In onderstaande tabel krijgen we een overzicht van het cijfermateriaal van afgelopen weekend. Vooraf hadden we een korte analyse gemaakt van de tegenstanders. Alle tegenstanders met minstens 1é nationale speelster in hun ploeg. Zandhoven met 2 ereklassers, Torhout en Hasselt met basisspeelsters 1é nationale, VDK met heel de basis 1é divisie. Kortom het kruim van de vlaamse en zeg maar gerust de Belgische top hier aanwezig in onze leeftijdskategorie. We hadden in sommige partijen een kleine afstraffing verwacht. Niets hiervan blijkt uit de cijfers. We deden elke wedstrijd mee, wonnen zelfs onze eerste set tegen Torhout, en kwamen in verschillende sets slechts 2 à 3 puntjes tekort voor setwinst. We mogen gerust stellen dat onze meisjes het meer dan behoorlijk deden in onze laatste reeks matchkes van dit seizoen. Proficiat hiervoor. Deze blog sluit hiermee ook voorlopig zijn deuren. Binnenkort nieuws over een nieuwe start onder een andere naam, de link komt hier te zien. Groeten aan iedereen, een verdiende volleyvakantie en tot binnenkort ergens in een of andere zaal.
10:00
7senses Zandhoven
VDK Gent Dames
0
2
24
26
21
25
0
0
11:15
Zuun Vc
VKT Torhout
1
2
25
20
23
25
13
15
11:15
7senses Zandhoven
DV Hasselt
2
0
25
17
25
20
0
0
12:30
VDK Gent Dames
DV Hasselt
2
0
25
16
25
21
0
0
13:45
VKT Torhout
VDK Gent Dames
0
2
20
25
24
26
0
0
13:45
Zuun Vc
7senses Zandhoven
0
2
17
25
21
25
0
0
15:00
DV Hasselt
Zuun Vc
2
0
25
19
26
24
0
0
16:15
VKT Torhout
7senses Zandhoven
0
2
9
25
19
25
0
0
17:30
DV Hasselt
VKT Torhout
2
1
21
25
26
24
15
12
17:30
VDK Gent Dames
Zuun Vc
2
0
25
23
25
17
0
0
07-05-2009
foto's bekerfinale
De volledige ploeg : Boven - Benny, Karen, Laurence, Katrien, Tina, Jirka, Nina, Thijs Onder : Cyrielle, Lise, Ine, Kaat, Frauke en Maité
foto's bekerfinale
Karen in de aanval
Jirka, Nina en Karen
Lise met een lijn aanval
Jirka maakt een blokpunt, Karen en Nina zijn mee
Katrien en Cyrielle in blok
foto's bekerfinale
Tina onze super libero in actie 3 blok op de midden
Lise en Nina blokkerend en Karen in verdediging
04-05-2009
Volgende zondag in goed gezelschap
TERREIN 1
TERREIN 2
TERREIN 3
10.00
Grimberg.
KMJ
Wellen
Meerbeke
KMJ
Zoersel
Zandhov.
BMJ
Gent
11.15
Meerbeke
KMJ
Zwevez.
Zuun
BMJ
Torhout
Zandhov.
BMJ
Hasselt
12.30
Zoersel
KMJ
Wellen
Zwevez.
KMJ
Grimberg
Gent
BMJ
Hasselt
13.45
Grimberg
KMJ
Meerbeke
Torhout
BMJ
Gent
Zuun
BMJ
Zandhov.
15.00
Wellen
KMJ
Zwevez.
Hasselt
BMJ
Zuun
16.15
Zoersel
KMJ
Grimberg
Wellen
KMJ
Meerbeke
Torhout
BMJ
Zandhov.
17.30
Zwevez.
KMJ
Zoersel
Hasselt
BMJ
Torhout
Gent
BMJ
Zuun
Zoals je ziet op het schema, onze eerste wedstrijd om 11.15 u .
Torhout, VDK, Zandhoven en Hasselt als tegenstanders een prachtige affiche.
03-05-2009
A meisjes ZUUN pakt de beker !!!
De bekroning is er voor een gans seizoen de beste A meisjesploeg van Brabant te zijn geweest. Geen verliesmatch in de competitie en in beker zowel VGL als Londerzeel verslagen in de voorrondes We speelden een extra spannende finale met niet ons beste volleybal maar wel met veel inzet en de wil om die beker te winnen. De eerste 4 sets waren we steeds van bij aanvang op achtervolgen aangewezen door de servicedruk van grivoc. In set 1 kon onze achtervolging ons niet meer redden , set 2 herstelden we snel en konden we zelf overnemen met veel servicedruk en goed aanvalswerk. Set 3 was een kopie van de eerste en toen we in de 4é set 8/1 en 18/11 achterstonden was er zeker twijfel over de goede afloop. Ons voordeel is echter dat we goede wisselspelers hebben en die konden nu ons nu ook weer terug brengen tot bij en over Grivoc . De vijfde set misten we onze start niet en via 4/4 en 8/7 voor ons bij de kampwissel waren we er tamelijk gerust in. Plots draaide alles wel en een kloofje van 3 punten was voldoende om te winnen.
Laat ons een speciaal dankwoord richten naar de supporters. Waren wij de beste ploeg bij de A's dan zijn de supporters van Zuun met grote voorsprong de supporterskampioenen in Vlaanderen. Niet aflatende steun de hele wedstrijd met heel veel vokaal geweld en steeds positief gericht naar de ploeg, De Z side en de andere supporters hebben een belangrijke rol gespeeld in onze overwinning.
Volgende week de vlaamse kampioenschappen in Tienen. De ganse groep kan er genieten van het beste volleybal van vlaanderen. niets moet en alles mag, geen stress en dan is zuun op zijn best.