Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • 1/4de finales Croky Cup, 1/4de finales Hofman Cup en 1/4de finales Indirium Cup
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8 ....
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Wout van Aert duikt terug het veld in: “Ik heb veel rust kunnen pakken, ook mentaal”
  • Onderzoek FIFA toont aan dat clubmakelaars sinds 2013 1,8 miljard euro verdienden
  • CEO Engelse voetbalbond stapt op het einde van het seizoen op na reeks van mislukkingen
  • Met deze nieuwe fiets moet Van Avermaet gaan knallen in het voorjaar
  • PSV polst Robben over terugkeer
  • Gele hesjes sturen ook Marseille -Bordeaux in de war
  • F1-kampioen Lewis Hamilton wil na zijn racecarrière nieuwe dingen leren
  • Curry herpakt zich: “Geloof wel in maanlanding, maar zal uitnodiging NASA toch aanvaarden”
  • Michael Jordan verkoopt zijn speler een flinke oorvijg na dwaze actie
  • Geen cross deze winter voor ex-wereldkampioene veldrijden door ‘slapend been’
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (12)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (90)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (1)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (352)
  • info (162)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (218)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (131)
  • Voetbal West Vlaanderen (125)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Wout van Aert duikt terug het veld in: “Ik heb veel rust kunnen pakken, ook mentaal”
  • Onderzoek FIFA toont aan dat clubmakelaars sinds 2013 1,8 miljard euro verdienden
  • CEO Engelse voetbalbond stapt op het einde van het seizoen op na reeks van mislukkingen
  • Met deze nieuwe fiets moet Van Avermaet gaan knallen in het voorjaar
  • PSV polst Robben over terugkeer
  • Gele hesjes sturen ook Marseille -Bordeaux in de war
  • F1-kampioen Lewis Hamilton wil na zijn racecarrière nieuwe dingen leren
  • Curry herpakt zich: “Geloof wel in maanlanding, maar zal uitnodiging NASA toch aanvaarden”
  • Michael Jordan verkoopt zijn speler een flinke oorvijg na dwaze actie
  • Geen cross deze winter voor ex-wereldkampioene veldrijden door ‘slapend been’
    Foto
    Nieuws HLN
  • Tourwinnaar Thomas gaat fietsen met knecht en die heeft een nogal opvallend attribuut op zijn fiets zitten
  • Chinese rechter verbiedt verkoop iPhones
  • Vijf dingen om op te letten bij aanschaf van een droogkast
  • Nederlandse bitcoinfamilie blijft kalm onder cryptocrash: “De koers zal wel naar 200.000 euro stijgen”
  • ‘Girl’ van Lukas Dhont bekroond tot Europese ontdekking van het jaar op European Film Awards
  • Nieuw op Netflix: deze topfilms- en series verschijnen de komende weken
  • KOERS KORT. Cipollini moet voor rechter verschijnen na mishandelen zus - Wellens start in 2019 opnieuw in de Tour - De Gendt rijdt de drie grote rondes
  • IN BEELD. Maya de Bij verovert harten van BV-kindjes
  • TV TIPS. Dit mag je vanavond niet missen
  • Waarom zijn ouders prins William jarenlang deden wachten om te trouwen met Kate Middleton
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    06-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1/4de finales Croky Cup, 1/4de finales Hofman Cup en 1/4de finales Indirium Cup
    Croky Cup  Beker van België: 1/4de finales


    SPEELDAG 8 : dinsdag 18 en woensdag 19 december 2018

    Sint-Truiden - AA Gent    ( dinsdag 20.45 uur )
    KV Mechelen - KV Kortrijk   ( woensdag 20 uur )
    Eupen - KV Oostende   ( woensdag 20 uur )
    Union Saint-Gilloise - RC Genk   ( woensdag 20.45 uur )



    De HOFMAN SPORT CUP of BEKER van Oost-Vlaanderen

    Ronde 6 - 1/4de finales : wedstrijden op zondag 23 december om 14.30 uur tenzij anders vermeld

    Lembeke - Maarkedal
    TK Meldert - Zaffelare
    Sleidinge - Edeboys
    Vrasene - Kleit   ( 19-12 om 20 uur )

    de halve finales zullen op 3 maart afgewerkt worden en de finale zal op woensdag 1 mei gespeeld worden.



    De INDIURIUM CUP of BEKER van West-Vlaanderen

    Speeldag 7 - 1/4de finale : Wedstrijden op zondag 23 november om 14 uur tenzij anders vermeld

    Dadizele - Dottignies B
    Nieuwkerke - Oostnieuwkerke   ( zaterdag 22 november 14 uur )
    Lendelede - Comines-Warneton
    Oostduinkerke - RC Waregem




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (60 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    21-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8 ....
    Croky Cup  Beker van België: 1/4de finales

    SPEELDAG 8 : dinsdag 18, woensdag 19 december 2018

    Sint-Truiden - AA Gent    ( dinsdag 20.45 uur )
    KV Mechelen - KV Kortrijk   ( woensdag 20 uur )
    Eupen - KV Oostende   ( woensdag 20 uur )
    Union Saint-Gilloise - RC Genk   ( woensdag 20.45 uur )



    Croky Cup  Beker van België: 1/8ste finales

    Geen Anderlecht, Club Brugge, Standard, Antwerp, Cercle Brugge of Waasland-Beveren
    in de achtste finales van de Croky Cup te bewonderen. Deze eersteklassers werden door
    clubs uit lagere reeksen uitgeschakeld in de zestiende finales.
    De loting voor de achtste finales :
    KV Kortrijk - Zulte Waregem, Eupen - Deinze, AA Gent - Beerschot-Wilrijk,
    Sint-Truiden - Mandel United, Knokke - Union, KV Mechelen - Lokeren,
    Moeskroen - KV Oostende en Charleroi - RC Genk. De wedstrijden worden op 4, 5 en 6 december
    gespeeld. Benieuwd of sinterklaas opnieuw voor een paar verrassingen gaat zorgen. 

    SPEELDAG 7 : Op dinsdag 4, woensdag 5 en donderdag 6 december 2018.

    KV Kortrijk - Zulte Waregem    1 - 0
    AA Gent - Beerschot-Wilrijk    3 - 0
    Moeskroen - KV Oostende    2 - 2  n.v.  pen  4-5
    Deinze - Eupen    1 - 3
    KV Mechelen - Lokeren   2 - 0
    Sint-Truiden - Mandel United Izegem-Ingelmunster   3 - 2
    Charleroi - RC Genk    1 - 3
    Union Saint-Gilloise - Knokke   3 - 2





    Croky Cup  Beker van België: 1/16de finales


    SPEELDAG 6 : Na de eerste vijf rondes vervoegen de zestien clubs uit de Pro League
    de resterende amateurclubs in de 1/16de finales van de Croky Cup. 
    Deze wedstrijden vinden plaats op dinsdag 25, woensdag 26 en donderdag 27 september 2018.

    Voor het eerst sinds het bestaan van de Beker van België werden zowel Anderlecht, 
    Club Brugge en Standard gewipt in de 1/16de finales.

    LIVE OP TV :
    Twee wedstrijden LIVE op TV :
    KV Mechelen - Antwerp woensdag op Sporza
    Anderlecht - Union Saint-Gilloise donderdag op Q2

    Eupen - Tubeke     3 - 0
    Waasland-Beveren - Mandel United Izegem-Ingelmunster    1 - 2
    Harelbeke - KV Kortrijk    0 - 1
    KRC Genk - Lommel     4 - 0
    Olympic Charleroi - Lokeren    2 - 5
    Virton - AA Gent      2 - 4
    Cercle Brugge - Beerschot-Wilrijk     1 - 2
    KSK Heist - Zulte Waregem    1 - 2
    Deinze - Club Brugge    2 - 0
    Eendracht Aalst - Charleroi    0 - 2
    Standard - Knokke     1 - 2
    Hoogstraten - KV Oostende    1 - 3
    Dessel Sport - Moeskroen   0 - 3
    Sint-Truiden - Duffel     3 - 0
    KV Mechelen - Antwerp     3 - 1
    Anderlecht - Union Saint-Gilloise   0 - 3




    Croky Cup  Beker van België: Ronde 5


    SPEELDAG 5 : Wedstrijden op zondag 26 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld
    Intrede clubs uit de Proximus League

    265.  Lierse-Kempenzonen - Lommel   2 - 3
    266.  Westhoek - Virton   0 - 4
    267.  Givry - Knokke   4 - 4  na verlengingen  pen  3-5
    268.  Westerlo - Duffel    0 - 3
    269.  Sint-Niklaas - Harelbeke   0 - 1   na verlengingen
    270.  Union Saint-Gilloise - City Pirates Antwerpen  3 - 0
    271.  KV Mechelen - Albert Quevy-Mons     2 - 0  
    272.  Olsa Brakel  - Eendracht Aalst    2 - 3  na verlengingen 
    273.  KSK Heist - Menen    3 - 0
    274.  Tubeke - Stade Brainois   7 - 0
    275.  Ol. Charleroi - Roeselare    2 - 1  
    276.  Hoogstraten - Acren-Lessines   4 - 0
    277.  Geel - Beerschot-Wilrijk     0 - 2
    278.  Deinze - RWD Molenbeek    6 - 0
    279.  Mandel United Izegem-Ingelmunster - Temse     1 - 1  na verlengingen    pen  6-5
    280.  Dessel Sport - Oud-Heverlee Leuven   3 - 1



    Croky Cup  Beker van België: Ronde 4


    SPEELDAG 4 : Wedstrijden op zondag 19 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld.

    241.   Dessel Sport - Solières   2 - 1
    242.  Westhoek - KSV Oudenaarde    2 - 1
    243.  Harelbeke - VW Hamme   2 - 1
    244.  Lierse-Kempenzonen - Termien    3 - 0
    245.  Knokke - Spouwen-Mopertingen  3 - 2  n.v. 
    246.  Albert Quevy-Mons - Aubel   2 - 1
    247.  Hoogstraten - La Louvière-Centre    4 - 2
    248.  Olsa Brakel - Gullegem   1 - 0
    249.  Rupel-Boom - Sint-Niklaas   0 - 2
    250.  Sint-Eloois-Winkel - Acren-Lessines   1 - 5
    251.  Cappellen - Temse   3 - 3  n.v.   pen  1-3
    252.  Hamoir - Eendracht Aalst   1 - 2
    253.  Houtvenne - Ol. Charleroi   0 - 1
    254.  Duffel - De Kempen   3 - 1
    255.  Chatelet-Farciennes - Menen    0 - 0  n.v.  pen  3-4
    256.  Nijlen - Geel   0 - 1
    257.  KSK Heist - Patro Maasmechelen    0 - 0  n.v.  pen  4-2
    258.  Stade Brainois - RC Gent   1 - 0
    259.  Givry - Merelbeke   1 - 0
    260.  Virton - RFC Meux    5 - 3
    261.  RWD Molenbeek - Ronse     2 - 0
    262.  Deinze - RFC de Liège    4 - 0
    263.  Wellen - Mandel United Izegem-Ingelmunster   0 - 1
    264.  City Pirates Antwerpen - Zepperen-Brustem   2 - 0




    Croky Cup  Beker van België: Ronde 3

    SPEELDAG 3 : weekend 12 augustus
    Intrede clubs uit eerste amateurklasse.
    Wedstrijden zondag om 16 uur tenzij anders vermeld.

    193.  Deinze - BX Brussels   6 - 0
    194.  Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sparta Petegem    1 - 1   pen   7-6
    195.  Dikkelvenne - Sint-Niklaas    1 - 1   pen  3-4
    196.  Waremme - Harelbeke    1 - 1  pen   3-4
    197.  Rebecquoise - City Pirates Antwerpen   1 - 1  pen  6-7
    198.  Acren-Lessines - Stockay-Warfusée   3 - 0
    199.  Zepperen-Brustem - Jong Zulte    1 - 0
    200.  Hoogstraten - Wevelgem   2 - 0
    201.  RC Gent - UCE Liège   2 - 0
    202.  Hoeilaart - Ol. Charleroi   0 - 1
    203.  Cappellen - Bilzen Waltwilder    2 - 1
    204.  Spouwen-Mopertingen - Ganshoren    2 - 0
    205.  Wavre Sports - Virton   0 - 7
    206.  Givry - Wingene   3 - 0
    207.  FC Seraing - Sint-Eloois-Winkel   3 - 3  pen  1-3
    208.  Menen - Wervik   4 - 1
    209.  RFC de Liège - Stockel   5 - 0
    210.  Elene-Grotenberge - Duffel   3 - 3  pen  6-7
    211.  Termien - Betekom   3 - 1
    212.  Ronse - Berchem Sport   1 - 1  pen  4-2
    213.  Albert Quevy-Mons - Vosselaar    3 - 1
    214.  Westhoek - Monceau   2 - 1
    215.  Chatelet-Farciennes - Lochristi    2 - 1
    216.  Dessel Sport - Diegem Sport   4 - 0
    217.  Ostiches-Ath - Solières   0 - 2
    218.  Patro Maasmechelen - Tessenderlo    0 - 0  pen  5-4
    219.  Zwarte Leeuw - KSK Heist   1 - 2
    220.  Saint-Léger - Olsa Brakel   1 - 5
    221.  De Kempen - Witgoor Dessel    4 - 1
    222.  Bambrugge - La Louvière-Centre   2 - 3
    223.  RWD Molenbeek - Pepingen-Halle   5 - 2
    224.  Couvin-Mariembourg - Stade Brainois   0 - 1
    225.  KSV Oudenaarde - Léopold FC   2 - 2   pen  5-4
    226.  VW Hamme - Dender   1 - 0
    227.  Merelbeke - Namur-Fosses   2 - 1
    228.  Eendracht Aalst - Hades-Hasselt   1 - 0
    229.  Wellen - Aalter   5 - 1
    230.  Aubel - Woluwe-Zaventem   3 - 2
    231.  Rupel-Boom - Ternesse Wommelgem    5 - 2
    232.  Nijlen - RC Mechelen   3 - 0
    233.  Temse - Wolvertem-Merchtem   4 - 2
    234.  Gullegem - Heur-Tongeren   1 - 1  pen  6-5
    235.  Knokke - Eppegem   3 - 1
    236.  Lierse-Kempenzonen - Franc Borains    1 - 1  pen   5-4
    237.  Geel - FC Tilleur   2 - 2   pen  4-3
    238.  Houtvenne - Villers La Ville   3 - 1
    239.  RFC Meux - Tempo Overijse   5 - 1
    240.  Wijgmaal - Hamoir   0 - 3



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    20-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2

    Croky Cup  Beker van België: Ronde 2

    SPEELDAG 2 : weekend 5 augustus
    Intrede clubs uit tweede amateurklasse.
    Wedstrijden zondag om 16 uur tenzij anders vermeld.

    113.  Aalter - Waterloo   2 - 0
    114.  Ethe-Belmont - Acren-Lessines   0 - 1
    115.  Marloie - Pepingen-Halle    1 - 1   pen  3-5
    116.  La Calamine - BX Brussels    0 - 2
    117.  RC Mechelen - Herkol   3 - 0
    118.  KFC Lille - Hades-Hasselt     3 - 4
    119.  Bilzen-Waltwilder - Grand-Leez    4 - 0
    120.  Daring Huvo Jeuk - Zwarte Leeuw    1 - 4
    121.  Sint-Eloois-Winkel - Sartoise    8 - 0
    122.  URSL Visé - Wevelgem    0 - 5
    123.  Namur-Fosses - Olmen   5 - 1
    124.  Couvin-Mariembourg - Frameries    4 - 0
    125.  Wavre Sports - Melsbroek   2 - 0
    126.  Weywertz - Ostiches-Ath    0 - 3
    127.  Solières - Rhisnes    5 - 0
    128.  Sint-Niklaas - Chevetogne    6 - 0
    129.  Wijgmaal - Lyra-Lierse   3 - 2
    130.  Kobbegem - Jong Zulte   1 - 1  pen 3-4
    131.  Albert Quevy-Mons - Verlaine    3 - 1
    132.  Adegem - Lochristi       1 - 4
    133.  Hasselt - Hoeilaart    1 - 1  pen  4-5
    134.  Heusy - Woluwe-Zaventem    1 - 4
    135.  Ciney - Stockay-Warfusée    2 - 3
    136.  Rebecquoise - RFC Tournai     3 - 2
    137.  Cappellen - FCB Sprimont     2 - 0
    138.  Givry - Stekene   2 - 0
    139.  Lebbeke - Diegem Sport    1 - 1  pen 8-9
    140.  Menen - Dendermonde   4 - 0
    141.  Aywaille - Merelbeke   2 - 3
    142.  Monceau - RAAL La Louvière    1 - 1  pen   4-2
    143.  Le Roeulx - Waremme    0 - 1
    144.  Aubel - Steenbeek-Beverst    1 - 0
    145.  Wolvertem-Merchtem - Anderlecht SCB   3 - 0
    146.  Bullange - Zepperen-Brustem   1 - 1  pen  2-4
    147.  Champlonaise - Witgoor Dessel    0 - 2
    148.  Duffel - Anderlues   3 - 0
    149.  Wetteren - La Louvière-Centre   2 - 2  pen  9-10
    150.  Floreffe - Temse   0 - 1
    151.  FC Tilleur - Loyers   4 - 3
    152.  Stockel - Walhain    1 - 1   pen  11-10
    153.  's Gravenwezel-Schilde - Dikkelvenne   1 - 3
    154.  City Pirates Antwerpen - Huldenberg   1 - 1  pen  4-2
    155.  Houtvenne - Aarschot    2 - 0
    156.  UCE Liège - St-Dimpna Geel    2 - 0
    157.  Spouwen-Mopertingen - Torhout   0 - 0   pen  5-4
    158.  Heur-Tongeren - Kampenhout    2 - 0
    159.  Wingene - Taminoise   2 - 0
    160.  Ganshoren - Bocholt    5 - 1
    161.  Westhoek - Zwevezele    1 - 1  pen  4-3
    162.  Vosselaar - RC Waregem    6 - 0
    163.  Bree-Beek - RC Gent    2 - 3
    164.  Tempo Overijse - Hechtel     6 - 1
    165.  Herenelderen - Elene-Grotenberge   1 - 3
    166.  Longlier - Léopold FC      1 - 5   
    167.  Betekom - Houdeng   3 - 2
    168.  Ninove - Olsa Brakel   0 - 2
    169.  Hoogstraten - HO Bierbeek   2 - 0
    170.  Franc Borains - RCS Brainois   2 - 1
    171.  Wervik - Wépion   2 - 1
    172.  Herentals - RFC Meux    0 - 1
    173.  HO Kalken - De Kempen   2 - 4
    174.  VW Hamme - Mormont   5 - 0
    175.  Londerzeel - Termien    1 - 2
    176.  Nijlen - RC Lauwe    1 - 0
    177.  Wellen - Diest    4 - 4   pen  4-2
    178.  Durbuy - Bambrugge   1 - 1  pen  4-5
    179.  Rochfortoise - Ronse   3 - 7
    180.  Schriek - Ol. Charleroi    1 - 2
    181.  Helson Helchteren - Ternesse Wommelgem    0 - 1
    182.  Saint-Léger - Zelzate    4 - 4  pen  4-3
    183.  Stade Brainois - Onhaye    0 - 0  pen  4-2
    184.  Hamoir - Deerlijk Sport   4 - 1
    185.  Eppegem - KVV Ardennen   1 - 1   pen   6-4
    186.  Tienen - Mandel United Izegem-Ingelmunster   1 - 2
    187.  Gullegem - Melsele   1 - 0
    188.  Sint-Lenaarts - Sparta Petegem   0 - 2
    189.  Villers La Ville - Turnhout    0 - 0  pen  3 - 0
    190.  Harelbeke - Oostnieuwkerke    2 - 0
    191.  WS Lauwe - Berchem Sport   1 - 4
    192. Patro Maasmechelen - Kontich    3 - 0




    Croky Cup  Beker van België: Ronde 1

    SPEELDAG 1 : weekend 29 juli
    Wedstrijden zondag om 16 uur tenzij anders vermeld

    GROEP 1
    1.  Blankenberge - RC Lauwe   1 - 2
    2.  Oostnieuwkerke - Vlamertinge   2 - 1
    3.  WS Lauwe - Kortemark   1 - 1  pen  6-5
    4.  Templeuvois - Zwevezele   0 - 3
    5.  Wingene - Wielsbeke   1 - 0
    6.  Adegem - Lendelede   0 - 0  pen  5-4
    7.  Wevelgem - Meulebeke   9 - 3
    8.  Wervik - Boezinge   1 - 1  pen  7-6
    9.  Deerlijk - Pittem   5 - 0
    10. RFC Tournai - Ploegsteert    5 - 0
    11.  Havinnes - Torhout   1 - 2
    12. Oostduinkerke - Jong Zulte   1 - 3
    13. Oostkamp - RC Waregem   0 - 0  pen  4-5
    14. Dadizele - Aalter   2 - 4

    GROEP 2 :
    15. Merelbeke - Bottelare   10 - 0
    16. Lebbeke - Berlare   3 - 0
    17. Mariekerke - Wolvertem-Merchtem   1 - 2
    18. Stekene - Sottegem   0 - 0  pen  7-6
    19. Melsele - Bodegem Kapelle United   1 - 0
    20. Appelterre - Zelzate   2 - 3
    21. Jong Lede - Elene-Grotenberge   1 - 2
    22. KVV Ardennen - Latem   2 - 0
    23. Bornem - HO Kalken  1 - 2
    24. Heusden - Ninove   1 - 3
    25. Mazenzele-Opwijk - Lochristi   0 - 7
    26. Munkzwalm - Kobbegem   1 - 2
    27. Dendermonde - Oudenhove   4 - 2
    28. Wetteren - Drongen   5 - 1
    29. Zele - Bambrugge   1 - 2

    GROEP 3 :
    30. Frameries - Vossem   4 - 1
    31. Brainois - Auderghem   6 - 2
    32. Lèopold FC - Maurage   2 - 0
    33. Colfontaine - Le Roeulx    0 - 2
    34. Symphorinois - Anderlecht SCB   1 - 3
    35. Stockel - Rhodienne   1 - 1  pen 3-1
    36. Hoeilaart - Lasne-Ohain   3 - 0
    37. Paturages - Stade Brainois   0 - 1
    38. Beloeil - Ostiches-Ath   3 - 3  pen  2-3
    39. Wavre - Lembeek   2 - 0
    40. Soignies  - Huldenberg   1 - 1  pen  3-4
    41. Waterloo - FCM Uccle   4 - 2
    42. Peruwelz - Albert Quevy-Mons   1 - 2
    43. Kosova Schaerbeek - Pepingen-Halle   0 - 0  pen  3-5

    GROEP 4 :
    44. Houdinois - Manageoise   1 - 0
    45. Chastre - Villers La Ville   1 - 4
    46. Grand-Leez - RFC de Gilly   2 - 0
    47. Binchoise - Wepion  1 - 2
    48. Flavion - Namur    1 - 10
    49. Monceau - Ligny   2 - 0
    50. Tienen - Pont-A-Celles Buzet   2 - 0
    51. Rhisnois - Gosselies    0 - 0  pen 5-3
    52. Aischoise - Loyers   1 - 1  pen  5-6
    53. Bierbeek - Warnant   1 - 1  pen  4-1
    54. Floreffe - Nismes   3 - 2
    55. Huppaytoise - Taminoise   1 - 6
    56. Molignée - Anderlues   1 - 1

    GROEP 5 :
    57. Pesche - Givry   0 - 1
    58. Nothomb-Post - Longlier   0 - 4
    59. Ethe-Belmont - Hautes Fagnes   5 - 1
    60. Mormont - Habay-La-Neuve   2 - 1
    61. Weywertz - Meix-Dt-Virton   1 - 0
    62. Sartoise - Oppagne-Wéris   1 - 0
    63. Champlonaise - US D'Erezée    3 - 0
    64. Melreux-Hotton - St-Louis-Saint-Leger   0 - 1
    65. Bullange - Longlier B   1 - 0
    66. Marloie - Honsfeld   3 - 1
    67. Rochfortoise Jemelle - Rossignol   2 - 0
    68. Onhaye - La Roche   3 - 0
    69. Chevetogne - Condruzien   2 - 1

    GROEP 6 : 
    70. Stokay-Warfusée - FC De Trooz   7 - 0
    71. Herenelderen - Sorion   FF
    72. Schoonbeek-Beverst - Verviers   12 - 0
    73. Bressoux - Verlaine   1 - 5
    74. Aywaille - Bregel   4 - 3
    75. FCB Sprimont - RFC Huy   3 - 1
    76. FCB Sprimont B - Aubel   1 - 3
    77. Huccorgne - Zepperen-Brustem   0 - 6
    78. Heusy Rouheid - Boorsem   1 - 0
    79. La Calamine - Franchimontois    4 - 1
    80. Richelle - UCE de Liège   1 - 1  pen 2-3
    81. Termien - Harzé   10 - 0
    82. As-Niel United - Bilzen-Waltwilder   0 - 1
    83. Pontisse Herstal - Wellen   0 - 4
    84. FC Herstal - Daring Huvo Jeuk   1 - 2

    GROEP 7 :
    85. Helson-Helchteren - Lentezon Beerse   6 - 0
    86. Hamont - Groen Star Beek   0 - 3
    87. Hechtel - Opitter   3 - 0
    88. St-Dimpna Geel - Halen   4 - 3
    89. Paal - Sint-Lenaarts    0 - 4
    90. Witgoor Dessel - Beringen   2 - 2
    91. Diest - Mol    6 - 0
    92. De Kempen - Berg en Dal   3 - 0
    93. Esperanza Pelt - Lille   0 - 0  pen  5-6
    94. Wezel - Zwaluwen Olmen   3 - 3
    95. Gestel - Herentals   1 - 2
    96. Herk-De-Stad - Zwarte Leeuw   0 - 4
    97. Leopoldsburg - Herkol Neerpelt    0 - 1

    GROEP 8 :
    98. Ekeren - Melsbroek   0 - 3
    99. Schriek - Retie   0 - 0  pen  4-2
    100. Kontich - Putte   2 - 1
    101. Tildonk - Kampenhout   0 - 5
    102. RC Mechelen - Bouwel   3 - 0
    103. Nijlen - Rapid Leest   3 - 1
    104. Woluwe-Zaventem - Berlaar-Heikant   3 - 1
    105. Sterrebeek - Ternesse Wommelgem   0 - 4
    106. Stade Everois - Lyra-Lierse   2 - 5
    107. Houtvenne - Anderlecht SCB    10 - 0
    108. Veltem - BX Brussels   0 - 2
    109. Tremelo - Ganshoren   0 - 5
    110. FSI Berchem - Aarschot   0 - 1
    111. 's Gravenwezel-Schilde - Jette   2 - 0
    112. Grimbergen - Betekom   0 - 4



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    09-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Alle bekerfinales ... van 1911 tot 2018 ....

    Een overzicht van bijna 100 jaar Beker van België

          

    °   Jonathan Blondel (Moeskroen) was de jongste doelpuntenmaker ooit in een Bekerfinale tussen Club Brugge en Moeskroen (3-1).  
    Met zijn 17 jaar, 9 maanden en 21 dagen scoorde hij het enige doelpunt voor Moeskroen in het seizoen 2001-2002.

    °   Club Brugge is met 11 overwinningen de koploper, gevolgd door Anderlecht met 9, Standard heeft er 8, 
    Genk volgt met 4 en AA Gent heeft er 3 achter hun naam.

    °   De wedstrijden Club Brugge - Daring Brussel in het voetbalseizoen 1969-1970 was het grootste doelpuntenfestival (6-1) 
    samen met Club Brugge - Anderlecht in het seizoen 1976-1977 (4-3).

    ° Tijdens en na Wereldoorlog I en Wereldoorlog II werden geen wedstrijden gespeeld.

    Een overzicht van alle Bekerfinales :

    1911 / 1912  RACING BRUSSEL - RC Gent  1 - 0

    1912 / 1913  UNION - Cercle Brugge  3 - 2

    1913 / 1914  UNION - Club Brugge  4 - 1

    1926 / 1927  CERCLE BRUGGE - Tubantia  2 - 1

    1934 / 1935  DARING BRUSSEL - Lyra  3 - 2

    1953 / 1954  STANDARD - RC Mechelen  3 - 1

    1954 / 1955  ANTWERP - Waterschei  4 - 0

    1955 / 1956  RC. DOORNIK - CS Verviers  2 - 1

    1963 / 1964  LA GANTOISE - FC Diest  4 - 2 *

    1964 / 1965  ANDERLECHT - Standard  3 - 2 *

    1965 / 1966  STANDARD - Anderlecht  1 - 0

    1966 / 1967  STANDARD - KV Mechelen  1 - 1 *

    1967 / 1968  CLUB BRUGGE - Beerschot  1 - 1 **

    1968 / 1969  LIERSE - Racing White  2 - 0

    1969 / 1970  CLUB BRUGGE - Daring Brussel  6 - 1

    1970 / 1971  BEERSCHOT - ST.-Truiden  2 - 1 *

    1971 / 1972  ANDERLECHT - Standard  1 - 0

    1972 / 1973  ANDERLECHT - Standard  2 - 1

    1973 / 1974  SV WAREGEM - Tongeren  4 - 1

    1974 / 1975  ANDERLECHT - Antwerp  1 - 0

    1975 / 1976  ANDERLECHT - Lierse  4 - 0

    1976 / 1977  CLUB BRUGGE - Anderlecht  4 - 3

    1977 / 1978  BEVEREN - Chaleroi  2 - 0

    1978 / 1979  BEERSCHOT - Club Brugge  1 - 0

    1979 / 1980  WATERSCHEI - Beveren  2 - 1

    1980 / 1981  STANDARD - Lokeren  4 - 0

    1981 / 1982  WATERSCHEI - Waregem  2 - 0

    1982 / 1983  BEVEREN - Club Brugge  3 - 1

    1983 / 1984  AA GENT - Standard 2 - 0 *

    1984 / 1985  CERCLE BRUGGE - Beveren 1 - 1 **

    1985 / 1986  CLUB BRUGGE - Cercle Brugge  3 - 0

    1986 / 1987  KV MECHELEN - Luik 1 - 0

    1987 / 1988  ANDERLECHT - Standard 2 - 0

    1988 / 1989  ANDERLECHT - Standard  2 - 0

    1989 / 1990  CLUB LUIK - Germinal Ekeren  2 - 1

    1990 / 1991  CLUB BRUGGE - KV Mechelen  3 - 1

    1991 / 1992  ANTWERP - KV Mechelen  2 - 2 **

    1992 / 1993  STANDARD - Charleroi  2 - 0

    1993 / 1994  ANDERLECHT - Club Brugge 2 - 0

    1994 / 1995  CLUB BRUGGE - Germinal Ekeren  3 - 1

    1995 / 1996  CLUB BRUGGE - Cercle Brugge  2 - 1

    1996 / 1997  GERMINAL EKEREN - Anderlecht  4 - 2 *

    1997 / 1998  GENK - Club Brugge  4 - 0

    1998 / 1999  LIERSE - Standard  3 - 1

    1999 / 2000  GENK - Standard   4 - 1

    2000 / 2001  WESTERLO - Lommel  1 - 0

    2001 / 2002  CLUB BRUGGE - Moeskroen  3 - 1

    2002 / 2003  LA LOUVIERE - St. -Truiden  3 - 1

    2003 / 2004  CLUB BRUGGE - Beveren 4 - 2

    2004 / 2005 GERMINAL BEERSHOT - Club Brugge 2 - 1

    2005 / 2006  Moeskroen - ZULTE-WAREGEM   1 - 2

    2006 / 2007  Standard - CLUB BRUGGE     0 - 1

    2007 / 2008  ANDERLECHT - AA Gent   3 - 2

    2008 / 2009    KV Mechelen - RC GENK    0 - 2

    2009 / 2010   Cercle Brugge - AA GENT   0 - 3

    2010 / 2011   STANDARD - Westerlo     2 - 0

    2011 / 2012     Kortrijk - LOKEREN    0 - 1

    2012 / 2013     RC GENK - Cercle Brugge    2 - 0

    2013 / 2014     LOKEREN - Zulte Waregem      1 - 0

    2014 / 2015   CLUB BRUGGE - Anderlecht     2 - 1

    2015 / 2016   Club Brugge - STANDARD      1 - 2   

    2016 / 2017   KV Oostende - ZULTE WAREGEM     3 - 3  **

    2017 / 2018   RC Genk - STANDARD     0 - 1  *

    Standard de Liège mag zich één jaar bekerhouder noemen.

    * Na verlengingen   -   ** Na verlengingen + strafschoppen

    ©Belga

    Foto : Sudpresse

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    31-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
    Beker van Belgie  Croky Cup 2017 - 2018

    Ronde 10 : FINALE op zaterdag 17 maart 2018 in het Koning Boudewijnstadion te Brussel.
    KRC Genk  - Standard    0 - 1 na verlengingen



    Ronde 9 : Halve finales :
    Heenwedstrijden op dinsdag 30 en woensdag 31 januari 2018
    KV Kortrijk - RC Genk    3 - 2
    Standard - Club Brugge   4 - 1

    Terugwedstrijden op dinsdag 6 en donderdag 8 februari 2018
    RC Genk - KV Kortrijk   1 - 0
    Club Brugge -  Standard   3 - 2



    Ronde 8 : Kwartfinales : Wedstrijden op dinsdag 12 en woensdag 13 december 2017.
    KV Kortrijk - AA Gent     4 - 1
    KV Oostende - Standard      2 - 3
    RC Genk - Waasland-Beveren     3 - 3  na verlengingen - strafschoppen  4-2
    Club Brugge - Charleroi     5 - 1



    Ronde 7 - 1/8ste finale : Wedstrijden op dinsdag 28, woensdag 29 en donderdag 30 november 2017.
    KV Oostende - Sint-Truiden    2 - 0
    Moeskroen - Charleroi    0 - 1
    KV Kortrijk - Antwerp   4 - 2
    KV Mechelen - RC Genk    1 - 1  na verlengingen - strafschoppen   4-5
    AA Gent - Lokeren    2 - 1
    Waasland-Beveren - Eupen     2 - 0
    Anderlecht - Standard    0 - 1
    Zulte Waregem - Club Brugge    2 - 3 na verlengingen



    Ronde 6 - 1/16de finale : Wedstrijden op dinsdag 19, woensdag 20 en donderdag 21 september 2017.
    KV Kortrijk - Durbuy     5 - 3
    Antwerp - Lierse     2 - 0
    Sint-Truiden - Oud-Heverlee Leuven     4 - 2
    Lommel United - Waasland-Beveren    1 - 2
    Cercle Brugge - RC Genk   0 - 1
    KV Mechelen - Bocholt    3 - 0
    KV Oostende - Union St-Gilloise     3 - 1
    Moeskroen - Tubeke    3 - 1
    RFC de Liege - Zulte Waregem     2 - 3
    Geel - AA Gent     2 - 3
    Eupen - Rupel-Boom     3 - 2
    Lokeren - Beerschot-Wilrijk   2 - 0
    Roeselare - Club Brugge    1 - 5
    Westerlo - Anderlecht     0 - 1
    Standard - KSK Heist     4 - 0
    La Louvière-Centre - Charleroi   4 - 0



    Ronde 5 : Wedstrijden zondag 27 augustus om 16 uur 

    265. Oud-Heverlee Leuven - Turnhout    8 - 0
    266. Oosterzonen - Beerschot-Wilrijk     2 - 3
    267. FC Tilleur - Union St-Gilloise   1 - 4
    268. Westerlo - Menen     4 - 0
    269. KSV Oudenaarde - Tubeke     3 - 3  na verlengingen - strafschoppen   3-4
    270. Roeselare - Bilzen-Waltwilder    3 - 1
    271. Sint-Lenaarts - Lierse    0 - 2
    272. Cercle Brugge - Temse      3 - 1   na verlengingen
    273. Lommel United - Dessel Sport     2 - 0
    274. Eendracht Aalst - RFC de Liege     1 - 2
    275. RWD Molenbeek - La Louviere-Centre   1 - 1  na verlengingen - strafschoppen   4-5
    276. Knokke - KSK Heist    2 - 5
    277. Wervik - Rupel-Boom    2 - 3
    278. Wijgmaal - Bocholt    0 - 1
    279. Tempo Overijse - Durbuy    2 - 3
    280. Geel - Duffel    3 - 0


    Ronde 4 : Wedstrijden op zondag 20 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    241. Lommel United - Mormont     7 - 0
    242. KSK Heist - City Pirates Antwerpen    2 - 1   na verlengingen
    243. Turnhout - Harelbeke   2 - 2 na verlengingen  pen  4-3
    244. Rupel-Boom - Onhaye   3 - 1
    245. Temse - Lebbeke    2 - 0
    246. Acren-Lessines - Geel    3 - 5
    247. Sint-Lenaarts - Grimbergen    1 - 0
    248. Eendracht Aalst - Pepingen-Halle    3 - 0
    249. RWD Molenbeek - VW Hamme     3 - 0
    250. Dessel Sport - Hasselt     5 - 0
    251. RFC de Liege - Wingene    2 - 0
    252. FC Tilleur - Hoogstraten    2 - 1  na verlengingen
    253. La Louviere-Centre - Albert Quevy-Mons     3 - 0
    254. Wijgmaal - Esperanza Pelt    3 - 0
    255. Bocholt - Seraing    2 - 1
    256. KSV Oudenaarde - Dender    2 - 0
    257. Bilzen-Waltwilder - Robur   3 - 1
    258. Tempo Overijse - Sparta Petegem     3 - 3  na verlengingen   pen  3-2
    259. Duffel - Waremme    4 - 2
    260. Durbuy - Berchem Sport    4 - 0
    261. Peruwelz FC - Menen    0 - 1
    262. Aywaille - Knokke    0 - 4
    263. Sporting Bruxelles - Oosterzonen    0 - 4
    264. Richelle - Wervik    1 - 2

    Ronde 3 : Wedstrijden op zondag 13 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    193. Eendracht Aalst - KM Torhout     2 - 0
    194. FC Tilleur - Deinze     2 - 0
    195. Sint-Eloois-Winkel - Seraing     1 - 1   pen  2-4
    196. KSK Heist - Zelzate    4 - 2
    197. Solrezienne - Geel     0 - 1
    198. Dessel Sport - RC Gent      2 - 2  pen  6-5
    199. Dender - Biesen     4 - 0
    200. Givry - Berchem Sport    1 - 6
    201. VW Hamme - Zwevezele    2 - 1
    202. Spouwen-Mopertingen - Knokke     2 - 4
    203. Oosterzonen - HO Bierbeek     1 - 0
    204. Bocholt - Chatelet-Farciennes     1 - 1   pen  4-3
    205. Patro Eisden - La Louviere-Centre    0 - 3
    206. Lommel United - Gullegem       4 - 0
    207. Jong Lede - KSV Oudenaarde     1 - 3
    208. Rupel-Boom - Virton     1 - 1   pen  5-4
    209. Durbuy - Hamoir    2 - 1
    210. Wingene - Ronse    2 - 0
    211. RFC de Liege - Zwarte Leeuw    2 - 1
    212. RWD Molenbeek - Londerzeel     1 - 0
    213. Eppegem - Temse     0 - 1
    214. Sint-Lenaarts - Herentals    1 - 0
    215. Wijgmaal - Cappellen     4 - 2
    216. Onhaye - Betekom    3 - 1
    217. Acren-Lessines - Westhoek     2 - 1
    218. Olsa Brakel - City Pirates Antwerpen    1 - 2
    219. Houtvenne - Menen     1 - 2
    220. Harelbeke - Ol. Charleroi     0 - 0   pen   5-3
    221. Duffel - Tamines     3 - 2
    222. Mormont - Tienen     2 - 1
    223. Esperanza Pelt - Pont-a-Celles Buzet   6 - 2
    224. Robur - GR Katelijne      2 - 1
    225. Aywaille - RFC Huy    1 - 1  pen  5-3
    226. Sprimont-Comblain - Sparta Petegem     2 - 3
    227. Waremme - Walhain    2 - 2   pen  6-5
    228. Turnhout - Anderlues    2 - 0
    229. Oostkamp - Lebbeke    1 - 2
    230. Bilzen Waltwilder - Symphorinois     2 - 0
    231. Tempo Overijse - Vlijtingen     1 - 0
    232. Peruwelz FC - Termien    0 - 0   pen  4-3
    233. White Star Brussels - Sporting Bruxelles    0 - 8
    234. Hoogstraten - Daring Huvo Jeuk     1 - 0
    235. KFC Diest - Pepingen-Halle    0 - 0   pen  4-5
    236. Wervik - Ninove     1 - 0
    237. Albert Quevy-Mons - Molignee    2 - 1
    238. Richelle - Bambrugge    2 - 2   pen  5-4
    239. Hasselt - Franc Borains     3 - 1
    240. Weywertz - Grimbergen     1 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (40 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    30-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
    Beker van Belgie  Croky Cup 2017 - 2018

    Ronde 2 : Wedstrijden op zondag 6 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    113. Waterloo - Tienen    1 - 4
    114. Hoeilaart - Sprimont-Comblain    0 - 1
    115. RC Lauwe - RFC de Liege    1 - 4
    116. Acren-Lessines - Woluwe-Zaventem    2 - 1
    117. Durbuy - Balen    1 - 0
    118. Duffel - RCS Brainois    4 - 1
    119. Stekene - Hasselt    0 - 2
    120. Hamoir - Merelbeke     1 - 0
    121. Ternesse - Spouwen-Mopertingen     1 - 3
    122. Zwarte Leeuw - RC Waregem    4 - 0
    123. Malmundaria - Ol. de Charleroi    0 - 3
    124. Tempo Overijse - UR Namur   2 - 1
    125. URSL Vise - Sint-Eloois-Winkel     2 - 4
    126. RC Mechelen - Olsa Brakel     1 - 2
    127. Wijgmaal - Kruibeke     3 - 1
    128. Habay-La-Neuve - Westhoek    0 - 6
    129. Walhain - Westkapelle     4 - 0
    130. Esperanza Pelt - Tessenderlo      0 - 0  pen 5-4
    131. White Star Brussels - La Roche    1 - 1  pen  7-6
    132. Aywaille - Mandel United Izegem-Ingelmunster      2 - 1
    133. Zele - Bocholt    1 - 4
    134. Turnhout - Beloeil    3 - 0
    135. Gullegem - Wellinoise    2 - 0
    136. HO Bierbeek - Solieres Sport    2 - 1
    137. Vlijtingen - Sint-Niklaas    3 - 1
    138. Marloie Sport - Hoogstraten   0 - 3
    139. Liedekerke - RC Gent    1 - 7
    140. RAAL La Louviere - Londerzeel    0 - 0  pen  6-7
    141. La Calamine - Grimbergen   1 - 1  pen 4-5
    142. Ciney - Ninove     2 - 2  pen 2-4
    143. Chastre - Harelbeke    1 - 3
    144. RWD Molenbeek - Leopoldsburg    3 - 1
    145. Stade Waremmien - Oostnieuwkerke    3 - 0
    146. Helson Hechteren - La Louviere-Centre     0 - 2
    147. Nassogne - Sparta Petegem   0 - 2
    148. Libramont - Rupel-Boom     0 - 5
    149. Pepingen-Halle - Sterrebeek     2 - 0
    150. RFC Meux - Bilzen-Waltwilder     0 - 1
    151. Peruwelz FC - Rebecquoise    2 - 2   pen  5-4
    152. Robur - Bornem   2 - 2  pen  4-3
    153. Hades - Bambrugge    0 - 1
    154. KM Torhout - Assesse    9 - 0
    155. Spy - Cappellen    0 - 3
    156. Brasschaat - City Pirates Antwerpen    1 - 4
    157. Menen - Vosselaar    1 - 1   pen 10-9
    158. Blankenberge - Temse    1 - 1   pen  4-5
    159. Sint-Lenaarts - Boezinge    1 - 0
    160. Sint-Gillis-Waas - Ronse    0 - 3
    161. Jong Lede - Wezel Sport    4 - 1 
    162. FC Tilleur - Aarschot    5 - 1
    163. Albert Quevy-Mons - Hamme-Zogge    5 - 1
    164. Franc Borains - Herstal    5 - 1
    165. Havinnes - Symphorinois    1 - 5
    166. Sporting Bruxelles - Villers La Ville   3 - 2
    167. Solrezienne - Walem    0 - 0  pen 4-2
    168. Grand-Leez - Eppegem    1 - 2
    169. Houtvenne - Francorchamps     4 - 0
    170. RFC Huy - UCE de Liege    2 - 0
    171. Oostduinkerke - Pont-a-Celles Buzet    1 - 2
    172. Tollembeek - Molignee    0 - 4
    173. Grimbie 69 - Mormont    0 - 2
    174. Manageoise - Daring Huvo Jeuk     2 - 2  pen 3-5
    175. Elene-Grotenberge - KFC Diest     0 - 3
    176. Sint-Job - Biesen    2 - 3
    177. Tervant - Givry    2 - 5
    178. Zwevezele - Hoepertingen     2 - 0
    179. Herentals - Gedinnois   7 - 0
    180. Loyers - Onhaye    3 - 3  pen  8-9
    181. Betekom - Verlaine    1 - 0
    182. Bertrix - Wervik    0 - 1
    183. Aische - Anderlues    0 - 1
    184. Richelle - Nismes    2 - 0
    185. Bertrix B - GR Katelijne    0 - 6
    186. RFC Tournai - Termien    1 - 3
    187. Huizingen - Lebbeke    0 - 5
    188. Taminoise - Diegem Sport    2 - 2  pen  4-2
    189. Weywertz - Jambes    7 - 0
    190. Melsele - Zelzate    1 - 1   pen  4-5
    191. Wingene - Heur-Tongeren    2 - 1
    192. Oostkamp - Stade Disonais    1 - 0



    Ronde 1 : Wedstrijden op zondag 30 juli om 16 uur tenzij anders vermeld

    1.  Doornik - Rumbeke   2 - 0
    2.  Wervik - Eernegem     4 - 0
    3.  Vlamertinge - RC Lauwe   0 - 3
    4.  Brielen - Menen   0 - 4
    5.  Beloeil - Wielsbeke    1 - 1   pen   5-4
    6.  Estaimbourg - Zwevezele    0 - 3
    7.  WS Lauwe - Havinnes   0 - 1
    8.  Poperinge - Boezinge   2 - 4
    9.  Taintignies - RC Waregem   0 - 6
    10. Oostnieuwkerke - Kortemark   2 - 0
    11. Harchies-Bernissart - Oostduinkerke   0 - 1
    12. FC Peruwelz - Westrozebeke   6 - 0
    13. Drongen - Stekene   1 - 5
    14. Jong Lede - Maldegem   2 - 1
    15. Bambrugge - Wetteren     1 - 1  pen 4-2
    16. Westkapelle - Dikkelvenne   5 - 0
    17. KVV Ardennen - Merelbeke   0 - 2
    18. Wingene - Berlare   5 - 0
    19. Oostkamp - Aalter    0 - 0  pen 6-5
    20. Elene-Grotenberge - Lochristi    2 - 1
    21. Lovendegem - Zelzate   0 - 4
    22. Sint-Gillis-Waas - Sint-Kruis-Winkel   4 - 1
    23. Varsenare - Blankenberge   0 - 2
    24. Herentals - Meerle    3 - 1
    25. GR Katelijne - Nijlen    2 - 1
    26. Ternesse - Buggenhout   3 - 1
    27. Bonheiden - Lebbeke   1 - 2
    28. Gierle - Houtvenne   0 - 5
    29. Putte - Melsele   1 - 4
    30. Mariekerke - Zele   1 - 1  pen  4-5
    31. Kruibeke - Lille   0 - 0   pen  3-2
    32. Reet - Robur     1 - 6
    33. Heikant-Berlaar - Walem   3 - 4
    34. Sint-Job - Oppuurs  4 - 2
    35. Vorselaar - RC Mechelen    1 - 2
    36. Marieburg - Hamme-Zogge   0 - 2
    37. Ekeren - Brasschaat     0 - 2
    38. Aarschot - Wolvertem-Merchtem   2 - 0
    39. Ninove - Jette     8 - 0
    40. Grimbergen - Nederhasselt    3 - 2
    41. Betekom - Racing Jet Wavre   2 - 2    pen 5-4
    42. Herent - Diegem Sport    0 - 4
    43. Lasne Ohain - Hoeilaart    2 - 2  pen  1-4
    44. Waterloo - KDN United   1 - 1  pen  6-5
    45. Sterrebeek - Strombeek   2 - 1
    46. Tollembeek - Kampenhout   0 - 0  pen  5-4
    47. Appelterre - Eppegem   0 - 1
    48. Huizingen - Leopold FC   5 - 2
    49. Woluwe-Zaventem - Mazenzele Opwijk   5 - 1
    50. Bierbeek - Ganshoren    3 - 3   pen  4-3 
    51. Voorde - Sporting Bruxelles   1 - 2
    52. Brainois - Wemmel   4 - 0
    53. Liedekerke - Ternat   1 - 0
    54. Esperanza Pelt - Achel    0 - 0   pen 4-2
    55. St-Dymhna Geel - Termien   1 - 4
    56. Elen - Leopoldsburg    0 - 4
    57. Melo Zonhoven - Bilzen-Waltwilder    0 - 2
    58. Diest - Alken   3 - 1
    59. Helson Helchteren - Wellen   2 - 0
    60. Zepperen-Brustem - Heur-Tongeren    2 - 4
    61. Zutendaal - Hoepertingen   1 - 3
    62. Flandria Paal - Biesen   1 - 2
    63. Balen - Wijchmaal    2 - 0
    64. Wezel Sport - Herk-de-Stad   2 - 1
    65. Daring Huvo Jeuk - Retie    2 - 1
    66. Peer - Tervant    0 - 2
    67. Budingen - Grimbie 69   1 - 2
    68. Vlijtingen - Beringen   5 - 1
    69. Ster-Francorchamps - Stockay-Warfusee   1 - 0
    70. RFC Huy - Etoile Vervietoise   4 - 0
    71. Butgenbach - Tilleur   0 - 5
    72. Namur - Pontisse Cite   2 - 1
    73. Richelle - Etoile Dalhemoise   4 - 0
    74. Banneux - Verlaine    0 - 0   pen  3-4
    75. Herstal - Pernelmont-Hemptinne   6 - 0
    76. Loyers B - Aywaille   0 - 4
    77. Weywertz - Cointe-Liege   1 - 1 pen 5-4
    78. Ougree - URSL Vise   0 - 4
    79. Jamboise - Andennais   3 - 2
    80. La Calamine B - UCE de Liege   0 - 3
    81. Stade Disonais - Cercle Sportif Verviers   2 - 0
    82. Queue Du Bois - Assesse   1 - 3
    83. Malmundaria - Amay   1 - 1  pen 4-2
    84. Tilffois - Loyers   0 - 2
    85. Onhaye - Habaysienne   5 - 2
    86. Givry - Longlier B      2 - 0
    87. Stade Gedinnois - Longlier A     3 - 0
    88. Mormont - Melreux-Hotton   4 - 0
    89. Poupehan - Habay-La-Neuve   0 - 2
    90. Messancy - Bertrix    1 - 7
    91. Rochois - Lierneux   3 - 1
    92. Arlonaise - Bertrix B    1 - 2
    93. Champlonaise - Marloie Sport   1 - 1 pen 3-5
    94. Nassogne - Rochfortoise Jemelle   1 - 1  pen 4-2
    95. Wellinoise - Gouvy   1 - 0
    96. Flavion Sport - Libramontois    1 - 1   4-5 n.p
    97. Florenvillois - Molignee   0 - 3
    98. Paturagois - Albert Quevy-Mons   1 - 5
    99. Villers la Ville - Stade Brainois   1 - 1 pen 4-3
    100. Mont-St-Guibert - Manageoise   2 - 3
    101. Spy - US De Pesche    2 - 1
    102. Couvin-Mariembourg - Nismes    0 - 1
    103. Binchoise - Pont-a-Celles Buzet   0 - 1
    104. Malonne - Aischoise   1 - 8
    105. Monceau - RAAL La Louviere   0 - 1
    106. Rhisnois - Solrezienne   2 - 4
    107. Franc Borains - Stade Flawinne    1 - 0
    108. Montignies B - Taminoise   0 - 5
    109. Anderlues - Saint-Ghislain Tertre Hautrage  1 - 0
    110. Chastre - Lindbergh Club Givry   2 - 1
    111. Symphorinois - Le Roeulx   7 - 1
    112. Flenu - Grand-Leez   1 - 4
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (36 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    06-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Croky Cup - 1/16de, 1/8ste, 1/4de, 1/2de tot de finale
    Beker van België   Croky Cup 

    FINALE :   De finale vindt plaats op zaterdag 18 maart in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

    KV Oostende - Zulte Waregem    3 - 3 na verlengingen  -  strafschoppen   2 - 4
    GOALS : 1 - 0 Dimata, 1 - 1 Derijck, 2 - 1 Dimata, 2 - 2 Coopman, 2 - 3 Gueye,  3 - 3 (pen) Musona



    HALVE FINALE : Wedstrijden op 17 en 18 januari en op 31 januari en 1 februari

    Terugwedstrijden :

    RC Genk - KV Oostende      0 - 1

    Eupen - Zulte Waregem      0 - 2


    Heenwedstrijden :

    Zulte Waregem - Eupen     1 - 0

    KV Oostende - RC Genk    1 - 1


    1/4de FINALE : Wedstrijden op 13 en 14 december 2016.

    Zulte Waregem - Sint Truiden    2 - 0

    Eupen - KV Kortrijk    4 - 0

    KV Oostende - AA Gent   1 - 0

    Charleroi - RC Genk    1 - 3 na verlengingen

    De winnaars plaatsen zich voor de halve finales.


    1/8ste FINALE : Wedstrijden op 29 en 30 november en 1 december 2016.

    KV Kortrijk - Moeskroen     1 - 0

    Geel - Zulte Waregem      1 - 2  na verlengingen

    Eupen - Club Brugge    3 - 2

    Waasland-Beveren - RC Genk     1 - 3

    Sint Truiden - KV Mechelen    2 - 2 na verlengingen - pen 4-3

    Tubeke - KV Oostende      3 - 4  na verlengingen

    Charleroi - Anderlecht      2 - 2   na verlengingen - pen 5-3

    AA Gent - Lokeren      1 - 0





    1/16de FINALE : Wedstrijden op 20, 21 en 22 september 2016.

    Club Brugge - Lommel United    3 - 1

    Dessel Sport - Moeskroen    3 - 3 na verlengingen  7-8 n.p.

