Houthalen-Helchteren bruist! Uw gemeente in woord en beeld!

23-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomervakantie wordt ingezet met leuk strandbal
Klik op de afbeelding om de link te volgen 10de editie van strandbal

Zaterdag 28 juni 2014 is het zover: de tiende editie van Strandbal! De examens zijn dan gedaan, de zomer begint, … tijd dus voor een geweldig feestje! 

Het strandbal zal doorgaan op de unieke locatie aan De Plas te Kelchterhoef! Kom dit jaar dus mee feesten met onder andere: MAKASI (Tomorrowland, Laundry Day, Noxx, Versuz), PartyShakerz (Laundry Day, Daydream Festival), Joyhauser en nog veel meer. In het kader van de 10de editie hebben de organisatoren nog een aantal verrassingen in petto. Zo zal de grote tent vervangen worden door een groot buitenpodium. Het spreekt voor zich dat de cocktailbar ook weer opnieuw van de partij is... Tickets kosten 5 euro. De deuren openen om 21 uur. 

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomerse kinderactie in de bib
Klik op de afbeelding om de link te volgen Bib pakt tijdens zomermaanden uit met 'De schat van de vlieg'

De komende zomermaanden pakt de bibliotheek in het NAC opnieuw uit met het project 'De schat van de vlieg'. Dit project is op kindermaat ontwikkeld. Het opzet is dat de kids in de bib op zoek gaan naar de schat. Dit jaar staat de zoektocht helemaal in het teken van de architectuur. Wie de schat vindt, maakt bovendien kans op een leuke prijs... 

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
>> Reageer (0)
21-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ontwikkelingsplannen worden besproken
Klik op de afbeelding om de link te volgen Infovergadering over toekomst site oud gemeentehuis

Aanstaande dinsdag 24 juni vindt er een infovergadering plaats waarbij er dieper ingegaan wordt op de ontwikkelingsplannen voor de site van het voormalig gemeentehuis en het voormalig politiekantoor. Beide gebouwen staan nu zo goed als leeg. Momenteel wordt er gewerkt aan plannen om heel het gebied waar deze gebouwen staan, een gebied dat nauw aansluit bij het John Cuppensplein en het centrum van de gemeente, te ontwikkelen. 
Na de infovergadering krijgt iedereen de kans om opmerkingen te formuleren over de nieuwe plannen. Dit kan tot 8 juli.
De infovergadering vindt plaats op dinsdag 24 juni om 19 uur in Greenville.

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
>> Reageer (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sportdag gemeentepersoneel
Gemeentelijke diensten gesloten op dinsdag 24 juni 

Aanstaande dinsdag 24 juni neemt het gemeentepersoneel deel aan een gemeentelijke sportdag. Hierdoor zullen de gemeentediensten gesloten zijn. U kan op dinsdag dus niet terecht aan de gemeentelijke balies en ook het containerpark is gesloten.

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."Ook de andere kant van de medaille tonen"
Infoavond over REMO en Noord-Zuid in Lillo

Milieuverenigingen, bezorgde buurtbewoners en het actiecomité Het Gaat Om-U gaan op donderdag 3 juli een infoavond organiseren in de harmoniezaal van Lillo. Tijdens deze informatieavond gaan de initiatiefnemers dieper in op twee belangrijke dossiers die een directe impact hebben op de wijk en haar omgeving. In de eerste plaats zal er een toelichting worden gegeven over de stand van zaken in het dossier van de omleidingsweg. Hierbij zullen de organisatoren dieper ingaan op de knelpunten en hiaten die nog steeds in dit dossier vervat zitten, er wordt een stand van zaken geschetst en de aanwezigen kunnen meewerken aan het indienen van bezwaarschriften. Immers, momenteel loopt er in dit dossier nog een openbaar onderzoek.

Closing the Circle
Op dezelfde informatieavond krijgen de aanwezigen ook een deskundige maar kritische uitleg over het Closing the Circle project dat gepland is op de nabijgelegen REMO-site. Volgens de initiatiefnemers wordt rond dit dossier bewust een positief sfeertje gecreëerd omdat de commerciële belangen in dit dossier erg groot zijn. Het gaat om de sanering van een stort, maar het gaat ook om veel meer dan dat... Om de buurtbewoners toch op een volledige manier én met een deskundige maar weliswaar kritische insteek te informeren over dit dossier, wordt ook dit thema besproken op de infoavond. 

Iedereen is welkom om deze informatieavond bij te wonen. De avond vindt plaats op donderdag 3 juli om 20 uur in de harmoniezaal op de Hortelstraat in Lillo.
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
19-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rechter legt bouwwerken stil
Klik op de afbeelding om de link te volgen Komt uitbreiding Hengelhoef in het gedrang? 

De groep Twin Properties die op het domein Hengelhoef de bungalowsite jaren geleden opkocht, plant een grote uitbreiding van haar toeristische activiteiten op het domein. De komende jaren wil de groep enerzijds 12 miljoen euro investeren in een vergadercomplex, bistro en een hotel op het domein. Daarnaast plant Twin Properties ook de bouw van liefst 750 bijkomende vakantielogies, goed voor een extra investering van nog eens 75 miljoen euro. Ook het naburige recreatiepark Hengelhoef van de groep Oostappen plant de komende jaren een forse uitbreiding van haar toeristische verblijfscapaciteit. Beide projecten worden ondersteund vanuit het SALK plan. Inzetten op de uitbouw van het toerisme én op bijhorende tewerkstelling is één van de speerpunten uit dit provinciaal actieplan. Vanuit de provinciale overheid wordt, om de uitbouw van beide toeristische poten mogelijk te maken, momenteel gewerkt aan een provinciaal ruimtelijk uitvoeringsplan voor het betrokken gebied. 

Vrienden van Hengelhoef
Maar de grote uitbreidingsplannen stuiten op weerstand bij het buurtcomité Vrienden van Hengelhoef. "We zijn niet tegen de uitbouw van beide parken op zich", klinkt het bij het buurtcomité, "maar de geplande bijkomende verblijfscapaciteit overstijgt volgens ons wel de draagkracht van het gebied. Als alle plannen gerealiseerd worden zoals ze nu op tafel liggen, dan betekent dat in de zomermaanden dat 14.000 tot 15.000 vakantiegangers op Hengelhoef kunnen logeren. Dat is volgens ons veel te veel." 

Het buurtcomité bekijkt dan ook met argusogen de ontwikkelingen op het terrein. En dat zorgde intussen al voor een eerste opmerkelijk feit. Deze week legde de rechter in Eerste Aanleg bouwwerken stil die aan de gang waren op het terrein van Twin Properties. Het buurtcomité spande de rechtszaak aan omdat ze oordeelde dat de bouwvergunning die gebruikt werd voor deze bouwwerken intussen verlopen was. De werken die aangevat werden, omhelsden de bouw van 39 vakantieverblijven. De bouwvergunning op basis waarvan de werken waren opgestart, dateerde van november 2011. In principe geldt de bouwvergunning twee jaar. De start van de effectieve werken kwam volgens het buurtcomité dus te laat, al had de bouwpromotor in tussentijd wel al bomen gerooid. 

De rechter volgde de argumentatie van het buurtcomité en liet de werken stilleggen. De bouwpromotor is alvast niet te spreken over dit manoeuvre en bekijkt momenteel welke mogelijke stappen zij tegen deze beslissing kunnen nemen.

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
>> Reageer (0)
18-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Limburgs Landschap nodigt iedereen uit op unieke wandeltocht
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Op tocht door de jungle van Houthalen... 

In de oude vallei van de Laambeek tegen de helling van de vroegere mijnterril van Houthalen ligt een waar paradijs. Met de gids beleef je daar de natuur alsof je in de jungle loopt. Samen loop je door oude beekbeddingen en langs verborgen beekjes. Tussendoor houden de deelnemers halt om waterbeestjes te scheppen en zo het leven en de dieren onder water te ontdekken. Kortom een boeiende wandeling voor jong en oud, die net dat tikkeltje avontuurlijker is! Voor jong en oud! 

Op zondag 22 juni kan iedereen aan zo'n unieke natuurwandeling deelnemen. Afspraak om 14 uur aan de parking nabij café Postiljon op de Stationsstraat 139 in Houthalen. Deelnemen kost 2 euro per persoon. Best een handdoek en eventueel een paar reserve schoenen meebrengen. 
Meer info: Limburgs Landschap, info@limburgs-landschap.be. 

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
>> Reageer (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Infomarkt over toekomst omleidingsweg en Grote Baan
Informatie over Noord-Zuidverbinding: iedereen welkom.

Het Agentschap Wegen en Verkeer organiseert op woensdag 18 juni 2014 een infomarkt in het kader van het openbaar onderzoek rond het nieuwe GRUP van de Limburgse Noord-Zuidverbinding. Maandag 16 juni startte het openbaar onderzoek rond het nieuwe GRUP dat werd opgesteld voor de Limburgse Noord-Zuidverbinding. Dit GRUP houdt rekening met de elementen uit het arrest van de Raad van State die in 2011 het vorige GRUP heeft vernietigd inzake de komst van de omleidingsweg. 

Om geïnteresseerden meer duiding te geven bij de nieuwe plannen, organiseert het Agentschap Wegen en Verkeer woensdag 18 juni vanaf 14.00 uur tot 20.00 uur een infomarkt in het gebouw van Greenville in Houthalen. Op de infomarkt zullen deskundigen van de betrokken instanties klaar staan om uitleg te geven en vragen te beantwoorden. De infomarkt vindt plaats in Greenville op Centrum-Zuid. 


0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
>> Reageer (0)
14-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.In vier deelwijken speelpleinactiviteiten
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Speelpleinwerkingen deze zomer

De komende zomermaanden kunnen kids in onze gemeente deelnemen aan verschillende speelpleinwerkingen. Van 30 juni tot en met 11 juli is er in Houthalen-Centrum een leuke speelpleinwerking. In Houthalen-Oost draait de speelpleinwerking van 18 tot en met 29 augustus op volle toeren. 

In Helchteren is het jonge volkje welkom van 30 juni tot en met 1 augustus bij de speelpleinwerking van De Mirkens. Van 1 tot en met 27 juli staat ook de kinderwerking van JeugdWelzijnsWerk Meulenberg paraat. 

Kids die op zoek zijn naar een toffe zomer, schrijven zich dus best nu al in. Meer info en een inschrijfformulier vind je op www.houthalen-helchteren.be. 

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
>> Reageer (0)
13-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Braderie en tweedehandsbeurs
Tweedehandsbeurs Gezinsbond Helchteren 

Op zondag 15 juni kan je van 14 tot 17 uur in ontmoetingscentrum De Roepsteen in Helchteren terecht voor een tweedehandsbeurs. De organisatie is in handen van de Gezinsbond van Helchteren. De inkom bedraagt 1 euro.

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
>> Reageer (0)
12-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Delegatie ouders ontvangen op gemeentehuis
Overleg over schoolreglement

Afgelopen woensdagavond werd een delegatie van ouders ontvangen op het NAC. Samen met afgevaardigden van de oudercomité's uit het gemeentelijk onderwijs werden ze uitgenodigd door het gemeentebestuur. De reden van het overleg was de ontstane commotie rond het gewijzigd schoolreglement in de gemeentelijke scholen. Dit reglement stelt onder meer dat kinderen binnen de schoolmuren enkel nog niet bruisend water mogen drinken en dat er een nieuwe regeling komt inzake de klasfoto's. De hoofdreden van het ouderprotest lag echter vooral in de manier waarop ze met een dwingende brief op de hoogte gebracht werden van deze wijzigingen en de verplichting om de brief ondertekend terug te bezorgen vóór 21 juni. Indien de brief niet tijdig ondertekend toekwam, zouden de kinderen uitgeschreven worden in de betrokken school.

Bij het overleg werd uitgelegd waarom het gemeentebestuur en de scholen de nieuwe regels willen invoeren. Daarnaast werd geluisterd naar de argumenten die de ouders hebben tegen enkele nieuwe regels. Het opzet is nu dat het gemeentebestuur de hele argumentatie aanstaande maandag op het schepencollege zal bespreken. Daarna zullen de definitieve standpunten bepaald worden. Midden volgende week volgt er dan een terugkoppeling naar de ouders en een nieuwe communicatie rond het aangepast schoolreglement.

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
>> Reageer (1)
10-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Honderden nieuwsgierigen zakken af naar Paardenboerderij op 't Sonnis.
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Veel volk op opening Paardenboerderij 

Op pinkstermaandag opende op 't Sonnis de Paardenboerderij haar deuren. En dat gebeuren lokte honderden kijklustigen onder een zinderende zon naar de hoeve. De Paardenboerderij is in de eerste plaats uiteraard een plek waar je heel wat paarden aantreft. Kinderen kunnen er ritjes maken, paarden worden er getraind en paardeneigenaars kunnen er hun dieren stallen.

Maar het concept van de Paardenboerderij biedt meer. Onder impuls van gezondheidstherapeute Sarah Schoofs kan je in de Paardenboerderij terecht voor massages, kruiden- en voedingsadvies en tal van cursussen. Ook voor paardentherapie ben je welkom in de Paardenboerderij. De ligging van het complex in de schitterende natuur van 't Sonnis is alvast uniek en nodigt paardenliefhebbers uit voor gezellige ritjes in het mooie groene landschap.

Meer info: http://www.paardenboerderij.be.


0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
>> Reageer (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Prima editie van dancefestival
Klik op de afbeelding om de link te volgen Extrema Outdoor lokt 28.000 toeschouwers

Alles zat mee bij deze editie van het dancefestival Extrema Outdoor dat afgelopen weekend op de terreinen van de Plas plaatsvond. Liefst 28.000 muziekliefhebbers zakten de voorbije dagen af naar het festival. Meteen goed voor een publieksrecord. Ter vergelijking: vorig jaar trok het festival 17.000 toeschouwers. 

De festivalgangers beleefden hun muzikale roes onder een zingende hitte. Een aantal waterkanonnen en de sprinklerinstallatie van de brandweer moesten her en der voor verkoeling zorgen. Maar al bij al was het een editie die zonder incidenten verliep. Ook de muziek werd gesmaakt evenals de knappe decors. Het lijkt erop dat XO zijn vaste plek stilaan verworven heeft in het Limburgse muzieklandschap. 

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
>> Reageer (0)
07-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Communicatie gemeentelijke onderwijs liep niet zoals het moest
Klik op de afbeelding om de link te volgen Nieuw schoolreglement zorgt voor commotie

De voorbije dagen waren heel wat ouders verbaasd over de communicatie die gevoerd werd rond de invoering van een nieuw schoolreglement in het gemeentelijk onderwijs van Houthalen-Helchteren. "Via de kinderen werd ons vanuit de school een brief meegegeven. Hierin stond simpelweg dat er vanaf september een aantal nieuwe regels worden ingevoerd. Zo zullen er bijvoorbeeld geen klasfoto's meer worden aangeboden en mogen de kinderen in de school enkel nog plat water drinken. Ook het aanbieden van leesboekjes zoals DoReMi wordt stopgezet", klinkt het bij de verontwaardigde ouders.

"Dat men nieuwe regels invoert, tot daar aan toe. Dat men dat niet doet in vol overleg met de ouders, dat is al minder. Maar dat men simpelweg in een harde brief deze regels meedeelt waarbij men ook stelt dat de ouders de brief zo snel mogelijk ondertekend moeten terugbrengen, dat is een brug te ver." Vooral het feit dat men in de brief zegt dat indien het ondertekende document niet vóór 21 juni op school toekwam de kinderen uitgeschreven worden, zette kwaad bloed bij veel ouders. "Zulke zaken communiceer je niet op deze manier en op deze toon", klinkt het. De verontwaardiging bij veel ouders leidde tot het opzetten van een protestactie op facebook. Honderden ouders werden in een mum van tijd gemobiliseerd.

De commotie zorgde voor dringend overleg bij het gemeentebestuur, samen met de betrokken scholen. Dit overleg leidde ertoe dat aanstaande woensdag een delegatie van ouders en de ouderraden op het NAC wordt ontvangen om het hele verhaal te bespreken. Wordt ongetwijfeld vervolgd... 
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
06-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cycling 4 Helchteren brengt wielerfeest naar Kermisdorp
Klik op de afbeelding om de link te volgen
8ste Pinkstertrofee in Helchteren 

Niet enkel in Houthalen-Oost wordt dit Pinksterweekend een kermisweekend. Ook Helchteren viert feest. Naast het effectieve kermisgebeuren organiseert wielerclub Cycling 4 Helchteren voor de 8ste maal de Pinkstertrofee. Dit wielergebeuren omhelst op zaterdag 7 juni volgend programma: 
  • 15 uur: een wielerwedstrijd voor eliterenners zonder contract en beloften
  • 18 uur: funrace voor jonge en oud
  • 19 uur: wedstrijd voor inwoners van Houthalen-Helchteren
Tussendoor zal de nodige ambiance en animatie er een echt wielerfeest van maken! 

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
>> Reageer (0)
04-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Politie ruimt 1.000 wietplanten op
Opnieuw wietplantage ontdekt

De voorbije weken werden in Limburg verschillende wietplantages opgedoekt. Ook in een woning in Helchteren werd een drietal weken geleden een plantage ontmanteld. Gisteren werd ook in een woning in de Molenweg een wietplantage ontdekt. Liefst 1.000 planten moest de politie uit de woning halen en vernietigen. De wietplanten stonden verspreid in de kelder en op de bovenverdieping. De stroom voor de plantage werd illegaal afgetapt. Bij de inval werd een jonge vrouw die op het moment van de inval in de woning aanwezig was opgepakt voor verhoor. (bron hbvl)

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
>> Reageer (0)
02-06-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Live muziek tijdens pinksterkermis
Klik op de afbeelding om de link te volgen Houthalen-Oost verwacht een sfeervol Pinksterweekend

Het komende pinksterweekend brengt heel wat ambiance naar het centrum van Houthalen-Oost. Naast een gezellige kermis organiseren de horecazaken rond het Lindeplein heel wat activiteiten. Zo zal de Nederlandstalige band BuitenBereik optreden op zondag vanaf 16 uur.
Iedereen is welkom om dit muzikaal gebeuren bij te wonen. Op de terrasjes zal ongetwijfeld nog een plekje te vinden zijn. Best wel de zonnecrème niet vergeten, want het belooft een warm en zonnig weekend te worden. 

De liefhebbers van het marktgebeuren zijn welkom op maandag. Vanaf 15 uur zal een grote pinkstermarkt u verwelkomen. Een honderdtal marktkramers nemen de Tulpenstraat en de Edelweisstraat in. Met de zomerse weersvoorspellingen zal het zonder twijfel 'koppen lopen' worden... 
0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
>> Reageer (0)
30-05-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Meer uitleg over de toekomst van REMO
Klik op de afbeelding om de link te volgen Infomarkt Closing the Circle

De Group Machiels werkt momenteel volop aan de planning en het verkrijgen van de nodige vergunningen voor het Closing the Circle-project dat het bedrijf wil ontwikkelen op het REMO-stort in Helchteren. Binnen dit project is het opzet om het bestaande afval terug op te graven en op verschillende manieren te verwerken. De looptijd van deze stortsanering wordt geschat op 20 jaar.

Wie nader kennis wil maken met de doelstelling van de Group Machiels met dit stort, kan op 4 juni van 10 tot 20 uur terecht in Greenville op Centrum-Zuid. Daar organiseert het bedrijf een infomarkt omtrent het project. Informatiepanelen leggen u het proces uit. Aanwezige medewerkers antwoorden op al uw vragen.

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
>> Reageer (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een kijk op ecologisch tuinieren
Klik op de afbeelding om de link te volgen VELT-tuindag in Hengelhoef

Op zondag 1 juni kunnen tuinliefhebbers vanaf 14 uur hun hartje ophalen op de terreinen van Limburgs Landschap op domein Hengelhoef. Daar vindt dan immers de VELT-tuindag plaats. De tuiniers leiden je graag door hun tuintjes. Om 14.30 uur is er een kruidenwandeling en om 16 uur kan iedereen meegenieten van de kookworkshop "(h)eerlijk potje anders". Deze workshop laat zien hoe gezond, lekker en gevarieerd de vegetarische keuken is. 

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
>> Reageer (0)
29-05-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opening paardenboerderij
Klik op de afbeelding om de link te volgen Weldra opent De Paardenboerderij op Sonnis

Verscholen in het mooie landschap is er de voorbije maanden hard gewerkt aan de gloednieuwe Paardenboerderij. Op Pinkstermaandag 9 juni is het dan zover. De Paardenboerderij opent dan officieel de deuren voor iedereen. Van 14 tot 18 uur kan je er kennismaken met alles wat deze locatie te bieden heeft. Paardenliefhebbers kunnen er terecht voor stallenverhuur of paardentraining, maar het centrum gaat veel verder dan dat. Onder impuls van Sara Schoofs kan iedereen er ook terecht voor kruiden- en voedingsadvies, massage, kinderkampen, cursussen, natuurritten,... 

Het loont dus zeker de moeite om hier eens een kijkje te gaan nemen. Bij de opening zullen er rondleidingen voorzien worden, je krijgt een inkijk in het hele centrum, de kinderen kunnen ritjes maken in de binnenpiste, er zijn streekgebonden drank en versnaperingen,... Je vindt De Paardenboerderij op de Sonnisstraat 210 in Helchteren. 

Meer info: www.paardenboerderij.be. 

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
>> Reageer (0)


Foto
Beste lezer,
welkom op deze blog waar je dagelijks nieuws uit onze gemeente vindt. Zelf iets te melden, geef me een seintje!
Groeten,
Stijn Van Dingenen
E-mail mij

Volg het nieuws van Houthalen-Helchteren ook op facebook:

Inhoud blog
  • 32ste tentoonstelling van rashoenderclub Het Scharrelhoen
  • Infosessie over elektrische voertuigen in Greenville
  • Rommelmarkt op Kelchterhoef
  • Arrestaties in drugsonderzoek
  • Volks landbouwgebeuren op 't Sonnis
  • Integratie-ambtenaar moet inbedding asielzoekers in woonbuurt verbeteren
  • Misschien is judo wel joúw sport!
  • Gemeente schenkt 1000 euro aan vzw Chautaara
  • Heide stilaan op zijn mooist
  • Slachtbonnen zullen 5 euro kosten
    Foto
    Rondvraag / Poll
    Vindt u dat er een tijdelijke brug moet komen aan het kruispunt Grote Baan - Koolmijnlaan?
    ja
    neen
    Bekijk resultaat

    Laatste commentaren
  • offerschande (Equal)
        op Biedt nieuwe slachtinrichting oplossing voor offerfeest?
  • integratie-ambtenaar (Oma)
        op Integratie-ambtenaar moet inbedding asielzoekers in woonbuurt verbeteren
  • aquagym (zwemles)
        op Aquagym
  • een eigen kijk op kosten (schaapjesteller)
        op Biedt nieuwe slachtinrichting oplossing voor offerfeest?
  • {TITEL_VRIJE_ZONE}
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Hieronder vindt u interessante webadressen uit onze gemeente:


    http://users.telenet.be/jww  
    www.actiefww.com  
    www.avthouthalen.be

    www.bc-helchteren.be

    www.bchouthalen2000.be
    www.bennewed.be

    www.broederkring.be

    www.chirohelchteren.be

    www.chirohelchteren.org

    www.cosimo.be/Meulenberg 

    www.danzav.centerrall.com

    www.dbchouthalen.be

    www.debiekorf.be

    www.delijn.be

    www.denoordzuid.be

    www.diabolichell.be

    www.donboscohelchteren.be

    www.doopie.be 

    www.dropshot.be

    www.fchelson.be

    www.fphouthalen-genk.be

    www.gezinsbond-helchteren.be

    www.groenhouthalen-helchteren.be

    www.gr5wandelaarshelchteren.be
    www.helchterenvv.be

    www.hengelhoef.net
    www.khhoeverheidegalmlillo.be

    www.home.scarlet.be/albert.vandijck

    www.hondenschoolderoedel.be

    www.houthalen-helchteren.be

    www.houthalen-helchteren.cdenv.be
    www.houthalen-helchteren.davidsfonds.be 

    www.houthalensracingteam.be
    www.hvchelchteren.be  

    www.illusio.be

    www.infogids-online.be

    www.jckreasa.be

    www.jeugdhuisthebassment.be

    www.kelchterhoef.be

    www.kreasa.be

    www.ksjhouthalen.be

    www.kwbhelchteren.be

    www.lachfestival.be

    www.lgcc.be
    www.limburgadembenemend.be

    www.mish-mash.be

    www.molenheide.be

    www.mrk-houthalen.be

    www.oc76.be

    www.parkfc.be

    www.poppunt.be

    www.rimo.be

    www.rotary-houthalen.be

    www.schooldeschakel.be

    www.sdhh.be
    www.selishouthalen.be

    www.terdolenfietshappening.be

    www.tvl.be

    www.userstelenet.be/
    ttcpalethouthalen
      
    www.villabasta.be

    www.vlabus.be
    www.wschelchteren.be

    http://www.hhoost.be/
    wijkvereniging/

    Het adres van uw vereniging of organisatie staat er nog niet bij? Geef het ons door en wij voegen het toe.

    Zoeken in blog

    Archief per maand
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 09-2005
    Startpagina !
    Blog als favoriet !
    Een interessant adres?
    >

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs