Foto
Foto
Foto
Foto
Zoeken in blog

Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
De avonturen van Lisa, Folke, Dorien en Heleen in Gambia
Het reilen en zeilen in The Gambia
10-02-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Dag 14 -  zondag 10/02/2013


We hebben voorbije week veel geobserveerd in onze klas. Nu zijn we er klaar voor vanaf morgen begint onze echte stage en kunnen we onze skills boven halen. Elke vrijdag komt iedereen in zijn traditionele kledij naar school. En ook wij, konden naar school gaan in onze Gambiaanse kledij! (de kledij hebben we zelf laten maken bij de plaatselijke klerenmaker)

Eindelijk was het zover. Vrijdag vertrokken we naar het Kartongfestival. En het was de moeite! Verschillende Afrikaanse groepen kwamen optreden. Nadien werd er ook uitbundig gedanst.

In Kartong is het wel helemaal anders: geen elektriciteit, enkel water uit de enkele waterputten

Zaterdag zijn we in Kartong naar de snakefarm geweest) En ja hoor we hebben een slang rond onze nek gehangen J ’s Avonds hadden we reuze honger en zijn we een heerlijk pizzake gaan eten. Mmm.

 

Volgende week krijgen jullie de nieuwe weetjes over onze stage. Tot dan!

Vele groetjes,

van de ‘toubbabs’

10-02-2013 om 00:00 geschreven door hedolifo  


06-02-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Dag 10 - Woensdag 6/02/2013

Dag Allemaal! 

Deze week is het een observatie week in de twee scholen, vanaf morgen mogen we al enkele lesjes geven. Het is toch wel helemaal anders lesgeven dan bij ons.. Maar het is zeker een uitdaging! (Heel actieve kinderen "Wild, wild, wild!", tellen en schrijven zijn "The topic's of the week!") We go for it! 

We hebben ook al veel mogen proeven van de Gambiaanse keuken daardoor hebben we allemaal wel al eens last van wat krampjes. J

Zondag, zijn we naar het huwelijk geweest van Buya! Daar keken we onze ogen nogal uit. Vrouwen die speelden op potten en pannen: (Met kapotte slippers) "Shake - Shake" op zijn Afrikaans. Het is blijkbaar de traditie dat de nicht opdraait om het feest te organiseren. Zij heeft een soort veiligheidsspelt aan haar kleed hangen. Daar mag iedereen enkele Dalasis (Geld van hier) aan hangen! Voor we het vergeten... Zondagvoormiddag hebben we ook even de toerist uitgehangen en naar "The Monkey park" geweest. Waar Dorien verslonden werd door de apen en een echte Adventure kid was! 

We hebben ook Gambiaanse namen gekregen! Voor de nieuwsgierigen Hier zijn ze: 
Dorien: Tydda
Heleen: Bytta 
Lisa: Haddy 
Folke: Animata

P.S: Mailen is echt een miserie!!! 

Groetjes!
Tydda, Bytta, Haddy, Animata. 






06-02-2013 om 00:00 geschreven door hedolifo  



Archief per week
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013

    Vier kleuterleidster hebben een plan! 
    Ze willen voor twee maand in de schooltjes "The Swallow" of "Nyodema"  les geven.
    Hier kan je al onze avonturen lezen die we deze twee maanden meemaken. 
    Veel plezier ermee. Folke, Lisa, Dorien en Heleen


    Inhoud blog

  • Mijn Favorieten
  • Stageschool

  • E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs