Hopelijk kan u genieten van onze creaties. We proberen een beetje van alles te brengen, onze hobbys, gedichten, de maatschappij, enz...Giliok en Mireille.
28-11-2006
Wij wachten ongeduldig!!!
Glenn en Jorn kijken al uit naarde eerste sneeuw! Misschien geen sneeuw bij ons, maar de deugnieten hebben weeral geluk want mogen met opa en meter tijdens de krokusvakantie de sneeuw gaan opzoeken. (bestemming nog niet gekend)
27-11-2006
Decadent
Decadent
Decadente pittige smaak Overheerlijk aroma donkerrood gekleurd de prijs niet gekraakt.
Vijfduizend euro geteld voor een flesje wijn na jaren gerijpt azijn zomaar op de veiling besteld.
Geert 27/11/06
24-11-2006
Lisa
Het dochtertje van een vriendin! Hoe schattig! Misschien kennen we ook nog dat geluk.
19-11-2006
Regenachtige zondag
Wat gedaan op een regenachtige zondag? Een aperitiefje drinken! Glenn probeert iets in elkaar te knutselen en ondertussen kan men genieten van het bloemetje dat Giliok kocht voor zijn lief vrouwtje! (Zou ik iets nodig hebben???);
17-11-2006
Tweede kans!!
Gedetineerden die vrijgelaten worden krijgen de stempel "ex-gedetineerde" op hun voorhoofd getatoeƫerd! Niet evident om een tweede kans te krijgen. Burgerlijke zaken slepen jaren aan door getouwtrek van de advocaten en zo groeien de schulden aan door de torenhoge intresten. In plaats van een tweede kans te krijgen duwen ze deze personen steeds dieper in de grond en geven hun geen kans om een deftig normaal leven op te bouwen. Is er daarvoor een instantie? Wie wil er helpen? Moet men daarvoor niet op straat komen en demonstreren? Niemand doet iets, je bent aangewezen op je familie, want de overheid en de advocaten vullen liever hun zakken dan de mensen vooruit te helpen. Je kan wel zorgen dat je alles correct doet, wan ze staan wel snel aan je deur als je ook maar iets volgens hun regeltjes verkeerd zou doen. Je mag er zelf nog niet van dromen of ze komen je al halen. Onze maatschappij is zo hypocriet, maar dat mag je ook niet zeggen. De grote "criminelen", die miljarden verduisterd hebben, of de personen met genoeg politieke invloed, die moeten nooit lang in de cel blijven. Deze worden niet achtervolgd door deurwaarders en andere geldzuigers, want hun advocaten kennen alle kneepjes en alle achterdeuren van ons rechts - (scheef) systeem.
Ons scheef vierkantig rechtssysteem!!
Ik kan mij toch niet ontdoen van de gedachte dat ons gerecht werkt met "maten en gewichten". De geblinddoekte vrouwe justitia zou beter haar ogen wijd openspreiden. Een zogezegde "kinderpornojager" werd veroordeeld tot vijf jaar, waarvan drie jaar effectief, maar wordt niet onmiddellijk aangehouden. Waarom niet? Wegens de media-aandacht? Wegens zijn grote mond? Ik begrijp dit niet!! "Kleine garnalen" mogen onmiddellijk vertrekken naar hun celletje. Bij hun vrijlating worden ze gevolgd en moeten ze voorwaarden naleven of ze kunnen terug vertrekken naar hun "buitenverblijf". Onze "vriendelijke kinderpornojager" kreeg als voorwaarde niet met de pers te praten en het eerste wat hij doet is met de pers praten als hij de rechtszaal buitenkomt. Ik begrijp dat niet!!
15-11-2006
Gedichtje voor Mireille
Je keek me stralend aan, je borsten dansten je lippen trilden je liet me niet meer gaan.
Ik gaf mijn ogen hun lust mijn hart voelde liefde mijn verstand tastte in het rond en vond zo innerlijke rust.
Geert 09/11/06
13-11-2006
Blog is 1 jaar
We hadden het zelf niet gezien maar een trouwe bezoekster maakte er ons attent op!
Reactie: Hallo Giliok en Mireille, Proficiat met de eerste verjaardag van jullie blog. Het is altijd aangenaam om hier op bezoek te komen, er is heel veel variatie, jullie maken er echt iets moois van. Groetjes Marieke
Bedankt aan alle bezokers van ons blogje!!
tentoonstelling
Mireille stond dit weekend met haar kaartjes op een tentoonstelling te Kwaremont! (zie vorige berichten)!!
.
Bedankt aan alle bezoekers en kopers!!!
12-11-2006
Onze nieuwe wagen"
.
11-11-2006
Vlaanderen boven!!
.
Terug Normaal 10/11/2006 te Kortrijk
Wie bepaalt wat waanzin is? Wat is normaal? Wat is abnormaal? Hoe kom je over in het leven? Hoe denk je dat je overkomt? En wat is de klank van je bestaan? Allemaal vragen die Els zich stelt in "Terug Normaal".
Samen met haar muzikanten trakteerde ze ons gisterenavond op Nederlandstalige liederen die van waanzin en verdriet spraken, maar die ons ook over de grond deden rollen van het lachen. Ondanks Els ziek op het podium stond heeft ze weer eens het beste van zichzelf gegeven!!
07-11-2006
Gedicht: Eens Doodshoofd
Mijn stilste en mijn trouwste vriend getuige van het vele leed dat groeit getuigenis ook van de verlossing en hoe een & ander wordt verdiend
Dat mijn doods hoofd mij eens en voor atlijd wordt ontroofd door medemensen eerst omkleed door wormen dan geheel gedoofd
Somber, zult u zeggen, triest. Toch rest mij nog de stille hoop eens als schedel vriend te zijn van anderen als wanhoop hen bevriest.
Jotie T'hooft (09/05/1956 - 06/10/1977)
04-11-2006
Regenboog!!
Een foto vanop ons terras! Een mooie regenboog en de zon die weerkaatst op de bomen en de schelde! Mooi !!!!!
02-11-2006
amai, is dat zwoegen
De hobby van Mireille wordt steeds groter en aldus was onze kast te klein geworden. Een speciale kast met veel schuifjes om al haar materiaal deftig te kunnen opbergen! Hier ging mijn rustige 1 november! Maar bon, heb het met liefde in elkaar gestoken en aldus weeral een relatietest overwonnen!!!!!
30-10-2006
Aika
Aika is 2 maanden bij zijn baasje en is al een flink stuk gegroeid!!
eind augustus eind oktober
29-10-2006
Familie Flodder!!
Een feestje bij Polle!
Zou hij een beetje teveel gedronken hebben?
Probeer maar eens een kaars te landen branden met al die wind!
Aika lust wel een hondenkoekje en de aanwezigen blijkbaar ook want de doos was snel uit! Polle zal wel buikkrampen hebben denk ik!!
Melanie, dochter van Carine had lekkere taart gebakken, maar eigenlijk hadden we liever eens geproefd van haar overheerlijke chocolademouse!