zien welke functies reeds toegevoegd zijn, ze van volgorde wijzigen, aanpassen, ze verwijderen en nog een hele reeks andere mogelijkheden toevoegen.

    Om berichten toe te voegen, doet u dit als volgt.  Surf naar http://www.bloggen.be/  en log vervolgens in met uw gebruikersnaam en wachtwoord.  Druk vervolgens op 'Toevoegen'.  U kan nu de titel en het bericht ingeven.

    Om een bericht te verwijderen, zoals dit bericht (dit bericht hoeft hier niet op te blijven staan), klikt u in plaats van op 'Toevoegen' op 'Wijzigen'.  Vervolgens klikt u op de knop 'Verwijderen' die achter dit bericht staat (achter de titel 'Proficiat!').  Nog even bevestigen dat u dit bericht wenst te verwijderen en het bericht is verwijderd.  U kan dit op dezelfde manier in de toekomst berichten wijzigen of verwijderen.

    Er zijn nog een hele reeks extra mogelijkheden en functionaliteiten die u kan gebruiken voor uw blog. Log in op http://www.bloggen.be/ en geef uw gebruikersnaam en wachtwoord op.  Klik vervolgens op 'Instellingen'.  Daar kan u een hele reeks zaken aanpassen, extra functies toevoegen, enz.

    WAT IS CONCREET DE BEDOELING??
    De bedoeling is dat u op regelmatige basis een bericht toevoegt op uw blog. U kan hierin zetten wat u zelf wenst.
    - Bijvoorbeeld: u heeft een blog gemaakt voor gedichten. Dan kan u bvb. elke dag een gedicht toevoegen op uw blog. U geeft de titel in van het gedicht en daaronder in het bericht het gedicht zelf. Zo kunnen uw bezoekers dagelijks terugkomen om uw laatste nieuw gedicht te lezen. Indien u meerdere gedichten wenst toe te voegen op eenzelfde dag, voegt u deze toe als afzonderlijke berichten, dus niet in één bericht.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken over de actualiteit. Dan kan u bvb. dagelijks een bericht plaatsen met uw mening over iets uit de actualiteit. Bvb. over een bepaalde ramp, ongeval, uitspraak, voorval,... U geeft bvb. in de titel het onderwerp waarover u het gaat hebben en in het bericht plaatst u uw mening over dat onderwerp. Zo kan u bvb. meedelen dat de media voor de zoveelste keer het fout heeft, of waarom ze nu dat weer in de actualiteit brengen,... Of u kan ook meer diepgaande artikels plaatsen en meer informatie over een bepaald onderwerp opzoeken en dit op uw blog plaatsen. Indien u over meerdere zaken iets wil zeggen op die dag, plaatst u deze als afzonderlijke berichten, zo is dit het meest duidelijk voor uw bezoekers.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken als dagboek. Dagelijks maakt u een bericht aan met wat u er wenst in te plaatsen, zoals u anders in een dagboek zou plaatsen. Dit kan zijn over wat u vandaag hebt gedaan, wat u vandaag heeft gehoord, wat u van plan bent, enz. Maak een titel en typ het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks naar uw blog komen om uw laatste nieuwe bericht te lezen en mee uw dagboek te lezen.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met plaatselijk nieuws. Met uw eigen blog kan u zo zelfs journalist zijn. U kan op uw blog het plaatselijk nieuws vertellen. Telkens u iets nieuw hebt, plaats u een bericht: u geeft een titel op en typt wat u weet over het nieuws. Dit kan zijn over een feest in de buurt, een verkeersongeval in de streek, een nieuwe baan die men gaat aanleggen, een nieuwe regeling, verkiezingen, een staking, een nieuwe winkel, enz. Afhankelijk van het nieuws plaatst u iedere keer een nieuw bericht. Indien u veel nieuws heeft, kan u zo dagelijks vele berichten plaatsen met wat u te weten bent gekomen over uw regio. Zorg ervoor dat u telkens een nieuw bericht ingeeft per onderwerp, en niet zaken samen plaatst. Indien u wat minder nieuws kan bijeen sprokkelen is uiteraard 1 bericht per dag of 2 berichten per week ook goed. Probeer op een regelmatige basis een berichtje te plaatsen, zo komen uw bezoekers telkens terug.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met een reisverslag. U kan een bericht aanmaken per dag van uw reis. Zo kan u in de titel opgeven over welke dag u het gaat hebben, en in het bericht plaatst u dan het verslag van die dag. Zo komen alle berichten onder elkaar te staan, netjes gescheiden per dag. U kan dus op éénzelfde dag meerdere berichten ingeven van uw reisverslag.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met tips op. Dan maakt u telkens u een tip heeft een nieuw bericht aan. In de titel zet u waarover uw tip zal gaan. In het bericht geeft u dan de hele tip in. Probeer zo op regelmatige basis nieuwe tips toe te voegen, zodat bezoekers telkens terug komen naar uw blog. Probeer bvb. 1 keer per dag, of 2 keer per week een nieuwe tip zo toe te voegen. Indien u heel enthousiast bent, kan u natuurlijk ook meerdere tips op een dag ingeven. Let er dan op dat het meest duidelijk is indien u pér tip een nieuw bericht aanmaakt. Zo kan u dus bvb. wel 20 berichten aanmaken op een dag indien u 20 tips heeft voor uw bezoekers.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken dat uw activiteiten weerspiegelt. U bent bvb. actief in een bedrijf, vereniging of organisatie en maakt elke dag wel eens iets mee. Dan kan je al deze belevenissen op uw blog plaatsen. Het komt dan neer op een soort van dagboek. Dan kan u dagelijks, of eventueel meerdere keren per dag, een bericht plaatsen op uw blog om uw belevenissen te vertellen. Geef een titel op dat zeer kort uw belevenis beschrijft en typ daarna alles in wat u maar wenst in het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks of meermaals per dag terugkomen naar uw blog om uw laatste belevenissen te lezen.
    - Bijvoorbeeld: u wil een blog maken uw hobby. U kan dan op regelmatige basis, bvb. dagelijks, een bericht toevoegen op uw blog over uw hobby. Dit kan gaan dat u vandaag een nieuwe postzegel bij uw verzameling heeft, een nieuwe bierkaart, een grote vis heeft gevangen, enz. Vertel erover en misschien kan je er zelfs een foto bij plaatsen. Zo kunnen anderen die ook dezelfde hobby hebben dagelijks mee lezen. Als u bvb. zeer actief bent in uw hobby, kan u dagelijks uiteraard meerdere berichtjes plaatsen, met bvb. de laatste nieuwtjes. Zo trek je veel bezoekers aan.

    WAT ZIJN DIE "REACTIES"?
    Een bezoeker kan op een bericht van u een reactie plaatsen. Een bezoeker kan dus zelf géén bericht plaatsen op uw blog zelf, wel een reactie. Het verschil is dat de reactie niet komt op de beginpagina, maar enkel bij een bericht hoort. Het is dus zo dat een reactie enkel gaat over een reactie bij een bericht. Indien u bvb. een gedicht heeft geschreven, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze het heel mooi vond. Of bvb. indien u plaatselijk nieuws brengt, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze nog iets meer over de feiten weet (bvb. exacte uur van het ongeval, het juiste locatie van het evenement,...). Of bvb. indien uw blog een dagboek is, kan men reageren op het bericht van die dag, zo kan men meeleven met u, u een vraag stellen, enz. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.

    WAT IS DE "WAARDERING"?
    Een bezoeker kan een bepaald bericht een waardering geven. Dit is om aan te geven of men dit bericht goed vindt of niet. Het kan bvb. gaan over een bericht, hoe goed men dat vond. Het kan ook gaan over een ander bericht, bvb. een tip, die men wel of niet bruikbaar vond. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.


    Het Bloggen.be-team wenst u veel succes met uw gloednieuwe blog!

    Met vriendelijke groeten,
    Bloggen.be-team

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - ( Stemmen)
    20-01-2006, 21:08 geschreven door  
    Archief per week
  • 23/07-29/07 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 20/02-26/02 2006
  • 16/01-22/01 2006
  • 26/09-02/10 2005
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Blog als favoriet !
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Archief per week
  • 23/07-29/07 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 20/02-26/02 2006
  • 16/01-22/01 2006
  • 26/09-02/10 2005
    Marhaba
    Startpagina !
    Foto
    Gastenboek
  • advocatenkantoor in Egypte / Lawyer office in Egypt
  • Egypte
  • mercikes
  • Goe bezig!
  • Egyptenaartje

    Ik zou het heel erg leuk vinden als jullie een berichtje zouden achter laten in mijn gastenboek . . . Zodat ik kan zien of ik wel goed bezig ben en of er nog mensen zijn die een enorme boon hebben voor geschiedenis en Egypte . . .


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs