Zaterdag 01/10/2011 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. B - 60´
Aantal deelnemers:
1.HUYS Stijn CHAMPION SYSTEM LBS TEAM
2.COP Kristof CYCLING TEAM KESSEL
3.WELLENS Geert A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM
4.OOKELOEN JASPER DONKERS KOFFIE JELLY BELLY
5.VERSCHUEREN Bart KDL CYCLINGTEAM
6.CANT Kevin VAN GOETHEM/PRORACE CT
7.UYTDEWILLIGEN Ingmar VAN GOETHEM/PRORACE CT
8.RAEYMAKERS Sten CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK
9.HOFMAN Bart AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
10.DE KORT Tom DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
01/10/2011 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. C Juniores : 40´ - Aantal deelnemers:
1.VERHEYEN Onno W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
2.BERVOETS Gertjan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
3.HAEMELS Bavo CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
4.VEROFT Jelto CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
5.DE PROOST Kyle KON. BALEN B.C. V.Z.W.
6.VAN LAER Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
7.COOLEN Yves DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
8.VAN TICHELEN Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
9.VAN DESSEL Kenneth CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
10.JANSEGERS Jeffrey W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers:
1.CALUWE Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
2.GOOSSENS Kobe CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
3.AERTS Thijs W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
4.PEETERS Vincent DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
5.JACOBSEN FABIO GRC JAN VAN BRABANT
6.PEETERS Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.
7.LIEVENS Siebe KON. BALEN B.C. V.Z.W.
8.VERBRAKEN Jorn HAGELAND CYCLING TEAM
9.KLOECK Dario CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
10.VAN DINGENEN Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.
12.VAN DE VELDE Thomas ISOREX CYCLING TEAM
01/10/2011 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. D Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers:
1.SCHROYEN Nico ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
2.SNELS Kris AFDELING ANTWERPEN - WBV
3.DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
4.BORGERS Tim APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW
5.GOOSEN Wouter AFDELING ANTWERPEN - WBV
6.SLUYTS Glenn CYCLING TEAM KESSEL
7.DIELS Koen VAN GOETHEM/PRORACE CT
8.MEULDERS Filip AFDELING ANTWERPEN - WBV
9.VETS Jelle ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.
10.COLLARD Simon ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
Masters B : 40´ - Aantal deelnemers:
1.VERLOO Mark DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL
2.VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
3.VANDERAERDEN Johan LIMBURGSE AFDELING
4.SELS Rudy AFDELING ANTWERPEN - WBV
5.DE KORT Pascal DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
6.SLUYTS Patrick CYCLING TEAM KESSEL
7.MERTENS François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
8.VAN OOSTERWYCK Daniel VLAAMS-BRABANTSE AFDELING
9.GEUDENS Jan Guido AFDELING ANTWERPEN - WBV
10.DEPAEPE Freddy CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK
Masters C : 40´ - Aantal deelnemers:
1.MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
2.JANSEN Wim Entente cycliste de wallonie
3.NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
4.VERHAEGEN Guido AFDELING ANTWERPEN - WBV
5.TECK Erik VREDA CYCLING TEAM
6.VAN STAEYEN Benny AFDELING ANTWERPEN - WBV
7.VAN DEN BERGH Luc CYCLING TEAM KESSEL
8.SNOEREN RENE PIJNENBURG
9.COOLEN Marc DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
10.HULSMANS Johnny LIMBURGSE AFDELING
|