LIVE NIEUWS
BINNENLANDS EN BUITENLANDS NIEUWS-SPORT-ECONOMIE-POLITIEK
> Welkom op het Live Nieuws ARCHIEF --- >> Bekijk onze nieuwe site : www.livenieuws.be --- >> Nieuwsgierig naar nieuws ? Surf snel naar livenieuws.be --- >>
07-10-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gedumpte kat leidt redder naar haar hulpeloze kittens

Gedumpte kat leidt redder naar haar hulpeloze kittens

Een kat die uit een rijdende auto werd gedumpt, heeft een inspecteur van de dierenbescherming de weg getoond naar het nest met haar pasgeboren kittens. Zij wilde zo de hulp inroepen van de inspecteur om het leven van haar kroost te redden. Dat schrijft de Ely Weekly News.

Inspecteur Knight vond Jolie langs een landweg in het Engelse graafschap Cambridgeshire. Hij bracht de poes naar een dierenarts om haar wonden te verzorgen. De dokter stelde vast dat de kat onlangs had gejongd. Knight keerde met Jolie terug naar de plaats waar ze werd gedumpt in de hoop om haar hulpeloze katjes te vinden. De kittens hadden namelijk geen kans om te overleven zonder hun moeder.

Zoektocht
Eenmaal ter plaatse begon Jolie luid te miauwen. "Hat was duidelijk dat ze mijn aandacht wilde trekken", aldus inspecteur Knight. "Ik volgde Jolie door een tuin, een omgeploegd veld om uiteindelijk op het erf van een boerderij te belanden. Achter een stapel hout in een van de stallen vond ik de vier jonge katjes. Ze konden hun oogjes nog niet openen".

Bijna uitgedroogd
"Zonder de hulp van Jolie had ik de poesjes onmogelijk kunnen vinden", vervolgt Knight. "De diertjes waren ei zo na uitgedroogd. Met de grootste voorzichtigheid heb ik ze naar ons verzorgingscentrum gebracht. Daar blijven ze tot ze opnieuw op hun positieven zijn en geadopteerd kunnen worden".

07-10-2011 om 20:11 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:BUITENLANDS NIEUWS
► REAGEER (0)
29-09-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dode en twee zwaargewonden bij arbeidsongeval station Jette

Dode en twee zwaargewonden bij arbeidsongeval station Jette


Bij het arbeidsongeval in het station van Jette zijn deze namiddag één dode en twee zwaargewonden gevallen. Dat meldt de Brusselse brandweer. Van een vierde slachtoffer is geen sprake, hoewel daar eerder voor gevreesd werd. De lijn Jette-Ternat is onderbroken. Er zijn vier vervangbussen ingelegd die de reizigers tussen beide stations vervoeren.

Het ongeval deed zich rond 14.40 uur voor in de onderdoorgang van het station van Jette, waar een aannemer in opdracht van Infrabel werken aan het uitvoeren was. Door een grondverzakking viel een kraan omver tegen de muur van de onderdoorgang. Brokstukken van die muur vielen op verschillende arbeiders.

"Eén man is overleden, twee anderen zijn zwaargewond geraakt. Omdat het om een afgesloten, beveiligde zone ging, waren er geen reizigers in de buurt. Die zijn dan ook nooit in gevaar geweest."

Wat de muur precies heeft doen instorten, is volgens Infrabel nog niet bekend. Een onderzoek zal daarover meer duidelijkheid moeten scheppen.

29-09-2011 om 20:01 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:BINNENLANDS NIEUWS
► REAGEER (0)
27-09-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wall Street bezet met activisten tegen kapitalisme

Wall Street bezet met activisten tegen kapitalisme

Al een week lang bezetten activisten Wall ...

Al een week lang bezetten activisten Wall Street, het hart van het financiële district in New York. De bedoeling is om de actie enkele maanden vol te houden om zo de destructieve gevolgen van het kapitalisme aan te klagen.


Al een week lang bezetten activisten Wall ...

Al een week lang bezetten activisten Wall ...

Al een week lang bezetten activisten Wall ...

Al een week lang bezetten activisten Wall ...
Indien u de Live Stream niet ziet klikt u -> hier <-
Indien u de Live Stream niet ziet klikt u op de link hiernaast : http://www.livestream.com/globalrevolution

27-09-2011 om 18:20 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:ECONOMIE
► REAGEER (0)
26-09-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Elk jaar twee miljoen doden door giftige gassen

Elk jaar twee miljoen doden door giftige gassen

Per jaar sterven wereldwijd meer dan twee miljoen mensen aan ziektes die veroorzaakt zijn door luchtvervuiling.

Het probleem situeert zich vooral in stedelijk gebied: 1,3 miljoen doden zijn het gevolg van de vervuiling in steden, zowel in ontwikkelingslanden als industrielanden.

Volgens de WHO konden 1,1 miljoen van de 2 miljoen doden vermeden worden als de normen gerespecteerd werden. "Vervuilde lucht kan doordringen tot de longen en de bloedcirculatie en daardoor hartproblemen, longkanker, astma en luchtwegeninfecties veroorzaken", aldus de organisatie, die gegevens van 1.100 steden in 91 landen verzamelde en analyseerde.
 
Uit die gegevens blijkt dat 80 van de 91 landen de referentiewaarden van de WHO voor vervuilde lucht niet respecteren. 
 
De gevaarlijkste zones bevinden zich in groeilanden zoals India en China, waar de gemeten waarden soms tot 15 keer hoger liggen dan de drempel.

26-09-2011 om 21:01 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:BUITENLANDS NIEUWS
► REAGEER (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Man springt overboord tijdens cruise

Man springt overboord tijdens cruise

 

De Mexicaanse autoriteiten zijn op zoek naar een 39-jarige man die volgens getuigen van een cruiseschip zou gesprongen zijn. Toen het merkwaardige incident zich voor deed, voer het schip van rederij Carnival in de omgeving van Cozumel, een eiland in de Caraïbische Zee voor de kust van Mexico.

Zoekactie

Afgelopen vrijdagavond sprong de man overboord. Het schip keerde terug naar de plaats waar de drenkeling voor het laatst gezien werd en startte een zoekactie maar die leverde niets op. Nadat de Mexicaanse autoriteiten de cruiser doorzocht hadden, mocht het schip zijn tocht verderzetten.

