Voor deze wedstrijd waren we samengekomen om 07.00hr om het WK Wielrennen te volgen in de kantine van Bonanza maar spijtig genoeg konden we geen beeld krijgen op de TV en moesten we noodgedwongen de wedstrijd volgen op de radio.Daarna trokken we met gans de ploeg naar Herzele.De match kwam traag op gang.Bonanza speelde niet goed, had de vroege samenkomst hiermee iets te maken ?Bonanza kon na 6 scoren na een voorzet van Jan Motte kwam Pieter Vanderweeën goed ingelopen aan de eerste paal en hij kopte de bal binnen . (0-1)Ondanks deze vroege voorsprong speelden de cowboys te krampachtig.Er zat geen snelheid en tempo in het spel. Na 25 minuten kreeg Herzele een strafschop na een trekfout door Wim Versmessen op de aanvaller van Herzele.De strafschop werd benut en de 1-1 stond op het scorebord.Enkele minuten later kon Wim Miserez de 1-2 scoren.Bonanza kon gaan rusten met een voorsprong doch het speelde een zeer slechte 1ste helft.
Bonanza probeerde een betere tweede helft te spelen.Na 10 minuten kon Bart Craeye de 1-3 scoren na een persoonlijke actie.Herzele probeerde ook te dreigen maar Herzele is niet echt een zware tegenstander.In de 23ste minuut kon Wim Miserez de 1-4 scoren.Bonanza kon nog enkele kansen afdwingen maar de keeper van Herzele stond telkens paraat.In de 28ste minuut kon Lieven Van Cauwenberghe de 1-5 scoren.Hij trapte de bal van buiten de rechthoek mooi in de winkelhaak binnen.Na 30 minuten kon Herzele de 2-5 scoren.Na een terugspeelbal op doelman Bury kwam de aanvaller goed storen bij de keeper en via de aanvaller ging de bal in doel.Enkele minuten voor affluiten legde Pieter Vanderweeën de 2-6 eindstand vast.Bonanza had gewonnen maar daarmee is ook alles gezegd.Bonanza speelde één van zijnslechste wedstrijden ooit.Hopelijk wordt het spel terug beter voor de thuiswedstrijd tegen Gijzegem-Aalst.
Speelden voor FC Bonanza : Christophe Bury, Bart Craeye, Bram Thomas, Jimmy Vanderelst, Wim Versmessen, Bart Verleyen, Geert Uytersport, Jan Motte, Wim Thomas, Wim Miserez, Pieter Vanderweeën, Danny Machtelinkcx, Pieter Vandecatseye, Lieven Van Cauwenberghe, Kris Vermang
Bonanza nam het vandaag op tegen de zondagreserven (?) van Terjoden Welle.Deze jongens kwamen met een heel jong elftal aan de aftrap.Door de hevige regenval stonden er hier en daar plassen op het veld maar toch was het veld goed bespeelbaar.Terjoden begon het best aan de wedstrijd maar Bonanza speelde goed mee.Het spel ging goed op neer maar beide ploegen konden niet echt voor doelgevaar zorgen.Na een halfuur kwamen de bezoekers op voorsprong.De aanvaller werd niet kort genoeg gedekt en hij schoot met de punt van de schoen vanop de grote rechthoek juist naast de paal binnen.(0-1).Bonanza reageerde onmiddellijk met een schot op de lat van Kris Vermang.Bonanza ging rusten met een 0-1 achterstand.
Bonanza kwam gemotiveerd uit de kleedkamers.Bonanza zette onmiddellijk druk bij de bezoekers.Na een kwartier kwam Bonanza dicht bij de gelijkmaker via Tim Van Wijmeersch maar hij stuitte op de bezoekende doelman.Na deze gemiste kans kwamen de bezoekers 0-2 voor.De aanvaller schoot de bal aan de eerste paal door de benen van thuisdoelman Bury.In plaats van 1-1 werd het 0-2.Bonanza liet de moed niet zakken en bleef goed meevoetballen met Terjoden.Halfweg de tweede helft kon de thuisploeg de aansluitingstreffer scoren via Jan Motte.Hij schoot een afvallende bal mooi over de keeper binnen.Bonanza bleef nu aanvallen en scoorde een tweede maal maar deze werd afgekeurd voor buitenspel.De bezoekers konden 1-3 scoren na een mooie persoonlijke actie over links en de bal werd mooi binnengeschoten door de aanvaller.Enkele minuten later werd het 2-3.Na een verre uittrap van de doelman Bury kon de bezoekende doelman de bal niet klemvast houden.Tim Van Wijmeersch was goed gevolgd en hij had de bal maar over de lijn te duwen.Bonanza zette nu alles op alles om de gelijkmaker te scoren maar juist voor affluiten konden de bezoekers de 2-4 scoren op een tegenaanval.De aanvaller bracht met een mooie lobbal de eindstand op het bord. Bonanza kon terugblikken op een goeie partij.De jonge bezoekers waren technisch iets beter maar Bonanza kon met een opgeheven hoofd het veld verlaten.Volgende week nemen we het op tegen Herzele.Tot dan !
Speelden voor de cowboys : Christophe Bury, Danny Machtelinckx, Jimmy Vanderelst, Wim Versmessen, Jan Motte, Wim Thomas,, Bart Verleyen, Wim Miserez, Pieter Vanderweeën, Bram Thomas, Lieven Van Cauwenberghe, Tim Van Wijmeersch, Ronny Perreman.
Bonanza nam het vandaag op tegen de Wit-Zwart 93 A, een ploeg waar we het nooit gemakkelijk hebben.Bonanza kon beroep doen op dezelfde ploeg als vorige week.Na een korte studieronde van zon tien minuten kwam Bonanza steeds beter in de wedstrijd.Bonanza liet de bal goed rondgaan en kon enkele keren dreigen.Er werd gevochten voor elke bal en elk duel werd gewonnen.Na een 20 minuten in de eerste helft kwam Bonanza op voorsprong.Na een mooie actie over de rechterflank kwam de bal bij Bart Verleyen, zijn tegenstrever mooi uitgeschakeld en mooi in de korste hoek binnengschoten. (0-1).De thuisploeg kon maar voor weinig gevaar zorgen in de eerste helft.Na een halfuur kwamen wij op een 0-2 voorsprong.Geert Uytersport schoot vanop de grote rechthoek naar de verste hoek mooi over de doelman binnen.(0-2)Bonanza controleerde nu de eerste helft tot aan het rustsignaal.Bonanza ging rusten na een goeie 1ste helft met veel inzet van gans de ploeg.
In het begin van de tweede helft ging de thuisploeg onmiddellijk druk zetten.Bonanza stond goed te verdedigen met veel volk achter de bal.Wit-Zwart kon enkele doelkansen afdwingen maar zonder groot doelgevaar.Wit-Zwart ging zelfs met 3 aanvallers spelen om de aansluitingstreffer te kunnen scoren maar de verdediging van Bonanza was niet te verslaan.Bonanza kon gaan counteren.Zo kregen Wim Miserez (bal gered door een verdediger), Wim Thomas (gered door de thuisdoelman) en Geert Uytersport (naast een leeg doel)nog open doelkansen maar konden niet afwerken.De thuisploeg zette de laatste 10 minuten alles op alles om te scoren maar de bezoekende verdediging (Jimmy, Danny, Bart, Wim en Christophe) was op geen enkel foutje te betrappen.Bonanza kon terugblikken op een goeie wedstrijd en was uiteraard tevreden met de overwinning en kon de 3 punten meenemen naar Lierde.Hopelijk kan er volgende week bevestigd worden tegen Terjoden-Welle.
Speelden voor de cowboys : Christophe Bury, Danny Machtelinckx, Jimmy Vanderelst, Wim Versmessen, Jan Motte, Wim Thomas, Geert Uytersport, Bart Verleyen, Wim Miserez, Pieter Vanderweeën, Bram Thomas en Gerd Vandenbossche.
EINDSTAND : 0-2
21-09-2010
Wedstrijden 19 september 2010
Sp. G'bergen - Kerksken 2-1 Deftinge - FCE Onkerzele 4-0 Wit-Zwart A - BONANZA 0-2 Terjoden-Welle - E. Moerbeke 3-1 Herzele - VC Ressegem 0-7 Wit-Zwart B - Gijzegem-Aalst 2-2 Erembodegem - Ophasselt 7-0 SK Denderhoutem - Zandbergen 3-2
16-09-2010
Verslag BONANZA - Deftinge
Zondag 12 september 2010 om 10.00 hr
Bonanza had iets goed te maken na een nul op zes. De derby kwam dus als een ideale gelegenheid om de eerste punten van het seizoen te pakken. Deftinge mocht de match aftrappen. Beide ploegen begonnen erg gemotiveerd aan de wedstrijd. Bij de thuisploeg werd goed voetbal gebracht. Bonanza kon af en toe dreigen maar kwam niet echt tot open doelkansen. Deftinge kreeg ook enkele kleine kansen. Bonanza speelde als groep en liet de bal goed rondgaan in de ploeg. Na 30 minuten in de eerste helft zette Bonanza een aanval op over rechts, Pieter Vanderweeën speelde de bal voor doel, Wim Miserez kwam goed voor zijn man, de verdediger moest een fout maken op hem in de grote rechthoek. De scheidsrechter floot een terechte strafschop. Thuisdoelman Bury zette de strafschop feilloos om. (1-0). Deftinge probeerde nog enkele aanvallen op te zetten maar kon niet echt meer dreigen tijdens de eerste helft. Bonanza ging rusten met een voorsprong na een goeie eerste helft. In het begin van de tweede helft ging Deftinge onmiddellijk druk zetten bij de thuisploeg. De bezoekers konden enkele malen dreigen maar kwamen niet tot scoren. Na een kwartier in de tweede helft kreeg ook Deftinge een terechte strafschop na een duwfout op een hoekschop. Thuisdoelman Bury stopt de strafschop. Deftinge zette nu nog meer druk. Op een hoekschop had doelman Bury een mooie redding in huis op een kopbal in de benedenhoek. Bonanza probeerde ook af en toe eens te dreigen. Na een mooie trap van Kris Vermang belandde de bal op de bovenkant van de lat. Juist voor het eindsignaal kon Bonanza de 2-0 scoren na een hoekschop. Na wat geharrewar voor doel kon Pieter Vanderweeën de bal over de lijn duwen. Bonanza kon tevreden zijn met het resultaat na een goeie wedstrijd van gans de ploeg. Volgende week nemen de cowboys uit Lierde het op tegen Wit-Zwart A. Deze ploeg is al dikwijls het zwarte beest geweest voor Bonanza. Tot dan !
Speelden voor FC Bonanza : Christophe Bury, Danny Machtelinckx, Wim Versmessen, Jimmy Vanderelst, Bart Verleyen, Jan Motte, Geert Uytersport, Wim Thomas, Pieter Vanderweëen, Wim Miserez, Lieven Van Cauwenberge, Kris Vermang
Eindstand : 2-0
PS. Op de site van Deftinge (zondagreserven) is er eveneens een verslag te vinden
13-09-2010
Wedstrijden 12 september 2010
Ophasselt - Wit-Zwart B 0-10 VC Ressegem - Terjoden-Welle 2-1 E. Moerbeke - Wit-Zwart A 2-4 BONANZA - Deftinge 2-0 FCE Onkerzele - SK Denderhoutem 1-3 Zandbergen - Sp. G'bergen 5-0 Kerksken - Erembodegem 3-3 Gijzegem-Aalst - Herzele 12-2
05-09-2010
Wedstrijden 05 september 2010
Terjoden-Welle - Gijzegem Aalst 3-2 Ophasselt - Kerksken 4-6 Herzele - Wit-Zwart B 0-10 Wit-Zwart A - VC Ressegem 0-2 Erembodegem - Zandbergen 2-4 Sp. G'bergen - Onkerzele 5-0 SK Denderhoutem - BONANZA 6-1 Deftinge - E. Moerbeke 1-4
Hieronder de DEFINITIEVE indeling van de reeks seizoen 2010-2011. Gijzegem-Aalst komt in de plaats van Edeboys.
Herzele Sp. G'bergen Ophasselt Erembodegem Terjoden-Welle E. Moerbeke BONANZA Deftinge Kerksken Gijzegem-Aalst Wit-Zwart 93 A Wit-Zwart 93 B VC Ressegem SK Denderhoutem Zandbergen FCE Onkerzele
30-04-2010
BOWLING OUDENAARDE
Aan alle spelers en echtgenote/verloofde
WE SPREKEN AF OM 20.00 Hr aan de bowling in OUDENAARDE op VRIJDAG 30 APRIL
The Bowling Stones Oudenaarde Gobelinstraat 1 (zijstraat Stationsstraat) 9700 OUDENAARDE
Verslag Overboelare - BONANZA
Datum : Zondag 25 april 2010 om 10.00hr
Voor de laatste wedstrijd van dit seizoen moest Bonanza op bezoek bij Overboelare. Bonanza mocht de match aftrappen. Bonanza probeerde om Overboelare direct vast te zetten op hun eigen helft. Ze probeerden om de bal goed te laten rondgaan in de ploeg maar men speelde niet de beste wedstrijd van het seizoen. In de eerste helft kwamen beide ploegen niet tot echt uitgesproken doelkansen. Beide ploegen speelden wel met veel inzet maar de laatste pass was er dikwijls te veel aan. Ruststand : 0-0. Bonanza probeerde in de tweede helft om er iets meer al voetballend uit te komen maar de verdediging van Overboelare was een harde noot om te kraken. Bonanza kon nu enkele keren dreigen maar de thuisdoelman stond telkens paraat. Een kwartier voor tijd kreeg Overboelare nog de beste kans. Een schot van buiten de grote rechthoek belandde op de paal. Deze voorsprong zou onterecht geweest zijn. Deze wedstrijd was een echte eindeseizoenswedstrijd. Op basis van het geleverde spel van beide ploegen is de 0-0 eindstand een juiste uitslag. Bonanza kan terugblikken op een mooi seizoen waarbij mooie uitslagen werden behaald tegen de topploegen. Wij eindigen op de vijfde plaats met gelijke punten als Boekel maar Boekel heeft 2 wedstrijden meer gewonnen. Bonanza heeft dit mooi resultaat behaald samen met gans de ploeg op basis van inzet en vriendschap binnen de ploeg. Ook nog een dankwoordje aan Vera en Antoine (voor het openhouden van de kantine bij thuiswedstrijden en wassen van de truien), aan Gert (afgevaardigde), Dirk Vandereecken (terreinverzorger) alsook aan iedereen die zijn steentje heeft bijgedragen aan dit mooie seizoen. Tot volgend seizoen !!!
Speelden voor Bonanza : Christophe Bury, Pieter Vandecatseye, Danny Machtelinckx, Lieven Van Cauwenberghe, Jan Motte, Pieter Van Der Weeën, Bart Verleyen, Geert Uytersport, Wim Thomas, Wim Miserez ('80 Gert Van Den Bossche), Kevin Du Ville ('85 Niels Van Den Bossche)
Eindstand : 0-0
26-04-2010
EINDKLASSEMENT
Wedsrijden
Gewonnen
Verloren
Gelijk
Gemaakt
Tegen
Punten
1
Bevere
24
22
0
2
119
18
68
2
Schendelbeke
24
17
3
4
85
34
55
3
Ardennen A
24
16
2
6
96
23
54
4
Munkzwalm
24
16
4
4
87
27
52
5
Boekel
24
13
9
2
74
35
41
6
BONANZA
25
11
6
8
63
28
41
7
Kluisbergen Sp.
23
12
10
1
50
41
37
8
Ardennen B
24
10
10
4
81
49
34
9
Deftinge
23
10
10
3
41
28
33
10
Sp. G'bergen
24
10
13
1
43
70
31
11
Zandbergen
24
8
14
2
42
82
26
12
Wit-Zwart 93
23
8
14
1
47
76
25
13
Overboelare
23
3
18
2
22
61
11
14
Herzele
22
1
21
0
15
157
3
15
Ophasselt
23
0
23
0
13
149
0
16
FCE Onkerzele
0
0
0
0
0
0
0
23-04-2010
Topscorer
1. Kevin Du Ville 11 2. Wim Thomas 11 3. Ronny Perreman 7 4. Van Der Weeën P. 6 5. Wim Miserez 6 6. Ward Van De Weyer 5 7. Bart Verleyen 5 8. Pieter Vandecatseye 4 9. Jurgen Haesebroek 3 10. Geert Uytersport 3 11. Bart De Backer 2 12. Christophe Bury 2 13. Jan Motte 1 14. Danny Machtelinckx 1
+ 2 own-goals
21-04-2010
Verslag Boekel - BONANZA
Datum : Zondag 18 april 2010 om 10.00 hr
Bonanza stond vandaag voor een lastige verplaatsing naar Boekel. Bonanza kon geen beroep doen op Ronny Perreman (gekneusde rib), Jan Motte (vast in Italië door aswolk) en Bram Thomas die niet kwam opdagen. Bonanza mocht de match aftrappen. Na enkele minuten kreeg Bonanza een eerste doelkans. Wim Miserez (terug na lang blessureleed) kreeg de bal centraal aangespeeld, Wim trapte van buiten de rechthoek naar doel maar de thuisdoelman had een goede redding in huis. Boekel probeerde onmiddellijk te reageren maar kwam niet tot uitgesproken doelkansen. De wedstrijd speelde zich vooral af op het middenveld. Beide ploegen vochten voor elke bal. Na 25 minuten kon Boekel bijna scoren. De aanvaller van Boekel werd centraal vrijgespeeld, trapte naar doel maar Bonanzadoelman Bury stond paraat. Bonanza reageerde onmiddellijk. Op een vrijschop van Danny Machtelinckx kwam Wim Miserez goed voor zijn man en kopte de bal mooi binnen. (0-1) Bonanza verhoogde de druk en kon bijna de 0-2 scoren. Bart Verleyen kwam plots vrij aan de tweede paal maar hij kreeg de bal niet voorbij de thuisdoelman. Bonanza ging rusten met 0-1 voorsprong met een licht overwicht in de eerste helft. Boekel kwam zeer gemotiveerd uit de kleedkamer. Het probeerde Bonanza vast te zetten op hun eigen helft maar kon niet echt dreigen. Bonanza kreeg ook kansen op de tegenaanval maar kwam niet tot echt doelgevaar. Boekel probeerde om de gelijkmaker te scoren maar de verdediging van Bonanza stond steeds paraat. In de voorlaatste minuut kreeg Boekel een strafschop nadat Lieven Van Cauwenberghe de bal met de hand uit doel redde. Lieven werd van het veld gestuurd met een tweede gele kaart. De strafschop kon uiteindelijk toch genomen na heel wat tumult bij de scheidsrechter door de spelers van Bonanza. De aanvaller van Boekel plaatste de bal in de linkerbenedenhoek maar doelman Bury redde de strafschop. De scheidsrechter floot onmiddellijk het eindsignaal. De vreugde was groot bij de mannen uit Lierde. Bonanza heeft de zege te danken op basis van inzet en motivatie van gans de ploeg. Volgende week spelen we de laatste wedstrijd van het seizoen op Overboelare. Bij winst van Bonanza en verlies van Boekel (tegen Munkzwalm) komt Bonanza op de vijfde plaats in het klassement. Tot dan !
Speelden voor Bonanza : Christophe Bury, Wim Versmessen, Danny Machtelinckx, Pieter Vandecatseye, Lieven Van Cauwenberghe, Bart Verleyen, Geert Uytersport, Pieter Van Der Weeën, Wim Thomas, Wim Miserez, Kevin Du Ville ('85 Van Den Bossche Gert)
Zondag 18 april : Na de uitwedstrijd op Boekel Breugheliaans eetfestijn te Kartuizer
Zondag 25 april : Na de uitwedstrijd op Overboelare BBQ te Bonanza
Vrijdag 30 april : Bowling en diner te Oudenaarde
14-04-2010
Verslag Deftinge - Bonanza
Volgens onze vrienden van Deftinge.
VCED - Bonanza 1-1
Billijk gelijkspel wat wil zeggen dat het een juiste uitslag was gezien de evenwichtige partij. Deftinge, op De Clercq en De Kimpe na, compleet op de feuille. Bij Bonanza: een mix van oudgedienden en meerdere jongeren die best aardig konden voetballen. Het spelbeeld was gelijkopgaand met af en toe wat meer druk van groen-wit of de bezoekers. Bij wijlen werd er hard gespeeld maar niet vuil, ref Tranoy hield alles goed onder controle en trok enkel kaarten wanneer nodig. Geen kansen het eerste kwartuur tot Le Roy aan de noodrem diende te trekken juist voor de 16. Bezoeker Thomas achter de bal en deze plaatste rechts naast de muur binnen via de vingertoppen van De Nie: 0-1, een koude douche voor Deftinge. De Nie werd het zicht belemmerd toen een bezoeker Antheunis aan de mouw meetrok richting muur en zag zo de bal te laat komen. Deftinge herpakte zich en ging op zoek naar de gelijkmaker al zat die er voor de rust niet meer in. Na de pauze: zelfde - meer dan behoorlijk - spel, beide verdedigingen hielden de bovenhand op de aanvallende compartimenten. 20 min. voor tijd kroop Deftinge tot 2 maal toe door het oog van de naald: een bezoeker mocht alleen op doel af maar liet de bal te ver van de voet bollen zodat De Nie nog kon ontzetten, even later: zelfde scenario: de jonge bezoekende spits terug alleen aan de haal: prima hard schot en De Nie kansloos maar gelukkig vloog de bal op de linker paal. En zoals zo vaak valt het doelpunt dan aan de overkant: Antheunis op rechts met de rug naar doel, even jongleren om de bal in de lucht te krijgen en dan op goed geluk blind via een boogbal voorgetrokken tot aan de 1ste paal alwaar De Cort als een duivel uit een doosje in het goede gat dook en de bal perfect met het hoofd verlengde zodat deze tegen de verste paal in doel verdween: 1-1 tot grote opluchting van groen-wit. Het scheelde niet veel of Deftinge haalde nog de volle buit binnen: van Lierde legde van ver aan en zijn hard schot ging maar net over. Er werd dus in de derby terug aangeknoopt met de traditie van een 1-1 gelijkspel maar vandaag was dit dus wel degelijk een terechte uitslag waar achteraf ieder zich kon mee verzoenen.
Speelden voor FC Bonanza : Christophe Bury, Danny Machtelinckx, Floris Van Den Eeckhout, Wim Versmessen, Lieven Van Cauwenberghe, Pieter Vandecatseye, Geert Uytersport ('70 Niels Van Den Berghe), Bram Thomas (' 25 Bart Verleyen), Wim Thomas, Pieter Van Der Weeën ('85 Kevin Van Oycke), Kevin Du Ville