Weer eens pech vandaag na 14km lekke band , kwas juist met Depuydt bij de 13 leiders gekomen en twas alweer gepaseerd . Hopelijk zaterdag en maandag wat meer geluk tzijn twee wedstrijden die me liggen ik werd er al eens 2° en 1° .
Woensdag 2° juli ovwf Hansbeke 17u30 12 km gereden -opgave Zondag 6° juli ovwf Roeselare 16u30 10°/49 Donderdag 10° juli elzc Poperinge 19u00 40°/44 5rond gereden van de 40 Vrijdag 11° juli elzc Menen 13u30 halfweg koers platte band Zaterdag 12°juli ovwf Wijtschate 14u00 13ronden van 23 gereden -- opgave Zondag 13° juli elzc Ledegem 14u30 Geen koers de volgende twee dagen, Maandag 14° juli elzc Diksmuide 19u00 start niet vanwege men kader die gebroken is Woensdag 16° juli ovwf Koekelare 18u00 lekke band na 14km Zaterdag 19° juli ovwf Beveren- Leie 16u30 22°/69 Maandag 21° juli ovwf Wulvergem 16u30 19°/63 Woensdag 23° juli elzc Westrozebeke 15u00 5R/17 opgave Zondag 26° juli ovwf Kuurne 16u30 39°/69 Maandag 27° juli elzc Boezinge 19u00 28°/42 wel sterk gereden Donderdag 30° juli elzc Boezinge 17u00 4 ronden van de 18 gereden
Het seizoen voor de miniemen 11j. is begonnnen . Zaterdag was de eerste koers van Thomas in Ichtegem. Hij behaalde een knappe 4°op 33 nadat hij nog heel sterk einde van de koers heeft gereden nadat hij eerst wat langs achter zat.
19°/75 Geen superbeentjes vandaag , drie ronden voor het einde ben ik in de aanval geweest met twee andere renners en ik was de minste van de drie en voelde dat ik geen superdag had. In de eindspurt met gans het peleton zat ik geen enkel moment goed om aanspraak te maken op de overwinning.
Zondag in Lendelede was ik van in de 3° ronde van de 12 mee met de goeie ontsnapping met drie en een ronde later kwamen er nog twee bij waaronder Flupke de beenhouwer en trainingsmaat en de goeie vlucht was gevormd. Maar helaas werden we in de laatste ronde 2km voor het einde terug ingelopen door een achtervolgend groepje van 15 man waaronder 4 millinium mannen het sterkste blok dit jaar. Ik zat heel goed in de spurt mar we werden allemaal verrast door Vercruyse S. en zo werd ik 5° maar de overwinning zat er in vandaag. In Poperinge was het al vlug gebeurd in de eerste twee ronden van de 27 reden er vier man weg twee konden er nog naar toe rijden en efkes twijflede ik en het was gedaan . Een renner viel nog plat van voor en 4 ronden van het einde kon ik nog weg rijden van ons groepje en efkes later kwam Nico Debaes nog aansluiten en konden we zo sprinten voor de 6° plaats die ik ook behaalde.
Nu zaterdag te Vlamertinge wil ik uiteraard weer meedoen voor de overwinning en hopelijk komt die binnenkort eraan.
Om 17u30 koers in Vlamertinge bij elzc 112km Twee jaar geleden reed ik ook mijn allereerste wedstrijd bij de elzc in Vlamertinge waar ik een 42°/104 behaalde en 103 km in de benen had ,ik werd toen nog tweede in de peletonspurt. Ik hoop natuurlijk evengoed te doen vandaag en mijn wedstrijd te kunnen uitrijden , wel al van begin april dat ik nog koerste bij elzc dus afwachten hoe de beentjes zijn he straks. En zondag en maandag wil ik heel goed zijn bij ovwf.