26-09-2011 om 21:01 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:BUITENLANDS NIEUWS
► REAGEER (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Griekenland virtueel failliet

Griekenland virtueel failliet

Kan een land als Griekenland failliet gaan? Zo ja, dan dringt zich een andere vraag op: komen de werknemers/burgers dan ook op straat te staan? Dat laatste is nu al aan het gebeuren. De Griekse middenklasse koestert iedere cent, niemand gaat nog uit. "Daar is geen geld meer voor", klinkt het bij de wanhopige bevolking.

 
 
Vastgoedmakelaar Dmitris Andreou verkocht voor het laatst iets in juni. Zijn vrouw verdient de kost met het voorbereiden van examens Engels voor studenten aan de hoge school. Zij verdient intussen geen cent meer. De spaarcenten van het gezin zijn al geplunderd. "Soms kunnen we enkel kopen wat noodzakelijk is en soms hebben we zelfs daar geen geld meer voor. We moeten iedere cent tellen zodat we kunnen kiezen tussen brood, melk en boter", zegt Mary.

Het gezin uit de Griekse middenklasse geeft een ander beeld van de bevolking die we anders enkel met geweld zien demonstreren telkens de Griekse regering met een voorstel van de Europese Unie instemt. En net bij deze mensen schuilt het grootste gevaar voor de toekomst van Griekenland, stelt Paul Mason, economisch expert van de BBC, in The Telegraph. De middenklasse trekt zich terug uit het sociale en politieke leven van het land.

Doodstraf
"We zouden de politici graag geëxecuteerd zien worden", zegt Maria zonder glimlach. "De meeste mensen zeggen dit: de politici verdienen de doodstraf. Het is nochtans een mooie kans voor hen om helden te worden, om op te staan en de bevolking te verdedigen. Maar dat doen ze niet."

"Ik kan 's avonds niet meer naar het nieuws op televisie kijken", zegt Dmitris. "Met de constante onzekerheid zou het onze gemoedstoestand op een laag pitje zetten. Het lijkt wel een nachtmerrie waaruit we niet kunnen ontwaken. Misschien is het wel een goede zaak dat we onze kabeltelevisie moesten uitschakelen. Ik volg het nieuws nu enkel nog via internet."

Zelfmoord en racisme
In heel Europa zijn landen maatregelen aan het nemen om niet te worden zoals Griekenland. Ierland en Portugal hebben flink bespaard en ook op Italië en Spanje rust heel wat druk. Maar voor de 11 miljoen Grieken lijkt niets nog te helpen. De belastingsverhoging is een drama voor de middenklasse. Gezinnen als de familie Andreou zagen hun inkomen de voorbije twee jaren gehalveerd worden. En net omdat deze laag van de bevolking zijn levensstijl moest opgeven, is de Griekse situatie zo vluchtig.

Het voorbije jaar is het aantal zelfmoorden in Griekenland met 40 procent gestegen. Sinds 2007 is het aantal diefstallen en inbraken bijna verdubbeld. De haat tegenover migranten is gigantisch geworden. Voor de deuren van liefdadigheidsinstellingen staan doorgaan mensen uit Irak, Somalië of Nepal aan te schuiven. Nu moeten de Grieken zelf aansluiten door de enorme werkloosheid.

De voorbije maanden waren heel chaotisch voor de Griekse bevolking. Het leidde tot een nieuw pakket maatregelen van de Europese Unie. De familie Andreou mag zich opmaken voor nog een extra belasting. Volgens een Griekse journalist is de situatie als een slapende vulkaan. De mensen hebben zich teruggetrokken en kijken machteloos toe. Maar woede is groot en kan weldra tot uitbarsting komen. De rellen van juni zullen daarnaast niets lijken, aldus Antonis Papayiannidis.

Wanhopig
Als Griekenland de komende weken geen derde keer gereanimeerd kan worden, zal het drama zich uitbreiden. Niet alleen de Griekse banken zullen tenonder gaan, ook enkele Franse banken zullen worden meegesleurd. En dan is er de vraag of Griekenland met de euro kan blijven betalen.

Het zijn deze onheilsberichten die Dmitris Andreou niet meer kan aanhoren. Zijn gezin heeft geen spaargeld meer over en gaat hoe dan ook nog jaren ellende tegemoet. Zijn twee dochters Phaedra (16) en Ira (12) zullen waarschijnlijk nooit kunnen studeren, want daar is geen geld meer voor. Zelfs nu in het secundaire onderwijs gaan de zaken slecht. De meisjes moeten het zonder boeken doen en hebben in de plaats daarvan CD's gekregen.

"Het voelt aan alsof we in een land leven dat net uit een oorlog is gekomen", zegt Mary. "Er is geen optimisme, we weten niet wat er nu gaat gebeuren. We proberen alleen maar te overleven."

Wat in Griekenland gebeurt, heeft geen voorgaande sinds de jaren 30. De hele middenklasse van een ontwikkeld land trekt zich terug uit het sociale en politieke leven. De relschoppers in Athene waren de voorbije maanden vaak mensen uit deze sociale groep: bankbedienden, binnenhuisarchitecten, muzikanten,... allemaal weerstaan ze het traangas waarmee de politie de betogers op afstand houdt. Het kan hen niet meer schelen, de Griekse bevolking heeft de hoop opgegeven.

26-09-2011 om 21:01 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:CRISIS GRIEKENLAND
► REAGEER (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuw gezicht voor vrouw nadat origineel door man aan flarden werd geschoten

Nieuw gezicht voor vrouw nadat origineel door man aan flarden werd geschoten

 

De Amerikaanse Connie Culp is op zijn zachtst gezegd een opmerkelijke vrouw. Ze is de eerste Amerikaanse die een gezichtstransplantatie onderging nadat haar man haar origineel gezicht van dichtbij aan flarden schoot in 2004. Door die aanslag bleef ze zo goed als blind achter en met haar nieuwe gezicht heeft ze het moeilijk om te lachen. Innerlijk lukt dat gelukkig wel. "Het is dan wel niet mijn gezicht, maar ik ben dankbaar dat ik er één heb", zegt Culp.

 De 48-jarige vrouw uit Ohio doet haar verhaal in de Daily Mail, naar aanleiding van de vrijlating van haar ex-man Tom, die meteen na de feiten de hand aan zichzelf probeerde te slaan. Vorige week mocht hij na amper zeven jaar de gevangenis al verlaten. Desondanks zal Connie naar eigen zeggen altijd van haar man blijven houden, ook al scheidde ze eerder dit jaar van hem. "Hij zal altijd de vader van mijn kinderen blijven", zegt ze.