    Anderlecht - Oud-Heverlee Leuven    1 - 0
      
    Lokeren - Cercle Brugge     3 - 2

    Roeselare - Eupen     2 - 3

    KV Kortrijk - Sprimont-Comblain      2 - 0

    Waasland-Beveren - Oosterzonen    2 - 0

    Sint Truiden - Harelbeke     6 - 1

    Westerlo - Tubeke    0 - 1

    Cappellen - Zulte Waregem    1 - 2

    Lierse - AA Gent     1 - 2

    Hasselt - KV Mechelen     2 - 3

    Eendracht Aalst - RC Genk    0 - 4

    Antwerp - KV Oostende    0 - 2

    Geel - Standard    2 - 1

    Charleroi - Bocholt    5 - 0


     Foto hln.be


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    21-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Croky Cup - Ronde 3, 4 en 5

    Beker van België   Croky Cup 

    RONDE 5 : Weekend 28 augustus. 
    Wedstrijden zondag 16 uur tenzij anders vermeld.

    265. Beerschot-Wilrijk - Cercle Brugge     1 - 2

    266. Antwerp - Zwarte Leeuw     4 - 1

    267. Deinze - Lommel United       1 - 3 

    268. Torhout - Tubeke      0 - 4

    269. Londerzeel - Roeselare       1 - 2

    270. Waremme - Lierse       2 - 8

    271. Rebecquoise - Oud-Heverlee Leuven    1 - 1   na verlengingen   strafschoppen   3 - 5

    272. Oosterzonen - Union St Gilloise    3 - 2

    273. Sprimont-Comblain - FC Turnhout      2 - 2  na verlengingen  strafschoppen  7 - 6

    274. Sint Niklaas - Hasselt    0 - 1

    275. Patro Eisden - Dessel Sport     0 - 6

    276. Charleroi-Couillet - Harelbeke     0 - 2

    277. Bocholt - KSV Oudenaarde     4 - 2 na verlengingen

    278. Helson Helchteren - Eendracht Aalst      1 - 2

    279. Sint Eloois Winkel - Geel    0 - 1

    280. RFC Meux - Cappellen    4 - 5

    De winnaars van Ronde 5 :
    Harelbeke - Roeselare - Oud-Heverlee Leuven - Hasselt - Geel - Cappellen - Sprimont-Comblain - 
    Dessel - Lierse - Bocholt - Antwerp - Lommel United - Tubeke - Eendracht Aalst - Cercle Brugge en Oosterzonen 
    zijn zeker van een ontmoeting met een club uit de Jupiler Pro League. Loting op maandag 29 augustus.



    RONDE 4 : Weekend 21 augustus. 
    Wedstrijden zondag 16 uur tenzij anders vermeld.

    241. Rebecquoise - Couvin-Mariembourg    2 - 0

    242. GR Katelijne - Cappellen       2 - 4

    243. Ingelmunster - Sint Eloois Winkel     1 - 2

    244. Beerschot-Wilrijk - VW Hamme     3 - 3 n.v.   4-1 n.p.

    245. RC Waregem - Eendracht Aalst    0 - 3

    246. Helson-Helchteren - Ronse   3 - 3 n.v.   4-2 n.p.

    247. Deinze - FC Wetteren      2 - 2 nv   4-3 n.p.

    248. Hoogstraten - Dessel Sport     0 - 3

    249. Lochristi - Charleroi-Couillet    1 - 4  n.v.

    250. Zwarte Leeuw - Sint Lenaarts    1 - 0

    251. Waremme - Knokke     3 - 2 

    252. Torhout - Franc Borains    2 - 1   n.v.

    253. Spouwen-Mopertingen - Harelbeke    2 - 3

    254. Givry - KSV Oudenaarde     0 - 1

    255. Geel - Acren-Lessines      3 - 2

    256. White Star Brussel - Patro Eisden    0 - 1

    257. Dender - FC Turnhout    2 - 3

    258. RFC Meux - Halle    4 - 3

    259. Namur - Sprimont-Comblain     0 - 2

    260. Vlijtingen - Oosterzonen     1 - 2

    261. Paturages - Hasselt    0 - 3

    262. Sint Niklaas - Tempo Overijse    2 - 0

    263. Bocholt - Seraing    2 - 1

    264. FC Lebbeke - Londerzeel    0 - 1



    RONDE 3 :  Weekend 14 augustus. 
    Wedstrijden zondag om 16 uur tenzij anders vermeld.

    193. Antonia - VW Hamme     0 - 3

    194. Tienen - Dender     0 - 0    3-4 n.p.

    195. Virton - Torhout     0 - 0    3-4 n.p.

    196. Sprimont-Comblain - Ciney     2 - 1

    197. Geel - Visé     2 - 0

    198. Weywertz - White Star Brussel     0 - 3

    199. FC Turnhout - KSK Heist     2 - 1

    200. Bilzen-Waltwilder - Seraing    0 - 3

    201. Deinze - Richelle    2 - 0

    202. Merelbeke - KSV Oudenaarde    1 - 1    3-5 n.p.

    203. Ganshoren - Hasselt    1 - 4

    204. Hades - Patro Eisden    1 - 2

    205. Koksijde - Londerzeel     0 - 6

    206. Beerschot-Wilrijk - Chatelet-Farciennes     2 - 0

    207. Westhoek - Dessel Sport    1 - 2

    208. Walhain - Oosterzonen     1 - 2

    209. Olsa Brakel - Hoogstraten     3 - 3     3-4 n.p.

    210. Sint Lenaarts - Beloeil    1 - 0

    211. Aische - Charleroi-Couillet   1 - 3

    212. Ingelmunster - Ransart B     0 - 0   4-2 n.p.

    213. GR Katelijne - Heur-Tongeren      3 - 2

    214. Vlijtingen - Haby-La-Neuve    3 - 0

    215. Sint Niklaas - La Louvière-Centre    4 - 1

    216. Rebecquoise - Schriek    4 - 1

    217. FC Wetteren - Wellen     0 - 0   6-5 n.p.

    218. Houdeng - Ronse     0 - 4

    219. RFC de Liège - Eendracht Aalst    1 - 2

    220. Lille - Spouwen-Mopertingen    5 - 5   4-5 n.p.

    221. Durbuy - RC Waregem     0 - 1

    222. Sint Gillis Waas - Helson Helchteren     1 - 2

    223. Ethe - Givry     0 - 2

    224. Knokke - Sparta Petegem     3 - 2

    225. Verlaine - Harelbeke    1 - 2

    226. Namur - Menen     2 - 2   3-0 n.p.

    227. Esperanza Pelt - Couvin-Mariembourg     1 - 5

    228. Waremme - Jong Lede     3 - 0

    229. Paturages - Wolvertem-Merchtem    2 - 0

    230. Tempo Overijse - Temse   4 - 1

    231. Zwarte Leeuw - Izegem      0 - 0    4-3 n.p.

    232. Woluwe-Zaventem - Lochristi     0 - 0   1-3 n.p.

    233. RC Gent - Sint Eloois Winkel     3 - 3     2-4 n.p.

    234. Waterloo - Bocholt     1 - 3

    235. Betekom - FC Lebbeke     1 - 3

    236. FC Eupen - RFC Meux    0 - 4

    237. Cappellen - Hamoir    3 - 0

    238. Boezinge - Acren-Lessines      1 - 4

    239. Berlare - Halle     0 - 2

    240. Franc Borains - RWD Molenbeek    4 - 1


    Vanaf RONDE 6 komen clubs uit de Jupiler Pro League in actie.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    20-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Croky Cup - Ronde 1 en 2

    Beker van België   Croky Cup 

    RONDE 2 : Weekend 7 augustus - Wedstrijden zondag 16 uur tenzij anders vermeld

    113. Tienen - Florenville    2 - 0

    114. Hoogstraten - Leopoldsburg      5 - 3

    115. Wolvertem-Merchtem - Solières     2 - 1

    116. FC Opitter - Sint Niklaas    1 - 3

    117. Warnant - RFC de Liège     1 - 3

    118. Givry - Stade Gedinne      4 - 1

    119. Zwijndrecht - Spouwen-Mopertingen    1 - 2

    120. Sibret - Eendracht Aalst    1 - 7

    121. FC Turnhout - Grimbergen     1 - 1   8-7 n.p.

    122. Charleroi-Couillet - Houtvenne     2 - 1

    123. Torhout - Aywaille    3 - 1

    124. Tessenderlo - FC Eupen    1 - 1   2-3 n.p.

    125. Tamines - Tempo Overijse    2 - 2    4-5 n.p.

    126. Bornem - Beloeil      1 - 1     3-5 n.p.

    127. Bolderberg - La Louvière-Centre     1 - 2

    128. Waremme - Libramont     10 - 1

    129. Chatelet-Farciennes - Zele    2 - 0

    130. Menen - Wingene     3 - 1

    131. Heur-Tongeren - Rupel-Boom    4 - 0

    132. White Star Lauwe - Hades     2 - 4

    133. La Calamine - Aische    0 - 1

    134. Flavion - Izegem    0 - 6

    135. Franc Borains - Duffel      4 - 1

    136. Olsa Brakel - Rochfort      4 - 1

    137. Walhain - Etterbeek    8 - 0

    138. Stockel B - Sint Eloois Winkel     0 - 6

    139. Mariekerke - VK Westhoek    0 - 1

    140. Ciney - Ninove     2 - 1

    141. Harelbeke - KSV Kortrijk     7 - 0

    142. Hamoir - Ekeren FC    5 - 0

    143. Diest - Halle     1 - 1    2-4 n.p.

    144. Ol. Charleroi - FC Wetteren     0 - 3

    145. Londerzeel - Vosselaar    1 - 1    5-4 n.p.

    146. Hadelin-Haversin - Namur      0 - 5

    147. RC Waregem - Wijgmaal    2 - 1

    148. Beauraing 61 - Woluwe-Zaventem    0 - 0   5-6 n.p.

    149. Sparta Petegem - Herstal     1 - 0

    150. Antoinien - Zwarte Leeuw    1 - 1   4-5 n.p.

    151. Acren-Lessines - Wielsbeke    3 - 1

    152. Gullegem - Helson Helchteren     0 - 1

    153. Cointe-Liège - Knokke    2 - 7

    154. Profondeville - Meux     0 - 2

    155. Berchem Sport - Sint Gillis Waas    0 - 1

    156. Temse - Onhaye     2 - 2    4-2 n.p.

    157. KCS Machelen - RC Gent    0 - 9

    158. Couvin-Mariembourg - Witgoor Dessel    7 - 1

    159. Bocholt - Harzé     10 - 0

    160. Drongen - Cappellen    0 - 3

    161. Arlon - Durbuy     0 - 4

    162. Oostkamp - Rebecquoise    2 - 2   3-4 n.p.

    163. Doornik - Lochristi     0 - 2

    164. Gerpinnes - URSL Visé     1 - 3

    165. Solre-Sambre - Waterloo     1 - 3

    166. Ronse - Koersel    4 - 1

    167. Jong Lede - Leopold FC     2 - 1

    168. Verlaine - Termien    1 - 0

    169. RWD Molenbeek - Dikkelvenne    2 - 0

    170. Weywertz - Aarschot   1 - 1    14-13 n.p.

    171. Wellen - Bertrix     2 - 0

    172. Vlijtingen - Disonais     2 - 0

    173. Rumbeke - Betekom    1 - 2

    174. Kemzeke - Paturages   0 - 5

    175. Tilleur - Ingelmunster    1 - 3

    176. Beaufays B - Boezinge     1 - 4

    177. Pepingen - GR Katelijne      1 - 1   4-5 n.p.

    178. Richelle - Kortemark    1 - 0

    179. Champlon - Bilzerse-Waltwilder     1 - 2

    180. Manageoise - Merelbeke    1 - 2  ( Merelbeke speelt in de volgende ronde thuis tegen KSV Oudenaarde )

    181. Fosses - Antonia    1 - 4

    182. Berlare - La Roche    4 - 0

    183. Esperanza Pelt - Eppegem     1 - 1   5-4 n.p.

    184. FC Lebbeke - Aalter    2 - 0

    185. Ganshoren - Racing Jet Wavre      2 - 0

    186. RFC Huy - Sint Lenaarts      1 - 3

    187. Ixelles - Houdeng    1 - 3

    188. Schriek - Eine    3 - 1

    189. Ethe - FC Peruwelz    3 - 0

    190. Mariaburg - Lille     1 - 6

    191. Branddonk - Habay-La-Neuve     0 - 3

    192. Thuin - Ransart B    0 - 3




    RONDE 1 :  Weekend 31 juli - Wedstrijden zondag om 16 uur tenzij anders veremld

    1.  Franc Borains - Montkainoise    1 - 1

    2.  Paturages - Wervik    3 - 3   5-4 n.p.

    3.  Westkapelle - Ingelmunster    2 - 2  4-5 n.p.

    4.  Dosko Kanegem - Doornik    0 - 8

    5.  Vlamertinge - WS Lauwe    1 - 3

    6.  Beloeil - Eernegem    1 - 1    3-1 n.p.

    7.  Peruwelz FC - Olympic de Warcoing    5 - 0

    8.  Kortemark - Damme    1 - 1   5-4 n.p.

    9.  Estaimbourg - Rumbeke     1 - 2

    10. Boezinge - Zwevegem     2 - 1

    11. Wingene - Oostnieuwkerke    0 - 0   4-1  n.p.

    12. Loppem - Antoinien     1 - 4

    13. RC Waregem - Saint Ghislain-Tertre Hautrage     5 - 1

    14. Wielsbeke - RC Lauwe    4 - 0

    15. Oostduinkerke - Oostkamp     2 - 3

    16. KSV Kortrijk - Neufvilloise    4 - 0

    17. Havelange - Taminoise     1 - 4

    18. Jumet - Solrezienne   0 - 3

    19. Anderlues - Profondeville     0 - 0   5-6 n.p.

    20. Aischoise - Condruzien    1 - 0

    21. Courcelloise - Onhaye    0 - 4

    22. Manageoise - Assesse       1 - 0

    23. Jeunesse Rochfortoise - Albert Quevy-Mons    1 - 0

    24. Lacs l'Eau d'heure - Beauraing    1 - 5

    25. Grand Leez - Gerpinnes     1 - 3

    26. Nismes - Ransartoise    1 - 2

    27. Houdinois - Floreffe     3 - 0

    28. US Beauraing B - Flavion     2 - 2   1-3  n.p.

    29. Andenne - RFC Fosses    2 - 2  3-4 n.p.

    30. Molignee - Thundinienne    2 - 5

    31. Stade Gedinnois - Ligny     2 - 0

    32. Flawinne - St Hadelin-Haversin    0 - 3

    33. FC Lebbeke - Melsele    3 - 0

    34. Bambrugge - Jong Lede      2 - 2   3-4  n.p.

    35. Ninove - Adegem    7 - 1

    36. Stekene - Sint Lenaarts    0 - 3

    37. Oudenhove - Sint Gillis Waas    2 - 5

    38. Berlare - Kruibeke    3 - 0

    39. Elene-Grotenberge - FC Wetteren      1 - 5

    40. Zele - Merendree    6 - 2

    41. Maldegem - Merelbeke    0 - 3

    42. Ronse - Lovendegem     1 - 0

    43. Voorde - Dikkelvenne    1 - 1  2-4 n.p.

    44. Drongen - Terheide   10 - 1

    45. Belzele - Eine    1 - 4

    46. Aalter - Appelterre    2 - 1

    47. Kemzeke - Zelzate    4 - 0

    48. De Pinte - Lochristi    0 - 1

    49. Diest - Stade Everois      4 - 1

    50. Rebecquoise - Huldenberg     5 - 0

    51. Betekom - RCS Brainois     3 - 3  4-2 n.p.

    52. KCS Machelen - Diegem Sport      2 - 2  6-5 n.p.

    53. Ways-Genappe - Wolvertem-Merchtem   0 - 5

    54. Waterloo - Melsbroek     1 - 0

    55. Roosbeek - Leopold FC    1 - 4

    56. Aarschot - Sterrebeek     3 - 0

    57. Tremelo - Ganshoren    1 - 1  4-5 n.p.

    58. Pepingen - Negenmanneke      5 - 0

    59. Eppegem - US D'Ophain     5 - 1

    60. RWD Molenbeek - Wambeek     2 - 1

    61. Wolfsdonk - Racing Jet Wavre   0 - 1

    62. Saint Michel - Stockel     0 - 5

    63. Zuun - Etterbeek    0 - 1

    64. Beigem - Ixelles    2 - 2  4-5 n.p.

    65. RFC Huy - FC Du Geer    1 - 0

    66. Cointe-Liège - Ougrée     3 - 1

    67. Cointe-Liège B - Herstal     2 - 4

    68. RUS Strée - Richelle    1 - 2

    69. Seraing Athletique - Warnant    0 - 0  2-4  n.p.

    70. Andrimonty - Verlaine    1 - 3

    71. Tilleur - Etoile Vervietoise    8 - 0

    72. Weywertz - Cheneenne    4 - 1

    73. Beaufays - Milanello Milmort    2 - 0

    74. FC Eupen - Hermalienne    5 - 2

    75. Union Rutten - Stade Disonais    1 - 2

    76. URSL Visé - Ster Francorchamps      6 - 1

    77. Arlonaise - Marloie      2 - 1

    78. Sibret - Longlier   1 - 1  4-3 n.p.

    79. Mormont - Ethe Belmont   0 - 1

    80. Entete Durbuy - Gouvy    2 - 1

    81. Compogne Bertogne - Bertrix   0 - 4

    82. Meix-Dt-Virton - Aywaille    0 - 0   2-4 n.p.

    83. Libramontois - Habaysienne     2 - 1

    84. Wellinoise - Habay-La-Neuve     0 - 1

    85. Champlonaise - Saint Pierre    4 - 0

    86. La Roche - Nothomb-Post     3 - 1

    87. Bercheux - Florenville     1 - 3

    88. Harzé - Freylangeoise     0 - 0   11-10 n.p.

    89. Meeuwen - Hechteren     0 - 3

    90. Esperanza Pelt - Brustum      1 - 0

    91. Herk-de-Stad - Wellen     0 - 4

    92. Melosport Zonhoven - Leopoldsburg     0 - 3

    93. Opitter - Gestel    2 - 1

    94. Peer Sportvrienden - Witgoor Dessel    1 - 3

    95. Vrijheid Herselt - Bilzerse Waltwilder     1 - 5

    96. Vlijtingen - Zonhoven VV    2 - 0

    97. Beekhoek - Bolderberg    1 - 1  5-6 n.p.

    98. Koersel - Grimbie 69    3 - 1

    99. Termien - Thor Hasselt    6 - 1

    100. Heur-Tongeren - Lutlommel     2 - 0

    101. FC Turnhout - Lyra     4 - 1

    102. RC Mechelen - Schriek     1 - 3

    103. Lille - Nijlen     2 - 1

    104. GR Katelijne - City Pirates Antwerpen    2 - 0

    105. Vosselaar - Willebroekse     6 - 2

    106. Minderhout - Mariekerke      1 - 4

    107. Linda Olen - Houtvenne    2 - 5

    108. Brasschaat - Mariaburg     1 - 3

    109. Retie Branddonk - KFC Pulle    4 - 0

    110. Wavria - FC Ekeren    2 - 2  3-4 n.p.

    111. Ternesse Wommelgem - Zwijndrecht    1 - 3

    112. Antonia - Haarle-Bertog     2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (31 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    19-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Croky Cup - 1/16de finale, 1/8 finales, 1/4 finales, 1/2 finales en FINALE
    1/16de finale Beker van België - Croky Cup


    Wedstrijden op dinsdag 22 en woensdag 23 september 2015.

    Zulte Waregem - Union St Gilloise      2 - 0

    Westerlo - Cercle Brugge     3 - 2

    KV Kortrijk - Olsa Brakel     5 - 0

    KRC Genk - Dessel Sport    5 - 2

    Anderlecht - Spouwen-Mopertingen     3 - 1

    Waasland-Beveren - Dender     2 - 1

    KV Mechelen - White Star Brussel    1 - 0

    Lokeren - Acrenoise      6 - 2

    Deinze - Moeskroen-Peruwelz     0 - 2

    Koksijde - Standard    2 - 3  

    Oud-Heverlee Leuven - Lommel United     3 - 2

    Patro Eisden - Club Brugge    0 - 4

    Sint Truiden - Bocholt      1 - 0

    Charleroi - Walhain     3 - 0

    AA Gent - Eupen      3 - 0

    KV Oostende - Antwerp     0 - 2

    Alle eersteklassers stoten door behalve de leider uit de Jupiler Pro League.  
    KV Oostende werd door tweedeklasser Royal Antwerp uit de beker geknikkerd. 

    1/8ste finale Beker van België - Croky Cup

    Wedstrijden op dinsdag 1, woensdag 2 en donderdag 3 december 2015.

    AA Gent - Zulte Waregem     1 - 0

    RC Genk - Charleroi     1 - 1  na verlengingen    pen    5 - 4

    Moeskroen-Peruwelz - Oud-Heverlee Leuven      1 - 0

    KV Mechelen - Waasland-Beveren     2 - 1

    Westerlo - Antwerp       1 - 1   na verlengingen   pen  5 - 4

    Standard - Sint Truiden     2 - 0

    KV Kortrijk - Anderlecht     4 - 2

    Club Brugge - Lokeren    1 - 0

    1/4de finale Beker van België - Croky Cup

    Wedstrijden op woensdag 16 en donderdag 17 december 2015.
    In tegenstelling tot de voorbije seizoen wordt de 1/4 finale in één wedstrijd afgewerkt

    RC Genk - Moeskroen-Peruwelz       2 - 1

    AA Gent - KV Mechelen     1 - 0

    Westerlo - Club Brugge      0 - 2

    Standard - KV Kortrijk      2 - 0


    1/2 finales Beker van België - Croky Cup

    Terugwedstrijden op 2 en 3 februari

    Club Brugge - AA Gent     1 - 0

    RC Genk - Standard    1 - 1


    Heenwedstrijden op 20 en 21 januari

    AA Gent - Club Brugge     2 - 1

    Standard - RC Genk      2 - 0


    FINALE : zondag 20 maart in het Koning Boudewijnstadion te Brussel

    Club Brugge  - Standard       1 - 2





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    18-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Croky Cup - Ronde 3, 4 en 5


    Beker van België - Croky Cup


    RONDE 5 : Wedstrijden in het weekend van 22 en 23 augustus 2015.
    Wedstrijden zondag 16 uur tenzij anders vermeld.

    247. Cercle Brugge - RFC de Liège      2 - 0

    248. Antwerp - Seraing United    2 - 1

    249. Spouwen-Mopertingen - Oosterzonen     3 - 2  na verlengingen

    250. Deinze - Tubeke     3 - 1

    251. Knokke - Dender     2 - 4   na verlengingen

    252. White Star Brussel - Lierse     2 - 0

    253. Patro Eisden - Hades     5 - 0

    254. Koksijde - Merelbeke     1 - 0

    255. Duffel - Union Saint Gilloise    1 - 3

    256. Walhain - Charleroi-Fleurus     4 - 1

    257. Virton - Bocholt       0 - 1  na verlengingen

    258. Acrenoise - Hamoir     2 - 0

    259. Berlare - Eupen      1 - 3

    260. Olsa Brakel - KSK Heist      3 - 2

    261. Dessel Sport - Bornem       2 - 0

    262. Londerzeel - Lommel      0 - 1   na verlengingen


    Vanaf RONDE 6 komen de eersteklassers in actie. Loting op maandag 24 augustus.
    Elke ploeg die zich plaatst voor Ronde 6 is zeker van een ontmoeting met een club uit de Jupiler Pro League.



    RONDE 4 : Wedstrijden in het weekend van 15 en 16 augustus 2015.
                        Intrede tweedeklassers. Wedstrijden zondag 16 uur tenzij anders vermeld.

    215. Zwarte Leeuw - Acrenoise     1 - 3

    216. Merelbeke - La Calamine    5 - 0

    217. Woluwe-Zaventem - Hades     2 - 4

    218. Lierse - Rupel-Boom    2 - 1

    219. Patro Eisden - Esperanza Pelt     1 - 0

    220. RC Mechelen - Londerzeel     1 - 2

    221. Charleroi-Fleurus - La Louvière-Centre     2 - 1

    222. Koksijde - Gullegem     4 - 0

    223. Bocholt - Sint Gillis Waas    5 - 3

    224. Geel - Knokke     2 - 2    na verlengingen    strafschoppen    5 - 6

    225. Meux - White Star Brussel     0 - 1

    226. Grimbergen - Dessel Sport      0 - 2

    227. KSK Heist - Gent-Zeehaven    2 - 0

    228. Lommel United - Givry     3 - 0

    229. Union St Gilloise - Namur    3 - 0

    230. Duffel - Wijgmaal     2 - 1

    231. Oosterzonen - Leopold FC    3 - 0

    232. Virton - RWDM       1 - 0

    233. Walhain - Sint Niklaas    2 - 1

    234. Tubeke - Ol. Charleroi-Marchienne     2 - 0

    235. Seraing United - Sint Eloois Winkel     1 - 1   na verlengingen     strafschoppen   5 - 4

    236. Dender - Tempo Overijse     2 - 0

    237. Deinze - Hoogstraten      2 - 1

    238. RFC de Liège - Roeselare     2 - 2  na verlengingen    strafschoppen   4 - 2

    239. Cercle Brugge - Ciney    2 - 0

    240. Antwerp - Izegem      3 - 1

    241. Spouwen-Mopertingen - Diegem Sport     3 - 2

    242. Olsa Brakel - Tienen     2 - 1

    243. Eupen - Cappellen     4 - 1

    244. Berlare - VW Hamme       0 - 0   na verlengingen     strafschoppen    3 - 2

    245. Cointe Liège - Hamoir     2 - 3

    246. Bornem - Richelle     3 - 1






    RONDE 3 : Wedstrijden in het weekend van 8 en 9 augustus 2014. 
                       Intrede derdeklassers. Wedstrijden op zondag om 16 uur tenzij anders vermeld.

    169. Wolvertem - La Calamine     0 - 0   1 - 4 n.p.

    170. Rupel-Boom - Waterloo      1 - 0

    171. Acrenoise - Lixhe-Lanaye    4 - 3

    172. Bertrix - Cappellen      1 - 5

    173. Verlaine - Londerzeel      1 - 3

    174. Champlonaise - Richelle     0 - 1

    175. Harelbeke - Tienen     0 - 1

    176. Beerschot-Wilrijk - Spouwen-Mopertingen      1 - 2  

    177. Nijlen - Bornem     1 - 1       4 - 5 n.p.

    178. Franc Borains - Esperanza Pelt      0 - 1

    179. RWDM - Ronse      1 - 0

    180. Zele - Merelbeke    1 - 1     5 - 6 n.p.

    181. Knokke - Sprimont-Comblain     2 - 1

    182. Ciney - Betekom     2 - 0

    183. Bocholt - Stavelot      3 - 1

    184. Montkainoise - Namur     1 - 1    5 - 6  n.p.

    185. RC Waregem - Walhain     1 - 3

    186. Meux - Genly-Quevy    4 - 0

    187. Hoogstraten - Lutlommel     1 - 0

    188. Sint Gillis Waas - Fizoise     2 - 0

    189. Eendracht Aalst - Duffel     1 - 1       2 - 3  n.p.

    190. Oosterzonen - Wevelgem     6 - 1

    191. Hades - Temse        2 - 2   5 - 3  n.p.

    192. Sint Niklaas - Halle      1 - 0

    193. Zwevezele - VW Hamme    3 - 5

    194. Herk-de-Stad - Givry      1 - 3

    195. Tempo Overijse - Beaufays     3 - 0

    196. Damme - Leopold FC     0 - 0    2 - 4 n.p.

    197. Berchem Sport - Wijgmaal     2 - 2   3 - 5 n.p.

    198. Leopoldsburg - Gent-Zeehaven    1 - 5

    199. Olmen - Olsa Brakel     1 - 3

    200. Torhout - Berlare     0 - 1

    201. Grimbergen - Rotselaar    8 - 1

    202. KSV Oudenaarde - Cointe Liège     2 - 2    6 - 7 n.p.

    203. FC Peruwelz - Charleroi-Fleurus   1 - 5

    204. Zwarte Leeuw - Hasselt      2 - 1

    205. Witgoor Dessel - Dender     0 - 3

    206. Diegem Sport - Doornik     0 - 0    5 - 3 n.p.

    207. Longlier - Hamoir     1 - 3

    208. Ostiches - RFC de Liège      1 - 2

    209. Pepingen - La Louvière-Centre      1 - 3

    210. Sparta Petegem - Ol. Charleroi-Marchienne     1 - 3

    211. RC Mechelen - Chevetogne     2 - 0

    212. Gullegem - Katelijne     2 - 0

    213. Vosselaar - Izegem      2 - 2      2 - 4 n.p.

    214. Sint Eloois Winkel - Ougrée     6 - 0







    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    17-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Croky Cup - Ronde 1 en 2


     

    Beker van België - Croky Cup

    Ronde 2 : Wedstrijden op 1 en 2 augustus
    Wedstrijden zondag om 16 uur tenzij anders vermeld

    GROEP 1 :

    113. Westhoek - Zwevezele    2 - 2     1 - 3 n.p.

    114. Rumbeke - Damme      1 - 1   2 - 4 n.p.

    115. RC Waregem - Adinkerke     6 - 0

    116. Knokke - Ingelmunster    2 - 0

    117. Zwevegem - Wevelgem     0 - 0    1 - 4 n.p.

    118. Wingene - Harelbeke     1 - 2

    119. Doornik - Boezinge      2 - 0

    GROEP 2 :

    120. Merelbeke - Kruibeke     3 - 2

    121. Ninove - Sint Gillis Waas     1 - 2

    122. RWDM - Dikkelvenne     2 - 1

    123. Eine - Zele     1 - 3

    124. Evergem Center - Berlare    3 - 4

    125. Wetteren - Pepingen    0 - 0     1 - 4  n.p.

    126. Zelzate - Ronse      0 - 0     2 - 3 n.p.

    GROEP 3 :

    127. Turnhout - Nijlen    1 - 1     3 - 4 n.p.

    128. Duffel - Mariekerke     1 - 1   8 - 7 n.p.

    129. Olmen - Zwijndrecht     4 - 1

    130. Katelijne - Lille    2 - 1

    131. Sint Lenaarts - Vosselaar     1 - 2

    132. Zwarte Leeuw - Brasschaat    3 - 2

    133. Witgoor Dessel - Schorvoort Turnhout    1 - 1     5 - 3 n.p.

    GROEP 4 :

    134. Halle - Sterrebeek    0 - 0   5 - 4 n.p.

    135. Ohain - Betekom    1 - 6

    136. Waterloo - Eppegem     2 - 1

    137. Rotselaar - Berchem      5 - 1

    138. Wijgmaal - Ganshoren     3 - 1

    139. Rebecquoise - Wolvertem     1 - 1     15-16  n.p.

    140. Leopold FC - Stade Everois     4 - 3

    GROEP 5 : 

    141. Courcelloise - Ol. Charleroi-Marchienne     2 - 3

    142. Chatelet - Montkainoise     3 - 5

    143. FC Peruwelz - Pont-a-Celles Buzet     3 - 2

    144. Genly-Quevy - Symphorinois    3 - 1

    145. Grand Leez - Franc Borains     0 - 3

    146. Ostiches - Spy    1 - 0

    147. Charleroi-Fleurus - Monceau     3 - 2

    GROEP 6 :

    148. Wellen - Esperanza Pelt     1 - 6

    149. Leopoldsburg - Vlijtingen     1 - 0

    150. Kattenbos - Hades     0 - 1

    151. Lutlommel - Termien     1 - 1   4 - 2 n.p.

    152. Tessenderlo - Spouwen-Mopertingen      2 - 3

    153. Herk-de-Stad - Brustem     0 - 0   7 - 6 n.p.

    GROEP 7 :

    154. Limontoise - Stavelotain     2 - 2   3 - 4 n.p.

    155. Fizoise - Hambourg     1 - 1   6 - 5 n.p.

    156. Ougrée - Wéppionais      3 - 1

    157. Loyers - Lixhe-Lanaye    0 - 4

    158. Taminoise - Namur     1 - 4

    159. Meux - Aischoise     4 - 0

    160. FC de Trooz - Beaufays     1 - 1   4 - 5 n.p.

    161. Chevetogne - Gesvoise      3 - 0

    GROEP 8 :

    162. Cointe Liège - Mormont     6 - 1

    163. Solières - Richelle    2 - 4

    164. Bertrix - Ethe Belmont      1 - 0

    165. Waremme - Verlaine     1 - 1   3 - 4 n.p.

    166. Givry - Habay-La-Neuve     3 - 0

    167. Longlier - Aywaille     1 - 0

    168. Vaux - Champlonaise     0 - 1



    Ronde 1 : Wedstrijden op 25 en 26 juli
    Wedstrijden op zondag 16 uur tenzij anders vermeld.

    GROEP 1 :

    1.  Wielsbeke - Boezinge     0 - 1

    2.  Wingene - WS Lauwe    4 - 0

    3.  Knokke - Vlamertinge    7 - 0

    4.  Rumbeke - De Ruiter Roeselare     2 - 0

    5.  Adinkerke - Oostnieuwkerke     2 - 1

    6.  Ingooigem - Harelbeke     0 - 3

    7.  RC Waregem - Eernegem     2 - 2     6 - 5 n.p.

    8.  Zwevezele - Westkapelle     5 - 1

    9.  Doornik - Otegem    5 - 0

    10. Wevelgem - Menen      3 - 1

    11. Geant Athois - Zwevegem    FF   0 - 5

    12. Ingelmunster - Nieuwkerke     7 - 0

    13. Damme - Meulebeke      3 - 0

    14. VK Westhoek - Wervik     4 - 0

    GROEP 2 : 

    15. Dikkelvenne - Melsele     3 - 2

    16. Zeveren - Evergem Center      3 - 5

    17. RC Lebbeke - Zelzate     1 - 1     3 - 4 n.p.

    18. Appelterre - Wetteren     1 - 2

    19. Lovendegem - Ronse    0 - 3

    20. Sint Gillis Waas - Opdorp     3 - 0

    21. Eine - Laarne-Kalken    6 - 1

    22. Boekel - Zele     0 - 4

    23. RWDM - Stekene     1 - 0

    24. Kruibeke - Drongen     2 - 1

    25. Merelbeke - Lochristi     3 - 2

    26. Maldegem - Berlare     0 - 2

    27. Pepingen - Jong Lede     3 - 2

    28. Ninove - Voorde       4 - 1

    GROEP 3 :

    29. Bevel - Olmen     1 - 1     3 - 4 n.p.

    30. Zwarte Leeuw - Walem      5 - 0

    31. Zwijndrecht - Ranst    3 - 0

    32. Heultje - Mariekerke     0 - 5

    33. Sint Lenaarts - Herentals      2 - 0

    34. Turnhout - VV Duffel     4 - 0

    35. Katelijne - Lyra     4 - 2

    36. Wuustwezel - Lille      3 - 3   7 - 8 n.p.

    37. Antonia - Witgoor Dessel       0 - 1

    38. KFC Duffel - Beekhoek     3 - 1

    39. Nijlen - Berg en Dal      1 - 0

    40. Merksplas - Vosselaar      1 - 6

    41. City Pirates Antwerpen - Brasschaat     1 - 2

    42. Aartselaar - Schorvoort Turnhout     0 - 4

    GROEP 4 :

    43. Ohain - Rixensartoise    2 - 1

    44. Tervuren-Duisburg - Stade Everois    2 - 2      2 - 4 n.p.

    45. Betekom - Haacht     3 - 1

    46. Kampelaar - Halle     0 - 3

    47. Eppegem - La Hulpe     14 - 0

    48. Sterrebeek - Schaerbeek      4 - 1

    49. Berchem - Wambeek    3 - 2

    50. Rebecquoise - Lennik     3 - 1

    51. Korbeek - Rotselaar    0 - 2

    52. Zoutleeuw - Wijgmaal     1 - 6

    53. Wolvertem - Rillaar     6 - 0

    54. Peuti - Leopold FC     0 - 6

    55. Ganshoren - Ophain      5 - 0

    56. Waterloo - Beersel-Drogenbos      3 - 0

    GROEP 5 :

    57. Franc Borains - Arquet     2 - 1

    58. Havinnes - Ostiches       0 - 3

    59. Spy - Fontainoise      1 - 1     4 - 3 n.p.

    60. Charleroi-Fleurus - Entete Chatelet       9 - 2

    61. Pont-a Celles-Buzet - Nismes     1 - 1     5 - 4 n.p.

    62. Monceau - Le Roeulx     5 - 1

    63. Hyon - Genly-Quevy      1 - 2

    64. Fosses - RSC Chatelet      1 - 3

    65. Montkainoise - Floreffe     8 - 0

    66. Paturagois - Peruwelz FC      0 - 1

    67. Ol. Charleroi-Marchienne - Flobecquoise     9 - 0

    68. Grand-Leez - Lessines-Ollignies    4 - 1

    69. US De Pesche - Courcelloise     0 - 1

    70. Symphorinois - Isièroise      4 - 0

    GROEP 6 :

    71. Spouwen-Mopertingen - Beringen     8 - 0

    72. Apollo 74 Gellik - Kattenbos

    73. Neeroeteren-Maaseik - Esperanza Pelt     0 - 7

    74. Leopoldsburg - Bree     3 - 0

    75. Vlijtingen - Koersel     1 - 0

    76. Herk-de-Stad - Bilzerse Waltwilder      1 - 0

    77. Huvo Jeuk - Brustem      2 - 2       7 - 8 n.p.

    78. Hades - Biesen     5 - 0

    79. Flandria Dorne - Lutlommel     0 - 7

    80. Tessenderlo - Zonhoven     1 - 1      7 - 6 n.p.

    81. Helchteren - Wellen      0 - 2

    82. Termien - Hoepertingen     4 - 1

    GROEP 7 :

    83. Scalyn - Wéppionais     2 - 4

    84. Sart-Lez-Spa - Gesvoise     1 - 1    3 - 4 n.p.

    85. Chevetogne - Rochfortoise-Jemelle      1 - 1     4 - 2 n.p.

    86. Beaufays - Warnant     1 - 1     3 - 2 n.p.

    87. 1912 Raeren - Stavelotain     0 - 0    0 - 3 n.p.

    88. FC Bièvre - Aischoise     0 - 6

    89. Dinant - Fizoise     2 - 5

    90. Limontoise - Verlaine B     6 - 0

    91. Hombourg - Pontisse Cité      3 - 0

    92. Ougrée - Stavelotain B     5 - 1

    93. Loyers - Aischoise      6 - 2

    94. Lixhe-Lanaye - Couvin-Mariembourg      3 - 2

    95. Namur - Gold Star Liége      3 - 1

    96. Walhorn - Meux     1 - 4

    97. Taminoise - Eghezée     7 - 0

    98. Kemexhe-Crisnée - FC de Trooz     0 - 4

    GROEP 8 :

    99. Marloie Sport - Aywaille      2 - 3

    100. Verviétois - Champlonaise   

    101. Ethe Belmont - Arlonaise    2 - 1

    102. Villance - Givry       1 - 9

    103. Longlier - Durbuy     3 - 0

    104. Habay-La-Neuve - Harre    8 - 0

    105. Martelangoise - Solières     0 - 5

    106. Vaux - Poupehan     2 - 0

    107. Bertrixgeoise - Salmienne     4 - 2

    108. Marbehan - Mormont     1 - 2

    109. Waremme - Meux-Dt-Virton      1 - 1    3 - 4 n.p.

    110. Jamoigne-Chiny - Cointe-Liège      0 - 6

    111. Verlaine - Rossignol     4 - 0

    112. Rochois - Richelle      0 - 1





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    30-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Cofidis Cup : 1/16de finale - 1/8 finale - 1/4 finale - 1/2 finale en FINALE.
    COFIDIS CUP       BEKER VAN BELGIE : 

    FINALE : Zondag 22 maart om 18 uur

    ( zondag 22 maart in het Koning Boudewijnstadion te Brussel )

    Club Brugge - RSC Anderlecht       2 - 1

    Club Brugge wint Beker van België.
    Het won met 2-1 van Anderlecht met goals van De Sutter (1-0), Mitrovic (1-1) en Refaelov (2-1).  
    Het was geleden van het voetbalseizoen 1993-1994 dat beide clubs nog eens in de finale stonden.
    Anderlecht won toen met 2-0. Sinds de start van het Belgisch voetbal stonden beide teams nog maar twee keer
    tegenover elkaar in de finale. De eerste keer was in het seizoen 1976-1977, Club Brugge won toen met 4-3 van Anderlecht.     
    Anderlecht won voor het laatst de beker in het voetbalseizoen 2007-2008 waar het in de finale AA Gent versloeg met 3-2. 
    Club Brugge won ook de beker in het seizoen 2006-2007. Het won toen in de finale met 1-0 van Standard. 


    1/2 finale  

    Terug : 11 en 12 februari

    Cercle Brugge - Club Brugge     2 - 3

    Anderlecht - AA Gent     3 - 0

    Heen : 3 en 4 februari

    Club Brugge - Cercle Brugge     5 - 1

    AA Gent - Anderlecht     0 - 2


    1/4 finale  

    ( terugwedstrijden 20 en 21 januari )

    Cercle Brugge - Charleroi    2 - 0

    Club Brugge - KV Mechelen     3 - 2

    Anderlecht - Zulte Waregem      4 - 2

    AA Gent - Lokeren      1 - 0

    ( heenwedstrijden 17 december )

    Charleroi - Cercle Brugge      2 - 1

    KV Mechelen - Club Brugge     0 - 0

    Zulte Waregem - Anderlecht       0 - 3

    Lokeren - AA Gent       1 - 4


    1/8 finale  ( dinsdag 2 en woensdag 3 december )

    Cercle Brugge - Koksijde       3 - 0  na verlengingen

    Charleroi - KV Oostende       2 - 0

    Olsa Brakel - KV Mechelen        2 - 3

    KV Kortrijk - Club Brugge       0 - 3

    Zulte Waregem - Lierse         2 - 1   na verlengingen

    Anderlecht - RC Mechelen         4 - 1

    Lommel United - AA Gent       0 - 1

    Standard - Lokeren      1 - 4


    1/16 finale :  ( woensdag 24 september )

    Koksijde - Moeskroen-Peruwelz      0 - 0   na verlengingen   strafschoppen   4 - 3

    Sint Gillis Waas - Cercle Brugge     1 - 7

    Charleroi - Eupen      2 - 0

    Woluwe-Zaventem - KV Oostende    1 - 3

    Olsa Brakel - Westerlo     6 - 1

    Dessel Sport - KV Mechelen    0 - 2

    Oud-Heverlee Leuven - KV Kortrijk     1 - 3

    Club Brugge - Eendracht Aalst     6 - 1

    Antwerp - Zulte Waregem     0 - 4

    Lierse - Sint Truiden     4 - 0

    Patro Eisden - Anderlecht     3 - 5   na verlengingen

    RC Genk - RC Mechelen     0 - 1

    Namen - AA Gent    1 - 3

    Lommel United - Waasland-Beveren     2 - 1

    Lokeren - Sint Eloois Winkel     6 - 0

    Heist - Standard      0 - 3

    4 eersteklassers uit de 1/16de finale gewipt : RC Genk, Westerlo, Moeskroen-Peruwelz en Waasland-Beveren.


    Reacties na de loting :
    Op sporza.be is Patro Eisden tevreden met de loting van Anderlecht. Dit was sowieso een club waarop de Limburgers gehoopt 
    hadden. 'Of we kunnen stunten ?' 'Waarom niet, elke wedstrijd moet gespeeld worden.
    Ook Eendracht Aalst was tevreden met de komst van Club Brugge maar daar stak de Aalsterse Burgemeester Christoph D'Haese (N-VA) een stokje voor. Door 'te veel risicofactoren om een veilig verloop te garanderen' volgens D'Haese, verkocht Eendracht Aalst zijn thuisvoordeel aan Club Brugge. De wedstrijd wordt dus op Jan Breydel gespeeld.

    Vierdeklasser Sint Gillis Waas, die KSV Oudenaarde uitschakelde, krijgt met Cercle Brugge geen klepper.
    Ook derdeklasser Olsa Brakel krijgt geen topaffiche met de komst van neo-eersteklasser Westerlo.
    Sint Eloois Winkel, wat SK Ronse uitschakelde, moet op bezoek naar Bekerwinnaar Lokeren. Aanvankelijk speelde het eerst thuis.
    De wedstrijd tussen Heist en Beerschot-Wilrijk uit de vijfde ronde kreeg nog een staartje maar zonder resultaat voor Beerschot-Wilrijk.
    Beerschot-Wilrijk diende een klacht in omdat tijdens de strafschoppenreeks een geldige strafschop niet werd toegekend maar kreeg geen gelijk.
    Voor Zulte Waregem wacht een uitwedstrijd naar 'The Great Old' Royal Antwerp. De wedstrijd wordt om 20.45 uur gespeeld 
    en zal LIVE te zien zijn op SPORZA. Deze loting vond plaats op maandag 25 augustus 2014 om 12 uur.

    Laatste seizoen Cofidis Cup.
    COFIDIS trekt zich na dit voetbalseizoen terug als hoofdsponsor van de Beker van België.
    Sinds 2007 heet de landsbeker de COFIDIS CUP.
    De beslissing is een gevolg van de gewijzigde communicatiestrategie bij kredietverlener 'COFIDIS'.
    DE KBVB gaat op zoek naar een nieuwe sponsor.






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    29-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Cofidis Cup - 2014 - 2015 - Ronde 5 - 4 en 3
    COFIDIS CUP   BEKER VAN BELGIE  

    RONDE 5 :  ( weekend 24/08 )

    Wedstrijden zondagmiddag 16 uur tenzij anders vermeld.

    247.   Sint Gillis Waas - KSV Oudenaarde      2 - 1

    248.   Woluwe-Zaventem - Roeselare      2 - 1

    249.   Eendracht Aalst - Waterloo    2 - 1

    250.   Ronse - Sint Eloois Winkel     2 - 3

    251.   Sint Truiden - Geant Athois      2 - 0

    252.   RC Mechelen - White Star Brussels      2 - 0

    253.   KSK Heist - Beerschot-Wilrijk      2 - 2    na verlengingen     strafschoppen   5 - 4

    254.   Dessel Sport - Tubeke       3 - 0

    255.   UR Namur - Tamines     3 - 0

    256.   Antwerp - Seraing United      3 - 1

    257.   Bornem - Oud-Heverlee Leuven      1 - 4

    258.   Lommel United - Bergen     2 - 0

    259.   Walhain - Eupen      0 - 1

    260.   KVV Coxyde - Torhout     4 - 0

    261.   Geel - Olsa Brakel     1 - 2

    262.   KSK Hasselt - Patro Eisden    0 - 1


    Vanaf RONDE 6 zullen de eersteklassers hun intrede maken



    RONDE 4 : INTREDE TWEEDEKLASSERS  ( weekend 17/08 )

    Wedstrijden op zondagmiddag 16 uur tenzij anders vermeld.

    215.   Sint Lenaarts - Bergen     1 - 4

    216.   La Calamine - Ronse     3 - 4   na verlengingen

    217.   Lommel United - City Pirates Antwerpen      1 - 0

    218.   Zwarte Leeuw - Sint Gillis Waas    1 - 2

    219.   Hoogstraten - Geant Athois      1 - 2

    220.   Eupen - Franc Borains    1 - 0

    221.   Beerschot-Wilrijk - Gent Zeehaven        4 - 2  na verlengingen 

    222.   La Louvière-Centre - Olsa Brakel     0 - 2

    223.   Tempo Overijse - Antwerp     1 - 2   na verlengingen

    224.   Patro Lensios - UR Namur     1 - 4

    225.   Ingelmunster - Walhain      1 - 1   na verlengingen      strafschoppen   2 - 3

    226.   Torhout - Visé     1 - 0

    227.   KVV Coxyde - Temse     5 - 2

    228.   Esperanza Pelt - Patro Eisden     1 - 2  na verlengingen

    229.   Oud-Heverlee Leuven - Bocholt     1 - 0

    230.   Sint Eloois Winkel - Eendracht Zele     2 - 0

    231.   VK Westhoek - KSV Oudenaarde      1 - 2

    232.   RC Mechelen - Ethe Belmont     5 - 0

    233.   Harelbeke - Tamines      2 - 4    na verlengingen

    234.   Roeselare - Rebecq       1 - 0

    235.   Sint Truiden - Deinze      3 - 2  na verlengingen

    236.   Waterloo - Virton    2 - 0

    237.   Knokke - KSK Hasselt     0 - 1

    238.   Binche - KSK Heist    1 - 4

    239.   Union Sint Gilles - Seraing United      0 - 1

    240.   Sprimont-Comblain - Dessel Sport      0 - 3

    241.   Ciney - Tubeke        0 - 0   na verlengingen       strafschoppen   3 - 5

    242.   Bornem - Berchem Sport      3 - 2   na verlengingen

    243.   Givry - White Star Brussels       2 - 4

    244.   Tienen - Geel     1 - 3

    245.   Eendracht Aalst - Vosselaar    2 - 1

    246.   Woluwe-Zaventem - Rupel-Boom     5 - 3



    RONDE 3 :  INTREDE DERDEKLASSERS ( weekend 10/08 )

    Wedstrijden zondagmiddag 16 uur tenzij anders vermeld - mogelijk volgen er nog wedstrijden op zaterdagavond.

    De stopgezette wedstrijden nr 178 en 179 worden opnieuw gespeeld op het veld van de bezoekende ploeg !

    178.  Turnhout - City Pirates Antwerpen      2 - 6

    179.  Zwarte Leeuw - VW Hamme      2 - 1



    169.   RC Hades - Sprimont-Comblain     0 - 2

    170.   Torhout - Aywaille    2 - 1

    171.   Stade Disonais - Temse    0 - 2

    172.   Beaufays - Walhain    0 - 4

    173.   Sparta Petegem - Visé    1 - 2

    174.   Rumbeke - Rupel-Boom       0 - 5

    175.   Duffel - La Louvière-Centre    3 - 5

    176.   Hamoir - La Calamine     1 - 2

    177.   Sint Lenaarts - Grimbergen      3 - 0

    178.   City Pirates  Antwerpen - Turnhout    STOPGEZET

    179.   VW Hamme - Zwarte Leeuw    STOPGEZET door regen

    180.   Esperanza Pelt - Oosterzonen      0 - 0   n.p.   6-5

    181.   FC Merelbeke - Geant Athois    0 - 4

    182.   De Ruiter Roeselare - Bocholt VV      0 - 1

    183.   Beringen - Sint Eloois Winkel     1 - 4

    184.   Bertrix - Union Sint Gillis        0 - 0   n.p.  5-6

    185.   Givry - Dender     1 - 0

    186.  Melosport Zonhoven - Ciney    2 - 6

    187.   Deinze - Zonhoven VV      7 - 1

    188.   Tienen - Eernegem    2 - 0

    189.   Ethe Belmont - Londerzeel     2 - 0

    190.   Ronse - Cappellen       1 - 1   n.p. 3-1

    191.   KSV Oudenaarde - Wetteren-Kwatrecht       5 - 0

    192.   Beerschot-Wilrijk - Sint Niklaas       2 - 1

    193.   Standaard Wetteren - Bornem      0 - 4

    194.   KSK Hasselt - Chatelet     3 - 0

    195.   FC Gullegem - UR Namur     1 - 1   n.p.   2-4

    196.   Binche - RFC Tournai    1 - 0

    197.   Ransart - Berchem Sport     2 - 6

    198.   KFC Izegem - Ingelmunster     0 - 0   n.p. 3-4

    199.   Champlon - Eendracht Zele      1 - 4

    200.   Diegem Sport - Tempo Overijse     0 - 0   n.p.  3-4

    201.   KVV Coxyde - Adinkerke    6 - 1

    202.   Knokke - Rochefort     10 - 0

    203.   Olsa Brakel - Couvin-Mariembourg       8 - 1

    204.   Spouwen-Mopertingen - Hoogstraten     1 - 2

    205.   RFC Huy - Sint Gillis Waas    1 - 1   n.p.  3-5

    206.   Verviers - Franc Borains    1 - 2

    207.   Gent Zeehaven - Crossing Schaarbeek       2 - 0

    208.   Vosselaar - Borght    2 - 2   n.p.   4-3

    209.   Tamines - FC Liège    3 - 2

    210.   Herentals - Waterloo    1 - 4

    211.   Mormont - Rebecq     0 - 2

    212.   Harelbeke - RFC Meux     0 - 0   n.p.   9-8

    213.   Wolvertem - Patro Lensios    1 - 1   n.p.   1-2

    214.   Grand-Leez - VK Westhoek     4 - 4   n.p.  5-6



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (36 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    28-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Cofidis Cup - 2014 - 2015 - Ronde 1 en 2
    BEKER VAN BELGIE    COFIDIS CUP - SEIZOEN 2014 - 2015


    RONDE 2 :  ( weekend 02 en 03 augustus )

    Wedstrijden op zondagmiddag 16 uur tenzij anders vermeld.

    113.   VK Westhoek - Westkapelle     3 - 0

    114.   Ingelmunster - Wielsbeke     2 - 0

    115.   De Ruiter Roeselare - Wingene     3 - 1

    116.   Boezinge - Adinkerke     0 - 0   n.p.   3-5

    117.   Toekomst Menen - Eernegem     1 - 1   n.p.  3-4

    118.   Meulebeke - Harelbeke     0 - 2

    119.   Knokke - Oostnieuwkerke    3 - 0

    120.   Warcoing - Rumbeke     1 - 2

    121.   Berlare - Sint Niklaas     1 - 3

    122.   Merelbeke - Lovendegem      4 - 4    n.p.   4-2

    123.   Ninove - Sparta Petegem      0 - 4

    124.   Sint Gillis Waas - Zelzate     1 - 1   n.p.  5-3

    125.   Wetteren-Kwatrecht - Jong Lede     1 - 0

    126.   Standaard Wetteren - TK Meldert     8 - 1

    127.   RC Lebbeke - Ronse      0 - 3

    128.   Tisselt - Duffel    0 - 7

    129.  Beerschot-Wilrijk -  Lyra      3 - 1

    130.   Herentals - Horendonk       1 - 0

    131.   FC Turnhout - Vosselaar      1 - 2

    132.   Ternesse Wommelgem - Sint Lenaarts    1 - 5

    133.   Schoten - Zwarte Leeuw     0 - 5

    134.   City Pirates Antwerpen - Kessel    6 - 0

    135.   Stade Bierbeek - Borght      1 - 1   n.p.  1-4

    136.   Crossing Schaarbeek - FC Baal    STOPGEZET bij 4-0

    137.   Tempo Overijse - SK Leeuw      6 - 0

    138.   Rebecq - Lovenjoel    5 - 0

    139.   Wolvertem - Rixensart      1 - 0

    140.   Terjoden-Welle - Grand Leez        1 - 1   n.p.  4-5

    141.   RFC Meux - FC Pepingen     7 - 2

    142.   Waterloo - Wijgmaal      1 - 1   n.p.   4-2

    143.   Saint Ghislain - Franc Borains    0 - 2

    144.   Beloeil - Tamines    0 - 2

    145.   Ransart - FC Ligny      4 - 0

    146.   Solré Sambre - UR Namur     1 - 1  n.p.  3-4

    147.   Montignies - Binche     3 - 3   n.p.    2-4

    148.   Rhisnes/Estinnes - Chatelet     0 - 3

    149.   Couvin-Mariembourg - FC Fosses     5 - 0

    150.   Spouwen-Mopertingen - Helchteren     1 - 1  n.p.   4-2

    151.   Beringen - Reppel       2 - 1

    152.   Melosport Zonhoven - Lutlommel     2 - 1

    153.   RC Hades - Bilzen-Waltwilder     3 - 0

    154.   Tessenderlo - Esperanza Pelt      0 - 3

    155.   Zonhoven VV - Vlijtingen     3 - 1

    156.   Hamoir - Tilleur     2 - 1

    157.   Herstal - Stade Disonais     0 - 1

    158.   Waremme A - Beaufays      3 - 6

    159.   Seraing Athl - FC Liége      0 - 2

    160.   Raeren - RFC Huy     0 - 3

    161.   Patro Lensios - Richelle     3 - 1

    162.   Waremme B - Aywaille      1 - 6

    163.   Wallonia Club Sibret - Mormont    2 - 4

    164.   Bertrix - Longlier       2 - 1

    165.   La Roche - Champlon    1 - 3

    166.   Givry - Nassogne    5 - 0

    167.   Ethe Belmont - Arlon     1 - 0

    168.   FC Eprave - Rochefort    0 - 4



    RONDE 1 : ( weekend 26 en 27 juli )  

    WEDSTRIJDEN OP ZONDAGMIDDAG 16 UUR TENZIJ ANDERS VERMELD

    1.   Adinkerke - Zwevegem    3 - 0

    2.  Westkapelle - Wervik    1 - 0

    3.   Nieuwkerke - Ingelmunster    1 - 3

    4.   Oostduinkerke - Boezinge     0 - 3

    5.   Wielsbeke - RC Waregem      2 - 2   n.p. 10-9

    6.   E. Brugge - Harelbeke     1 - 6

    7.   Estaimbourg - VK Westhoek      0 - 3

    8.   Antoinien - Oostnieuwkerke     1 - 1   2-3 n.p.

    9.   Meulebeke - Helkijn    2 - 1

    10.  RC Lauwe - De Ruiter Roeselare     0 - 4

    11.  Langemark - Wingene     1 - 2

    12.  Rumbeke - Vlamertinge    2 - 1

    13.  Toekomst Menen - Molenbaix     15 - 1

    14.  Knokke - Peruwelz FC   4 - 0

    15.  Eernegem - Anvaing     7 - 1

    16.  Warcoing is vrij

    17.  Sparta Petegem - Eine     4 - 1

    18.  Gavere-Asper - Jong Lede     0 - 2

    19.  Kruibeke - Sint Gillis Waas     2 - 4

    20.  Wetteren-Kwatrecht - KV Sint Gillis      6 - 0

    21.  Klinge - Ronse     0 - 4

    22.  Dikkelvenne - Berlare     3 - 6

    23.  Nazareth-Eke - Standaard Wetteren     1 - 6

    24.  Appelterre - Sint Niklaas     1 - 3

    25.  Hamme-Zogge - Lovendegem    0 - 2

    26.  Meldert - Laarne-Kalken       2 - 2      4-3 n.p.

    27.  Ursel - RC Lebbeke       0 - 1 

    28.  Merelbeke - Acrenoise    2 - 1

    29.  Melsele - Ninove    1 - 2

    30.  Zelzate - Lochristi     4 - 2

    31.  Herenthout - Duffel   0 - 3

    32.  Beerschot-Wilrijk - Wuustwezel     4 - 0

    33.  Antonia - Lyra     0 - 1

    34.  Zwarte Leeuw - Grasheide     7 - 0

    35.  Sint Lenaarts - Poederlee      6 - 0

    36.  Tisselt - Berlaar-Heikant     3 - 1

    37.  Vosselaar - Mariekerke    3 - 3   n.p.   4 - 2

    38.  KFC Sint Job - Herentals     0 - 1

    39.  Puurs - Schoten     0 - 1

    40.  Kessel - De Kampen    2 - 2  n.p.  5-4

    41.  Retie - Merksem   1 - 3

    42.  Schelle Sport - Ternesse Wommelgem     0 - 6

    43.  Witgoor Dessel - FC Turnhout      2 - 2    n.p.  3-4

    44.  Horendonk - Gierle   3 - 2

    45.  Sporting Bruxelles - Crossing Schaerbeek    2 - 3

    46.  Oudegem - Wolvertem    0 - 6

    47.  Borght - Huizingen    2 - 0

    48.  Rebecq - FC Perk    5 - 0

    49.  Sterrebeek - SK Leeuw    1 - 2

    50.  Union Lovenjoel - Ase De Chastre     2 - 0

    51.  Betekom - Tempo Overijse      0 - 2

    52.  Aischeoise - Terjoden-Welle    0 - 3

    53.  Ganshoren - Grand-Leez    0 - 1

    54.  Pepingen - Vissenaken     2 - 0

    55.  FC Baal - Leopold Ukkel      0 - 0   4-2 n.p.

    56.  Rixensartoise - Mazenzele     2 - 0

    57.  RFC Meux - Sint Jozef Londerzeel      5 - 1

    58.  Wijgmaal - Black Star FC       5 - 0

    59.  Stade Everois - Stade Bierbeek    2 - 2  n.p. 3-4

    60.  Kampelaar - RC Waterloo      0 - 2

    61.  Jemeppe - Namur     1 - 13

    62.  Montignies - Flénu   2 - 0

    63.  Chatelet - Spy    2 - 1

    64.  FC Fosses - Beaumontois     5 - 1

    65.  Ransartoise - Arquet     2 - 0

    66.  l'Entité Floreffe - Franc Borains      1 - 7
     
    67.  Gosselies - Taminoise      0 - 0   n.p.  4-5

    68.  Pont-a-Celles Buzet - Couvin Mariembourg      2 - 4

    69.  Saint Ghislain - Onhaye      1 - 0
     
    70.  Manageoise - Beloeil       1 - 2

    71.  Solrezienne - US Beauraing     2 - 1

    72.  Flawinne - Binchoise     0 - 2

    73.  FC Ligny - Grand Reng      0 - 0  n.p.  3-1

    74.  RFC Rhisnois - Union Enité Estinnoise      2 - 1

    75.  Herk de Stad - Zonhoven     1 - 2

    76.  Lutlommel - Wellen     4 - 0

    77.  Neeroeteren-Maaseik - FC Esperanza Pelt     0 - 4

    78.  Helson Helchteren - Brustem      2 - 1

    79.  Leopoldsburg - Reppel   0 - 0 n.p.   3-4

    80.  Bree - Melosport Zonhoven     1 - 2

    81.  Apollo 74 Gellik - Vlijtingen      1 - 1   n.p.  0-3

    82.  Lindelhoeven - Spouwen-Mopertingen      0 - 4

    83.  Nieuwerkerken - Tessenderlo    0 - 4

    84.  Lummen - Beringen      0 - 5

    85.  Bilzen-Waltwilder - Halen      3 - 1

    86.  Termien - RC Hades      0 - 5

    87.  Elsautoise - Patro Lensios     1 - 5

    88.  Seraing Athletique - Wanze-Bas-Oha     4 - 0

    89.  Stade Disonais - Retinne     4 - 3

    90.  Stade Waremmien A - Fizoise      3 - 0

    91.  Richelle - Hanuutois      5 - 0

    92.  Oheytois - Herstal     0 - 2

    93.  RFC Huy - Condruzien     3 - 0

    94.  Beaufays - RC Amay     1 - 0

    95.  Tilleur - Assesse    3 - 0

    96.  Cornesse - Hamoir     0 - 7

    97.  RFC de Liège - Momalloise     3 - 0

    98.  Stade Waremien B - Solières       0 - 7

    99.  Aywaille - Stockay-Marfusée    4 - 3

    100. Moelingen - Raeren     1 - 5

    101. La Roche - Aubange     7 - 0

    102. Leglise - Nassogne    2 - 4

    103. Oppagne-Wéris - Wallonia Club Sibret    1 - 2

    104.  FC Eprave - Paliseulois     0 - 0     5-3 n.p.

    105. Ex De Fouches - Ethe Belmont     1 - 5

    106. Bastogne - Jemelle    0 - 2

    107.  Champlonaise - Vaux       3 - 0

    108.  Longlier - Bièvre      3 - 0

    109.  Givry - Freylangeoise     8 - 0

    110.  Sartoise - Bertrix      1 - 8

    111. Arlonaise - Wellinoise      2 - 1

    112. Mormont - Meix-Dt-Virton     3 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (47 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    06-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Cofidis Cup - 2013 - 2014

    Beker van België - Cofidis Cup : 

    Ronde 10 : FINALE

    De finale werd gespeeld op zaterdag 22 maart 2014 in het Koning Boudewijnstadion te Brussel.

    Lokeren - Zulte Waregem      1 - 0



    Ronde 9: 1/2 finale


    TERUG : 5 februari

    KV Oostende - Lokeren      1 - 1 n.v.   7 - 8 n.p.

    Zulte Waregem - AA Gent      0 - 0


    HEEN : 28 en 29 januari

    Lokeren - KV Oostende    1 - 1

    AA Gent - Zulte Waregem    0 - 1




    Ronde 8: 1/4de finale 
    Heenwedstrijden op woensdag 18 december 2013. Terugwedstrijden op woensdag 15 januari 2014.

    TERUG :

    KV Oostende - RC Genk      1 - 0  n.v.

    Lokeren - Westerlo       4 - 2

    KV Kortrijk - AA Gent      1 - 0  n.v   4 - 5 n.p.

    Cercle Brugge - Zulte Waregem      3 - 2


    HEEN :

    RC Genk - KV Oostende    0 - 0

    Westerlo - Lokeren      0 - 1

    AA Gent - KV Kortrijk       1 - 0

    Zulte Waregem - Cercle Brugge       1 - 0



    Ronde 7 : 1/8ste finale

    Wedstrijden op woensdag 4 december.


    KV Oostende - Lierse     0 - 0   na verlengingen      strafschoppen   8 - 7

    KV Mechelen - Rc Genk      1 - 2

    Westerlo - Anderlecht        2 - 2   na verlengingen        strafschoppen    4 - 3

    Waasland-Beveren - Lokeren    1 - 3

    KV Kortrijk - Club Brugge      1 - 0    na verlengingen

    AA Gent - Oud-Heverlee Leuven      3 - 0

    Charleroi - Zulte Waregem     0 - 3

    Cercle Brugge - Standard      1 - 0




    Ronde 6 : 1/16de finale



    Intrede eersteklassers - 1/16de finale

    Wedstrijden op woensdag 25 september 2013.


    Lommel - Lierse      2 - 3

    KV Oostende - Geant Athois     5 - 1

    Rc Genk - Tubeke     3 - 1

    KV Mechelen - Boussu Dour     5 - 1

    Westerlo - Bergen     1 - 1   na verlengingen    strafschoppen   4 - 3

    Anderlecht - Eupen    7 - 0

    Roeselare - Waasland-Beveren     1 - 5

    Geel - Lokeren      0 - 1

    KSV Oudenaarde - Club Brugge      0 - 1
     
    Overijse - KV Kortrijk       0 - 1

    AA Gent - Oosterzonen      4 - 0

    Wezet - Oud-Heverlee-Leuven      0 - 2

    VW Hamme - Zulte Waregem      1 - 2

    Charleroi - Vk Westhoek      1 - 0

    Wolvertem - Cercle Brugge    0 - 3

    White Star Brussels - Standard     0 - 4


    Aimé Antheunis ; 'Ik verwacht verrassingen'

    De 1/16e finales worden op woensdag 25 september afgewerkt. De matchen kunnen eventueel nog omgedraaid worden, als beide clubs akkoord gaan. Opvallend is dat er slechts vier eersteklassers het thuisvoordeel lootten: Genk, KV Mechelen, Anderlecht en Charleroi. "Ik verwacht dan ook wat verrassingen op het veld van de lager geklasseerde clubs", zegt ex-bondscoach Aimé Anthuenis, die de loting uitvoerde.
    Er zitten nog drie vierdeklassers (Overijse, Westhoek en Wolvertem), vier derdeklassers (Aat, Oudenaarde, Oosterzonen en Hamme) en negen tweedeklassers in de beker.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    03-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Cofidis Cup : Ronde 5 en 4
    Beker van België - Cofidis Cup : Ronde 5 :

    Wedstrijden in het weekend van 24 en 25 augustus 2013.
    Wedstrijden op zondagmiddag 16 uur tenzij anders vermeld.

    Uitslag onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    247. Tempo Overijse - Rc Mechelen    2 - 0

    248. Wolvertem - Ingelmunster     2 - 1   na verlengingen

    249. Dender - Oosterzonen     0 - 2

    250. Westerlo - Ciney     2 - 1

    251. Deinze - VK Westhoek      2 - 3   na verlengingen

    252. Moeskroen-Peruwelz - Lommel United     2 - 2  na verlengingen   pen 5 - 6

    253. Leopoldsburg - KSV Oudenaarde     0 - 1

    254. Wezet - Ksk Heist    4 - 1

    255. Boussu Dour Borinage - Walhain      4 - 2

    256. VW Hamme - Zele    2 - 1   na verlengingen

    257. Duffel - Tubeke       1 - 3

    258. Bocholt VV - Eupen     1 - 2

    259. KVV Coxyde - Geant Athois     3 - 4  na verlengingen

    260. Roeselare - Verviers      1 - 0

    261. White Star Brussels - Dessel Sport    3 - 1

    262. Temse - Geel     1 - 2   na verlengingen


    Vanaf RONDE 6 maken de eersteklassers hun intrede, de loting is op woensdag 28 augustus om 11.30 uur.

    Deze niet-eersteklassers zijn al zeker van een ontmoeting met een eersteklasser :

    Tubeke, Wolvertem, Geel, Roeselare, Boussu Dour Borinage, Oudenaarde, VK Westhoek, Westerlo, Lommel United,
    Tempo Overijse, Oosterzonen, Wezet, Eupen, White Star Brussels, Zele en Geant Athois.





    Beker van België - Cofidis Cup : Ronde 4 :

    INTREDE TWEEDEKLASSERS

    Wedstrijden in het weekend van 17 en 18 augustus 2013.
    Wedstrijden zondag om 16 uur tenzij anders vermeld.

    Uitslag onvolledig mail  wimvermeer40@gmail.com

    215. Roeselare - Grand Leez    5 - 0

    216. Wijgmaal - Geant Athois     2 - 4

    217. Eendracht Aalst - Temse     2 - 4

    218. Geel - SC Menen    3 - 0

    219. Sterrebeek - Ingelmunster    1 - 1    na verlengingen   1 - 3

    220. UR La Louvière-Centre - Boussu Dour Borinage   1 - 3

    221. Sint Eloois Winkel - Eupen       1 - 1  na verlengingen  4-5 n.p.

    222. Sint Niklaas - Walhain     1 - 1 na verlengingen  1-4 n.p.

    223. RFC Tournai - Westerlo    0 - 2

    224. Sint Truiden - Leopoldsburg    1 - 2

    225. Lommel United - Sprimont-Comblain    1 - 0

    226. Verviers - SK Ronse     4 - 4 na verlengingen   7-6 n.p.

    227. UR Namur - White Star Brussels   1 - 2

    228. KVV Coxyde - RWDM Brussels     2 - 2 na verlengingen   5-4 n.p.

    229. Woluwe-Zaventem - VK Westhoek   1 - 1  na verlengingen  2 - 3

    230. Neerpelt - Dender    1 - 2

    231. Zele - Virton     1 - 1   na verlengingen   4-2 n.p.

    232. Tubeke - Gent-Zeehaven   4 - 1

    233. Dessel Sport - Zwarte Leeuw   1 - 0

    234. Duffel - Witgoor Dessel    3  - 2

    235. Tempo Overijse - La Roche     3 - 0

    236. La Calamine - Moeskroen-Peruwelz    0 - 1

    237. Union St Gilloise - Oosterzonen      1 - 1  na verlengingen   3-5 n.p.

    238. KSV Oudenaarde - Patro Eisden  2 - 2  na verlengingen   5 - 2

    239. Rupel-Boom - VW Hamme     1 - 1  na verleningen   4-5 n.p.

    240. St. Wetteren - Wezet     0 - 2

    241. Ksk Heist - FC Gullegem     3 - 1

    242. Loyers - KMSK Deinze    0 - 2

    243. Hoogstraten - Wolvertem    0 - 1

    244. RC Mechelen - KSK Hasselt    2 - 0

    245. Ciney - Grimbergen     6 - 0

    246. Antwerp - Bocholt     0 - 1



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    02-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Cofidis Cup : Ronde 3
    Beker van België - Cofidis Cup : Ronde 3

    INTREDE DERDERKLASSERS :

    Wedstrijden in het weekend van 10 en 11 augustus 2013.
    Wedstrijden zondag om 16 uur tenzij anders vermeld.

    Uitslag onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    169. Torpedo Hasselt - Temse   0 - 4

    170. Geants Athois - Genly-Quevy    5 - 2

    171. KSV Bornem - VK Westhoek     1 - 3

    172. Damme - Grand Leez     0 - 0  n.p.  2 - 4

    173. Sint Eloois Winkel - RFC Huy     2 - 0

    174. Olsa Brakel - Menen     1 - 1   n.p.   3 - 4

    175. Pepingen - Ingelmunster     1 - 2

    176. Hamoir - Sint Niklaas    2 - 5

    177. RFC Tournai - Katelijne   3 - 2

    178. Hades - Patro Eisden      1 - 4

    179. Boezinge - Sprimont-Comblain    1 - 2

    180. Dikkelvenne - KVV Coxyde    1 - 3

    181. RC Lebbeke - SK Ronse     0 - 3

    182. Leopoldsburg - Charleroi-Fleurus   1 - 1  n.p.  6 - 5

    183. Zele - Lutlommel     5 - 1

    184. Diegem Sport - Duffel    1 - 1  n.p.  2 - 4

    185. Zwarte Leeuw - SK Londerzeel      2 - 2  n.p.  6 - 5

    186. Berchem Sport - Neerpelt     1 - 1  n.p.  3 - 4

    187. UR Namur - KM Torhout     3 - 1

    188. Walhain - Cappellen FC      3 - 1

    189. KFC Putte - UR La Louvière-Centre      0 - 2

    190. Terjoden-Welle - VW Hamme    1 - 1    n.p.  3 - 5

    191. Averbode-Okselaar - Standaard Wetteren      0 - 4

    192. Spouwen-Mopertingen - Tempo Overijse      0 - 2

    193. Loyers - KV Turnhout      1 - 0

    194. Wijgmaal - Spy     2 - 2  n.p.   3 - 1

    195. KMSK Deinze - Wetteren-Kwatrecht     2 - 0

    196. Wolvertem - Aywaille     4 - 1

    197. Manageoise - KSV Oudenaarde    1 - 4

    198. BX Brussels - FC Gullegem    0 - 2

    199. Witgoor Dessel - KFC Izegem      2 - 1

    200. Binchoise - RC Mechelen     2 - 2  n.p.  1 - 4

    201. Eernegem - KFC Oosterzonen    1 - 2

    202. Rupel-Boom - Meerbeke    2 - 0

    203. Ol. Charleroi - La Roche     3 - 3  n.p.  3 - 5

    204. RC Gent-Zeehaven - Givry    2 - 1

    205. La Calamine - Hannut      4 - 0

    206. Longlier - KV Woluwe-Zaventem    0 - 3

    207. Wallone Ciney - Libramont   3 - 1

    208. Verviers - Mormont   3 - 0

    209. Spa - Bocholt VV      1 - 1  n.p.  4 - 5

    210. Sint Lenaarts - KSC Grimbergen    1 - 2

    211. KSK Hasselt - Kaart      5 - 0

    212. Sterrebeek - RFC de Liège      2 - 1

    213. FCV Dender - Tilleur St Gilles    1 - 0

    214. Arlon - Union St Gilloise     3 - 3  n.p.   5 - 6


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    01-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Cofidis Cup : Ronde 2 en 1
    Beker van België - Coupe de Belgique 

    Cofidis Cup : Ronde 2 :

    Wedstrijden in het weekend van 3 en 4 augustus 2013.
    Wedstrijden zondag om 16 uur tenzij anders vermeld.

    Uitslag onjuist of onvolledig mail:  wimvermeer40@gmail.com

    GROEP 1 :

    113. Maldegem - VK Westhoek     1 - 7

    114. Templeuvois - Gullegem      1 - 2 

    115. Harelbeke - Menen    1 - 2

    116. Sint Eloois Winkel - Zwevegem     3 - 2

    117. De Ruiter Roeselare - Eernegem    1 - 3

    118. Wingene - Boezinge    1 - 2

    119. Ingelmunster - Wervik     2 - 0

    120. RC Waregem - Damme     1 - 2

    GROEP 2 :

    121. Terjoden-Welle - Meldert    4 - 1

    122. Voorde - Zele     0 - 2

    123. Sparta Petegem - Wetteren-Kwatrecht     1 - 3

    124. Dikkelvenne - Lede    1 - 1   n.p.   4 - 2

    125. Ronse - Zelzate   1 - 0

    126. RC Lebbeke - Bambrugge    4 - 0

    127. Meerbeke - Berlare     3 - 3   n.p.  3 - 1

    GROEP 3 :

    128. Halle - Wijgmaal   1 - 3

    129. Hekelgem - Tempo Overijse    0 - 3

    130. Tienen - Wolvertem    0 - 0  n.p.  4 - 5

    131. Sterrebeek - Leopold Ukkel   2 - 1

    132. Groot Dilbeek - Pepingen       0 - 3

    133. Ganshoren - BX Brussels     0 - 2

    GROEP 4 :

    134. Vlijtingen - Torpedo Hasselt      1 - 1   n.p. 8 - 9

    135. Termien - Spouwen-Mopertingen   1 - 1  n.p.   3 - 5

    136. Bree - Neerpelt     2 - 5

    137. Hades - Zonhoven    2 - 1

    138. Lutlommel - Landen    2 - 1

    139. Wellen - Averbode-Okselaar   1 - 3

    140. Leopoldsburg - Beringen     1 - 1   n.p.  3 - 0

    GROEP 5 :

    141. Duffel - Edegem   4 - 0

    142. Merksem - Zwarte Leeuw     1 - 1  n.p.  7 - 8

    143. Turnhout - Katelijne   1 - 3

    144. Sint Lenaarts - Lyra    2 - 2  n.p.  4 - 3

    145. Kaart - Ternesse    2 - 2   n.p.  5 - 3

    146. Witgoor Dessel - Oevel     2 - 0

    147. KFC Putte - Wilrijk     1 - 0

    GROEP 6 :

    148. UR Namur - Sartois   2 - 0

    149. Chatelet - Walhain    2 - 2   n.p.  3 - 5

    150.  Couvin-Mariembourg - Ol. Charleroi    0 - 3

    151.  Vencimont - Grand Leez   0 - 3

    152. Binchoise - Onhaye    2 - 1

    153. Genly-Quevy - RC Gouy    11 - 0

    154. Assesse - Spy    0 - 3

    155. Loyers - Ligny   3 - 0

    156. RFC Meux - Manageoise  1 - 1  n.p.  4-5  (Manageoise speelt volgende week thuis tegen KSV Oudenaarde )

    GROEP 7 :

    157. Aywaille - Stockay   2 - 0

    158. Faymonville - Hamoir   1 - 2

    159. Spa - Raeren   2 - 0

    160. Hannut - Xhoffraix    2 - 0

    161. Cité Sport - RFC de Liège    3 - 3  n.p.  4 - 5

    162. Cointe Liège - Tilleur St Gilles     2 - 2    n.p.  4 - 5

    GROEP 8 :

    163. Mormont - St Léger     2 - 0

    164. Libramont - Melreux      5 - 2

    165. Givry - Bomal     2 - 2  n.p.  4 - 3

    166. Longlier - Rossignol      2 - 0

    167. Wellin - La Roche      1 - 3
     
    168. Champlon - Arlon    0 - 2




    Cofidis Cup : Ronde 1 :

    Uitslag onjuist of onvolledig .... mail wimvermeer40@gmail.com


    Wedstrijden op zaterdag 27 en zondag 28 juli 2013.
    Wedstrijden op zondagmiddag 16 uur tenzij anders vermeld.

    GROEP 1 :


    1. Wingene - Helkijn   2 - 0

    2. Wevelgem - De Ruiter Roeselare   0 - 0   n.p 4 - 5

    3. Damme - VG Oostende   4 - 0

    4. Club Roeselare - Ingelmunster    0 - 3

    5. RC Waregem - SK Torhout     1 - 1  n.p.   4 - 1

    6. Sint Eloois Winkel - Oostduinkerke   6 - 0

    7. Boezinge - Adinkerke    5 - 1

    8. Etoiles D'eres - Wervik    0 - 4

    9. Kanegem - Zwevegem    1 - 3

    10. Templeuvois - Meulebeke     0 - 0  n.p.   6 - 5

    11. Pays Blanc Antoinien - Maldegem    2 - 4

    12. Eernegem - Dottignies     5 - 3
     
    13. VK Westhoek - Knokke    4 - 0

    14. Oostnieuwkerke - Harelbeke     0 - 2

    15. Gullegem - RUS Beloeil    1 - 0

    16. Menen - Rumbeke    3 - 2

    GROEP 2 :

    17. Sint Gillis Waas  - Bambrugge   2 - 3

    18. Terjoden-Welle - Appelterre    2 - 0

    19. Sparta Petegem - Acrenoise    1 - 0

    20. Zele - Lessines-Ollignies     2 - 1

    21. Ostiches - Dikkelvenne     0 - 5

    22. Lovendegem - Wetteren-Kwatrecht     0 - 2

    23. Meerbeke - Destelbergen     2 - 2   n.p.   4 - 3

    24. Geraardsbergen - Lede    1 - 7

    25. Wit Zwart 93 - RC Lebbeke    1 - 4

    26. Melsele - Zelzate     1 - 1  n.p.   1 - 3

    27. SK Ronse - Eine    2 - 1

    28. Buggenhout - Voorde    2 - 4

    29. Kruibeke - TK Meldert    0 - 2

    30. FC Merelbeke - Berlare     1 - 4

    GROEP 3 :

    31. Ternat - KSK Halle    3 - 1

    32. Sterrebeek - Kampenhout    2 - 1

    33. Lovenjoel - BX Brussels    1 - 3

    34. Suryoyès Bruxelles - Tempo Overijse     1 - 3

    35. Pepingen - Schaerbeek    4 - 0

    36. Leopold Ukkel-Woluwe - Sporting Bruxelles     1 - 1   n.p.  4 - 2

    37. Jeunesse Molenbeek - Ganshoren    0 - 15

    38. Hoeilaart - Wolvertem    1 - 2

    39. Waterloo - Tienen     2 - 4

    40. Hekelgem - Itterbeek    3 - 0

    41. Erps-Kwerps - Wijgmaal     1 - 2

    42. Opwijk - Groot-Dilbeek    2 - 5

    GROEP 4 :

    43. Diest - Leopoldsburg    1 - 1   n.p.   2 - 4

    44. Wellen - Opoeteren    3 - 0

    45. Tessenderlo - Termien     2 - 2  n.p.   3 - 4

    46. Linkhout - Vlijtingen   0 - 4

    47. Nieuwe Kempen - Spouwen-Mopertingen    0 - 8

    48. Torpedo Hasselt = vrij

    49. Moelingen - Lutlommel    0 - 3

    50. Herk de Stad - Neerpelt    1 - 1  n.p.   3 - 5

    51. Beringen - Overpelt       2 - 1

    52. Hades - Waltwilder    3 - 2

    53. Zonhoven - Herderen-Millen    6 - 1

    54. Bree - Racing Peer    3 - 0

    55. Landen - Lindelhoeven     5 - 2

    56. Vorst - Averbode-Okselaar     1 - 3

    GROEP 5 :

    57. Schelle - Oevel    0 - 3

    58. Turnhout - De Kempen     2 - 1

    59. Belgica Edegem = vrij

    60. Grasheide - Zwarte Leeuw     1 - 6

    61. Lyra - Rapid Leest    2 - 1

    62. Duffel - Wuustwezel     1 - 0

    63. Hooikt - Ternesse    1 - 2

    64. Vosselaar - KFC Putte     1 - 2

    65. Merksem - Houtvenne    4 - 1

    66. Katelijne - Witgoor Dessel     0 - 5

    67. Groen Rood Katelijne - Berlaar    4 - 2

    68. Sint Job - Kaart     2 - 2    n.p.  4 - 5

    69. Heikant - Sint Lenaarts     0 - 1

    70. SK Wilrijk = vrij

    GROEP 6 :

    71. Assesse = vrij

    72. RFC Spy = vrij

    73. Ol Charleroi-Marchienne - Marbaix    6 - 0

    74. Binchoise - Hornu   4 - 1

    75. Walhain - Ransart    3 - 2

    76. Anderlues - Meux    2 - 5

    77. Couvin-Mariembourg = vrij

    78. Chatelet - Rhisnes     4 - 1

    79. Wépion - Sartois     1 - 2

    80. Namur - Turque    5 - 0

    81. Ronquières - Genly-Quevy    0 - 4

    82. Gouy = vrij

    83. Fontainoise - Grand-Leez    1 - 7

    84. Clermont - Vencimont     1 - 4

    85. FC Charleroi - Entité Manageoise    FF  0 - 5

    86. Houdeng - Loyers    1 - 2

    87. Forchies - Ligny     0 - 4

    88. Aische - Onhaye    2 - 5

    GROEP 7 :

    89. Hannut - Tharoul    4 - 3

    90. Xhoffraix - Amay     0 - 0   n.p.   5 - 3

    91. Jalhay - Raeren     1 - 3

    92. Seraing Athl - Stockay    0 - 0  n.p.   4 - 3

    93. Cointe Liège - Solières   1 - 0

    94. Aubel - Aywaille    1 - 3

    95. Momalle - Tilleur St Gilles     1 - 4

    96. Faymonville - Francorchamps    1 - 3

    97. Cité Sport - Adrimont     8 - 0

    98. Elsautoise - Spa    0 - 5

    99. Disonais - Hamoir     2 - 3

    100. Bas-Oha - FC Liège     0 - 1

    GROEP 8 :

    101. La Roche - Nothomb-Post    5 - 1

    102. Champlon - Meix-Dt-Virton    4 - 2

    103. Vance - Melreux    1 - 2

    104. Oppagne - St Léger     0 - 3

    105. Libramont - Han-Lesse     4 - 2

    106. Longlier - Rochefort    1 - 0

    107. Habaysienne - Bomal     2 - 3

    108. Mormont - Montleban    0 - 1

    109. Givry - Chatillon     6 - 0

    110. Rossignol - Bertrix    1 - 0

    1111. Bastogne - Arlon     0 - 3

    112. Wellinoise = vrij
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    24-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Cofidis Cup 2012-2013.

    Beker van BelgieCofidis Cup : FINALE

    De finale van de Cofidis Cup vond plaats op donderdag 9 mei om 20.45 uur in het Koning Boudewijn Stadion te Brussel.


    RC Genk - Cercle Brugge   2 - 0

    Krc Genk won in het Koning Boudewijnstadion te Brussel de finale van de Cofidis Cup - Beker van België.
    Genk versloeg Cercle met 2-0. 2 goals helemaal op het einde van Komordzi (1-0) en Vossen (2-0).
    Cercle Brugge speelde voor het laatst de finale in het seizoen 2009-2010 waar het met 0-3 van AA Gent verloor.
    De laatste bekerwinst dateert van het seizoen 1984-1985 waar het verlengingen en uiteindelijk ook strafschoppen
    nodig had tegen Sk Beveren. Opmerkelijk . Genk won ook alle eerder gespeelde finales. De laatste bekerwinst was in het seizoen
    2008-2009 waar het met 0-2 won van Kv Mechelen. Deze Bekerfinale vond plaats middenin Play-Off 1 en de
     eindronde met tweedeklassers waar Cercle Brugge in speelt voor het behoud in de hoogste klasse van het Belgisch voetbal.


    Beker van BelgieCofidis Cup : 1/2 de finale

    Terugwedstrijden op zaterdag 2 maart.

    29 RC Genk - Anderlecht      1 - 0   na verlengingen - strafschoppen  7 - 6

    30 Cercle Brugge - KV Kortrijk      2 - 2 na verlengingen


    Heenwedstrijden : woensdag 30 januari

    29 Anderlecht - RC Genk      1 - 0

    30 KV Kortrijk - Cercle Brugge       1 - 2







    Beker van BelgieCofidis Cup : 1/4 de finale

    Terugwedstrijden op woensdag 16 januari 2013

    25  Anderlecht - AA Gent     1 - 0

    26  KV Kortrijk - Sint Truiden (2)     1 - 0

    27  RC Genk - Zulte Waregem    0 - 1

    28  KV Oostende - Cercle Brugge     1 - 2


    Heenwedstrijden op dinsdag 11 ,  woensdag 12 en donderdag 13 december 2012.


    25 AA Gent - Anderlecht     1 - 1

    26 Sint Truiden (2) - KV Kortrijk     0 - 0

    27 Zulte Waregem - RC Genk     0 - 5

    28 Cercle Brugge - KV Oostende (2)      2 - 1









    Beker van BelgieCofidis Cup : 1/8 de finale

    Wedstrijden dinsdag 27 , woensdag 28 en donderdag 29 november 2012
    Wedstrijden op woensdag 20 uur tenzij anders vermeld.

    17 RC Genk - Standard       1 - 0

    18 Westerlo (2) - Sint Truiden (2)    5 - 5 na verlengingen   strafschoppen  2 - 5

    19 Waasland-Beveren - Oostende (2)    0 - 3

    20 AA Gent - Lokeren   0 - 0   na verlengingen   strafschoppen  4 - 2

    21 Zulte Waregem - Charleroi    2 - 2  na verlengingen   strafschoppen   4 - 2

    22 Club Brugge - Cercle Brugge     0 - 1

    23 Anderlecht - KV Mechelen     2 - 0   na verlengingen

    24 KV Kortrijk - Bergen   1 - 0





    Beker van BelgieCofidis Cup : 1/16 de finale

    Wedstrijden  op woensdag 26 september 2012 om 20 uur tenzij anders vermeld.

    1 Bergen - Ciney (3)    3 - 0

    2 Lokeren - Dessel (2)    3 - 0

    3 AA Gent - Bocholt (3)   8 - 0

    4 WS Woluwe (2) - KV Kortrijk    1 - 2   na verlengingen

    5 Sint Truiden (2) - Beerschot     1 - 1  na verlengingen   strafschoppen  4-2

    6 Anderlecht - Boussu Dour (2)     2 - 0

    7 Moeskroen-Peruwelz (2) - Standard     2 - 3 na verlengingen

    8 Club Brugge - Woluwe-Zaventem (3)    3 - 0

    9 Zulte Waregem - Koksijde (3)     1 - 0

    10 Union (3) - Racing Genk    0 - 6

    11 Westerlo (2) - Lierse    2 - 0

    12 Deinze (3) - Charleroi     2 - 4 na verlengingen

    13 Hoogstraten (3) - Cercle Brugge     1 - 3

    14 Oostende (2) - OH Leuven    2 - 1

    15 KV Mechelen - Bertrix (3)   6 - 0

    16 Brussels (2) - Waasland-Beveren     1 - 3  na verlengingen


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België




    Foto


    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 16 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 16 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 16 : LIJST 5 en 6

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • voorspellingen speeldag 19
  • voorspellingen speeldag 19 (vervolg)
  • klassementen speeldag 18
  • klassementen speeldag 18 (vervolg)
  • speeldag 18

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Voor de bestuurlijke elite was 2018 een rampjaar om snel te vergeten
  • Hoe AlphaZero zich de schaakkunst eigen maakte, zonder invloed van de mens
  • Waarom Nederland geen EK handbal krijgt
  • Frank Kramer was een van de eerste cultvoetballers, ging altijd al zijn eigen gang
  • Wie heeft er 36 miljoen over voor de boedel van Sky?
  • Australië verstaat de kunst van het lelijk winnen, de Nederlandse hockeymannen nog niet
  • Vlindertitel maakt faam ‘Kromo’ nog groter
  • Goed Nederland verliest van Franse handbalsters en loopt Europese finaleplaats mis
  • Na 30 jaar pijltjes gooien, begint Barney maandag aan zijn laatste WK, toch?
  • Deze dode rat is méér dan alleen gestolde nachtmerrie

    Foto

    Nieuws Ned. AD

    Nieuws Telegraph (UK)


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!