Inhoud blog
  • cartoons
  • Ronaldo voor 94 miljoen euro naar Real !!!
  • Opel van Antwerpen gaat dicht.
  • Opnieuw pech voor vliegtuig Airbus
  • Dader van dubbele steekpartij in Gent opgepakt
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Categorieën
  • nationaal nieuws (2)
  • plaatselijk nieuws (5)
  • sport en ontspaning (4)
  • wereldnieuws (2)
  • ict project alec 6a altena
    gemaakt door alec
    26-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reiziger treinongeval Dinant
    De NMBS-reiziger die zaterdag samen met een treinbegeleider op de sporen viel in het station van Dinant en gegrepen werd door een trein, zal deze namiddag verhoord worden. Dat meldt het parket van Dinant.

    Bij de zeventiger uit Brussel moest een deel van zijn rechtervoet geamputeerd worden in het universitair ziekenhuis van Mont-Godinne. Bij de treinbegeleider moesten beide benen geamputeerd worden. Hij verkeert nog altijd in coma. Volgens het parket zijn de komende 24 uren beslissend voor zijn gezondheidstoestand.

    Het incident vond zaterdagmiddag plaats. De treingeleider had het vertreksignaal al gegeven toen de reiziger alsnog probeerde om op de trein te stappen. Tijdens een woordenwisseling die daarop volgde, vielen beide personen op de sporen en werden ze gegrepen door een trein. Het onderzoek moet nog uitwijzen of de val van de treinbegeleider veroorzaakt werd door de reiziger of het om een ongeval gaat.

    26-05-2009 om 10:06 geschreven door adk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:plaatselijk nieuws
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Standard kampioen na penalty

    Standard won zondagavond de tweede testwedstrijd met 1-0. Witsel knalde net voor de rust een penalty tegen de netten van Anderlecht. Dankzij die ene treffer is Standard kampioen in eerste nationale. De heenwedstrijd eindigde op een 1-1 gelijkspel.

    De eerste helft zat zo goed als op slot, met Standard dat de ruimte voor Bolat gesloten hield en Anderlecht het initiatief liet. De ideeën moesten van Boussoufa komen, maar die werd constant op de hielen gelopen door Defour.

    Omdat Anderlecht ook de duels tot op het randje uitvocht, werd het een bikkelharde wedstrijd met te veel onderbrekingen. Het technisch voetbal moest het steeds weer afleggen tegen inzet en kracht. De doelmannen moesten niet aan het werk. standard kampioen

    26-05-2009 om 09:55 geschreven door adk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:sport en ontspaning
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lefevere laat Boonen vanaf 2 juni weer koersen
    Tom Boonen mag vanaf 2 juni weer koersen. Dat heeft ploegleider Patrick Lefevere laten weten aan Sporza. Boonen werd door Quick.Step op 9 mei op non-actief gezet na een positieve cocaïneplas. Lefevere hoopt dat zijn poulain toch aan de Tour mag deelnemen. Normaal maakt Boonen zijn wederoptreden in de kermiskoers van Gullegem alvorens af te zakken naar de Dauphiné Libéré (7-14 juni). "De organisatoren van de Dauphiné volgen de reglementen van de UCI, hij is er dus welkom", luidt het.

    Dauphiné
    De ploegleiding besliste om de drievoudige winnaar van Parijs-Roubaix iets meer dan twee weken geleden een tijdje te schorsen. "Feitelijk hebben we verkeerd gecommuniceerd", laat Lefevere weten. "Ik spreek immers niet zo graag over een schorsing. Hij stond gewoon op non-actief en vanaf 2 juni kan hij zijn rennersplunje weer aantrekken."

    Tourstart via rechtbank?
    "Ik kruis mijn vingers dat Tom toch aan de start van de Tour mag komen. Maar de ASO heeft al aangegeven hem niet uit te nodigen. Als het echt zover komt, stappen we misschien wel naar de rechtbank in Parijs. Hopelijk bestaan er nog rechtvaardige rechters. Intussen is Tom in de Ardennen alweer keihard aan het trainen onder de vleugels van Rik Verbrugghe."

    "Geen contact meer gehad"
    "Of ik nog contact heb met Tom? Sinds de bekendmaking op 9 mei heb ik hem niet meer gezien. Ik weet dus ook niet hoe hij op dit nieuws zal reageren. Ik relativeer noch minimaliseer wat er gebeurd is en ben nog altijd wat boos", besluit Lefevere.

    26-05-2009 om 09:39 geschreven door adk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:sport en ontspaning
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onweer zorgt voor schade en mogelijk moeilijke ochtendspits

    Het onweer dat vannacht over ons land trok heeft behoorlijk wat schade aangericht. Op de E40 tussen Gent en Brussel en op de E19 tussen Antwerpen en Brussel zijn takken en soms zelfs bomen op de weg terecht gekomen.

    In Laarne en Verrebroek zijn hagelbollen gevallen met een diameter van 5 tot 10 centimeter - de omvang van een tennisbal. Door de obstakels dreigt de ochtendspits moeilijker te worden dan gewoonlijk. In Oost-Vlaanderen is de verlichting aangelaten om de zichtbaarheid te verbeteren.

    Vooral de provincies Antwerpen, Vlaams-Brabant en Oost-Vlaanderen kregen de volle laag. Er waren 30.000 bliksemontladingen, goed voor 10.000 inslagen. Volgens weerman Frank Deboosere was het een van de zwaarste stormen van de laatste jaren. De windsnelheden liepen op tot 100 kilometer per uur.

    In het Oost-Vlaamse Nazareth is een truck op een boom gereden die over de autoweg was gewaaid, maar er vielen geen gewonden. In het Brabantse Halle is door het onweer een brand ontstaan in een woonhuis.

    In Willebroek zijn twee gevels in opbouw ingestort. Op de luchthaven van Zaventem schoven containers over het tarmac.onweer zorgt voor schade en mogelijk moelijke ochtendspits

    26-05-2009 om 09:36 geschreven door adk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:plaatselijk nieuws


    Archief per week
  • 08/06-14/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 27/04-03/05 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs