Welkom op de blog!
Archief per maand
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 06-2007
  • 09-2005

    Druk op onderstaande knop om een persoonlijke e-mail te verzenden.

    Basisschool Sint-Paulus Rerum Novarumplein

    30-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lessen en taken
    Lessen : geen : suikerfeest !!!
    Taken : twee toetsen ondertekenen en rapport ondertekenen

    P.S. En een heel fijn en zoet suikerfeest hoor !!

    30-09-2008 om 19:16 geschreven door zesrn  


    29-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lessen en taken
    Lessen : Taal : thema 1 : doelwoorden leren en 3 keer schrijven.
    Frans : Unité 22 : voc en spraakkunst leren : het persoonlijk voornaamwoord (woensdag toets)
    Taken : cijferen  blz. 32 voorbereiden

    Proficiat aan het vijfde en zesde leerjaar !!! Jullie verkochten ongeveer 188 pakketten koeken tot nu toe !!

    29-09-2008 om 11:12 geschreven door zesrn  


    27-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lessen en taken
    Taken : brief koekenverkoop afgeven en veel koeken verkopen !!
    En voor de rest genieten van de laatste lekkere zonnestralen !!!

    Vanaf nu zullen sommige leerlingen ,als ze er hééééééééééééél vééééééééééééél zin in hebben, uit vrije wil, af en toe eens een verslagje schrijven over een gebeurtenis in de klas !!
    Hier is het eerste verslag van Maide !!

    Titel: verslag mevrouw kasparek
    In de namiddag hebben we een verslag moeten voorlezen over ons eerste taalthema: Waar is mevrouw Kasparek?
    Mevrouw Kasparek woonde in een oud huis met een kelder met veel kamers. De mensen die in haar dorp woonden dachten dat het daar spookte, maar dat kon ook waar zijn. Want op een dag verdween ze. De mensen die haar kenden wisten dat dit een klus was voor de helden! De helden waren wij dan ook. Je kon 5 verschillende helden zijn: Hoofdman, veroveraar, strijder, avonturieren tovenaar.
    Even voor de duidelijkheid: Mevoruw Kasparek werd ontvoerd door een geest die in één van de kamers in haar kelder woont. Wij, de helden moesten haar bevrijden, maar om dat te kunnen moesten we eerst door alle andere kamers  en dat was niet altijd even gemakkelijk. In elke kamer moesten we dan ook een opdracht vervullen. De eerste kamer was van een piraat genaamd Zwartbaard.
    De tweede kamer was Het bos van deksel (de grootste sukkelaar ter wereld) De derde kamer was van heks Carolina: Moest zij meedoen aan een wedstrijd om ter lelijkst dan had ze direct de hoofdprijs. De vierde kamer was van David en Orgos: Een strijder en half hond, half stier. De vijfde kamer was het rijk der vieze wezens. In die kamer leefden er 4 afschuwelijke wezens genaamd: Knoep, Triegel, Larrex, Knoep, Broller. De zesde kamer was van de Godinnen van de Twist, dat waren een soort heksen die steeds ruzie maakten. En dan waren we eindelijk in Franky's kamer.Maar als laatste opdracht moesten we een verslag schrijven over het hele thema. En die mevrouw Kasparek dacht dat het daar niet spookte in haar huis! Nou ze had het goed mis.Dat  verslag dat hebben we in de nammidag hebben voorgelezen, ondertussen hebben andere leerlingen die verslagen gefilmd. Wij hebben gewonnen met onze groep, want wij hebben haar als eerste kunnen redden.

    Maide

    Ook Hümeyra was zeer ijverig en kreeg de drang om iets te schrijven !!

    Vandaag hebben we een verslag voorgelezen,over ons eerste taal thema genaamd "Waar is mevrouw Kasparek?"
    Wij moesten haar bevrijden. Ze was opgesloten in haar eigen huis in de kelder.Franky Breuk had haar opgesloten.Om in de kelder te geraken moesten we door vele kamers in de kelder.
    We moesten door 7 kamers.In elk kamer moesten we een opdracht vervullen.De eerste kamer was van Zwartbaard.Zwartbaard was een   geduchte  zeerover.De tweede kamer was van Bos van Deksel. Deksel dacht dat de kamer van hem was hij was een sukkelaar.Hij had een slappe pijl en boog.De derde kamer was van heks Carolina.Heks Carolina was een heel lelijke heks. Haar gezicht was vol met wratten en puisten.Wij moesten een spreuk maken.De vierde kamer was van David en Orgos. David  was een man. Hij was een echte stijder. Orgos was een halve stier en een halve hond. DE vijfde kamer was van het rijk der vieze wezens. Het rijk der vieze wezens waren 4 slordige wezens. Genaamd Knoep, Larrex, Triegel en Broller.De zesde kamer was van de Godinnen. De Godinnen waren heksen die steeds ruzie maakten omdat ze geen cadeautjes kregen. De laatse kamer was Franky's kamer.We moesten een verslag schrijven over het hele thema,en dan was mevrouw Kasparek bevrijd. En het is ons gelukt. Wij hadden in totaal 102  goudstukken.Wij waren de eerste.

    hümeyra

    En Tatiana kreeg ook last van schrijfkriebels !!!

    Deze namiddag hebben we een verslag moeten voorlezen. Dat verslag ging over mevrouw kaparek! dat is een vrouw die ontvoerd is door Frankie Breuk. Het was een heel avontuur! Iedereen werkte goed mee. We werden in 4 groepen verdeeld. Ik zet ze even op een rijtje: rana,maide,nora,rümeysa en hümeyra werkten samen. macy,sara,sandy en ik werkten samen. Andrey,dylan,jesse en zana werkten samen en james,ali,mikail en enzo werkten ook nog samen. Wij vonden het erg leuk en aangenaam maar het was wel spijtig dat het een kort thema was. Maar ik ben wel blij dat we zo goed meegedaan hebben en dat alles goed is afgelopen.
    Dit was mijn bericht!!!
                     tatiana
                              6.R.N.

    27-09-2008 om 13:25 geschreven door zesrn  


    25-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BRIEF KOEKENVERKOOP !!!

    Beste ouders,

     

     

    Naar jaarlijkse gewoonte houden we terug een koekenverkoop om wat speelgoed, strips en leeruitstappen te sponsoren !

    Daarom organiseren we onze

     

    vijfde koekenverkoop

     

     

    Voor slechts 5 euro ontvangt u een “Toppers voor kinderen” koekenpakket bestaande uit 16 koeken van . Het volstaat om de onderstaande strook in te vullen en samen met het te betalen bedrag af te geven aan een leerkracht van de school.  U krijgt meteen uw pakket mee naar huis !!!

     

    We zijn ervan overtuigd dat u aan dit smakelijk aanbod niet kan weerstaan en ervoor zorgt dat we dit schooljaar  400  pakketten kunnen verkopen !

     

    Alvast bedankt voor uw bijdrage.                                            Het schoolteam.

     

    %%%%%%%%%%%%%strook af te knippen en mee te geven naar school%%%%%%%%%%%%%%%%%%

     

    NAAM              …………………………………………………….…………………………...  KLAS : ……………………………………..

     

    BESTELT          ……………..………… (aantal koekenpakketten) x 5 euro =  ……………….…………….. euro.

     

    HANDTEKENING         ……………………………………………………………………………….


    En Maide wil er nog iets aan toevoegen !!


    Beste mensen, dit is onze vijfde koekenverkoop.
    Het is een gewoonte geworden dat we elk jaar koeken verkopen om wat geld in te zamelen.
    De eerste keer toen de koekeverkoop werd gehouden gingen wij naar het tweede leerjaar, we hadden toen gespaard voor een soort  van vier huisjes.
    Het tweede jaar hadden we gespaard voor de daken van die huisjes.
    Het derde  jaar hielden we de koekenverkoop voor de zandbak en bloemenbak, net zoals vorig jaar.
    Dit jaar verkopen we voor verschillende dingen zoals strips, leeruitstappen vb. bosklas en speelgoed te kunnen betalen.

    25-09-2008 om 00:00 geschreven door zesrn  


    22-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lessen en taken
    Lessen : Frans leren : Unité 22 : nieuwe woordenschat 5 maal schrijven en in werkboek de twee oefeningen maken en verbeteren.

    22-09-2008 om 18:54 geschreven door zesrn  


    19-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lessen en taken

    Alweer geen lessen en taken want vandaag verjaarde Dylan ! Nog net op het nippertje vierden we zijn verjaardag tijdens deze zeer drukke dag !!
    Proficiat Dylan en bedankt voor het afsluitertje ! Een leuk en zonnig weekend !!

    Taken : agenda en toetsen steeds laten ondertekenen !!!

    19-09-2008 om 15:34 geschreven door zesrn  


    18-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lessen en taken
    Geen lessen en taken aangezien er vandaag twee leerlingen verjaren. James van het zesde leerjaar en Muhammed van het vijfde leerjaar !!
    Proficiat aan allebei !! En bedankt voor de lekkere cake en drank hoor James !!



    Vandaag was het ook open klasdag in het zesde leerjaar.
    De ouders konden een kijkje komen nemen hoe hun kind in de klas werkt.
    Daarna werd er ook nog een woordje uitleg (of info) gegeven over het zesde leerjaar.











    18-09-2008 om 15:35 geschreven door zesrn  


    17-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lessen en taken
    lessen : Frans leren : Unité 21 : in boek en werkboek leren. De woordenschat 5 keer schrijven in lessenschrift.
    taken : hoofdrekenen en metend rekenen afwerken

    17-09-2008 om 16:41 geschreven door zesrn  


    12-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lessen en taken
    Taken : rekenen blz. 22-23

    We wensen Ibrahim een mooie verjaardag en een lang feestweekend toe !!
    Bedankt voor de lekkernij hoor !!

    Van verjaardag ibrahim

    12-09-2008 om 12:32 geschreven door zesrn  


    11-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lessen en taken
    Taken : spelling:  fouten 10 keer schrijven
    rekenen blz. 22 - 23 oplossen
    zwemmen
    brief open klasdag afgeven !!

    11-09-2008 om 13:11 geschreven door zesrn  


    10-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lessen en taken

    Lessen : Frans blz. 9 leren + 3 maal schrijven
    Taken : spelling verbeteren en ondertekenen
    rekenen blz. 21  afwerken

    10-09-2008 om 11:25 geschreven door zesrn  


    08-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lessen en taken
    Lessen : geen (verjaardag)
    Taken : rekenen blz. 16 afwerken + blz. 17 nrs. 1 en 2 (omdat Tatiana het wou...)

    Proficiat met je twaalfde verjaardag Tatiana ! Bedankt voor de lekkernij en het Turks souvenirtje !
    Maak er nog een plezante dag van !


    Van verjaardag tatiana

    08-09-2008 om 10:48 geschreven door zesrn  


    06-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lessen en taken
    Lessen : Frans herhalen : de werkwoorden avoir en être nog eens 3 maal schrijven.
    Taken : rekenen blz. 14-15

    P.S. Het was een toffe startweek vond ik ! Goed weekend !!

    06-09-2008 om 11:56 geschreven door zesrn  


    04-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lessen en taken
    Taken : rekenen blz. 12-13 afwerken
    Lessen : Frans blz. 7 leren + werkwoorden avoir en être 3 keer schrijven (zie boek blz. 126

    04-09-2008 om 11:39 geschreven door zesrn  


    03-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lessen en taken
    Taken : Franse toets ondertekenen (en verbeteren)
    rekenen : metend rekenen afwerken en toepassingen één bladzijde voorbereiden

    03-09-2008 om 19:46 geschreven door zesrn  


    02-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lessen en taken
    Lessen : Frans leren en schrijven blz. 4-5-6
    Taken : rekenen afwerken (hoofdrekenen) en cijferen helemaal oplossen.

    02-09-2008 om 18:00 geschreven door zesrn  


    01-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE SCHOOLDAG !!

    We zijn terug gestart !! Dit schooljaar zitten we met 17 leerlingen in het zesde leerjaar. Aangezien de meesten onder ons over internet beschikken zou er dit schooljaar meer moeten geblogd worden. We zullen zien... De meesten hadden er vandaag veel zin in . Hopelijk blijft dit zo en wordt het een tof schooljaar met leuke leerlingen. Dit schooljaar is voor mij een beetje verschillend van de vorige aangezien ik twee namiddagen ICT- leerkracht zal zijn op beide vestigingen. Dit is de afkorting voor Informatica, Communicatie en Technologie. Simpel gezegd probeer ik vooral tijdens deze twee namiddagen alle computers "in leven" te houden op de school.
    Lessen : geen
    Taken : twee boeken van Frans kaften en één groot rekenschrift kaften tegen vrijdag !
    papieren afgeven en inlichtingenblad morgen terug meebrengen !
    groene balpen

    01-09-2008 om 20:28 geschreven door zesrn