Op deze zondagvoormiddag mocht Bonanza op bezoek naar de vroegere velden van SK Welle.De mannen uit Lierde waren supergemotiveerd om de nederlaag uit de heenwedstrijd te doen vergeten.De thuisploeg mocht de aftrap geven van de wedstrijd die werd gefloten door een man van de thuisploeg door afwezigheid van de aangeduide scheidsrechter.Het was de thuisploeg die iets beter was in het begin van de wedstrijd.Ze kregen één goede mogelijkheid maar doelman Bury was paraat.Bonanza kwam beter in de wedstrijd en kon ook enkele kleine kansen afdwingen.De beste mogelijkheid kwam er na een vrije trap van Jan Motte maar de thuisdoelman haalde de bal vanonder de lat.Het spel ging verder goed op neer tussen beide ploegen tijdens de eerste helft.De meeste duels werden op het middenveld uitgevochten zodat beide ploegen gingen rusten met een 0-0 stand.
Beide ploegen begonnen supergeconcentreerd aan de tweede helft doch zonder direct doelgevaar.Beide doelmannen moesten niet acht aan de bak komen.Er werd door beide elftallen soms mooi voetbal op de mat gebracht maar toch werden er maar weinig doelkansen afgedwongen.Er werden enkele wissels doorgevoerd bij de 2 ploegen.In deze tweede helft ging het spel terug goed heen en weer maar toch werd er niet meer gescoord zodat de 0-0 eindstand op het scorebord kwam.Deze uitslag was een juiste weergave van de match.Beide ploegen konden zich verzoenen met deze eindstand van deze sportieve wedstrijd.Volgende week nemen de cowboys het op tegen Herzele.
Tot dan !
Speelden voor de cowboys : Christophe Bury, Danny Machtelinckx, Jimmy Vanderelst, Wim Versmessen, Pieter Vandecatseye, Jan Motte, Kris Vermang, Geert Uytersport, Bart Verleyen, Wim Miserez, Pieter Vanderweeën, Lieven Van Cauwenberghe, Tim Van Wijmeersch
Vandaag was het de eerste wedstrijd van de terugronde.We gingen op bezoek naar onze buren van Sparta Gbergen.Bonanza mocht de aftrap geven op een goed bespeelbaar veld.Tijdens de eerste helft ging het spel goed op neer tussen beide ploegen.Beide ploegen konden enkele kansen afdwingen.Bij twee goede kansen van Bonanza was telkens de thuisdoelman paraat.In de 20ste minuut kreeg de thuisploeg de beste kans maar de bal belandde op de lat.Enkele minuten later kon de thuisploeg toch de 1-0 scoren.De aanvaller van Sparta werd mooi vrij gespeeld op rechts.Hij kwam schuin voor doel en schoot de bal hard overhoeks binnen.Bonanza kon niet onmiddellijk reageren omdat het niet echt op niveau speelde.De bal ging niet goed rond binnen de ploeg en automatisch is er minder vertrouwen bij de spelers.Bonanza ging rusten met een 1-0 achterstand.
Tijdens de rust werd alle kopjes eens bij elkaar gestoken omdat er met volle kracht tegen aan te gaan.Bonanza nam bij het begin onmiddellijk de match in handen.Er werd goed druk gezet op de verdediging en de combinaties binnen de ploeg werden ook beter.Bonanza begon steeds meer en meer te dreigen.In de 25ste minuut kwam Bonanza op gelijke hoogte.Na een corner van Jan Motte kwam Wim Thomas goed ingelopen en bracht de 1-1 op het scorebord.De tackels bij beide ploegen werden steeds feller omdat beide ploegen voor de overwinning gingen.Er vielen enkele gele kaarten bij beide ploegen.Tien minuten voor het einde kreeg Bonanza een strafschop na handspel.Doelman Bury bracht de 1-2 op het scorebord.Twee minuten voor het einde kwam de thuisploeg op 2-2 na balverlies op het middenveld.Bij Bonanza was de ontgoocheling groot met dit gelijkspel vooral omdat de gelijkmaker enkele minuten voor tijd viel.Maar op basis van het geleverde spel van beide elftallen is dit gelijkspel een juiste uitslag.Door de algemene afgelasting van dit weekend (normaal thuismatch tegen SK Denderhoutem) begint de winterstop.De volgende afspraak is de topper op Deftinge op 09 januari 2011.Tot dan !!
Speelden voor FC Bonanza : Christophe Bury, Bram Thomas, Jimmy Vanderelst, Wim Versmessen, Bart Verleyen, Geert Uytersport, Jan Motte, Wim Thomas, Lieven Van Cauwenberghe, Pieter Vanderweeën, Danny Machtelinkcx, Pieter Vandecatseye, Kris Vermang
Bonanza nam het vandaag op tegen onze buren uit Ophasselt.Enkele spelers van Bonanza hebben een verleden bij Ophasselt. Deze waren dan natuurlijk extra gemotiveerd tegen hun ex-ploeg.Ook een dankwoordje aan de terreinverzorger Dirk Vandereecken die het veld de dag ervoor een laatste rolbeurt gaf om toch te kunnen spelen op een hard bevroren veld.Bonanza begon goed aan de partij.De thuisploeg liet de bal goed rondgaan van voet tot voet ook al was het niet gemakkelijk om te combineren op de harde ondergrond.Bonanza kon enkele kleine kansen afdwingen maar de bezoekende doelman moest niet echt grote reddingen uit zijn mouw schudden.De bezoekers kregen één grote doelkans maar het schot was niet goed gericht.In de 27ste minuut kwam de thuisploeg op voorsprong na een mooie aanval over de rechterflank.De bal werd mooi voor doel gebracht door Kenny Dewitte en Bart Verleyen kwam goed aan de 2de paal ingelopen en knalde de bal hard binnen.(1-0)Bonanza controleerde de wedstrijd maar kon in de eerste helft niet meer scoren.
Bonanza bleef in het begin van de tweede helft goed verder voetballen.Er werden terug kansen afgedwongen maar de kansen werden niet altijd goed benut.In de 27ste minuut werd Bart Craeye centraal aangespeeld aan de grote rechthoek en hij schoot de bal hard in de rechterbovenhoek.(2-0)De bezoekers konden daar weinig tegenover stellen.In de 35ste minuut kon de thuisploeg de 3-0 scoren.Naeen vlotte aanval plaatste Geert Uytersport de bal mooi in de rechterbenedenhoek voorbij de bezoekende doelman.De thuisploeg kon terugblikken op een goede wedstrijd.De bezoekers waren niet echt een sterke tegenstrever.Volgend weekend wordt er niet gespeeld maar de week daarop gaat Bonanza op bezoek bij onze buren van Sparta Gbergen.Deze wedstrijd is reeds de eerste wedstrijd van de terugronde.De heenmatch werd nipt onverdiend met 0-1 verloren.Hopelijk kan Bonanza nu de punten meenemen uit Gbergen.Tot dan!
Speelden voor FC Bonanza : Christophe Bury, Bart Craeye, , Jimmy Vanderelst, Wim Versmessen, Bart Verleyen, Geert Uytersport, Jan Motte, Kenny Dewitte, Pieter Vanderweeën, Danny Machtelinkcx, Pieter Vandecatseye, , Kris Vermang
Na de algemene afgelasting van de vorige week mocht Bonanza op bezoek naar Kerksken, een totaal onbekende ploeg voor de mannen uit Lierde.Na wat zoekwerk aan Den Dysel in Denderhoutem hadden we toch het juiste terrein gevonden.Bonanza mocht de aftrap nemen.Na een rustig begin kon Bonanza na 10 minuten een eerste keer dreigen maar zonder doelgevaar.Enkele minuten daarna kreeg Bonanza een vrijschop buiten de grote rechthoek.Jan Motte schoot een hard botsende bal op doel.De thuisdoelman kon de bal niet klemvast houden en Pieter Vanderweeën was goed gevolgd en tikte de bal over de doellijn. (0-1)De thuisploeg kon af en toe eens dreigen maar konden niet voor echt doelgevaar zorgen.Bonanza liet de bal soms goed rondgaan maar er waren ook enkele schoonheidsfoutjes binnen de ploeg.Soms was ook wat gemor bij Bonanza omdat het niet liep zoals de vorige wedstrijden.In de 23ste minuut kwam de thuisploeg op 1-1.Doelman Bury ontzette de bal in de voeten van de thuisaanvaller en hij schoot mooi onder de lat binnen.Bonanza ging nu meer druk zetten naar voren en kon terug enkele kansen afdwingen.Na een vrijschop van Danny Machtelinckx kwam de bal in de backlijn.De verdediger deed een beweging met zijn arm naar de bal en de scheidsrechter legde de bal op de stip.Doelman Bury benutte de strafschop. (1-2)Bonanza ging gaan rusten met een 1-2 voorsprong.
De tweede helft liet Bonanza de bal beter rondgaan dan in de 1ste helft.Er werden meer doelkansen genoteerd en er werd nog een doelpunt afgekeurd van Geert Uytersport.Ze kregen nog kansen via Jan Motte, Wim Thomas en Pieter Vanderweeën maar telkens stond een goeie thuisdoelman in de weg.In de 27ste minuut van de tweede helft mocht Wim Thomas alleen op doel afgaan, de thuisdoelman haakte Wim in de backlijn.Zo kreeg Bonanza terug een strafschop, doelman Bury zette de 1-3 op het scorebord.De thuisploeg kreeg nog één doelkans afdwingen maar zonder gevaar.Bonanza speelde de wedstrijd nu rustig uit.Bonanza kon terugblikken op een betere 2de helft.Na deze overwinning komt Bonanza op een gedeelde 1ste plaats in het klassement samen met Deftinge en Zandbergen.Volgende weekend spelen de cowboys een thuiswedstrijd tegen onze buren uit Ophasselt.
Speelden voor FC Bonanza : Christophe Bury, Bram Thomas, Jimmy Vanderelst, Wim Versmessen, Bart Verleyen, Geert Uytersport, Jan Motte, Wim Thomas, Lieven Van Cauwenberghe, Pieter Vanderweeën, Danny Machtelinkcx, Pieter Vandecatseye, Gerd Vandenbossche
Eindstand : 1-3
21-11-2010
Wedstrijden 21 november 2010
Deftinge - Terjoden-Welle 2-2 Zandbergen - FCE Onkerzele 4-0 Kerksken - FC BONANZA 1-3 Ophasselt - E. Moerbeke 0-2 Erembodegem - VC Ressegem 1-12 Sp. G'bergen - Gijzegem-Aalst 5-1 SK Denderhoutem - Herzele 8-2 Wit-Zwart 93 A - Wit-Zwart 93 B 1-1
Bonanza mocht vandaag op bezoek bij één van de leidersploegen nl. Wit-Zwart B beter gekend als de ploeg van Schendelbeke van vorig seizoen.Bonanza besefte dat dit een moeilijke wedstrijd ging worden en dus was de concentratie en motivatie van gans de ploeg dan ook optimaal.
De thuisploeg mocht de wedstrijd aftrappen.Voor beide ploegen was het in begin wat zoeken naar de goeie combinaties.Het was Bonanza dan toch die de wedstrijd in handen nam.De bezoekers konden enkele kleine kansen forceren maar konden niet direct voor doelgevaar zorgen.De thuisploeg kwam ook af en toe eens dreigen maar ook zonder echt doelgevaar.Rond de 20ste minuut kwam Bonanza op voorsprong.Na een aanval over links via Pieter Vandecatseye werd de bal voor doel gebracht en Bart Verleyen kwam goed ingelopen en hij schoot de bal hard voorbij de thuisdoelman. (0-1)Bonanza is op dat moment de betere ploeg.De thuisploeg krijgt ook nog een goeie mogelijkheid maar de bal werd naast gekopt door de thuisaanvaller na een hoekschop.Op de 30ste minuut kan Bonanza de 0-2 scoren na een hoekschop getrapt door de Jan Motte.Pieter Vanderweeën kopt de bal keihard aan de eerste paal binnen.Bonanza kan nu rustig voetballen tot aan het rustsignaal.Bonanza ging de rust in met een 0-2 voorsprong na alweer een goede eerste helft.
In het begin van de tweede helft ging de thuisploeg onmiddellijk druk zetten maar de verdediging van Bonanza stond paraat.Bonanza bleef goed meevoetballen en kon af en toe eens dreigen.De thuisploeg probeert om de aansluitingstreffer te scoren maar kan niet echt voor doelgevaar zorgen.Na een kwartier in de tweede helft kan de thuisploeg scoren op strafschop.De thuisspeler stuurt doelman Bury de verkeerde kant op en trapt de 1-2 binnen.De moed bij de thuisploeg is terug groot maar Bonanza vangt alles goed op en bleef goed voetbal op de mat brengen.De thuisploeg komt niet meer tot scoren en zo ging Bonanza met de 3 punten naar Lierde na goeie collectieve prestatie van gans de ploeg.Bij Bonanza was de vreugde groot na deze overwinning en blijft het meedraaien in de top vijf van het klassement.Volgende week gaan we terug op verplaatsing ditmaal naar Onkerzele.Tot dan !
Speelden voor de cowboys : Christophe Bury, Danny Machtelinckx, Jimmy Vanderelst, Wim Versmessen, Jan Motte, Wim Thomas, Geert Uytersport, Bart Verleyen, Pieter Vanderweeën, Bram Thomas, Lieven Van Cauwenberghe, Ronny Perreman, Pieter Vandecatseye, Tim Van Wijmeersch
Vandaag kwam E. Moerbeke op bezoek.Bij Moerbeke lopen er enkele oudgedienden van de eerste ploeg.Bonanza zit onmiddellijk goed in de wedstrijd.Beide ploegen konden enkele kleine kansen afdwingen maar zonder direct doelgevaar.Na een kwartier kwam de thuisploeg goed weg,een schot vanuit de tweede lijn werd door doelman Bury tegen de paal geduwd en kon in de rebound de bal vasthouden net voor de aanstormende aanvaller van Moerbeke.Enkele minuten later kwamen de bezoekers toch op voorsprong.Ronny Spruyt van Moerbeke plaatste een afvallende bal mooi en hard over de grond naast de paal binnen. (0-1)De thuisploeg reageerde onmiddellijk.Na een aanval over rechts kopte Wim Thomas de bal op de bovenkant van de lat.Bonanza bleef nu druk zetten en kon nog enkele mooie doelkansen verzilveren maar de bezoekende doelman stond paraat.Bonanza ging rusten met 0-1 achterstand maar kon terugblikken op een goeie eerste helft.
In het begin van de tweede helft zette de thuisploeg onmiddellijk druk naar voren.Bonanza ging absoluut voor de gelijkmaker.Na 6 minuten in de tweede helft kon Bram Thomas scoren voor de thuisploeg.Na een hoekshop kwam de bal voor doel en na wat geharrewar voor de goal kon Bram de bal binnentrappen. (1-1).Bonanza was nu de beste ploeg op het veld en ging resoluut voor de winning-goal.Het kreeg nog enkele kansen maar kon niet afwerken of er stond telkens een verdediger in de weg.De bezoekers kregen nog één zuivere doelkans.Een kopbal ging maar net naast de paal buiten.Tien minuten voor het einde werd een zuivere strafschop niet gefloten na een overtreding op Pieter Vanderweeën.Bonanza zette nog alles op alles maar de stand veranderde niet meer.Bonanza was licht ontgoocheld met dit gelijkspel want er zat meer in.De thuisploeg kon andermaal terugblikken op een goede wedstrijd van gans de ploeg.De bezoekers waren tevreden met dit gelijkspel want ze maakten veel lawaai in de kleedkamer en de kantine.Hopelijk kan Bonanza dit niveau aanhouden want de volgende wedstrijd is terug een moeilijke opgave.We spelen tegen Wit-Zwart 93 B (Schendelbeke van vorig seizoen) op de paling in Aspeloare.
PS.Vergeet jullie uurwerk niet te veranderen want we schakelen over naar het winteruur (3 uur wordt 2 uur)!!!!
Speelden voor de cowboys : Christophe Bury, Danny Machtelinckx, Jimmy Vanderelst, Wim Versmessen, Jan Motte, Wim Thomas,, Bart Verleyen, Wim Miserez, Pieter Vanderweeën, Bram Thomas, Lieven Van Cauwenberghe, Geert Uytersport, Kris Vermang, Pieter Vandecatseye, Bart Craeye
EINDSTAND : 1-1
22-10-2010
Wedstrijden 24 oktober 2010
Ophasselt - Terjoden-Welle 0-2 Erembodegem - Wit-Zwart A 1-7 Sp. G'bergen - Deftinge 0-2 BONANZA - E. Moerbeke 1-1 FCE Onkerzele - VC Ressegem 3-2 Zandbergen - Gijzegem-Aalst 5-1 Kerksken - Herzele 6-3 SK Denderhoutem - Wit-Zwart B 2-3
19-10-2010
Verslag VC Ressegem - BONANZA
Zondag 17 oktober 2010 om 10.00 Hr
Vandaag waren we de gasten op VC Ressegem.Het veld van VC Ressegem lag er uitstekend bij.De mannen uit Lierde wisten op voorhand dat dit een moeilijke wedstrijd ging worden.Bonanza mocht de match aftrappen.Reeds in de 1ste minuut kon Bonanza scoren.Een voorzet van Bart Verleyen belandde bij Wim Thomas en hij hoefde de bal maar simpel binnen te tikken.(0-1)Ressegem probeerde nu de druk te verhogen maar Bonanza kon de westrijd goed onder controle houden.Na 20 minuten kon de thuisploeg een eerste keer echt dreigen.Na een vrijschop belandde de bal tegen de paal via verdediger Danny Machtelinckx.Bonanza kon ook doelkansen afdwingen.Zo ging een vluchtschot van Pieter Vandecatseye met de rechtervoet maar net over het doel.Na een halfuur kwam Bonanza nogmaals goed weg nadat Danny Machtelinkx de bal op de lijn redde met het hoofd na een hoekschop.Bonanza ging terug hoger spelen.In de 35ste minuut kreeg Bonanza een strafschop na een overtreding op Wim Miserez.Doelman Bury trapte de strafschop binnen.De thuisdoelman raakte de bal nog met de vingertoppen aan.Bonanza ging rusten met een 0-2 voorsprong na een goeie eerste helft met goeie combinaties.Bonanza speelde ook goed georganiseerd en met veel inzet.
In het begin van de tweede helft probeerde de thuisploeg om Bonanza voor hun doel te zetten maar Bonanza kwam er telkens al voetballend uit.De thuisploeg kon enkele doelkansen afdwingen maar telkens zonder groot gevaar.Na 20 minuten in de tweede helft kon Bonanza de 0-3 scoren.Na een mooie combinatie kwam de bal bij Wim Miserez en die nam de thuisdoelman tegenvoets.Bonanza probeerde de wedstrijd nu te controleren maar er kwamen slordigheden in hun spel.Na 30 minuten in de tweede helft kon de thuisploeg de 1-3 scoren.Op een lage vrije trap kwam de aanvaller goed ingelopen en hij schoot de bal door de benen van de bezoekende doelman.VC Ressegem probeerde om de aansluitingstreffer te scoren maar het was Bonanza die nog de beste kansen kreeg.Zo kwam Danny Machtelinckx na een mooie doorsteekpas van Wim Miserez alleen voor de doelman maar de doelman kon nog redden met een ultieme reflex.Enkele minuten voor affluiten kwam ook Pieter Vanderweeën alleen voor de doelman maar kon niet afwerken.Bonanza kan zo terugblikken op een 9 op 9.Bonanza speelde vandaag terug met veel inzet en speelde vanuit een goeie organisatie op het veld.Volgende week wacht alweer een moeilijke wedstrijd tegen Moerbeke.Een speciale wedstrijd voor onze kapitein Danny Machtelinckx.Hopelijk kunnen de ploegmaten hem een mooi geschenk geven met een overwinning.Tot dan !
Speelden voor FC Bonanza : Christophe Bury, Bram Thomas, Jimmy Vanderelst, Wim Versmessen, Bart Verleyen, Geert Uytersport, Jan Motte, Wim Thomas, Wim Miserez, Pieter Vanderweeën, Danny Machtelinkcx, Pieter Vandecatseye, Gerd Vandenbossche
Bonanza speelde vandaag tegen Gijzegem-Aalst die voor ons totaal onbekend was.Wel hadden we gezien dat ze al veel doelpunten gemaakt hadden maar ook al veel tegendoelpunten hadden gekregen.Bonanza kon beroep doen op dezelfde kern als vorige week.Beide ploegen kwamen met veel motivatie aan de aftrap.De eerste 20 minuten van de eerste helft werden de duels uitgevochten op het middenveld.Beide ploegen konden niet direct voor doelgevaar zorgen.Rond de 30 ste minuut kwam Bonanza met de schrik vrij nadat een schot van Gijzegem tegen de paal belandde.De bal ging bij beide ploegen goed rond.Enkele minuten voor het rustsignaal kwam Bonanza op voorsprong.Na een hoekschop van Jan Motte kwam de afvallende bal bij Bart Verleyen en die trapte de bal voorbij de bezoekende doelman.Bonanza kon gaan rusten met een voorsprong na een goeie eerste helft.
Bonanza ging op hetzelfde elan verder in de tweede helft.Na 10 minuten in de tweede helft werd een overtreding gemaakt op Wim Miserez in de grote rechthoek.Een goed leidende scheidsrechter floot een terechte strafschop voor de thuisploeg.Thuisdoelman Bury zette de strafschop feilloos om.(2-0)Gijzegem-Aalst ging nu onmiddellijk hoger spelen. De bezoekers gingen ook met 3 aanvallers spelen.Na een vrije trap kwam de aanvaller goed ingelopen, hij plaatste bal juist naast de paal, buiten het bereik van de thuisdoelman.(2-1)Gijzegem probeerde om de gelijkmaker te scoren maar Bonanza kon nu op de counter spelen.Halfweg de tweede helft kwam de thuisploeg op een 3-1 voorsprong na een typische Wim Miserez doelpunt.Hij schoot buitenkant rechts voorbij de doelman.Na 30 minuten in de tweede helft kon de thuisploeg op de counter de 4-1 scoren.Het was terug Wim Miserez die de netten deed trillen.Vijf minuten voor het eindsignaal werd Bart Craeye diep gestuurd, hij omspeelde de doelman en legde de bal simpel in het lege doel (5-1).Bonanza speelde de wedstijd rustig uit en de mannen van trainer Danny Machtelinckx waren dan ook zeer tevreden met de overwinning.Bonanza kon terugblikken op een goeie wedstrijd met veel inzet en motivatie van gans de ploeg. Gijzegem-Aalst beschikt over een degelijke ploeg. Na de wedstrijd was de sfeer en de vriendschap onder de spelers goed wat uiteraard van belang is voor een voetbalploeg.Volgende week gaan we op verplaatsing naar VC Ressegem.Het zal zeker geen gemakkelijke opdracht worden maar bij Bonanza is het vertrouwen er om er terug een goeie wedstrijd van te maken.
Speelden voor FC Bonanza : Christophe Bury, Bart Craeye, Bram Thomas, Jimmy Vanderelst, Wim Versmessen, Bart Verleyen, Geert Uytersport, Jan Motte, Wim Thomas, Wim Miserez, Pieter Vanderweeën, Danny Machtelinkcx, Pieter Vandecatseye, Lieven Van Cauwenberghe, Kris Vermang
Eindstand : 5-1
11-10-2010
Wedstrijden 10 oktober 2010
Zandbergen - Terjoden-Welle 2-1 Kerksken - Wit-Zwart A 2-6 Ophasselt - Deftinge 1-4 Erembodegem - SK Denderhoutem 6-6 E. Moerbeke - VC Ressegem 4-4 BONANZA - Gijzegem-Aalst 5-1 FCE Onkerzele - Herzele 8-4 Sp. G'bergen - Wit-Zwart B 2-3
08-10-2010
Verslag Herzele - Bonanza
Zondag 03 oktober 2010 om 10.00 Hr
Voor deze wedstrijd waren we samengekomen om 07.00hr om het WK Wielrennen te volgen in de kantine van Bonanza maar spijtig genoeg konden we geen beeld krijgen op de TV en moesten we noodgedwongen de wedstrijd volgen op de radio.Daarna trokken we met gans de ploeg naar Herzele.De match kwam traag op gang.Bonanza speelde niet goed, had de vroege samenkomst hiermee iets te maken ?Bonanza kon na 6 scoren na een voorzet van Jan Motte kwam Pieter Vanderweeën goed ingelopen aan de eerste paal en hij kopte de bal binnen . (0-1)Ondanks deze vroege voorsprong speelden de cowboys te krampachtig.Er zat geen snelheid en tempo in het spel. Na 25 minuten kreeg Herzele een strafschop na een trekfout door Wim Versmessen op de aanvaller van Herzele.De strafschop werd benut en de 1-1 stond op het scorebord.Enkele minuten later kon Wim Miserez de 1-2 scoren.Bonanza kon gaan rusten met een voorsprong doch het speelde een zeer slechte 1ste helft.
Bonanza probeerde een betere tweede helft te spelen.Na 10 minuten kon Bart Craeye de 1-3 scoren na een persoonlijke actie.Herzele probeerde ook te dreigen maar Herzele is niet echt een zware tegenstander.In de 23ste minuut kon Wim Miserez de 1-4 scoren.Bonanza kon nog enkele kansen afdwingen maar de keeper van Herzele stond telkens paraat.In de 28ste minuut kon Lieven Van Cauwenberghe de 1-5 scoren.Hij trapte de bal van buiten de rechthoek mooi in de winkelhaak binnen.Na 30 minuten kon Herzele de 2-5 scoren.Na een terugspeelbal op doelman Bury kwam de aanvaller goed storen bij de keeper en via de aanvaller ging de bal in doel.Enkele minuten voor affluiten legde Pieter Vanderweeën de 2-6 eindstand vast.Bonanza had gewonnen maar daarmee is ook alles gezegd.Bonanza speelde één van zijnslechste wedstrijden ooit.Hopelijk wordt het spel terug beter voor de thuiswedstrijd tegen Gijzegem-Aalst.
Speelden voor FC Bonanza : Christophe Bury, Bart Craeye, Bram Thomas, Jimmy Vanderelst, Wim Versmessen, Bart Verleyen, Geert Uytersport, Jan Motte, Wim Thomas, Wim Miserez, Pieter Vanderweeën, Danny Machtelinkcx, Pieter Vandecatseye, Lieven Van Cauwenberghe, Kris Vermang