ZUVOLL
2008 / 2009
Inhoud blog
  • Nieuwe Blog
  • foto's bekerfinale
  • foto's bekerfinale
  • foto's bekerfinale
    Mijn favorieten
  • vlaamse volleybalbond
  • Volley ZUUN
  • Kangoeroes
  • Voltraweb
  • Giks Mode Waregem
  • Govok Cammaert Gooik
  • Vlamvo Vlamertinge
  • VC Lennik Dames
  • Belltex Oudenaarde
  • VDK Gent
    Reeks 1ste Divisie 2008/ 2009
    Zuun Volleybalclub
    Elckerlyc Zwevezele
    Govok Cammaert Gooik A
    Giks-Mode Waregem
    PNV Waasland Kruibeke
    VC Lennik Dames
    Kerdavo Avelgem
    VDK Gent Dames B
    DVC ATC Wevelgem
    Belltex Oudenaarde
    Vlamvo Vlamertinge
    Brantano Real Wetteren

    25-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooi VDK Gent

    lange dag bij VDK. Om 7.30 u verzamelen om tegen 9 u onze eerste match te spelen. Er wordt gespeeld tegen de vlaamse topploegen : VDK, Zandhoven, OVV selectie, Wevelgem, Retie, Aarschot, Mortsel en Zwevezele.
    We spelen goede reekswedstrijden tegen zandhoven ( 2/0 ), Wevelgem ( 1/1 ), VDK ( 1/1 ) en Aarschot ( 1/1 ) waar we bij de 1/1 s telkens winnen met de punten. In de kruisfinales winnen we van Retie en daarna in de Grote Finale wacht ons terug Zandhoven , dat nu wel wakker is en ons in de eerste set wegserveert. De 2e set opnieuw alle moed en energie bijeengeschraapt en Zandhoven kan nu even niet volgen ( 10/16 voor ) maar 2 service reeksen beslissen over de match en Zandhoven mag zich tornooiwinnaar noemen. We hebben een leerrijke dag achter de rug en hebben deze week nog het circuittornooi voor ons met wij, PNV, Tielt en VGL.




    S'morgens vroeg. Iedereen nog fris - opwarming tegen Zandhoven die we met 2/0 verslaan




    Lise in volle concentratie voor haar jumpfloatservice




    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vervolg foto's tornooi Gent




    Aanval vanop positie 2 van Cyrielle



    En ons Jirka kan dit ook !



    Tina niet onze grootste, wel onze hoogst springende aanvalster.



    Thijs , Nina en Lise tussen de 2 moet kiezen wie de bal krijgt.



    Nog in opwarming met kort voor met Lise en Katrien en Ine op de foto. Wedstrijd tegen VDK die spannend was en gewonnen met het kleinste verschil.


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vervolg foto's tornooi Gent




     Vreugde na een duur bevochten punt



    Lise schouwt de troepen die gespannen de service afwachten : Laurence ( L ), Cyrielle, Katrien, Ine,Jirka


    Een shooteken tijdens de opwarming van Katrien.




    Een hoeksken van Laurence


    23-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dames 2 - Wijgmaal + foto's meisjes A

    Onze dames 2 deden afgelopen weekend een uitstekende zaak in de klassering door van Wijgmaal te winnen met 3/2. Het zag er nochtans bijzonder slecht uit na 0/2 achter en 20/23 in de derde set. Met een beetje meeval maar vooral met een niet aflatende inzet kon deze set nog worden gewonnen met 25/23. Het bleek het startsein voor winst in de 2 volgende sets. Proficiat dames !!











    19-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fotos Zuun - Londerzeel








































    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Raisons to be cheerful part 1
    Gisteren één van de matchen voor de A meisjes dit seizoen - halve finale tegen Londerzeel die in hun 1/4 finale Gooik konden temmen. We hadden gehoopt op de nodige supporters en we werden niet ontgoocheld. Door de massale opkomst werd de match nog intenser en hierdoor was de stress bij de meesten ook merkbaar. Ondanks de cijfers ( 3/0 ) bleef het steeds spannend, Londerzeel zelfs regelmatig op voorsprong met zelfs 2x een kloofje van 4 punten. We hadden de indruk dat het net iets minder vlot ging dan in de vorige bekermatchen. Iets minder opslagpunten, minder punten in 1é tempo, maar.... laten we nu vooral niet negatief zijn. De tegenstander was wel degelijk niet gekomen om het ons gemakkelijk te maken en het is dan ook ten dele hun verdienste dat het geen walk-over werd. Op voorhand vreesden we een beetje voor de opslagdruk van Londerzeel, we hadden namelijk gezien dat Gooik voornamelijk hierdoor hun wedstrijd verloor, maar hier bleven we overeind. Tina speelde foutloos op de liberopositie en aanvallend hadden we meer mogelijkheden dan Londerzeel waardoor we eigenlijk steeds vertrouwen behielden over de goede afloop. We hebben namelijk één groot voordeel tov. de andere ploegen, wij hebben een bank waardoor iedere positie dubbel bezet is en indien we moeten wisselen blijft de kwaliteit steeds even hoog. Zo kwam gisteren Ine in de match en we waren het er achteraf over eens, zij werd de " man" van de wedstrijd. Zowel in receptie als aanvallend perfect en met 2 reeksen service kon zij ons in set 2 en 3 terug bij Londerzeel brengen. De ontlading na het laatste punt was begrijpelijk groot en als we even rustig ons parcours overlopen kunnen we wel stellen dat we de finaleplaats hier zeker niet gekregen hebben. Als je zowel VGL als Londerzeel kunt verslaan dan is er geen toeval mogelijk, deze groep heeft de kwaliteiten en de inzet om in die finale te staan. Hopelijk krijgen we binnenkort met  de B meisjes een raison to be cheerful part 2 na waarschijnlijk een alweer spannende match tegen VGL. Een volgend berichtje volgt straks met enkele sfeerfoto's van de wedstrijd.


    15-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Avelgem - Zuun 3/0
    Onze reservewedstrijd was stukken beter dan vorige week en dit gaf hoop voor de hoofdmatch. We konden echter op geen enkel spelonderdeel de gelijke zijn van een sterk en foutloos Avelgem. In de eerste 2 sets compleet de start gemist en niets dat lukte. VERGETEN is de boodschap en nu 2 weken werken om conditie op peil te houden en de automatismen te verbeteren. Als we dit met de volledige groep kunnen doen dan zal dit zeker de resultaten ten goede komen.


    08-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.A meisjes : Meise 1 - Zuun / Dames 1 tegen PNV.
    A - meisjes Meise 1 - Zuun :  2/3 onze meisjes vandaag - Inez( Dublin forever ), Kaat , Nina, Evelien, Jelke en de 2 sofie's van de B meisjes. Meise doet het goed in het klassement, dus we moesten oppassen. Set 1 vrij gemakkelijk gewonnen met stevige opslagdruk en goede verdediging. Set 2 kwam meise sterk serverend voor de dag en wij maakten teveel individuele fouten om de set te kunnen winnen. Set 3 zag er aanvankelijk ook slecht uit. 22 - 18 achter maar een sterke opslagreeks van Sofie en Inez brengt ons op de valreep op en over Meise die hierdoor serieus van hun melk zijn en er in de 4e set niets van bakken. 5é set een aanpassing met Kaat en Nina nu op de hoek en Evelien en de sofie's op "de midden". Jelke speelt een sterke match in alle spelonderdelen en in deze set lost ze ook verschillende kanonschoten vanaf de oppositpositie. Opdracht volbracht en we reppen ons direct naar Zuun waar we nog 2 matchen te spelen hebben. Dames 2 die Nina verwachten tegen Ganshoren en mijn dames die PNV ontvangen.

    Zuun - PNV : 3/2 YES !!

    De aanloop naar deze match is niet optimaal te noemen. Vele half en volledig zieken en verlofgangers maken dat we deze week zelfs de vrijdagtraining dienden af te lasten. Maar - onze eerste thuismatch van 2009 en met de progressie van de laatste maanden verwachten we toch een goede match. PNV stuurde ons bij hun met een kurkdroge 3/0 naar huis en het was ginder eigenlijk nooit een wedstrijd gezien we elke set vooral receptioneel veel te veel steken lieten vallen. In de reservewedstrijd zien we terug dat PNV vooral serverend wel heel sterk is, we krijgen slechts weinig ballen bij Babs ( een van de zieken  deze week ) en het kijkstuk is niet echt hartverwarmend.
    Hoofdwedstrijd start en beide ploegen maken vooral punten vanop de servicelijn. We kunnen aanvallend toch iets meer scoren en een kloofje maken( 14/10 ). Een opslagbeurt van PNV kost ons dan de set. Het gaat direct naar 14/19 , we kunnen ons niet meer herpakken en een déja vu scenario van in Bazel spookt ons door het hoofd. Set 2 start opnieuw slecht( 6/8 en 11/16 ) maar we vechten terug en het wordt 15/16 en 18/17. Elke set komt Katrien serverend sterk in en dit levert ons telkens minstens een rechtstreeks punt en veel stress op bij PNV. We stomen door naar 25/20 en zijn nu ook in het midden aanvallend sterker dan PNV waardoor onze hoeken al eens tegen een 1 blok komen te staan.
    Set 3 is bijna volledig gelijkopgaand. Er wordt iets minder gescoord met de service maar de lange rally's maken het kijkstuk interessanter voor de supporters( by the way - een dankwoord voor de djembe ondersteuning van papa Adriaenssens ) Het wordt 17/18, 20/19 en 22/22. We slaan een kloofje met 24/22 maar PNV plooit nog niet direct en komt terug tot 25/24. De derde setbal is de goede en het eerste punt is binnen.
    Set 4, idem kwa spanning ( 11/11, 15/13 maar 17/20 en 18/21 ) iets teveel stress omdat we voelen dat dit PNV te pakken is en we natuurlijk enorm graag de 3 punten thuis houden. Mooie aanvalspunten worden afgewisseld met mindere recepties, PNV verplicht ons de verdediging bij te sturen met vele zetballen maar eens dit op punt staat is de set gespeeld. 2/2 en een 5e set die niet goed start. 4/8, 5/9 en bij 8/12 en 10/14 is bijna alle hoop verdwenen. Lise komt aan service en zonder teveel risico te nemen zet ze de PNV receptie onder druk waardoor nog enkel de hoek kan bereikt worden en wij blijven de cool bewaren en komen punt na punt korter bij tot 14/14. PNV scoort dan maar wij geloven er opnieuw in en Eva mag de laatste 2 punten van de wedstrijd serveren. De ingekomen Tina scoort het verlossende punt, de ontlading is groot en door de ongelooflijke remonte is de vreugde om de zege zeker terecht !!
    Om te illustreren in cijfers dat we progressie maken : in de heenronde scoorden we in onze eerste 4 wedstrijden 210 punten en kregen er 300 tegen. Nu is de verdeling 322 voor en 371 tegen ofwel een verhouding die van van 0,7  naar 0,86 stijgt. Verder blijven werken nu met volgende week naar Avelgem en nadien krijgen we 2 weken de tijd om een en ander nog bij te stellen en te verbeteren. Ook onze dames 2 speelden een verdienstelijke wedstrijd en konden 2 punten thuishouden met eveneens een 3/2 winst tegen Ganshoren. Spijtig genoeg gingen onze heren 1 bij Bever in de fout en wordt het moeilijk voor hun om nog met de hoofdprijs te gaan Lopen. Onze 2é heren daarentegen gingen bij Lennik met de 3 punten lopen en staan gedeeld aan de leiding met het 2é team van Bever.



    07-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dames 3e provinciale - Bellingen 3/0

    Onze 3e provincalers konden gisteren overtuigend winnen van een niet zo sterk Bellingen. Gezien de verschillende afwezigheden speelden Lise en Maite gisteren opposit & pas.
    Door een goede opslagdruk en een aanvallend overwicht kwamen we nooit in de problemen.
    Vandaag in ons " wilde komplex " dames 2 tegen Tervuren en dames 1 tegen PNV. Respectievelijk om 21u en 20.30u.
    Hopelijk voelen de zieken zich vandaag al stukken beter en zijn de verlofgangers ( Loes ) zonder kleerscheuren in België geraakt. Nieuwsgierig naar het verhaal van Tina & ine & Inez die een paar dagen gratis logeerden op de luchthaven van Dublin.




    01-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.weekend trilogie
    Zaterdagmiddag 12.45 u  A meisjes met weeral slechts 6 dapperen : Jirka, Inez, Laurence, Jelke en voor de eerste x Evelien terug na een lange blessure en Sofie van de B -meisjes die pas terug was van een wedstrijd bij de Bmeisjes.
    Wedstrijd tegen Meise 2, geen topper in de reeks, en dan bestaat het risico dat we meeglijden naar het niveau van de tegenstander. Opdracht is dus vrij simpel: opslagdruk houden en de foutenlast beperken. 4 setten ging dit behoorlijk, 1 set minder maar we vergeten die snel en hopen dat de volgende wedstrijden steeds iedereen op de afspraak is volgens de lijst.
    Zaterdagavond 18.30 u reservewedstrijd in Wetteren tegen de plaatselijke dames. De match verloopt niet echt vlot, receptieblunders, een aanvallend sterke tegenstander waar we geen vat op krijgen en veel "unforced errors".
    Om 20 u hoofdwedstrijd en jammer genoeg halen we het niveau niet van de afgelopen weken. Wetteren is nochtans niet zo imponerend als in de heenronde en het grootste deel van de wedstrijd doen we goed mee. Elke set een dip is voldoende om Wetteren te laten winnen zonder echt tot het uiterste te moeten gaan.Volgende week komt PNV op bezoek en daar moeten we ons nu op focussen.
    Zondagmiddag 15 u  in Molenstede met de 1/4 finale  A meisjes. De plaatselijken spelen samen in 3e provinciale en zijn dus ingespeeld  maar dit natuurlijk op het niveau van hun reeks. Zware opslagdruk, goede spelverdeling en krachtige aanvallen maken molenstede snel duidelijk dat we niet zijn gekomen om cadeaus te geven. Set 1 is snel achter de rug en we hebben de luxe om Cyrielle, Lise en Nina te vervangen door Laurence, Jirka en Kaat zonder aan kwaliteit in te boeten. Het spreekt voor de kwaliteit van Molenstede dat ze nu wel meeblijven gaan en dit een spannende set maken met nipte winst voor ons. Derde set met direct een opslagreeks van Maite en Cyrielle brengen ons op 8/1 en nadien is de veer gebroken bij Molenstede.
    We waren vandaag met Lise, Katrien, Kaat, Nina, Laurence, Frauke, Cyrielle, Sanne, Maïté, Jirka en Tina op de liberopositie. Iedereen kon spelen en het niveau was steeds goed.
    Op naar de halve finales met Londerzeel als tegenstander. Bij de B meisjes is dat dus VGL geworden en deze 2 wedstrijden dienen voor 15/3 gespeeld te zijn.



    31-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker : wedstrijd A meisjes : Londerzeel - Gooik
    Gooik heeft niet zo'n beste week achter de rug met de jeugdploegen. Ze gingen gisteren met de A meisjes onderuit in Londerzeel met 3/2. Londerzeel kwam op  2/0 door een overwicht in het service/ receptie gedeelte. Gooik kon nog terugkomen maar in de 5é set werd het nooit meer gevaarlijk voor Londerzeel dat vlug een kloofje bijeen serveerde en die niet meer afgaf. Meteen kennen we de eventuele tegenstander in de halve finales. Maar,.... zeker het vel van de beer niet verkopen voor.... Morgen hebben we volle concentratie en een goede wedstrijd tegen Molenstede nodig om ons doel te bereiken. Als we tegen Londerzeel mogen spelen zullen we op onze supporterside moeten kunnen rekenen want het was gisteren fijn spelen voor de Londerzeelse dames met een grote en luidruchtige supporterskern.
    Vanmiddag eerst nog onze A meisjes thuis tegen Meise 2 en vanavond met de A dames naar Wetteren, een van de sterkere teams van de heenronde maar momenteel reeds een paar weken in mindere doen. Ik reken op een goede wedstrijd in de warande.



    29-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bekernieuws B Meisjes
    VGL - Gooik  : 3/2

    VGL wordt onze volgende tegenstander bij de B - meisjes. Zij versloegen in een spannende wedstrijd Gooik.
    Vrijdag is er nog Londerzeel - Gooik bij de A meisjes en de winnaar kan onze volgende tegenstander worden.



    24-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijd A Meisjes : Neerijse - Zuun 0/5
    Onze A meisjes ( allemaal nog B jeugd vandaag ) hadden afspraak in Neerijse om 11u. Gezien sommigen al eens een vrijdagavond gebruiken om iets later uit bed te blijven, zeker als er dan al eens een verjaardagspartyken wordt georganiseerd door een collega die s'anderendaags geen match heeft ( nietwaar Benoot ) hadden de ogen  meer Oosterse vormen  bij aankomst. Niet getreurt, we waren juist op tijd( ZJOP = 15 minuten opwarming**) en de scheidrechter gunde ons slechts een korte opwarming.
    Onze dappere dames : Lise, Maïté, Nina, Katrien, Frauke en Laurence , vlogen er direct in, een paar richtlijnen over hoe en naar waar te serveren en Neerijse wist reeds vlug dat het vandaag geen solden gingen worden. Het werd in de 5 setten slechts 2 x spannend nl. in set 3 en 5 toen Neerijse telkens tot 17/10 kon uitlopen door enkele zwakkere momenten waar wijzelf teveel aanvalsfouten maakten. Telkens konden we ons via een verhoogde concentratie en een beperking van die foutenlast uit de achterstand wegwerken. Neerijse speelde wel redelijk mee en hierdoor bleef de match toch nog interessant oa. voor onze 2 supporters in de zaal ( ma en broer Katrien) en de 2 andere die ons van in de kantine luidkeels aanmoedigden. Tenminste dat zeiden ze achteraf, want wij hadden niks gehoord en het koste hun enige vrouwelijke leepheid om de uitslag te ontfutselen aan de coach die ondertussen al met zijn gedachten bij de namiddagthuisjob zat ( joepie ) Volgende week spelen we s'middags thuis tegen Meise 2 en s'avonds gaan de dames A naar Wetteren.
    **ZJOP = zuun juist op tijd.



    18-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker B Meisjes : Zuun - Kruikenburg

    Vandaag speelden onze B -meisjes hun 1/4é finale tegen Kruikenburg Ternat. Van een echte wedstrijd was niet echt sprake, onze dames hadden er zin in en in elk spelonderdeel waren we de betere. De setstanden 25/15 , 25/14 en 25/10 en iedereen kreeg speelgelegenheid. In de halve finale spelen we tegen VGL of tegen Gooik. Zij betwisten hun 1/4 finale volgende week.


    Op de foto :
    Bovenaan : Cyrielle, Kaat, Jirka, Frauke, Lise, Nina en Laurence

    Onderaan : Maïté, Katrien, Jelke en Alison.




    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waregem - Zuun 3/1
    Gisteren werden onze volleyactiviteiten georienteerd richting Waregem, juist naast het regenboogstadion van Zulte-Waregem,in het plaatselijke sportcentrum. Waregem staat ergens halverwege de klassering en gezien onze goede match van vorige week konden we een mooi resultaat en een goede match verwachten.
    De reservewedstrijd was al zeker ok,  spannende rallys en goed volleybal aan beide zijden we verloren met 2/1 maar konden tevreden zijn over deze wedstrijd.
    Set 1 in de hoofdwedstrijd - de tussenstanden : 5/8 - 5/10 - 7/12 - 10/16 - 11/18 - 13/21 naar 17/25. Alles klopte ; blok/verdediging uitstekend, moeilijke ballen  gered, aanvallend scorend over alle posities en een service die Waregem niet toeliet om aanvallend te variëren , kortom heel goed.
    Set 2 komt dan en een mens begint al een klein beetje te dromen over het resultaat. Misschien ook op het terrein al iets te zelfzeker, wie zal het zeggen ? In ieder geval lukt er nu niets meer, volledig tegengesteld aan de 1é set. Punt na punt kan Waregem nu scoren en wij moeten dit ondergaan zonder het minste tegenpunt : 8/3 - 16/5 - 20/5 een ware afgang en dat deze set toch nog 20 minuten duurde geeft aan dat er nog veel lange rallys werden gespeeld die echter steeds door Waregem werden gewonnen.
    Over de 2 laatste sets kunnen we kort zijn, steeds goed mee ( 7/8 en 8/6 ), maar dan steeds één rotatie waar we een serie tegenpunten te verwerken krijgen en hiermee de set verliezen. 3é set van 11/12 naar 21/14 en bij de 4e set van 18/17 naar 25/18. Conclusie : we kunnen momenteel al erg sterke sets spelen maar dit nog geen ganse wedstrijd volhouden. Een weekje rust nu met het visfestijn en dan tegen Wetteren een van de toppers die gisteren verloren tegen Vlamertinge met 3/0 en hierdoor hun titelkansen serieus zien slinken.




    15-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag wedstrijd op site Gooik
    Onze vrienden uit Gooik zien ook de progressie van de ploeg. ( zie verslag op hun site ) Wij dienen enkel nog die progressie om te zetten in punten nu. Er wacht ons nog een zware kalender maar wij gaan nu iedere week meespelen voor winst.


    11-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gooik - Zuun : 3 - 1
    Vandaag de eerste wedstrijd van de terugronde en een korte verplaatsing op bezoek bij de buren van Gooik die momenteel de derde plaats bekleden in de rangschikking. Een van de topploegen uit de reeks dus, op de openingsspeeldag hadden we exact 50 punten gescoord tegen hun in 3 sets, een grote uitdaging dus om beter te doen.
    Op de laatste speeldag van de heenronde hadden we een goede wedstrijd gespeeld in Vlamertinge, onze beste uit de eerste reeks, en met kwasi dezelfde opstelling gingen we van start tegen Gooik. Eva was hersteld na haar operatie maar was nu buiten strijd met griep en hierdoor kwam Loes op Hoek-receptie spelen. Verder Met lise op pas, Nathalie en Emie op midden, Cyrielle opposite en Nele en Loes op Hoek- receptie.
    eerste set niet zo'n goede start en 8/4 achter bij de eerste TTO. In 2 sterke opslagbeurten gaan we op en over Gooik. Nathalie kan 5 x serveren en Nele wil niet onderdoen met 4 services, we maken hiermee 4 rechtstreekse punten en  komen we via 8/10  en 10/ 16 plots riant op voorsprong. Niet enkel de service levert goed werk, ook de receptie maakt dat we vlot uit side-out onze punten kunnen maken en we houden onze bonus 13/17, 16/21 en 17/24. Lise mag het servicepunt serveren en we maken het blokkerend af met 19/25.
    Set 2 is er meer evenwicht in het eerste deel van de set. Beide ploegen kunnen scoren, met Gooik iets krachtiger aanvallend en Zuun sterk serverend 6/8 en 14/16. Als Gooik ook serverend begint brokken te maken moeten we de rol wat lossen en verliezen we met 21/25.
    Set 3 is lange tijd spannend met Gooik die een sterke start neemt via 8/5 en 9/6 maar Zuun laat niet begaan en via 14/11 en 15/13 komen we terug. De hoeken met Nele en Loes leveren de nodige punten, Katrien komt Emie aan de service aflossen en Katia maakt haar debuut op de liberopositie. We krijgen lange rally's en goed volleybal aan beide zijden en als we ons middencompartiment kunnen bereiken zijn Nathalie en Emie meestal onhoudbaar. Ondanks het feit dat we deze set met 19/25 verliezen is het de langste van de wedstrijd met 25 minuten.
    Set 4 starten we slecht. Ondanks een goede receptie slagen we er niet in om aanvallend Gooik te ontwrichten. Direct 6/1 en 8/2 achter. Via services van Cyrielle en Katrien kunnen we terugkomen tot 12/8 maar Gooik laat nu niet meer begaan en behoud hun voorsprong. Het wordt 19/13 en 21/14 vooraleer de remonte van Zuun begint. 22/17 en 23/20 alvorens we de set en de match verliezen met 25/21.
    Hebben we het beter gedaan dan in de heenronde ? Absoluut, zowel in cijfers ( nu 86 punten gescoord ) als in spelniveau zijn we al stukken sterker geworden. Dit was een wedstrijd op het niveau van de reeks en met nog meer automatismen in de ploeg moeten we in staat zijn om het de middenmotors lastig te maken en punten te pakken. Verder blijven werken is dus de boodschap en eens iedereen terug fit is en verlost van de examens ( moed aan Tina, Loes, Karen, Emie en Babs ) gaan we nog knappe wedstrijden spelen dit seizoen.
    Op de middag wonnen onze A meisjes ook al tegen Haasrode met 3/2 ( Thijs, was dit een Ename per verloren set ?? ) zodat zij ongeslagen blijven in de reeks. Volgende week trekken we naar Waregem en spelen de B meisjes op zondag een belangrijke bekermatch tegen Kruikenburg. De 1e mannen wonnen gisteren reeds van Wolvertem met 3/1 en zij kunnen/ zullen ? de ploeg worden van de terugronde.













    02-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.meer foto's




    Fahim, Bram, Tina



    Actie foto Frauke, Sander & Joachim tegen Jeroen, Nick en Emie.



    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.meer foto's tornooi



    Robbe, Jeroen, Frauke



    Ine , Jens , Cyrielle



    Sander , Joachim, Frauke



    Jasmijn, Gunther, Jirka



    Sam, Inez, Loes



    Nele, Jelke



    Emie, Nick, Jeroen



    Foto
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Blog als favoriet !
    Archief per maand
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 09-2005

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs