Inhoud blog
  • cartoons
  • Ronaldo voor 94 miljoen euro naar Real !!!
  • Opel van Antwerpen gaat dicht.
  • Opnieuw pech voor vliegtuig Airbus
  • Dader van dubbele steekpartij in Gent opgepakt
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Categorieën
  • nationaal nieuws (2)
  • plaatselijk nieuws (5)
  • sport en ontspaning (4)
  • wereldnieuws (2)
  • ict project alec 6a altena
    gemaakt door alec
    11-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dader van dubbele steekpartij in Gent opgepakt

    De dader van de dubbele steekpartij in Gent is donderdagmorgen opgepakt door de politie. Twee mensen werden gisteren neergestoken aan de Freinetbassischool Het Trappenhuis en raakten zwaargewond.

    Het incident gebeurde aan de ingang van de school. Een man stak er een andere man en vrouw neer en sloeg vervolgens op de vlucht. De man en de vrouw zijn zwaargewond, maar verkeren niet in levensgevaar.

    De dader werd donderdagmorgen opgepakt na een intensieve speurtocht. De aanhouding gebeurde buiten het gerechtelijke arrondissement Gent

    Familiale twist

    De politie vermoedt dat het om een familiale twist gaat tussen de verdachte en zijn ex-vrouw en haar vader. Het parket wil dat voorlopig nog niet bevestigen.

    De exacte omstandigheden en het motief blijven vooralsnog onbekend omdat de slachtoffers nog niet konden worden ondervraagd

    11-06-2009 om 10:55 geschreven door adk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:nationaal nieuws
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Open Vld, CD&V en Groen! stappen in Brusselse coalitie

    'Uit verkennende gesprekken die Guy Vanhengel, namens de grootste Nederlandstalige partij in Brussel, had met CD&V en Groen! bleek een grote bereidheid om tot een gezamenlijk project te komen', zo luidt het in een persbericht.

    'Gesterkt door de Brusselse kiezer, willen deze drie partijen verantwoordelijkheid nemen in het Hoofdstedelijk Gewest en starten ze de inhoudelijke onderhandelingen voor een gezamenlijk project.'

    De drie lijsttrekkers die de onderhandelingen voeren zijn Guy Vanhengel (Open VLD), Steven Vanackere (CD&V) en Bruno De Lille (Groen!).

    11-06-2009 om 10:51 geschreven door adk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:nationaal nieuws


    Archief per week
  • 08/06-14/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 27/04-03/05 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs