Veel uit gaan eten, veel leuke dingen gaan doen, vakantie, sneeuw en heel veel werk voor ons hier! Wat uiteraard ook heel goed is! December is ook de maand van sinterklaas, kerstmis, oud en nieuwjaar. Sinterklaas wordt hier niet gevierd, maar geen getreur ik vier het wel op mezelf :D Kerstavond brengen we door bij de familie Polo, heel kerstdiner enzovoort. Oudejaarsavond werken we maar na het werk ben ik dus al verplicht om mee uit te gaan. Wat apseluut kei leuk gaat zijn met Roberta, Matheo en Gada Maar... De dag nadien komen men ouders en men zusje... Maar ik wil ni al te zat worden dan hebt ge niks meer aan u avond! Maar vroeg uit men bed komen, da zal toch ni zijn denk ik. Met pranzo zijn we dan op nieuwjaar ook gesloten. Maar s'avonds doen we uiteraard terug open. Het zou wel eens goed kunnen dat ik Maandag een extra dagje vrij krijg om bij de mama de papa en men zusje te zijn :D Kunnen we samen naar Venezia :D Dat zou echt wel leuk zijn! Want Venezia is zo mooi met al het kerstversiering zegt iedereen!
In alle geval veel succes aan alle exaampjes mensen! En geniet van het sneeuw in Belgen!
Ik heb al gehoord dat het ginder flink gesneeuwd heeft... Wel hier begint het vanavond terug te sneeuwen. Normaal ging ik morgen om moonboots enz gaan en ne goeie frak tege de sneeuw. Maar dat zal nog een weekje moeten wachten want ik ben ziek... Spijtig maar ja. Mss is het morgen vele beter maar kga toch maar in men bedje blijven want kwil ni da het trg slechter wordt. Het is nu al veel beter dan gistere maar toch... Ik voel me nog altijd high en er zit persies water in men kop ofzo. Kzien er al ni te slecht uit dus das toch ook al iets he :D Men keel is presies ook dischtgeschroefd en men hoofd doet ne hele dag zeer... auwie! Ik ging normaal gezien vandaag naar de dokter maar da is er dus duidelijk ni van gekomen. Want Luchiana ging voor een afspraak gaan maar daar weet ik toch niks van dus... Ik hoop dak dan morgen naar de dokter kan. Da dien mij iets voorschrijft ofzo. Want werken als je je niet goed voelt is niet zo leuk. Maar ze vinden da hier allemaal fantastisch van mij dak blijf voortwerken en ni zaag van aaaah kvoel me ni goe ofzo. Ik denk dan ook van: ja die hebben u wel nodig he dus waarom zagen en klagen als het toch ni helpt... Waar of ni? Dus ik hoop volgende week woensdag naar Brescia te kunnen gaan als Dan vrij heeft op zen minst want binnen 19 dagen zit hij in de bergen. God weet waar. Kwil da wel weten eigenlijk zo dak is tot daar kan want iedereen zegt da het daar zo mooi is :D
Dus morgen lekker een hele dag zielig doen :D Kzal ma vragen aan luchiana voor wa eten opzij te houden smiddag's, het eten is geen probleem tis alleen de hoofspijn enz da het probleem is... Dus kzal me maar terug klaar maken om te gaan werken zekerst. Hopen da ik Donderdag avond al vele beter ben dak terug gwn kan werken. Want azo da is het toch ni ze. Maar alle ja genoeg gezaagd :p
geen nood peopletjes ik ben trg thuis in 2 maand en een week. Kga het wel spijtig vinden als ik hier vertrek hoor. Het is hier zo geweldig en iedereen is geweldig en jeeeej :D Maar kzal ook blij zijn als ik terug thuis ben. Maar wat ga ik dan doen? Trg gaan studeren eigenlijk zie ik da zo ni zitten... Dus gaan werken dan maar, maar waar? En wat met de harmonie op woensdag avond? Ga ik dat kunnen blijven doen? En aaah al die vragen en geen antwoord... Onzeker, onzeker. Maar ik kom er wel door uiteindelijk :D Dus no wories. Veel internetten en hopen dat ik eruit kom. Ik ben er zelfs over aan het denken mss naar Londen te gaan wonen voor een jaar ofzo om master of wine te worden. Da wil ik echt wel eigenlijk! Das ook supper moeilijk maar da zie ik echt wel zitten :D Stel u voor Aurélie Charels: Master of wine... Klinkt wel fancy he :D Dus goeie raad is altijd welkom :D Slechte raad ook maar die gebruik ik ni natuurlijk :p
zo kzal men zieke zelf maar uit men bedje (letterlijk bedje dees is echt iet klein maar wel goed en knussjes dus no problems) hijsen om er terug tegenaan te gaan he! Hopen dat het niet te laat wordt dak terug rap in men bed kan. En fucking radiatore da ga alleen aan of af... en aan is meer dan 20 graden dag en nacht en uit is zo ongeveer dezelfde tempratuur als buiten das zo'n 6 graden nu. Da zakt wss nog als het begint te sneeuwen dus aaaah. Laat ze dan mor opstaan zele!!! :D
alle tot de volgende he kindjes xxx zjg (weet ni waarom ik kindjes zeg maar ok, zal men moeder gevoel zijn da na bove komt want me diene kleine die de hele dag aan mij hangt wil ik zelf al bekan ne kleine (sni waar hoor mama :p)) xxx uit la bella Italia!
Tzenekik weer zele, 2 keer op een dag. Wooow (dus lees de vorige ook...) Wel men allesliefste mama (zo is ze nu eenmaal) had een kriek opgestuurd en ik heb vandaag iedereen laten proeven. En iedereen vond het geweldig lekker! Dat maakt me zo blij :D Want kriek of fruitbier in het geheel dat kennen ze hier niet in Italië. Wat toch een schande is sinds het zo fantastisch is.(het bier he) Wel hun specialiteit in bier in Kastanjebier. Wat ook totaal niet slecht is moet ik zeggen, de 1ste paar slokken zijn heel vreemd maar daarna. Ja echt das iets om te onthouden voor dak trg in België ben.
En ff iets totaal anders nu ik ben naar de dokter geweest. En die zegt dat ik een klein virusje heb opgelopen, niks ergs gwn ambetant. Normaal gezien is dat wel zo goed als over Donderdag avond waneer ik terug begin te werken.
En heeft iemand van jullie ooit van Orzo gehoord? Het is een soort graan en er wordt een soort van koffie van gemaakt (ook bier maar das ni warm he) Das echt vreemd trouwens... Das ja idd een soort koffie maar zoeter en er zit geen cafiëne in. Dus 1st dacht ik oooh das iets voor mij. NIET DUS! IEUW! In alle geval ik ben terug cafëine aan het leren drinken door cappuccino te drinken met meer melk dan koffie! Ik hou van de Italiaanse koffie! Die ruikt geweldig goed en die smaakt ook zo fantastisch! Wauw echt waar! Dus drink ik elke dag een cappuccino met meer melk dan koffie.
Wel men eetgewoonten zijn er wel fel op verbeterd sinds ik hier ben moet ik zeggen! Ik snoep minder en eet meer fruit en ik eet elke ochtend een ontbeit wat ik dus thuis meestal gwn oversloeg. Ik eet ook wel meer maar das ook omda ik van Pasta hou! We hebben vandaag trouwens frietjes gegeten :D Jeeej ik was zo blij om ne friet me mayonnaise in mene mond te kunne steken na 2,5 maand! Wouw, zalig! Wij belgen zijn zo'n fritte fretters. Hoor me weer bezig, ik zen bezig over betere eetgewoontes en ik begin over da we fritte hebbe gegeten deze avond. Ja goe bezig Charels...
Oke ik ga slapen tot morgjes schatten allemaal daar in Belgen Ik mis jullie!!!