Nog even kort iets melden. Ik heb vandaag niet de kans gehad om iedereen hartelijk proficiat te wensen met zijn/haar rol. Er liepen ook heel wat blijde gezichten rond. Aan de kinderen die teleurgesteld zijn, kan ik met zekerheid zeggen dat ook zij zullen uitblinken in hun rol. Binnen twee weken starten de repetities en iedereen zal merken dat de rol op ieders lijf staat geschreven. Geef jezelf maar een flink applaus, want jullie hebben allemaal een belangrijke rol in een musical die 2007 onvergetelijk zal maken.
Via goede bron heb ik enkele zaken vernomen over de musical. Als alles verloopt zoals het zou moeten verlopen, zal de rolverdeling woensdag om 10u40 bekend gemaakt worden. Juf Els, juf Sabrina en ik gaan een nachtje slapen over de voorlopige rolverdeling, maar morgen wordt de knoop doorgehakt. Spannend...! Hopelijk is iedereen een beetje gelukkig met zijn rol... Ach, eigenlijk spelen jullie allemaal een belangrijke rol. Nog even geduld tot woensdag.
Voor diegenen die hun zenuwen niet te baas kunnen, heb ik onderstaand tekstje. Het zenuwstelsel bestaat uit zenuwen. Deze zenuwen bestaan op hun beurt uit zenuwcellen. Elke zenuwcel is opgebouwd uit een cellichaam en uitlopers. Het cellichaam is dat deel van de zenuwcel waarin zich de celkern bevindt. De cellichamen van zenuwcellen liggen in of vlakbij het zenuwstelsel. De uitlopers van de zenuwcellen kunnen heel lang zijn. Denk maar aan de zenuwen die van je hersenen naar je tenen loopt. Door de uitlopers worden de impulsen voortgeleid. Er zijn twee soorten uitlopers. Uitlopers die impulsen naar het cellichaam toe geleiden, ook wel dendrieten genoemd. Daarnaast zijn er uitlopers die van het cellichaam af lopen, deze worden axonen genoemd.
Er zijn verschillende zenuwcellen. Gevoelszenuwcellen (sensorische zenuwcellen), bewegingszenuwcellen (motorischezenuwcellen) en schakelcellen