Woensdag 2° juli ovwf Hansbeke 17u30 12 km gereden -opgave Zondag 6° juli ovwf Roeselare 16u30 10°/49 Donderdag 10° juli elzc Poperinge 19u00 40°/44 5rond gereden van de 40 Vrijdag 11° juli elzc Menen 13u30 halfweg koers platte band Zaterdag 12°juli ovwf Wijtschate 14u00 13ronden van 23 gereden -- opgave Zondag 13° juli elzc Ledegem 14u30 Geen koers de volgende twee dagen, Maandag 14° juli elzc Diksmuide 19u00 start niet vanwege men kader die gebroken is Woensdag 16° juli ovwf Koekelare 18u00 lekke band na 14km Zaterdag 19° juli ovwf Beveren- Leie 16u30 22°/69 Maandag 21° juli ovwf Wulvergem 16u30 19°/63 Woensdag 23° juli elzc Westrozebeke 15u00 5R/17 opgave Zondag 26° juli ovwf Kuurne 16u30 39°/69 Maandag 27° juli elzc Boezinge 19u00 28°/42 wel sterk gereden Donderdag 30° juli elzc Boezinge 17u00 4 ronden van de 18 gereden
Het seizoen voor de miniemen 11j. is begonnnen . Zaterdag was de eerste koers van Thomas in Ichtegem. Hij behaalde een knappe 4°op 33 nadat hij nog heel sterk einde van de koers heeft gereden nadat hij eerst wat langs achter zat.
19°/75 Geen superbeentjes vandaag , drie ronden voor het einde ben ik in de aanval geweest met twee andere renners en ik was de minste van de drie en voelde dat ik geen superdag had. In de eindspurt met gans het peleton zat ik geen enkel moment goed om aanspraak te maken op de overwinning.
Zondag in Lendelede was ik van in de 3° ronde van de 12 mee met de goeie ontsnapping met drie en een ronde later kwamen er nog twee bij waaronder Flupke de beenhouwer en trainingsmaat en de goeie vlucht was gevormd. Maar helaas werden we in de laatste ronde 2km voor het einde terug ingelopen door een achtervolgend groepje van 15 man waaronder 4 millinium mannen het sterkste blok dit jaar. Ik zat heel goed in de spurt mar we werden allemaal verrast door Vercruyse S. en zo werd ik 5° maar de overwinning zat er in vandaag. In Poperinge was het al vlug gebeurd in de eerste twee ronden van de 27 reden er vier man weg twee konden er nog naar toe rijden en efkes twijflede ik en het was gedaan . Een renner viel nog plat van voor en 4 ronden van het einde kon ik nog weg rijden van ons groepje en efkes later kwam Nico Debaes nog aansluiten en konden we zo sprinten voor de 6° plaats die ik ook behaalde.
Nu zaterdag te Vlamertinge wil ik uiteraard weer meedoen voor de overwinning en hopelijk komt die binnenkort eraan.
Om 17u30 koers in Vlamertinge bij elzc 112km Twee jaar geleden reed ik ook mijn allereerste wedstrijd bij de elzc in Vlamertinge waar ik een 42°/104 behaalde en 103 km in de benen had ,ik werd toen nog tweede in de peletonspurt. Ik hoop natuurlijk evengoed te doen vandaag en mijn wedstrijd te kunnen uitrijden , wel al van begin april dat ik nog koerste bij elzc dus afwachten hoe de beentjes zijn he straks. En zondag en maandag wil ik heel goed zijn bij ovwf.
Beresterk gereden weer vandaag heel vaak mee geweest met de eerste en iedere ronde geprobeerd weg te rijden maar was op laatste niet mee met de leiders , jammer . Een overwinning zit er mss wel in de komende weken. Heb nog de 3° gespurt in het tweede groepje waar dak beetje van te ver op kop begonnen ben. Toch iets wat ze me niet kunnen afnemen me sterke prestatie's in de koers.
Zondag 4 mei Middelkerke ovwf om 16u30 12°/66 Vrijdag 9 mei Vlamertinge elzc om 17u30 rond 45°/90 uitgereden Zondag 11 mei Lendelede ovwf om 16u30 5° /57 Maandag 12 mei Poperinge ovwf om 16u30 6°/60 Woensdag 14 mei Le Bizet elzc om 15u00 opgave in 2° ronde Zaterdag 17 mei Vlamertinge ovwf om 16u30 19°/75 Zondag 18 mei Ledegem ovwf om 16u30 18°/90 Woensdag 22 mei Wakken elzc om 15u30 6 ronden van de 12 gereden Zondag 25 mei Ledegem ovwf om 16u30 22°/85 Woensdag 28mei Zerkegem elzc om 15u00 60°/88 9 rond van de 18 Vrijdag 30 mei Gullegem elzc om 18u00 43°/90 uitgereden Zaterdag 31 mei Elverdinge ovwf om 16u30 10°/85
Straks het eerste criterium van het seizoen om 18u00 te Ledegem , hopelijk een sterke wedstrijd met mooie uitslag . Vorig jaar werd ik 24°/47 na ook een sterke koers maar tegenvallende uitslag. Ben in ieder geval erop gebrand mijn prestatie van vorige week in Wortegem te willen doortrekken voor de rest van het siezoen ben in ieder geval al ganse dag heel nerveus meestal goed teken.
38° op 49° alhoewel dat ik die uitslag betwijfel want ik zie heel wat renners staan die nog na mij waren . Heb goed gereden efkes heel moeilijk had na uur maar toch kunnen volharden en gans de wedtrijd weer wat last van duizelig heid .
Ik ben aan de start gekomen in Dikkebus bij elzc maar na drie ronden lekke band . Ben dan maar nog naar Wortegem gereden waar de ovwf reed om 16 u30 . Heb daar beresterk gereden vanaf eerste ronde mee in ontsnapping die niet standhield maar ik was bijna altijd mee. Was dan uiteindelijk mee met de goede ontsnapping van 9 renners, maar twee ronden van het einde moeten lossen nadat ik gaatje moest laten op de beklimming en kon niet meer recht staan van de kramp , de tweede groep heeft me nog juist gegrepen 100 m vor de meet en zo ben ik 17° op 70 geworden.
102°/218 114km 45,5 gem koers uitgereden Men eerste koers uitgereden dit jaar bij elzc , heb wel ferm afgezien en zeker het laatste uur . Na zondag te Kruiseke toch een opsteker en bijna heel maand maart niet getraind te hebben . Ik heb vaak langs achter gereden vandaag dan halfweg koers wat opgeschoven en jammer genoeg de laatste km vallen ze nog juist voor me en heb veel geluk gehad dat ik er zelf niet bij lag anders zat ik makkelijk in de top 50 vandaag zonder die ophouding.Morgen terug wat losrijden dan normaal vrijdag en zaterdag rust en zondag een paar uurkes de fiets op . Volgende koers woensdag 9° april te Bredene - Dorp om 15u00
Ga dringend weer moeten begin te trainen , heb maar 4 x getraind deze maand logisch dak niet mee kan dan in de koers. Ben vandaag goed begonnen ben samen met Callewaert 4u30 min gaan rijden . Was wel kapot toen dak thuiskwam maar kheb goed gegeten en geen hamer tegen gekomen maar wel afgezien.. Morgen een uurke losrijden en woensdag koers en enkel int peleton blijven en niks meer.
Zo 30° Maart Kruiseke om 14u30 elzc. 45°/47 Di 01°April Brugge-St.Kruis om 14u00 elzc. 102°/218 Koers uitgereden Wo 09°April Bredene-Dorp om 15u00 elzc. 1 ronde gereden Za 12°April Ruien om 16u30 ovwf 10 ronden van de 16 gereden 72°/104 Zo 20°April Dikkebus. om 14u30 elzc. in 3° ronde lek gereden Zo 20°April Wortegem om 16u30 ovwf 17°/70 Koers uitgereden Vrij 25°April Ledegem Crit. om 18u00 elzc. 38°/49 35 r v 38 Zo 27°April Houthulst om 16u30 ovwf 15°/94
93km van de 117km gereden 40,6 gem. 54°/80 renners , 12 ronden van de 15 gereden, het zag er naar uit dat ik mijn wedstrijd ging uitrijden na 10 ronden deed ik nog mee voor top 20 maar ik zat plots steendood nadat ik al zeer diep was geweest. Het was ook nog maar mijn eerste wedstrijd en velen hebbn al enkele koersen in de benen en heb ook gans de week niet op mijn fiets gezeten , straks nog beetje los rijden op de rollen en deze middag dan starten bij ovwf.
Zondag om 16u30 te Ingooigem bij ovwf 45°/71 renners , 20 ronden van de 22 gereden. Een uurke goed kunnen meefiestsen voorraan en dan klopke gekregen door de inspanningen van gsiteren ook denk ik. Geen slechte prestatie dit weekend als je bedenkt dat ik maar een uur op mijn fiets heb gezeten de laatste 10 dagen, maar mijn doel is mei en juni , juli dan komen me favoriete koersen.
Al na 2 km was het over na een valpartij waar toch redelijk veel rennners bij betrokken waren , gelukkig heb ik helemaal niks en is mijn fiets niet beschadigd . Ik kon dan ook niet direct weer vertrekken daar mijn stuur in iemands wiel vastzat dus zat mijn koers er al op , heb nog samen met een andere renners zo 2 km proberen dichterbij te komen we reden aan 45 per uur tegn wind een geen meter dichter komen we zagen ze alsmaar verder wegrijden. Dan heb ik er nog maar een goede training van gemaakt alleen ,na staden was het een goeie 62 km en ik had tog 34 gem. constant tegen wind . Lang geleden dak me nog zo goed voelde dus wel jammer maar seizoen is nog zo lang .
Grote pech al voor ik mijn eerste koers kon betwisten , toen ik mij op gang trok voor de start brak mijn ketting dat was efkes balen natuurlijk. Maar beter voor de koers of tijdens de koers met valpartij dikwijls als gevolg en dankzij de steun van mijn vriendin heb ik mij er al vlug over gezet.Het seizoen is nog lang en nu de volgende twee weken wat conditie opbouwen in Gent -Staden en Ichtegem om dan toch goed aan start te verschijnen op 16 maart voor de eerste wedstrijd van ovwf in Ingooigem.
Zondag 2 maart Gent - Staden om 13u30 start aan de blaarmeersen in Gent
Ma 25° feb. 61km 1u54m 32 gem. met de MTB Woe 27° feb. 118km 3u49m 31 gem. Do 28° feb. 32,7km 1u07m 29,4 gem. Za 01° ma. 25,8km 1u00m 25,8 gem.