Ashley Tisdale lijkt haar 'brave meisjes-imago' voorgoed van zich af te willen schudden. De voormalige Disney-ster poseerde onlangs voor een sexy fotoreportage voor de Amerikaanse editie van het mannenblad Maxim.
Amanda Bynes dreigt alle roddelbladen aan te klagen
In een Twitter-bericht woensdag, zei voormalig actrice Amanda Bynes dat ze van plan is om elke publicatie die haar recente gedrag als "grillig" beschrijft aan te klagen.
"Ik ben elke blog aan het aanklagen, elk tijdschrift, elke nieuwsbron die zegt dat ik iets verkeerd doe.", schreef Bynes. "Mijn gedrag is niet grillig!"
"Er is NIETS mis met mijn leven. Ik heb een eetstoornis dus moeite met dun te blijven. Volg me alsjeblieft op Twitter zo dat je met je eigen ogen kunt zien hoe goed ik het heb en dat ik geen onvoorspelbaar gedrag heb!"
Hard van Amanda! Maar wat de actrice allemaal op Twitter zet is ook niet echt 'volwassen'...
Ariana Grande staat nummer 10 op Billboard Hot 100 chart
WOW! Proficiat aan Ariana Grande! Haar eerste single van haar debuutalbum "The Way", maakte het tot nummer 10 op de Billboard Hot 100 chart! Ariana deelde de bovenstaande foto met als bijschrijving.
"Niet te geloven!"
Maar toch is het zo, Ariana. Wij kunnen het ook niet geloven! Proficiat! We kunnen niet wachten om al haar andere nieuwe nummers te horen!
One Direction was aan het optreden tijdens hun concert toen het een beetje raar werd! Harry zong de tekst "I'm in love with you..." en oftewel Harry of één van zijn 1D collega's voegde de naam "Taylor Swift" toe aan het einde van de zin.
Als het Harry was...is hij dan nog steeds op zijn ex Taylor? Of waren het gewoon zijn collega's die een grapje maakten...?Wie weet???
Bekijk de video als je op de link hieronder klikt.
Justin Bieber heeft onthuld in een interview met Teen Vogue wat hij wilt zien in zijn volgende vriendin. Justin vertelde:
"Ik wil een meisje dat grappig is, die aan het lachen maakt, die, je weet wel, mooi van binnen en van buiten is. Iemand die intelligent is, waar ik een goed gesprek mee kan houden - wie lippen heeft om te zoenen."
Is dit helemaal jouw personaliteit? Dan ben jij misschien de nieuwe Selena of Ella-Paige!
Vandaag en morgen treedt Justin Bieber op in het Sportpaleis in Antwerpen. Tientallen Belgische Beliebers trotseren al sinds vanochtend in de regen en de kou om een plekje helemaal vooraan te kunnen bemachtigen. Overnachten dienden ze alleen met een dekentej als bescherming te doen, want kamperen voor het Sportpaleis is verboden.
"Sinds de problemen bij het concert van Lady Gaga vorig jaar is kamperen voor de ingang en onder de luifel is verboden.", klinkt het bij het Sportpaleis. "Die maatregel is er om veiligheidsredenen."
Enkele Beliebers lieten het in ieder geval niet aan hun hart komen en kwamen dan met een camper opdagen, die ze in de buurt parkeerden. Vanaf 6.30 uur kon het "officiële" aanschuiven beginnen langs een speciaal aangelegd parcours.
Huilende Lilo: "Veroordeling tot rehab is een zegen"
David Letterman legde tijdens zijn talkshow gisteren Lindsay Lohan het vuur aan de schenen over haar veroordeling tot drie maanden ontwenningskliniek. Vanaf mei moet ze drie maanden in rehab om de celstraf te vermijden, ze liet ze de talkshowpresentator weten. Ze werd tot tranen toe bewogen maar voor welke verslaving ze zich moet laten behandelen, wilde ze niet kwijt.
Lindsay werd emotioneel toen ze een complimentje kreeg van Letterman. Nadat die enkele minuten grapjes had gemaakt over haar winkeldiefstallen en veroordelingen, verklaarde Letterman dat hij nooit had gedacht dat hij haar nog in zijn show zou krijgen.
"Maar je hebt genoeg ruggengraat, genoeg zelfvertrouwen en karakter om hier met mij te komen praten.", zei hij waarop het Lindsay te machtig werd en de tranen kwamen.
Amanda Bynes vertelde haar fans onlangs op Twitter dat ze een eetprobleem heeft.
"Ik heb een eetprobleem dus ik heb moeite met dun te blijven.", stuurde ze de wereld in.
Zelf was het niet haar bedoeling dat dit nieuwtje de wereld over gaat. Twee uur later hekelt de actrice de media die elke tweet overnemen die ze plaatst en daar vervolgens "een hele slechte foto" bij plaatsen.
"Gebruik alleen foto's van mijn Twitter!", adviseert ze. "Ze schrijven over elke tweet die ik maak en ik haat de foto's die ze erbij zetten."
Amanda Bynes drijft haar familie de laatste tijd tot waanzin (lees artikel: Amanda Bynes heeft hulp nodig). Zo liet ze twee piercings in haar wangen zetten. Verder kwam de voormalig Nickelodeon-ster vooral in het nieuws vanwege roekeloos rijgedrag en rijden onder invloed.
Het lijkt erop dat Heather Morris over een paar maanden niet meer in haar strakke cheerleaderpakje past. De Glee-actrice is namelijk zwanger van haar eerste kind, zo meldt US Weekly.
"Ze is iets meer dan drie maanden zwanger en je begint haar buikje al te zien. Het was niet gepland, maar ze is ontzettend blij en gelukkig.", vertelt een bron.
De vader van de baby is Taylor Hubbell, met wie Heather al jaren samen is.
*Op de foto hierbij is haar buikje al goed zichtbaar! Proficiat!
Hier is een tweede trailer van Demi Lovato's "Heart Attack" muziek video. De muziekvideo zal morgen(!) uitkomen. We kunnen niet wachten!
Bekijk ook de eerste eens!
"Heart Attack" is de eerste single van Demi's album genaamd "Demi" dat in mei uitkomt. We kunnen niet wachten om de rest van de songs van haar CD te horen.
(De eerste link is van de eerste preview, de twee van de tweede, zo maken we het jullie makkelijker! *De derde is van haar lyric-video)
Video van de dag: Liam Payne trekt Harry's broek naar beneden
Terwijl One Direction aan het optreden was in de O2 Arena eergisteren, besloot Liam Payne het publiek wat te entertainen door Harry's broek naar beneden te trekken - terwijl hij nog aan het zingen was! Harry zelf was super geschokt en trok zijn broek meteen weer tot zijn enkels maar besloot om toch verder te zingen.
Er gebeuren toch wel gekke dingen wanneer One Direction aan het optreden is, een paar weken geleden kreeg Harry een schoen naar zijn kruis gegooid!
Kim Kardashian vertelde onlangs nog aan Jay Leno dat ze geen moeite heeft met haar eetbuien nu ze zwanger is en volgens een bron eet de realityster er inderdaad behoorlijk op los. "Ze heeft de hele tijd honger en wordt dikker en dikker.", aldus een vriend aan In Touch Magazine.
"Ze is geen 9 kilo aangekomen zoals ze zelf zegt. Het is intussen al zo'n 20 kilo(!)."
De insider laat ook los dat dit ook komt omdat de brunette vaak alleen is.
"In deze tijd heeft ze Kanye juist heel erg nodig, maar hij is er meestal niet."
Daarom zou ze haar emoties wegstoppen door veel en lekker te eten. In Touch schrijft ook wat de socialite onder meer heeft gegeten. Zo werd ze onlangs, twee keer in een week, gespot in een Italiaans restaurant waar ze een koolhydraatrijke risotto at. Ook werd ze gezien terwijl ze kip in een vettige saus at en wafels als toetje.
"Kim haat haar nieuwe rondingen.", zegt de bron. "Mooie kleren dragen en sexy zijn, zoals ze graag doet, kan nu niet. Ze is die identiteit kwijt en dat maakt haar gek."
Victoria Justice zal Guest Star zijn op "Big Time Rush"
Het is eindelijk bekend dat Victoria Justice (Victorious) zal acteren in een nieuwe aflevering van Big Time Rush. Victoria verschijnt als zichzelf in de aflevering met de titel "Big Time Tour Bus".
De aflevering word geregistreerd door Carlos Pena en zal gaan over de BTR jongens die vast komen te zitten in het verkeer op weg naar een concert. Victoria zal het publiek moeten houden en hun vermaken.
Wow! Niall Horan heeft zijn fans onlangs een groot geheim verteld. Niall heeft al maandenlang een vriendin, en zijn fans horen het nieuws pas nu!
Niall's vriendin heeft Zoe Whelan en ze is een model. Een insider vertelde The Sun over Niall's vriendin:
'Niall en Zoe zijn in het geheim al een paar manden samen. Hij ontmoette haar backstage en het klikte meteen tussen de twee. Zoe is een model en woont in Londen om te werken aan haar carriére als model. Ze reisde heel Verenigd Koninkrijk om met Niall af te spreken in het geheim. Het is echt serieus tussen de twee want hij heeft haar al voorgesteld aan zijn familie. Niall is stapelverliefd op Zoe en wilt deze relatie graag zo lang mogelijk houden.'
Het klikt dus zeer serieus tussen de twee. We houden je op de hoogte als we meer over Niall en Zoe weten.
Justin Bieber heeft een plan om zijn imago te verbeteren
Justin Bieber wordt heen en weer geschud in de media voor alle drama die hij momenteel heeft. Van de drama met zijn aap Mally(*lees hieronder) tot het drama met zijn buren en de paparazzi, kan Justin geen positief verhaal over hem in de media krijgen.
Justin en zijn team hebben een plan om dat allemaal te veranderen. Een bron vertelt aan Hollywood Life:
'Justin's mensen zeggen dat Justin al zijn energie gaat gebruiken om goed in de media te komen. Ze zijn bezig met een plan waardoor hij weer goed in de media kan komen.'
Succes ermee!
(*voor zijn 19de verjaardag kreeg Justin Bieber een aap, dat hij wou meenemen op tournee. Toen hij met zijn privejet in Duitsland kwam , bleek dat hij niet de nodige documenten had die vereist zijn als er een exotisch dier het land wordt binnengebracht. Mally, het aapje, werd door de douane in beslag genomen en Justin werd ook een tijdje vastgehouden. Er hangt de popster nu een boete van 12.000 euro boven het hoofd.)