Hey, Het is intussen alweer eventjes geleden, maar hier zijn we weer. Intussen zijn we nu een maandje aan het werk en het lukt, dat wel al zijn we nog niet tiptop. Het werken gaat maar vraagt toch enige doorzetting. Rond 10u à 11u in de morgen is het vat meestal af. Of ik word ineens doodmoe, of ik begin me ziek te voelen. Meestal probeer ik dan een pauze in te lassen, maar die volstaat uiteraard niet om te recupereren, maar 't is beter dan niks. Dan maar puur op karakter doorduwen tot onze shift stopt (12u). Niet lang zeg je? Inderdaad, niet lang, gelukkig maar, wel vervelend als je dat elke dag opnieuw moet doen, maar ben al blij dat ik terug werk.
Momenteel heb ik last van een ontsteking in alle 2 mijn knieën, waar de pees aan het bot hecht. Gedurig pijn, al is het bij momenten erger of minder erg, afhankelijk van de activiteit. Druk zetten is no good. Dan kan de pijn zo hevig zijn dat ik niet meer op het desbetreffende been kan steunen. Hiervoor moet ik naar de kine. Daar naast ook nog een kraakbeenontsteking in mijn oor. Hevige pijn, gedurige lange tijd, tot bovenkant van oorschelp dik en rood werd, huid openging en vocht en etter naar buiten kwam. Hiervoor een antibiotica behandeling. Neem daarbij nog een 5tal aften en een koortsblaas en dan weten jullie intussen al dat er weer iets flink scheef zit. Hopelijk wordt het weer niet slechter kan ik aan het werk blijven. Momenteel kan ik alles nog de baas, mits geregelde rustpauzes. Intussen is het zonnetje van de partij. Za-lig zo'n zonnig zomer weertje, ware het niet dat ik eigenlijk uit de zon moet blijven. Mensen zeggen al eens snel: 'loop maar veel in de zon, vitamientjes opnemen', ja deu-eu, goed bedoeld, weet ik wel, maar de zon is dus mega slecht voor ons, en al moet ik zeggen dat ik toch eens even in die eerste stralen heb gezeten (en ervan heb genoten), heel lang moet dat niet duren of ik word onpasselijk. Dit jaar voor het eerst ook enkele boebeltjes, dus no good sign, maar ik wou toch es effe genieten hoor. Manlief en zoonlief verrasten me voor moederdag met een superleuke ligzetel zodat ik in de zomer niet steeds naar binnen moet om languit te rusten. Lief toch? 't Zijn alle 2 schatten en ik weet dat het ook voor hen niet altijd even makkelijk is, daar ben ik me wel degelijk van bewust.
Plannen? Jaja ik heb plannen. Geen grote hoor, maar wanneer ik min of meer weer kan doorwerken zonder op te moeten forceren wil ik graag terug stilletjes aan beginnen sporten. Uiteraard moeten ook de knieën daarvoor in orde zijn, maar dat komt wel. Al kijk ik er eigenlijk wel naar uit. Ik was 8kg afgevallen, maar door thuis (ziek) te zijn en cortisone te nemen, alweer 4kg bijgekomen en die wil ik er graag weer af.
Ik wil ook mijn voeding over een andere boeg gooien. Zo ben ik 'gestopt' met vleeseten, nu ja, gestopt...... ik eet het nog zeer weinig. Meestal, gevogelte of vis en ook dat wil ik graag achterwege laten. Die wendign kwam er door telkes vrachtwagens met varkens richting slachthuis te zien rijden, ging ik steeds meer nadenken en eerlijk, ik begin vlees, zowaar wat vies te vinden. Dus doelstelling is naar het vegetarische toe. Hiervoor moet ik me uiteraard nog goed inlezen, want ik wil echt wel alle voedingsstoffen kunnen opnemen en ik moet natuurlijk ook weten waar ik ze dan kan halen he. Dus die overgang vraagt nog wat tijd. 't Is ook anders koken, dus wennen zal het zeker worden, maar we hebben er moed op, wie weet worden we er ook niet een stuk beter op. Sinds ik nog maar heel weinig vlees eet, zijn de darmen er een groot stuk op vooruit gegaan en zijn er minder klachten dan voorheen. We kunnen maar proberen. Intussen zal ik nog wat van het mooie zomer weer genieten, maar dan in de schaduw. Ik wens jullie nog een een fijn weekend, voor de mama's onder jullie alvast een fijne moederdag, hopelijk kunnen jullie genieten met jullie kroost. Geniet ervan en tot de volgende blog.
|