Obama woest over laagvliegende Boeing die New York opschrikte
Het vliegtuig dat gisteren erg laag over de skyline van Manhattan vloog en daardoor voor opschudding zorgde bij de New Yorkers, die vreesden voor een herhaling van 9/11, bleek het reservetoestel te zijn van president Barack Obama. Die reageerde woest op het incident.
Louis Caldera, die aan het hoofd staat van Defensie, gaf opdracht om foto's te trekken vanuit de Boeing , voor het ministerie van Defensie. Caldera krijgt dan ook de volle laag.
Opnieuw zes mogelijke gevallen van Mexicaanse griep in België
Het Interministerieel Commissariaat Influenza laat weten dat nog eens 6 personen in ons land testen ondergingen, nadat zij symptomen van de Mexicaanse griep vertoonden. Het is nog onduidelijk of zij besmet zijn met het dodelijke virus.
Ons land raadt intussen ook alle niet noodzakelijke reizen naar Mexico en de VS af. Mensen die bij de grote touroperatoren Thomas Cook, Neckermann en Jetair een reis geboekt hebben, kunnen die gratis annuleren of een andere bestemming kiezen.