Culp onderging in 2008 als eerste Amerikaanse een gezichtstransplantatie. Haar originele bovenlip, neus, gehemelte, beide kaken en een oog waren volledig aan gruzelementen geschoten door haar echtgenoot na een zoveelste woedeuitbarsting.

De Amerikaanse herinnert zich nog alles van het moment dat haar leven voorgoed veranderde. "De dokters vinden het ongelofelijk", aldus Culp. "Ik herinner me dat hij het wapen op me richtte, wat hij allemaal tegen me zei en dat hij de trekker overhaalde. Dat beeld zal me voor de rest van mijn leven achtervolgen."

Culp baatte samen met haar man een bar uit in Hopedale (Ohio). Er was toen al sprake van geweld binnen hun relatie. "Hij had me al een paar keer geslagen. Maar het voortdurend koeioneren was het ergste. Misschien was het een waarschuwing voor wat nog komen zou, maar ik had nooit kunnen denken dat het zover is kunnen komen."

"Hij was jaloers omdat iedereen me graag mocht", vertelt ze. Hij nam zijn geweer en schoot me neer."

Desondanks de gruwelijke feiten, houdt Culp nog steeds van haar ex. "Ik zal waarschijnlijk altijd van hem blijven houden omdat hij de vader is van mijn kinderen. Maar ik kan niet meer bij hem in de buurt zijn."

Mirakel
Na de schietpartij in september 2004 bracht Culp maanden in het ziekenhuis door terwijl chirurgen meermaals probeerden de schade in haar gezicht te herstellen.

Ze bracht haar man zelfs een bezoek in de gevangenis. Dat bezoek veranderde alles. "Ik was bereid hem te vergeven, maar in de gevangenis besefte ik dat alles voorbij was.

Culp moest niet alleen de reactie van haar man slikken, ook de reacties van kinderen op haar gruwelijk verminkt gezicht moest ze ondergaan. "Kinderen bestempelden me als een monster. Begrijpelijk, het zijn kinderen. Maar het maakte me toch zorgen. Ik heb me er doorheen geslagen door aan de mooie dingen des levens te denken. Ik leefde nog, en ik had mijn kinderen en kleinkinderen nog", aldus Culp, die in oktober 2008 uiteindelijk op een wachtlijst werd gezet voor een gezichtstransplantatie.

Donor
Twee maanden later werd al een donor gevonden: een vrouw uit de streek, van dezelfde leeftijd met dezelfde bloedgroep, die aan een hartaanval gestorven was. "De dokters vertelden me dat ik zou kunnen sterven tijdens de operatie. Maar aangezien ik de schietpartij al had overleefd, dacht ik dat een nieuw mirakel best mogelijk was", vertelt Culp. Na een operatie van 20 uur had ze uiteindelijk een nieuw gezicht.

Maar daarmee was de kous niet af. Culp zal haar medische strijd voor de rest van haar leven moeten verderzetten. Elke dag moet ze een cocktail aan medicijnen nemen om te voorkomen dat haar lichaam haar nieuwe gezicht zou afstoten. Om de drie dagen komt een verpleegster haar toestand checken. En omdat ze enkel een beetje door haar linkeroog kan zien, heeft ze moeite om de dagdagelijkse taken alleen uit te voeren. Ondanks die moeilijkheden blijft Culp positief. "Het is niet gemakkelijk, maar ik heb een veel beter leven nu."

26-09-2011 om 20:35 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:BUITENLANDS NIEUWS
► REAGEER (0)
25-09-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.En de wereldkampioen is ...
En de wereldkampioen is ...

Mark Cavendish is de nieuwe wereldkampioen. De Brit haalde het in Kopenhagen in de sprint voor de Australiër Goss. Greipel hield Cancellara nipt van het brons, Roelandts was als vijfde beste Belg.
Na de start in het centrum van Kopenhagen volgde een aanloop van 28 kilometer naar het plaatselijke parcours in Rudersdal, waar in totaal zeventien ronden van elk 14 kilometer werden afgelegd. Al in de eerste ronde vormde zich een kopgroep van zeven die een maximale voorsprong van 8 minuten bijeen fietste.

Het peloton liet begaan, tot in de tiende ronde Johan Vansummeren en Olivier Kaisen samen met Paolini, Clarke en Offredo een tegenaanval opzetten. Het kwintet lukte de aansluiting met de zeven vooraan, maar het peloton was wel genaderd tot op een minuut.

Intussen mochten onder meer Greg Van Avermaet en titelverdediger Thor Hushovd een  kruis maken over hun ambities na een val in het midden van het pak. In de voorlaatste ronde werd met Anthony Roux de laatste van de elf vluchters gegrepen en mocht een fris trio het gaan proberen.

Thomas Voeckler, Nicki Sörensen en landgenoot Klaas Lodewyck bleven echter steeds in het vizier van het peloton en de mannen van Cavendish zorgden met nog 6 kilometer te gaan voor de hergroepering.

Een aanvalspoging kwam er niet meer en in een vrij chaotische sprint vond Cavendish toch het gaatje en greep het goud. Philippe Gilbert sprintte mee maar raakte niet verder dan de 17e plaats.
 
WK wielrennen  - Uitslag
1. Mark Cavendish (GBr)
2. Matthew Goss (Aus) op 0"
3. André Greipel (Dui)

4. Fabian Cancellara (Zwi)
5. Jurgen Roelandts (BEL)

6. Romain Feillu (Fra)
7. Borut Bozic (Slv)
8. Edvald Boasson Hagen (Noo)
9. Oscar Freire (Spa)
10. Tyler Farrar (VSt)

25-09-2011 om 17:33 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:SPORT
► REAGEER (0)
11-09-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.10 JAAR NA DE VERNIETIGING VAN DE TWIN TOWERS

10 JAAR NA DE VERNIETIGING VAN DE TWIN TOWERS

Het is een van die allesoverheersende momenten in een mensenleven die in eenieders geheugen gegrift blijven staan. Dinsdag 11 september 2001 noteerden leerlingen over de hele wereld die ochtend nog niets vermoedend in hun agenda. Maar deze 'nine eleven' - zoals de Amerikaanse datumnotatie 11 september aanduidt - zou één van de rampzaligste dagen worden uit de recente wereldgeschiedenis. Zo'n drieduizend medemensen verloren het leven; een enorm groot deel van de rest van de wereldbevolking bleef verweesd achter.

Twee gekaapte passagiersvliegtuigen vlogen zich die bewuste dag te pletter in de Twin Towers van het World Trade Center in Manhattan. Het werk van terreurorganisatie Al Qaida, zo zou later blijken. Meteen ontstond een bijna nooit geziene angstpsychose uit de bijna voelbare vrees voor nog meer terroristische aanslagen. Niet alleen het Pentagon en het Witte Huis in de VS leken bedreigd, ook in Europa én ook in België werd gevreesd voor een escalatie van terreurgeweld. De hele westerse wereld werd in het hart geraakt.

Het mag dan ook geen verbazing wekken dat de gemiddelde aardbewoner nog perfect weet wáár hij of zij zich op het onheilsmoment van 11 september 2001 bevond. Zelfs tien jaar na datum. Laat het ons en uw medelezers weten, hier onderaan het artikel. "Om nooit te vergeten", zoals de Amerikanen het zelf vaak zeggen.

MEER INFO OVER TWIN TOWERS -> http://nl.wikipedia.org/wiki/World_Trade_Center_(New_York) 
 

één woord : zucht...

11-09-2011 om 22:00 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:BUITENLANDS NIEUWS
► REAGEER (0)
07-09-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BREAKING NEWS -> Ijshockeytopploeg laat het leven bij crash

BREAKING NEWS
IJshockeytopploeg laat het leven bij crash in Rusland

 In Rusland is het vliegtuig van de voltallige Russische ijshockeyploeg Lokomotiv Jaroslavl (KHL) neergestort. Dat gebeurde aan de luchthaven Tunoshna bij Jaroslavl, zo'n 250 kilometer ten noordoosten van Moskou. Volgens het Russische Ministerie van Noodsituaties zouden 44 van de 45 inzittenden zijn omgekomen. Een persoon, een lid van de bemanning, overleefde de crash. Speler Alexander Galimov werd nog overgebracht naar het ziekenhuis. Verschillende bronnen bevestigen dat hij vecht voor zijn leven.

Het zou gaan om een toestel van het type Jakovlev 42. Volgens de laatste berichten had het vliegtuig problemen om hoogte te winnen. Hierdoor zou het een radartoren geraakt hebben waardoor er brand is ontstaan. Een luchtverkeersleider vertelde het persbureau Itar-Tass dat het vliegtuig vijftig tot zestig meter hoog was toen het opeens naar links kantelde en crashte. Premier Vladimir Poetin heeft zijn minister van Transport Igor Levitin naar de site gestuurd om er het onderzoek te gaan leiden.

Topploeg
Het merendeel van het lokale ijshockeyteam Lokomotiv Jaroslavl (opgericht in 1949) was aan boord. Dat is een eersteklasser die in 1997, 2002 en 2003 de titel won en de voorbije jaren telkens de finale van de Russische Western Conference speelde. De ploeg was vandaag op weg naar de Wit-Russische hoofdstad Minsk om het daar op te nemen tegen HC Dinamo Minsk. Het zou voor beide teams de eerste wedstrijd van het nieuwe kampioenschap moeten zijn. De openingsmatch tussen Salavat Ulaev - Atlant werd bij een 1-0 stand stopgezet. Wenende supporters vielen elkaar in de armen toen ze het nieuws vernamen. De spelers van beide teams reageerden verbijsterd (zie filmpje onderaan). 

Goudenmedaillewinnaar
"Alle basisspelers zaten in het vliegtuig, aangevuld met vier jongeren uit ons opleidingscentrum", klinkt het bij de Russische topploeg. Intussen is de site van Jaroslavl uit de ether gehaald. De Rus Alexander Galimov werd als enige speler levend uit het wrak gehaald. Bij Jaroslavl speelden naast 16 Russen ook 3 Tsjechen, 2 Wit-Russen, 1 Slovaak, 1 Oekraïner, 1 Duitser (de international Robert Dietrich), 1 Let en 1 Zweed, meer bepaald doelman Stefan Liv, in 2006 nog goudenmedaillewinnaar met Zweden op de Olympische Spelen. De Wit-Rus Ruslan Salei, de voorbije jaren een belangrijke kracht van Colorado Avalanche en Detroit Red Wings in de NHL, zat eveneens aan boord. Ook de Canadese coach Brad McCrimmon was bij de slachtoffers.

Spelers afstaan aan Jaroslavl
De Russische ijshockeyfederatie heeft na een spoedzitting besloten om de competitie niet stop te zetten. De legendarische coach Viktor Tikhonov pleit er inmiddels voor dat de meeste KHL-ploegen elk een speler afstaan zodat Lokomotiv Jaroslavl toch het seizoen zou kunnen aanvatten. (sg/dea/belga)
Bevestigde overlijdens spelers Lokomotiv Jaroslavl
1. Brad McCrimmon (CAN) coach, 52 jaar, vorig jaar nog aan de slag bij Detroit Red Wings (NHL)
2. Pavol Demitra (SLO) 36-jarige international, gewezen topper van Vancouver Canucks en St. Louis Blues (NHL)
3. Stefan Liv (ZWE) wereldkampioen en olympisch kampioen met Zweden in 2006
4. Robert Dietrich (DUI) 25-jarige Duitse international, pas nieuw bij Jaroslavl
5. Alexander Vasyunov (RUS) 23-jarige left wing, vorig jaar nog bij New Jersey Devils (NHL)
6. Yuri Urychev (RUS) 20-jarig verdedigend toptalent van Jong Rusland
7. Daniil Sobchenko (RUS) 20-jarige beloftevolle centerspeler van Jong Rusland
8. Karel Rachunek (TSJ) 32-jarige kapitein van Jaroslavl, ex-Ottawa Senators
9. Josef Vasicek (TSJ) international van Tsjechië, 30-jarige winnaar Stanley Cup (NHL) in 2006 met Carolina Hurricanes
10. Jan Marek (TSJ) 31, nieuwkomer bij Jaroslavl, Tsjechisch international
11. Karlis Skrastins (LET) Lets international, voorbije elf seizoenen vaste waarde in NHL
12. Vitaly Anikeenko (RUS) verdediger, 24 jaar, al hele leven bij Jaroslavl
13. Mikhail Balandin (RUS) 31, vorig jaar actief bij Dinamo Moskou
14. Nikita Klyukin (RUS) 21, Russisch jeugdinternational, aanvaller
15. Sergey Ostapchuk (WRU) 21, heel zijn leven bij Jaroslavl
16. Ruslan Salei (WRU) speler van wereldklasse, gewezen spelverdeler van Detroit Red Wings in NHL, international
17. Andrey Kiryukhin (RUS) 24-jarig product uit eigen opleiding
18. Gennady Churilov (RUS) 24, man van de goals en assists, jeugdproduct
19. Alexander Kalyanin (RUS) aanvaller van 23, goaltjesdief en Russisch international
20. Ivan Tkachenko (RUS) assistenkoning, 32, ex-international
21. Marat Kalimulin (RUS) 23, verdedigende rots in de branding
22. Artem Yarchuk (RUS) 21, jeugdinternational
23. Pavel Trakhanov (RUS) 33, ervaren verdediger
24. Oleksander Viyukhin (OEK) reserve goaltender, 38 jaar
© ap



type toestel die neerstortte

07-09-2011 om 21:45 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:BUITENLANDS NIEUWS
► REAGEER (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Meisje belandt onder rijdende trein
Meisje belandt onder rijdende trein


In Longmont , een Amerikaanse stad is een meisje(17)  samen met haar drie vriendinnen onder een trein belandt nadat ze op een rijdende trein wou springen.
Ze gleed door nog onbekende redenen uit en viel onder de trein naar Santa Fe.
De tiener was zo erg toegetakeld dat haar twee onderbenen geamputeerd moesten worden.
Eén van haar vriendinnen raakte slechts lichtgewond.
De rest kon er met de schrik van af komen.

07-09-2011 om 16:29 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:BUITENLANDS NIEUWS
► REAGEER (0)
31-08-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verbazing na kritiek van Bono over gierige Belgen

Verbazing na kritiek van Bono over gierige Belgen

ONE, de organisatie voor ontwikkelingssamenwerking van Bono (U2), heeft België berispt omdat ons land te weinig zou doen om de hongersnood in Afrika te bestrijden. De uitspraak zorgt voor verbazing, onder meer bij ontslagnemend minister van Ontwikkelingssamenwerking Olivier Chastel. "Het gaat hier toch niet om een wedstrijd tussen landen of privébedrijven?"

 Kritiek voor België, een pluim onder andere voor Nederland en Groot-Brittannië. Ons land heeft tot nu toe 9 miljoen euro geschonken, slechts een kwart van de 43 miljoen die meubelgigant Ikea schonk. Dat is het besluit van ONE, een niet-gouvernementele organisatie die werd opgericht en grotendeels gefinancierd wordt door U2-frontman Bono. Ook Zweden, Denemarken en Noorwegen krijgen lof van ONE, omdat ze al minstens twee keer zoveel geld vrijmaakten als van hen verwacht kon worden.

Verkeerde parameter
De kritiek op het gebrek aan Belgische steun stond vandaag te lezen in Het Laatste Nieuws. Ontslagnemend minister van Ontwikkelingssamenwerking Olivier Chastel is verbaasd. De parameter die de ngo daarbij hanteerde, is de bijdrage van de landen tot de financiering van de Verenigde Naties. De methodologie van ONE klopt niet, reageert minister Chastel, "aangezien ze geen rekening houdt met alle gestorte bedragen". De 9 miljoen waarvan sprake is, werd immers gestort bovenop de bijna 30 miljoen die dit jaar al aan verschillende organisaties in Oost-Afrika geschonken werd.

Eva Brems (Groen!) nuanceert de uitspraken van ONE eveneens. Zo maakte de federale regering deze maand nog eens 5,05 miljoen euro vrij voor Oost-Afrika. Al oordeelt Brems wel dat ons land daarmee nog steeds maar aan 58,4 procent komt van België zou moeten geven. Er zijn nog wel meer landen die minder geld betalen dan verwacht. Italië, Griekenland, Portugal en Spanje verkeren immers in financiële moeilijkheden.

"Geen wedstrijd"
Chastel vindt de vergelijking van ONE niet correct: "Het lijkt me hier niet om een wedstrijd tussen landen of privébedrijven te gaan, maar om het vinden van de beste en efficiëntste manier om iets te doen aan een extreme humanitaire crisis. En dat is wat wij proberen te doen, naast ons werk op alle andere terreinen, ook al staan die minder in de schijnwerpers."

Hoe dan ook, de cijfers bestempelen de Belgen als gierig. Ook het totaalbedrag van de 8,8 miljoen euro particuliere giften op rekening 12-12 is een stuk lager dan de 23,6 miljoen euro die in Nederland werd ingezameld. "We moeten ook in België de tering naar de nering zetten, maar dat mag geen excuus zijn om Afrika in de steek te laten", besluit Brems. (gb/belga)


België betaalde slechts 58% van verwachte bedrag
Zweden 315%
Denemarken 254%
Verenigd Koninkrijk 208%
Noorwegen 201%
Australië 132%
Luxemburg 127%
Finland 126%
Canada 116%
Nederland 108%
   
Ierland 83%
VS 83%
Zwitserland 63%
BELGIË 58,4%
Nieuw-Zeeland 39%
Spanje 38%
Japan 34%
Frankrijk 33%
Duitsland 26%
Zuid-Korea 15%
Oostenrijk 9%
Italië 5%
Griekenland 0,8%
Portugal 0,6%


www.1212.be

31-08-2011 om 19:07 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:BINNENLANDS NIEUWS
► REAGEER (0)
29-08-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schokkend: gat in hoofd na experiment VS-overheid

gat in hoofd na experiment VS-overheid

Wijlen Vertus Hardiman hield zijn geheim meer dan tachtig jaar lang verborgen onder een pruik en een muts. Vijf jaar was Vertus toen hij, samen met negen andere zwarte kinderen, in een ziekenhuis in de Amerikaanse staat Indiana deelnam aan een experiment met radioactieve straling. Hij hield er een gat in zijn hoofd aan over.

De kinderen gingen allemaal naar dezelfde basisschool in Lyles Station, Indiana. Hun ouders werd voorgehouden dat op hun kinderen een nieuwe remedie voor een hoofdhuidschimmel zou getest worden.

Dat was slechts een voorwendsel om de ouders te laten instemmen met het experiment, waarbij de kinderen aan veel te hoge straling werden blootgesteld.

"Ik gaf hem te veel"
"Ik kreeg een soort hoed op, en twee verpleegsters stonden achter me. Ik zag de flitslichten en hoorde de ene zeggen 'o mijn god, ik heb hem te veel gegeven", herinnert de man zich. Of hij kwaad is? "Nee, want wie kwaad is, kan niet liefhebben".

De documentaire over Vertus Hardiman, die wegens zijn "grote genade" de gruwel die hij onderging al die jaren geheimhield, komt eind november uit. Maar op het internet wordt de trailer ervan nu al enorm druk bekeken. Niet voor gevoelige kijkers, evenwel.

29-08-2011 om 15:27 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:BUITENLANDS NIEUWS
► REAGEER (0)
19-08-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Chateau-tent stort in op Pukkelpop








Chateau-tent stort in op Pukkelpop


 

19-08-2011 om 10:36 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:BINNENLANDS NIEUWS
► REAGEER (0)
18-08-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.3 doden en 11 zwaargewonden door noodweer op Pukkelpop

3 doden en 11 zwaargewonden door noodweer op Pukkelpop

Een kort maar extreem hevig onweer heeft een regelrechte ramp veroorzaakt op Pukkelpop. Er vielen drie doden en elf zwaargewonden en zestig lichtgewonden. Het festival werd stilgelegd. De Chateau- en Wablieftent werden omver geblazen, een toren naast de Main Stage stortte in en ook bomen moesten er aan geloven. Twee doden vielen op de wei zelf en een andere op de camping. De organisatie is in rouw en hield een persconferentie waarop ook de Hasseltse burgemeester Hilde Claes aanwezig was. Hoe hevig het onweer wel was blijkt uit de foto's en de video's naast en onder dit artikel.
 
 
 
 
 
 
Er vielen naast de drie doden ook minstens 70 gewonden, van wie elf zwaargewonden. Zij worden verzorgd in verschillende ziekenhuizen en sportzalen in de buurt. Hun identiteit wordt geheim gehouden door de organisatie, zij wil de families eerst zelf verwittigen.

De NMBS legt extra treinen in om de festivalbezoekers naar huis te helpen. Heel wat mensen zien het niet zitten om op Pukkelpop te blijven na wat er is gebeurd en willen naar huis. Momenteel werden al vier extra treinen voorzien, maar dat kunnen er nog meer worden.

Organisator Chokri Mahasine laat weten alle optredens op te schorten tot ze een beter zich hebben op de situatie. "Het is een moeilijke beslissing tussen het menselijk leed en vijftigduizend anderen die hier zijn. We bekijken of er vanavond nog iets kan gebeuren, maar we zijn nog niet zeker. Sowieso kunnen een aantal podia niet gebruikt worden."

"Veiligheid is een belangrijk punt voor het festival nu. de festivalgangers zijn nu zeer rustig, en om die rust te bewaren hebben wij aan de organisatie gevraagd om terug een beetje muziek te spelen", was nog te horen.

Verwarrende informatie
Eerder werd zes doden gemeld, een bericht dat werd toegeschreven aan de brandweer van Sint-Truiden. Zij hebben aan persagentschap Belga formeel ontkend dat ze dat hebben gezegd. Het is in elk geval teken van de chaos die heerst in en rond Kiewit, waar sirenes de lucht vullen en niet muziek. Ook tijdens de persconferentie zelf bleef tegenstrijdige informatie binnenlopen: 3 doden, 11 zwaar- en 60 lichtgewonden meldde een sms van de VRT.

Crisiscel
Naar aanleiding van de gebeurtenissen op Pukkelpop is in Hasselt het gemeentelijk rampenplan afgekondigd. Rond halfnegen komt in de brandweerkazerne van de stad de crisiscel voor een eerste keer samen. Van zodra het gemeentelijk rampenplan wordt afgekondigd, wordt een crisiscel samengesteld bestaande uit onder meer de burgemeester, de hulpdiensten en, in het geval van Hasselt, de ziekenhuizen in de omgeving. Op hun vergadering in de brandweerkazerne zullen ze "samen bekijken wat er moet gebeuren", luidt het. De hulpdiensten melden dat er een centraal noodnummer is opengesteld voor het grote publiek: 011/23.97.11.

Hagel en sterke wind
Rond 18h15 is het allemaal begonnen in Kiewit. Een storm, met hevige wind en grote hagelbollen, teisterde de festivalwei en omliggende campings.

Schuilen

De schaarsgeklede festivalgangers (vanmiddag was er nog sprake van zon en bikini's) moesten schuilen voor de hagel onder wat ze konden vinden, onder meer onder omver geblazen hekken. De clubtent werd ontruimd. De wei en de straten errond staan blank.



Chateau

De Chateautent was niet bestand tegen het noodweer. "De Amerikaanse band Smith Westerns waren niet eens halverwege hun concert wanneer het tentzeil van de Chateau de eerste scheuren begon te vertonen. Bij een eerste paniekgolf schoten enkele toeschouwers meteen richting uitgang terwijl er op het eerste zicht weinig gevaar zou zijn. Na een hels klinkende scheur aan de linkerkant van de tent schoot de hele massa in een paniek richting de twee smalle doorgangen uit de tent.

Op enkele seconden tijd werden verscheidene palen uit de grond gerukt en bleef er van de Chateau nog maar weinig over buiten de plankenvloer. Dat er gewonden zijn gevallen is zeker, maar op de precieze informatie daaromtrent is het nog wachten op gegevens van het Vlaamse Kruis.", dat schrijft De Morgen-recensent Pieter-Jan Symons, die ter plaatse is.

Q-music-journaliste Elke Vanhaecke bevestigt: "Er brak plots een hevig onweer los. Het begon ook heel hard te waaien." Dat heeft geleid tot het instorten van verschillende tenten. Zo is al zeker de luifel van de Boiler Room ingestort. "Het is nog onduidelijk wat er precies gebeurd is, maar er zijn zeker verschillende gewonden", zegt Vanhaecke.

Festival stilgelegd
Ondertussen raakte via Twitter bekend dat het avondprogramma van het festival is afgelast. Organisator Chokri zegt te zullen bekijken of er vanavond nog optredens zullen plaatsvinden. Onder meer de Foo Fighters zouden deze avond nog optreden.

18-08-2011 om 23:37 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:BINNENLANDS NIEUWS
► REAGEER (0)
08-08-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Technicus sterft in motor vliegtuig bij test

Technicus sterft  in motor vliegtuig bij test

 

Een technicus is vanochtend in de Nieuw-Zeelandse plaats Blenheim aan een gruwelijke dood gestorven toen hij werd aangezogen door een vliegtuigmotor. De motor, losgemaakt van de vliegtuigvleugel, was net aan het proefdraaien in een aparte testopstelling. Dat melden Nieuw-Zeelandse media.

Het slachtoffer is een 51-jarige technicus uit Blenheim. Hij werkte voor een dochteronderneming van Air New Zealand. Volgens ooggetuigen begaf hij zich in het afgezette gebied rondom de testopstelling terwijl de vliegtuigmotor in werking was.

Op het vliegveld Woodbourne wordt veel vliegtuigonderhoud gedaan. In dit geval ging het om de motor van een Hercules C130 transportvliegtuig, het 'werkpaard' van menige luchtmacht. SAFE Air, de werkgever van het slachtoffer, zegt dat het een normale onderhoudsprocedure betrof.

08-08-2011 om 12:49 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:BUITENLANDS NIEUWS
► REAGEER (0)
07-08-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Crew Ryanair verhelpt hartaanval met sandwich

Crew Ryanair verhelpt hartaanval met sandwich

Slachtoffer moet sandwich nog betalen ook

Toen een passagier van 63 tijdens een Ryanair-vlucht van Londen naar Stockholm getroffen werd door een hartaanval, kreeg de man geen EHBO, maar zowaar een sandwich en een drankje om weer bij zijn positieven te komen. Het slachtoffer moest nog betalen ook.

Op een gegeven moment verloor Per Erik Johnson het bewustzijn tijdens de vlucht. Zijn stiefdochter Billie Appleton, die tevens verpleegster is, probeerde hem te reanimeren en riep om een dokter. "Hij reageerde eerst niet maar na een tijdje begon hij terug te ademen", aldus Billie. Toen de stewards zich eindelijk kwamen vergewissen van de situatie, suggereerden ze dat de passagier gewoon te kampen had met een lage bloeddruk. Ze kwamen volgens de stiefdochter aanzetten met een sandwich en een drankje.

Toen het ergste leed voor Per Erik Johnson achter de rug was, volgde er nog een rekening van acht euro voor de sandwich en het drankje. "Een misverstand, de crew was ervan overtuigd dat de passagier last had van een lage bloeddruk", aldus een woordvoerder van de luchtvaartmaatschappij.

Na de landing bleek er bovendien geen ambulance klaar te staan om de patiënt naar het ziekenhuis te vervoeren. De familie van de hartlijder heeft klacht ingediend

07-08-2011 om 13:55 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:BUITENLANDS NIEUWS
► REAGEER (0)
03-08-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zo pakt burgemeester probleem van foutparkeren aan

Zo pakt burgemeester probleem van foutparkeren aan

Foutparkeerders in Vilnius, opgelet: de burgemeester van de Litouwse hoofdstad wil het probleem met strenge hand aanpakken. En om de valsspelers alvast een voorsmaakje te geven, haalt Arturas Zuokas de drastische middelen boven. Met een stevig uit de kluiten gewassen pantserwagen verplettert hij zowaar een Mercedes die op het fietspad geparkeerd staat. Zo, die zit.

Het waren de inwoners van de hoofdstad die de kat de bel aanbonden. Ze waren het kotsbeu dat chauffeurs van luxewagens alle parkeerregels aan hun laars lapten en vroegen het stadsbestuur op te treden.

"Flagrant gebrek aan respect"
Missie geslaagd, vindt ook de burgemeester zelf. "Ik wilde met deze stunt choqueren. Het is niet omdat je veel geld hebt dat je je wagen zomaar overal mag achterlaten. Wildparkeren zit in de lift, en dat getuigt van een flagrant gebrek aan respect ten opzichte van andere weggebruikers."

Leuk detail: als klap op de vuurpijl veegde Zuokas ook nog de rommel weg die na zijn kamikazeactie achtergebleven was.
 

03-08-2011 om 13:09 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:BUITENLANDS NIEUWS
► REAGEER (0)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Actie tegen internet-strandcabines wifi aan onze kust

Actie tegen internet-strandcabines wifi aan onze kust



De werkgroep 'Beperk de Straling' voerde op het strand van Westende actie tegen de installatie van draadloos internet op dijk en strand.

In Middelkerke is het sinds 3 juli mogelijk om draadloos te surfen op het strand en de dijk. De badplaats is daarmee de eerste aan de westkust. Dat is echter niet naar de zin van de werkgroep 'Beperk de Straling'. De leden voerden gisteren actie bij één van de Wifi-cabines op het strand van Oostende ter hoogte van de Rotonde. In de cabines zitten de draadloze Wifi-zenders die het mogelijk maken om draadloos breedbandinternet te gebruiken op laptop of smartphone. Het systeem werd ontwikkeld door de Brugse internetleverancier Citymesh.

'Wij kunnen er echt niet bij dat op het moment dat zowel de Europese Raad als de Wereldgezondheidsorganisatie (WGO) adviseren om draadloos internet uit scholen te bannen omdat het de gezondheid van de kinderen in gevaar kan brengen, het gemeentebestuur beslist om duizenden vakantiegangers onvrijwillig bloot te stellen aan zogenaamde gepulste microgolven', stelt Jan Allein, coördinator van de werkgroep.

'Dat gebeurt bovendien op een bedekte manier want de installaties zitten verborgen in verschillende strandcabines. Eminente deskundigen zoals professor dr. Stefaan Van Gool van het UZ in Leuven treden ons volmondig bij. Hij stelt heel duidelijk dat gezondigd wordt tegen het voorzorgsprincipe.'

Om hun argumenten kracht bij te zetten, bevestigden de leden van de werkgroep een waarschuwingsbord aan de cabine dat aan duidelijkheid niets te wensen overliet. 'De mensen hebben geen vrije keuze meer en worden sowieso blootgesteld aan straling. Wij willen hen daarvoor waarschuwen', aldus nog Allein.

Burgemeester Michel Landuyt (Open VLD) benadrukt dat er geen enkele reden is tot ongerustheid met betrekking tot gezondheidsrisico's. 'Dat is allesbehalve de mening van de wetenschappers', besluit Allein. 

Meer info over straling www.beperkdestraling.org

03-08-2011 om 12:37 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:BINNENLANDS NIEUWS
► REAGEER (0)
30-07-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Antwerpse familie betaalt 100 miljoen om fiscus te ontlopen

Antwerpse familie betaalt 100 miljoen om fiscus te ontlopen

   

Het parket van Antwerpen heeft de grootste minnelijke schikking ooit in de Belgische rechtsgeschiedenis gesloten. De zakenfamilie Hendrickx, stichter van de multinationale bedrijven Henrad en Henco, betaalt ruim 100 miljoen euro aan de Belgische staat. Dat schrijft de krant De Tijd. Substituut Peter Van Calster, fiscaal expert van het Antwerps parket, bevestigt de deal maar Het parket mag om juridische redenen echter nog geen namen noemen of bevestigen.
 
De familie heeft toegegeven dat ze decennialang fraudeconstructies heeft opgezet, vooral om winsten verborgen te houden voor de fiscus. De omvang van de belastingfraude is volgens ingewijden vergelijkbaar met het mythische fraudedossier over de textielgroep Beaulieu.
 
Het gerechtelijk onderzoek naar de fraude is opgezet met informatie van de Bijzondere Belastinginspectie. Het speurwerk van de Antwerpse recherche heeft constructies aan het licht gebracht met bankrekeningen in belastingparadijzen als Luxemburg en Liechtenstein.
 
Parket vraagt opschorting
De onderhandelingen tussen de familie Hendrickx, de fiscus en het parket hebben meer dan een jaar geduurd. Vrijdag heeft de familie ruim 100 miljoen euro betaald om een proces te ontlopen. De deal wordt nu eerst nog voorgelegd aan de raadkamer, waar het parket een opschorting van straf zal vragen.

Volgens Van Calster houdt de schikking een principiële schuldigverklaring in, en zorgt de opschorting ervoor dat de feiten opnieuw in rekening kunnen worden gebracht indien er binnen de vijf jaar nieuwe feiten worden gepleegd. "Een rechter kan dan bijvoorbeeld beslissen dat er bovenop de nu reeds betaalde som toch nog een celstraf komt. De straf wordt dus niet zo maar afgekocht", aldus Van Calster.

De familie Hendrickx zou decennialang fraudeconstructies hebben opgezet, vooral om winsten verborgen te houden voor de fiscus. Het speurwerk van de Antwerpse recherche zou constructies aan het licht hebben gebracht met bankrekeningen in belastingparadijzen als Luxemburg en Liechtenstein. Het gerechtelijk onderzoek werd opgezet met informatie van de Bijzondere Belastinginspectie.

30-07-2011 om 13:55 geschreven door DE REDACTIE LIVE TV  


Categorie:ECONOMIE
► REAGEER (0)


Categorieën
  • AARDBEVINGEN (6)
  • BINNENLANDS NIEUWS (234)
  • BUITENLANDS NIEUWS (255)
  • COLUMN (12)
  • CRISIS GRIEKENLAND (4)
  • ECONOMIE (7)
  • GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN '12 (12)
  • OLIERAMP VS (12)
  • OPENBAAR VERVOER (88)
  • OPSTAND LIBIË (10)
  • POLITIEK (23)
  • SPORT (58)
  • TREINRAMP HALLE (14)
  • VERKIEZINGEN '10 (58)
  • VLIEGTUIGRAMPEN (6)
  • VULKAANUITBARSTING IJSLAND (7)
  • Inhoud blog
  • Colruyt is onklopbaar
  • Probleem van europarlementariërs die niets doen opnieuw aangekaart
  • Silvio Berlusconi veroordeelt tot 7 jaar cel
  • Gereserveerde plaatsen op vliegtuig naar Cuba Edward Snowdon, maar komt niet opdagen
  • Man zweeft naast dubbeldekbus Londen
  • Democratisch links stapt uit Griekse coalitie
  • Lijk van gepensioneerde vrouw spoelt aan op strand.
  • Europese commissie vindt prijzen Eurotunnel te duur
  • Meer miljonairs in België dan voor crisis.
  • Kort nieuws van donderdag 20 juni


    ZIT HET VERKEER
    IN DE PUREE ?
    WEND U DAN TOT
    WWW.NMBS.BE

    Inhoud blog
  • Colruyt is onklopbaar
  • Probleem van europarlementariërs die niets doen opnieuw aangekaart
  • Silvio Berlusconi veroordeelt tot 7 jaar cel
  • Gereserveerde plaatsen op vliegtuig naar Cuba Edward Snowdon, maar komt niet opdagen
  • Man zweeft naast dubbeldekbus Londen
  • Democratisch links stapt uit Griekse coalitie
  • Lijk van gepensioneerde vrouw spoelt aan op strand.
  • Europese commissie vindt prijzen Eurotunnel te duur
  • Meer miljonairs in België dan voor crisis.
  • Kort nieuws van donderdag 20 juni
    Archief per jaar
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
    < / a >
    GASTENBOEK
  • test
  • Groetjes
  • 18000 BEZOEKERS
  • Bezoek mijn blog
  • AL MEER DAN 10000 BEZOEKERS !!!!

    Druk op de onderstaande knop om een berichtje achter te laten in het LIVE TV gastenboek

    ZIT HET VERKEER
    IN DE PUREE ?
    WEND U DAN TOT
    WWW.NMBS.BE 


     
    Laatste commentaren
  • Respect tonen! (antirijk)
        op 500 Fransen willen land uit omdat ze niet solidair willen zijn met armen
  • SORRY (LIVE NIEUWS)
        op 75jarige rijdt in op groepje wielertoeristen
  • ZO ZIE JE MAAR (ROGER)
        op BREAKING NEWS -> Alexander De Croo ernstig gewond na val van paard
  • ... (AMBER)
        op Na tien jaar nood aan meer naaktstrand aan de kust
  • Zoeken in blog

    Live Nieuws
    behoort tot de
    theBelgiumtop100 livetvnieuws
    theBelgiumtop100

    Vlaamsetop100 www.livetvnieuws.tk
    Vlaamsetop100

    Deze site is mede
    gerealiseerd door
    de hulp van
    Welkom bij blogtips
    www.bloggen.be/blogtips
    >

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs