/de club van wijze mannen
Foto
Foto

let op Binnenkort!! een ware collumn van wijze 4,hij is hier momenteel druk mee bezig
Rondvraag / Poll
de achtergrond muziek is tijdelijk even afgezet
vind dit prettiger
vind het jammer
heb er nooit op gelet
Bekijk resultaat

Laatste commentaren
  • re (wijze 1)
        op Duidelijk....
  • Hoera 11 jaar de club van wijze mannen ,De club van wijze mannen is opgericht op 14 juli 1996
    Foto
    Handige sites
  • Teletekst
  • routeplanner
  • De telefoongids
  • 18
  • loekie
  • je-echte-leeftijd-weten?
  • verscheur je bekeuring
  • illegale filmpjes zoeken
  • Toplijst-Weblogs-Spaces
  • promotietips
  • misdaad bij jou in de buurt
  • digitale Danny
  • erocasting
  • bonte allegaartje
  • de gave site toplist
  • harm job
  • tip 100 toplist
  • linkelink
  • ouderwets hotmail adres aanvragen

    Foto
    Foto
    spelletjes
  • 4 op een rij
  • galgje
  • Archief per jaar
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • -0001
  • flessen post
  • de club van wijze mannen
    (nieuw)tjes
    09-02-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vaak is rond beter.
    Ook Nederlandse vrouw steeds rondborstiger
    door onze correspondent
    BRUSSEL - We zijn in ons land weliswaar nog niet echt toe aan de gigantische borstomvang van Anna Nicole Smith, maar de cupmaat van de Nederlandse vrouw is de afgelopen jaren wel fors gegroeid.

    Inmiddels heeft maar liefst 36 procent van de dames in ons land cup D of zelfs meer in de bh hangen, een flinke stijging ten opzichte van vijf en tien jaar geleden

    09-02-2007 om 20:22 een bericht van wijze 2


    08-02-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.lekker reepie
    Vingertopje in chocoladereep
    Gepost door Moniek (moniek2006) - Bron: Main-Rheiner
    Gepubliceerd: donderdag 8 februari 2007 @ 11:00
    Icoon ShockingEen 28-jarige man deed wel een heel gruwelijke vondst. In de Duitse stad Mainz stuitte hij tijdens het opeten van een reep chocolade met nootjes op een vingertopje, compleet met nagel.

    In eerste instantie viel het de man niet op dat het een vingertopje was. De Duitser dacht dat hij op een noot beet. Forensische experts onderzoeken het vingertopje. Het is nog een raadsel hoe het in de reep kwam.

    08-02-2007 om 22:21 een bericht van wijze 2


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sexpressobar
    Sexpressobar nieuwe trend in VS
    SEATTLE - In de strijd om de Amerikaanse koffiedrinker, is een nieuw concept dat de markt verovert. In het westen van de Verenigde Staten worden steeds meer zogenaamde sexpresso koffieshops geopend waar schaars geklede dames de klanten voorzien van een bakkie troost.

     Ze hebben namen als Natte Latte, Wet Dream, Moka Girls, Erotic Pleasure of Sexual Mix en hun basis bestaat uit koffie, als dan niet opgeleukt met karamel, chocolade of een dikke schuimlaag. Niet iets bijzonders, ware het niet dat het personeel dat de koffie uitserveert gekleed gaat in erotische outfitjes. Sommige koffiebarretjes doen ook nog aan themaweken, waar de ene week het personeel gekleed gaat in kinky latex, de andere week als ondeugend schoolmeisje of stoute stewardess.

    Niet iedereen is gecharmeerd van de nieuwe koffietrends. In Seattle hebben puriteinen een rechtszaak aangespannen. Tevergeefs, want in Amerika is het niet verboden om in bikini koffie te serveren.

    08-02-2007 om 22:02 een bericht van wijze 1


    07-02-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Seksverslaafd na val van steiger.

    Een val van de steiger kan grote gevolgen hebben. Dat ervoer de 29-jarige Brit Stephen Tame die van zijn duikeling een wel heel merkwaardige aandoening overhield. Hij herstelde volledig van zijn verwondingen maar raakte seksverslaafd. Door zijn onverzadigbare lust moest zijn vrouw soms de nachten elders doorbrengen en uiteindelijk liep het huwelijk op de klippen. Tame zocht zijn heil in bordeel en pornografie. Een rechter bepaalde vorig jaar dat de werkgever aansprakelijk is voor de schade die de Brit heeft geleden. Die diende inmiddels een schadeclaim in van vijf miljoen euro.

    07-02-2007 om 20:01 een bericht van wijze 2


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belg wint vier maal Lotto
    Belg wint vier maal Lotto
    AMSTERDAM - Een 58-jarige marktkkoopman uit Denderhoutem heeft afgelopen weekend voor de vierde keer in vijftien jaar de Lotto gewonnen. Freddy Pauwels won met vijf cafévrienden 1,1 miljoen euro of 275.000 euro elk.

    Eerder won hij samen met negen anderen al eens 8 miljoen Belgische frank, naast individueel 700.000 frank en 30.000 euro. De man gebruikt naar eigen zeggen geen vaste geluksnummers, zo meldt de Belgische krant Het Laatste Nieuws.

    07-02-2007 om 08:50 een bericht van wijze 1


    06-02-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lieveheersbeestje is slettebak
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Lieveheersbeestje is slettebak
    LONDEN - Lieveheersbeestjes worden gebruikt bij de Beweging Tegen Zinloos Geweld, maar het vrouwtje van de keversoort doet dit symbool geen eer aan. Zij is letterlijk een mannenveslindster.

    Het vrouwelijk lieveheersbeestje heeft meer weg van de seksliefhebber uit de reclame van de Peugeot 207 waar twee kevers het er even lekker van nemen. Maar waar in het filmpje de lieveheersbeestjes moe maar voldaan weer verder vliegen, laat in het echte leven mevrouw de kever geen poot heel van haar mannelijke vrijer. Die wordt bij voorkeur gedood na de liefdesdaad.

    Door de Wolbachia-bacterie is op sommige plekken het aantal mannetje teruggelopen tot één op honderd vrouwtjes. En die mannetjes die niet de pijp uitgaan door een infectie, raken uitgeput door de contante vraag naar seks van de dames – wat weer gevolgen heeft voor de kwaliteit van hun sperma. Ook blijken de mannelijke eitjes van het lieveheersbeestje soms door de Wolbachia-bacterie van moeder te zijn besmet waardoor er geen larve uit het eitje komt.

    Wat de gevolgen zijn van de Wolbachia-baterie en waarom vrouwelijke lieveheersbeestjes er geen last van hebben, is niet bekend.

    06-02-2007 om 19:46 een bericht van wijze 1


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.das nog best knap
    Bedelen levert ruim 350 euro per maand op
    06 feb 2007, 11:34
    Dagelijks vijf uur bedelen in een drukke winkelstraat van Brussel levert een zigeunervrouw ongeveer 350 euro per maand op. Een westers uitziende persoon vangt makkelijk het dubbele, oplopend tot 900 euro. De gemiddelde gift bedraagt circa 80 cent.

    Onderzoekster Ann Clé van de Katholieke Universiteit Brussel heeft dat berekend, nadat ze meermalen vermomd als Roma-zigeuner op straat ging zitten. Ze heeft haar mening over bedelaars flink moeten bijstellen. „Ik heb gezien hoe passanten beginnen te schelden, bekertjes omtrappen en zelfs geld stelen van bedelaars”, zei ze dinsdag in de Vlaamse krant Het Laatste Nieuws.

    Ze bestrijdt verhalen dat de bedelaarsters worden georganiseerd door bendes. „Geen enkele bedelaar bevestigde zo’n verhaal. Wel delen ze de opbrengst met de rest van de familie”, zegt ze.

    06-02-2007 om 13:37 een bericht van wijze 1


    05-02-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.hoe werkt dit? spelletje
    Klik op de afbeelding om de link te volgen iemand

    05-02-2007 om 21:26 een bericht van wijze 1


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.filmpje
    Klik op de afbeelding om de link te volgen weet iemand hier meer van (wijze 6) mischien
    ik hoef me toch geen zorgen te maken he dat dit bij iedere auto kan

    05-02-2007 om 21:23 een bericht van wijze 1


    04-02-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Man krijgt nieuwe penis
    Man krijgt nieuwe penis
    Gepost door Ronald (Djeez) - Bron: NOS Teletekst
    Gepubliceerd: zaterdag 3 februari 2007 @ 22:53
    Wat is er nu erger voor een man dan een leven zonder penis? Zo dacht een 35-jarige Chinees er ook over. Als klein jongetje moest hij al zijn piemeltje missen toen deze er door een hond werd afgebeten. Dankzij de medische wetenschap heeft hij na jaren wachten weer een nieuwe penis.

    De penis werd gemaakt van spieren en stukken huid uit de borstkas van de man. De chirurgen haalden de botten hiervoor uit zijn heup. De penis meet nu veertien centimeter; volgens de artsen kan hij nu weer gewoon de liefde bedrijven.


    In 2005 werd al eens een penistransplantatie met succes uitgevoerd. Na twee weken wilde de man echter weer van zijn nieuwe penis af, omdat deze van een overleden man afkomstig was.


    Eerste penistransplantatie succesvol
    Gepost door Daan (DaanA) - Bron: ANP
    Gepubliceerd: maandag 18 september 2006 @ 08:21
    Een Chinees was onlangs de eerste man in de geschiedenis die een penistransplantatie kreeg. De 44-jarige man had bij een ongeval zijn geslachtsdeel bijna geheel verloren. Van een overleden landgenoot kreeg hij een nieuwe aangenaaid.

    De vijftien uur durende operatie verliep prima. De bloedtoevoer was goed en hij kon ook weer urineren. Volgens experts is deze operatie baanbrekend op het gebied van transplantaties. Ook waren er geen lichamelijke afstotingsverschijnselen.

    Toch hebben de chirurgen de getransplanteerde penis na twee weken weer moeten verwijderen. Zowel de man als zijn vrouw kon namelijk niet leven met het idee dat hij met de penis van een andere, overleden man in zijn broek liep. Dergelijke verschijnselen zijn van meerdere gevallen bekend, zeker als het om transplantaties gaat van organen die uiterlijk zichtbaar zijn. Hoe de man nu de handelingen uitvoert die mannen normaliter met hun penis doen, is niet bekend.

    04-02-2007 om 21:59 een bericht van wijze 1


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrouw gooit handtasdief door raam
    Vrouw gooit handtasdief door raam
    Gepost door Moniek (moniek2006) - Bron: Belga
    Gepubliceerd: zondag 4 februari 2007 @ 17:18
    Icoon Domme criminelenEen Poolse dief is vrijdagnacht gewond geraakt toen hij door een raam viel. Dat gebeurde toen hij met een kompaan een 42-jarige vrouw probeerde te beroven van haar handtas op de Turnhoutsebaan in Antwerpen.

    De vrouw kwam in een schermutseling terecht toen ze de tas weigerde af te geven. Daardoor viel een dief in het uitstalraam van een internetwinkel. Hij raakte gewond aan zijn handen en hoofd. Omstanders hielden hem en zijn kompaan in bedwang. De politie heeft de dieven gearresteerd. De man die door het raam viel werd na behandeling in het ziekenhuis aangehouden

    04-02-2007 om 21:54 een bericht van wijze 1


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rijinstructeur zonder rijbewijs
    Rijinstructeur zonder rijbewijs
    Gepost door Redactie - Bron: ANP
    Gepubliceerd: zondag 4 februari 2007 @ 21:34
    Een leerling van een rijschool keek zaterdag gek op toen zijn rijinstructeur niet in het bezit bleek van een rijbewijs. De politie hield de auto staande en vroeg de 41-jarige instructeur vergeefs om de juiste papieren.

    De politie meldde zondag dat het bewijs was ingetrokken vanwege meerdere verkeersovertredingen. Het resultaat: een zeer teleurgestelde leerling die niet verder kon rijden en een aangehouden rij-instructeur.

    04-02-2007 om 21:53 een bericht van wijze 1


    02-02-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dit stond in de telegraaf
    Poetsdoekjes vernielen N-Hollands gemaal
    EDAM/ VOLENDAM - De enorme hoeveelheid poetsdoekjes en vochtig toiletpapier die het rioolgemaal Edam-Volendam te verwerken krijgt, heeft er voor gezorgd dat het gemaal voor 780.000 euro moet worden gerenoveerd. Een woordvoerder van het Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier (HHNK) bevestigde vrijdag een bericht hierover in het Noordhollands Dagblad.

    Het gemaal raakte voorheen gemiddeld twee keer per week verstopt, als gevolg van de poetsdrang van de inwoners van deze gemeente. De hoeveelheid poetsdoekjes en vochtig toiletpapier die we hier te verwerken krijgen, is uitzonderlijk. Dat komt vrijwel nergens voor”, aldus een woordvoerder. „Elders raakt het gemaal ook lang niet zo vaak verstopt.”

    „Momenteel draaien de pompen sneller, maar dat is niet goed voor de pompen”, aldus de woordvoerder. „Na de renovatie moet het gemaal het allemaal wel beter kunnen verwerken. Maar eigenlijk is het niet de bedoeling dat de inwoners schoonmaakdoekjes en vochtig toiletpapier doorspoelen. Die hebben veel te sterke vezels en blijven daardoor hangen aan de pompen.”

    02-02-2007 om 23:30 een bericht van wijze 1


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Olijfbladolie tegen kanker
    Olijfbladolie tegen kanker
    AMSTERDAM - Ernstig zieken in Griekenland bestormen de winkels waar een oud olijfbladsapje verkocht wordt dat aan alle kwalen een eind maakt. Medici zijn verbijsterd, maar kunnen de volkshysterie niet beteugelen. Bejaarde Grieken klimmen in Athene in de stadsparken in olijfbomen en strippen ze van blaadjes.

    De hysterie begon toen op de Griekse tv ernstig zieke boeren al kauwend op de olijfblaadjes verklaarden dat ze genezen waren door het oeroude drankje. Er werd gesuggereerd dat het cholesterol verlaagt en groei van kankercellen zou vertragen. Kankerpatiënten stopten zelfs de reguliere behandeling en stapten over op de drank of begonnen met het kauwen van bladeren.

    Het olijfsapje heeft al een slachtoffer geëist. Twee broers kregen ruzie over hun ernstig zieke broer. Volgens de één zou hun zieke broer het olijfsapje moeten drinken. De ander was het hier niet mee eens en stak zijn broer dood.

    02-02-2007 om 23:26 een bericht van wijze 1


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ex-secretaresse stal geheimen van Coca-Cola
    Ex-secretaresse stal geheimen van Coca-Cola
    ATLANTA - Een voormalige secretaresse van het frisdrankenconcern Coca-Cola is vrijdag door een rechtbankjury schuldig verklaard aan diefstal van bedrijfsgeheimen, teneinde die aan concurrent Pepsi te verkopen. De rechtbank bepaalt later de strafmaat voor de vrouw, Joya Williams. De hoogste straf die zij kan krijgen is tien jaar gevangenis.

    Williams werd vorig jaar als mondiaal merkdirecteur op het hoofdkantoor van Coca-Cola in Atlanta ontslagen nadat de beschuldigingen aan het licht waren gekomen Volgens het openbaar ministerie stal zij vertrouwelijke documenten en monsters van nog niet uitgebrachte producten en gaf zij die aan twee handlangers, die ze voor minstens 1,5 miljoen dollar aan PepsiCo moesten verkopen. De twee mannen hebben schuld bekend, maar hebben nog geen straf opgelegd gekregen

    02-02-2007 om 23:24 een bericht van wijze 1


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.paris is beest in bed.
    Pornokoning doet boekje open over sekspartners...
    "Paris is beest in bed"
    door onze redactie
    
  "Paris is beest in bed"
    AMSTERDAM - De 25-jarige Paris Hilton is een beest in bed. Van de honderden vrouwen met wie pornokoning Joe Francis de lakens heeft gedeeld, vindt hij de hotelerfgename zonder meer de lekkerste.

    Francis verscheen met de sexy blondine in een ondeugend filmpje, dat circuleert op het internet. Sindsdien is er geen vrouw meer geweest die de bedprestaties van Paris heeft kunnen overtreffen...

    De 33-jarige Francis, eigenaar van de sekssite girlsgonewild.com, heeft ook het bed gedeeld met Lindsay Lohan, Kimberly Stewart (dochter van rocker Rod Stewart) en Tara Reid. "Maar Paris is beter in bed dan alle andere beauties", vertelt de multimiljonair in de show van de Amerikaanse DJ Howard Stern. "Ze wint het van iedereen, zelfs van Lindsay!"

    Over actrice Tara Reid is de multimiljonair minder te spreken. De 31-jarige blondine zou het 'belabberdst' zijn van al zijn sekspartners. "Het is geen wilde meid in bed", zegt hij. "Ik kan het weten, want ik heb veel seks met haar gehad

    02-02-2007 om 19:15 een bericht van wijze 2


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hulplijn voor wanhopige Potter-fans
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Hulplijn voor wanhopige Potter-fans
    Gepost door Redactie - Bron: ANP
    Gepubliceerd: vrijdag 2 februari 2007 @ 07:24
     Een Britse boekhandelsketen wil een hulplijn opzetten voor fans van Harry Potter die overstuur raken door het laatste deel van de reeks jeugdboeken. Schrijfster J.K. Rowling liet eerder al doorschemeren dat in Harry Potter and the Deathly Hallows enkele hoofdpersonen zullen sterven.

    De boekhandelsketen Waterstone's vreest vergelijkbare scènes als toen de popgroep Take That uit elkaar viel, meldde de Britse krant Daily Telegraph vrijdag. Een woordvoerster van Waterstone's verwacht dat meteen een half miljoen exemplaren over de toonbank zullen vliegen bij de verschijning van deel zeven op 21 juli.
            
    Video bij dit bericht
    De Britse boekhandelsketen Waterstone's wil een hulplijn opzetten voor fans van Harry Potter die overstuur raken door het laatste deel van de reeks jeugdboeken. Schrijfster J.K. Rowling liet eerder al doorschemeren dat in Harry Potter and the Deathly Hall

    02-02-2007 om 09:13 een bericht van wijze 1


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kamer pikt 'fuck you' tegen agent niet
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Kamer pikt 'fuck you' tegen agent niet
    DEN HAAG - Burgers die de politie uitschelden, mogen daar niet zomaar mee wegkomen. Een rechter bestempelde het roepen van 'fuck you' onlangs niet als belediging.

    minister Ernst Hirsch Ballin (Justitie) moet zonodig de wet aanpassen om dat soort vonnissen te voorkomen, aldus de Kamer.

    Als het geen belediging is, dan is het op zijn minst een onheuse bejegening”, zei CDA-Kamerlid Marleen de Pater. Personen moeten in zo'n geval volgens haar hun excuus maken. Zo niet, dan schrijft de politie een boete uit.

    Tijdens een overleg met Hirsch Ballin en zijn collega Johan Remkes (Binnenlandse Zaken) spraken ook de andere Kamerfracties hun zorgen uit over de richting die het vonnis van de politierechter in Lelystad aangeeft. „De rechterlijke macht laat het afweten en keurt schelden goed”, constateerde Hero Brinkman van de Partij voor de Vrijheid.

    Het Openbaar Ministerie heeft inmiddels hoger beroep aangetekend tegen het vonnis, dat de rechter in januari uitsprak. Remkes en Hirsch Ballin wachten het oordeel van het gerechtshof „zeer geïnteresseerd” af. Als het hof de uitspraak van de politierechter onderschrijft, zal de minister van Justitie waar nodig de wetgeving aanscherpen. „Want dit is natuurlijk gedrag dat we niet willen.”

    Kees van der Staaij van de SGP zag ook een lichtpuntje in de zaak, omdat de belediging van een agent door justitie aan de rechter is voorgelegd. „Dat is een goed voorbeeld van een oude norm die nieuw leven wordt ingeblazen.”

    De PvdA en het CDA zeiden tijdens het debat over geweld tegen hulpverleners donderdag ook dat de daders niet zomaar weg mogen blijven, als hun zaak voor de rechter komt. PvdA'er Attje Kuiken pleitte voor een verschijningsplicht. „Want wie stoer genoeg is om geweld te gebruiken, moet ook stoer genoeg zijn om zich voor de rechtbank te verantwoorden.”

    Zij vroeg om aanvullende maatregelen, maar die zijn volgens Hirsch Ballin niet nodig. Hij bracht in herinnering dat de rechtbank een verdachte nu al kan dwingen op de zitting te verschijnen.

    02-02-2007 om 09:02 een bericht van wijze 1


    01-02-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cabaretier stopt show wegens lachgebrek
    Cabaretier stopt show wegens lachgebrek
    Gepost door Redactie - Bron: ANP
    Gepubliceerd: donderdag 1 februari 2007 @ 11:57
    Cabaretier Hans Dorrestijn is woensdagavond na een kwartier weggelopen uit zijn eigen voorstelling. Het publiek lachte niet genoeg, zo meende de cabaretier. Dorrestijn had een try-out in Theater De Bouwmeester in Haaksbergen.

    ''In de zaal zaten ongeveer 240 mensen, zij willen nu allemaal hun geld terug'', aldus Patrick Beuze donderdag. Beuze had de voorstelling, die ruim een uur zou duren, geboekt.

    Het impresariaat van Dorrestijn kon donderdagochtend nog niet reageren. ''We weten nog niet precies wat er is voorgevallen'', aldus de woordvoerder.



    Hans Dorrestijn

    01-02-2007 om 20:22 een bericht van wijze 1


    31-01-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zwager Bin Laden doodgeschoten.
    Zwager Bin Laden doodgeschoten
    DUBAI - Een zwager van Al-Qaida-leider Osama Bin Laden is in zijn huis op Madagaskar doodgeschoten. De man, Jamal Khalifa, was getrouwd met een zuster van Bin Laden. Hij kwam om het leven toen 25 tot dertig gewapende mannen zijn huis binnendrongen, vermoedelijk om hem te beroven. Dat heeft de broer van de Saudiër woensdag gezegd. Jamal bezat volgens televisiezender Al Arabiya op het Afrikaanse eiland een mijn waar edelstenen worden gewonnen.

    Jamal werd in de Filipijnen gezocht voor het financieren van de terreurorganisatie Abu Sayyaf in de jaren '80 en '90. Hij heeft die aantijging altijd ontkend. Voor de laatste maal deed hij dat afgelopen zaterdag in een ingezonden brief aan een Filipijnse krant. Hij schreef daarin dat hij de bewuste Filipijnse organisatie nooit geld had gegeven en dat hij in 2001 in een brief aan president Gloria Macapagal Arroyo de Filipijnse autoriteiten zijn medewerking toezegde.

    31-01-2007 om 21:18 een bericht van wijze 2




    Foto



    Zoeken in blog







    oudjaar 1

    oudjaar 2

    oudjaar 3
































































































    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs