Gepost door Redactie - Bron: ANP Gepubliceerd: zondag 4 februari 2007 @ 21:34
Een leerling van een rijschool keek zaterdag gek op toen zijn rijinstructeur niet in het bezit bleek van een rijbewijs. De politie hield de auto staande en vroeg de 41-jarige instructeur vergeefs om de juiste papieren.
De politie meldde zondag dat het bewijs was ingetrokken vanwege meerdere verkeersovertredingen. Het resultaat: een zeer teleurgestelde leerling die niet verder kon rijden en een aangehouden rij-instructeur.
04-02-2007 om 21:53
een bericht van wijze 1
02-02-2007
dit stond in de telegraaf
Poetsdoekjes vernielen N-Hollands gemaal
EDAM/ VOLENDAM - De enorme hoeveelheid poetsdoekjes en vochtig toiletpapier die het rioolgemaal Edam-Volendam te verwerken krijgt, heeft er voor gezorgd dat het gemaal voor 780.000 euro moet worden gerenoveerd. Een woordvoerder van het Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier (HHNK) bevestigde vrijdag een bericht hierover in het Noordhollands Dagblad.
Het gemaal raakte voorheen gemiddeld twee keer per week verstopt, als gevolg van de poetsdrang van de inwoners van deze gemeente. De hoeveelheid poetsdoekjes en vochtig toiletpapier die we hier te verwerken krijgen, is uitzonderlijk. Dat komt vrijwel nergens voor, aldus een woordvoerder. Elders raakt het gemaal ook lang niet zo vaak verstopt.
Momenteel draaien de pompen sneller, maar dat is niet goed voor de pompen, aldus de woordvoerder. Na de renovatie moet het gemaal het allemaal wel beter kunnen verwerken. Maar eigenlijk is het niet de bedoeling dat de inwoners schoonmaakdoekjes en vochtig toiletpapier doorspoelen. Die hebben veel te sterke vezels en blijven daardoor hangen aan de pompen.
02-02-2007 om 23:30
een bericht van wijze 1
Olijfbladolie tegen kanker
Olijfbladolie tegen kanker
AMSTERDAM - Ernstig zieken in Griekenland bestormen de winkels waar een oud olijfbladsapje verkocht wordt dat aan alle kwalen een eind maakt. Medici zijn verbijsterd, maar kunnen de volkshysterie niet beteugelen. Bejaarde Grieken klimmen in Athene in de stadsparken in olijfbomen en strippen ze van blaadjes.
De hysterie begon toen op de Griekse tv ernstig zieke boeren al kauwend op de olijfblaadjes verklaarden dat ze genezen waren door het oeroude drankje. Er werd gesuggereerd dat het cholesterol verlaagt en groei van kankercellen zou vertragen. Kankerpatiënten stopten zelfs de reguliere behandeling en stapten over op de drank of begonnen met het kauwen van bladeren.
Er is nu een enorme run ontstaan op olijfblaadjes. In de winkel wordt al 60 euro per kilo betaald. Griekse medici zijn verbaasd en waarschuwen voor het drankje. 'Het nut is niet bewezen en het kauwen van olijfblaadjes kan gevaarlijk zijn. Veel bomen zijn besproeid met chemicaliën.' Het enige bewijs zou een heel beperkte studie met proefmuizen in Athene zijn geweest. 'Luister niet niet naar al die oplichters', smeekt cardiolood Kremastinos in de krant The Times.
Het olijfsapje heeft al een slachtoffer geëist. Twee broers kregen ruzie over hun ernstig zieke broer. Volgens de één zou hun zieke broer het olijfsapje moeten drinken. De ander was het hier niet mee eens en stak zijn broer dood.
02-02-2007 om 23:26
een bericht van wijze 1
Ex-secretaresse stal geheimen van Coca-Cola
Ex-secretaresse stal geheimen van Coca-Cola
ATLANTA - Een voormalige secretaresse van het frisdrankenconcern Coca-Cola is vrijdag door een rechtbankjury schuldig verklaard aan diefstal van bedrijfsgeheimen, teneinde die aan concurrent Pepsi te verkopen. De rechtbank bepaalt later de strafmaat voor de vrouw, Joya Williams. De hoogste straf die zij kan krijgen is tien jaar gevangenis.
Williams werd vorig jaar als mondiaal merkdirecteur op het hoofdkantoor van Coca-Cola in Atlanta ontslagen nadat de beschuldigingen aan het licht waren gekomen Volgens het openbaar ministerie stal zij vertrouwelijke documenten en monsters van nog niet uitgebrachte producten en gaf zij die aan twee handlangers, die ze voor minstens 1,5 miljoen dollar aan PepsiCo moesten verkopen. De twee mannen hebben schuld bekend, maar hebben nog geen straf opgelegd gekregen
02-02-2007 om 23:24
een bericht van wijze 1
paris is beest in bed.
Pornokoning doet boekje open over sekspartners...
"Paris is beest in bed"
door onze redactie
AMSTERDAM - De 25-jarige Paris Hilton is een beest in bed. Van de honderden vrouwen met wie pornokoning Joe Francis de lakens heeft gedeeld, vindt hij de hotelerfgename zonder meer de lekkerste.
Francis verscheen met de sexy blondine in een ondeugend filmpje, dat circuleert op het internet. Sindsdien is er geen vrouw meer geweest die de bedprestaties van Paris heeft kunnen overtreffen...
De 33-jarige Francis, eigenaar van de sekssite girlsgonewild.com, heeft ook het bed gedeeld met Lindsay Lohan, Kimberly Stewart (dochter van rocker Rod Stewart) en Tara Reid. "Maar Paris is beter in bed dan alle andere beauties", vertelt de multimiljonair in de show van de Amerikaanse DJ Howard Stern. "Ze wint het van iedereen, zelfs van Lindsay!"
Over actrice Tara Reid is de multimiljonair minder te spreken. De 31-jarige blondine zou het 'belabberdst' zijn van al zijn sekspartners. "Het is geen wilde meid in bed", zegt hij. "Ik kan het weten, want ik heb veel seks met haar gehad
02-02-2007 om 19:15
een bericht van wijze 2
Hulplijn voor wanhopige Potter-fans
Hulplijn voor wanhopige Potter-fans
Gepost door Redactie - Bron: ANP Gepubliceerd: vrijdag 2 februari 2007 @ 07:24
Een Britse boekhandelsketen wil een hulplijn opzetten voor fans van Harry Potter die overstuur raken door het laatste deel van de reeks jeugdboeken. Schrijfster J.K. Rowling liet eerder al doorschemeren dat in Harry Potter and the Deathly Hallows enkele hoofdpersonen zullen sterven.
De boekhandelsketen Waterstone's vreest vergelijkbare scènes als toen de popgroep Take That uit elkaar viel, meldde de Britse krant Daily Telegraph vrijdag. Een woordvoerster van Waterstone's verwacht dat meteen een half miljoen exemplaren over de toonbank zullen vliegen bij de verschijning van deel zeven op 21 juli.
Video bij dit bericht
De Britse boekhandelsketen Waterstone's wil een hulplijn opzetten voor fans van Harry Potter die overstuur raken door het laatste deel van de reeks jeugdboeken. Schrijfster J.K. Rowling liet eerder al doorschemeren dat in Harry Potter and the Deathly Hall
02-02-2007 om 09:13
een bericht van wijze 1
Kamer pikt 'fuck you' tegen agent niet
Kamer pikt 'fuck you' tegen agent niet
DEN HAAG - Burgers die de politie uitschelden, mogen daar niet zomaar mee wegkomen. Een rechter bestempelde het roepen van 'fuck you' onlangs niet als belediging.
minister Ernst Hirsch Ballin (Justitie) moet zonodig de wet aanpassen om dat soort vonnissen te voorkomen, aldus de Kamer.
Als het geen belediging is, dan is het op zijn minst een onheuse bejegening, zei CDA-Kamerlid Marleen de Pater. Personen moeten in zo'n geval volgens haar hun excuus maken. Zo niet, dan schrijft de politie een boete uit.
Tijdens een overleg met Hirsch Ballin en zijn collega Johan Remkes (Binnenlandse Zaken) spraken ook de andere Kamerfracties hun zorgen uit over de richting die het vonnis van de politierechter in Lelystad aangeeft. De rechterlijke macht laat het afweten en keurt schelden goed, constateerde Hero Brinkman van de Partij voor de Vrijheid.
Het Openbaar Ministerie heeft inmiddels hoger beroep aangetekend tegen het vonnis, dat de rechter in januari uitsprak. Remkes en Hirsch Ballin wachten het oordeel van het gerechtshof zeer geïnteresseerd af. Als het hof de uitspraak van de politierechter onderschrijft, zal de minister van Justitie waar nodig de wetgeving aanscherpen. Want dit is natuurlijk gedrag dat we niet willen.
Kees van der Staaij van de SGP zag ook een lichtpuntje in de zaak, omdat de belediging van een agent door justitie aan de rechter is voorgelegd. Dat is een goed voorbeeld van een oude norm die nieuw leven wordt ingeblazen.
De PvdA en het CDA zeiden tijdens het debat over geweld tegen hulpverleners donderdag ook dat de daders niet zomaar weg mogen blijven, als hun zaak voor de rechter komt. PvdA'er Attje Kuiken pleitte voor een verschijningsplicht. Want wie stoer genoeg is om geweld te gebruiken, moet ook stoer genoeg zijn om zich voor de rechtbank te verantwoorden.
Zij vroeg om aanvullende maatregelen, maar die zijn volgens Hirsch Ballin niet nodig. Hij bracht in herinnering dat de rechtbank een verdachte nu al kan dwingen op de zitting te verschijnen.
02-02-2007 om 09:02
een bericht van wijze 1
01-02-2007
Cabaretier stopt show wegens lachgebrek
Cabaretier stopt show wegens lachgebrek
Gepost door Redactie - Bron: ANP Gepubliceerd: donderdag 1 februari 2007 @ 11:57
Cabaretier Hans Dorrestijn is woensdagavond na een kwartier weggelopen uit zijn eigen voorstelling. Het publiek lachte niet genoeg, zo meende de cabaretier. Dorrestijn had een try-out in Theater De Bouwmeester in Haaksbergen.
''In de zaal zaten ongeveer 240 mensen, zij willen nu allemaal hun geld terug'', aldus Patrick Beuze donderdag. Beuze had de voorstelling, die ruim een uur zou duren, geboekt.
Het impresariaat van Dorrestijn kon donderdagochtend nog niet reageren. ''We weten nog niet precies wat er is voorgevallen'', aldus de woordvoerder.
Hans Dorrestijn
01-02-2007 om 20:22
een bericht van wijze 1
31-01-2007
Zwager Bin Laden doodgeschoten.
Zwager Bin Laden doodgeschoten
DUBAI - Een zwager van Al-Qaida-leider Osama Bin Laden is in zijn huis op Madagaskar doodgeschoten. De man, Jamal Khalifa, was getrouwd met een zuster van Bin Laden. Hij kwam om het leven toen 25 tot dertig gewapende mannen zijn huis binnendrongen, vermoedelijk om hem te beroven. Dat heeft de broer van de Saudiër woensdag gezegd. Jamal bezat volgens televisiezender Al Arabiya op het Afrikaanse eiland een mijn waar edelstenen worden gewonnen.
Jamal werd in de Filipijnen gezocht voor het financieren van de terreurorganisatie Abu Sayyaf in de jaren '80 en '90. Hij heeft die aantijging altijd ontkend. Voor de laatste maal deed hij dat afgelopen zaterdag in een ingezonden brief aan een Filipijnse krant. Hij schreef daarin dat hij de bewuste Filipijnse organisatie nooit geld had gegeven en dat hij in 2001 in een brief aan president Gloria Macapagal Arroyo de Filipijnse autoriteiten zijn medewerking toezegde.
31-01-2007 om 21:18
een bericht van wijze 2
leren paaldansen
Chinezen leren paaldansen
Gepubliceerd op: 31-1-2007 @ 15:38 - Bron: ANP
Paaldansen wordt ook in China steeds populairder als vorm van lichaamsbeweging. Chinezen hebben doorgaans de reputatie nogal preuts te zijn, maar Luo Lan ondervond geen problemen bij het opzetten van haar paaldansschool in Peking. Het loopt er storm met j
Gepost door Redactie - Bron: ANP Gepubliceerd: dinsdag 30 januari 2007 @ 17:46
Een vrouw uit het Britse Aberdeen heeft deze week de bankgegevens van 75.000 mensen toegezonden gekregen per post. Haar bank, aan wie ze alleen een schriftelijke verklaring had gevraagd over haar rekening, stuurde vijf dikke pakketten financiële gegevens van klanten.
De bank, Halifax Bank of Scotland, heeft zich volgens de omroep BBC verontschuldigd voor de foutieve postbestelling. De bank heeft geen idee wat er fout is gegaan.
31-01-2007 om 09:00
een bericht van wijze 1
Fabrieksgarantie vervalt na inbouw roetfilter
Fabrieksgarantie vervalt na inbouw roetfilter
AMSTERDAM - De stimulans van 500 euro subsidie en de kostbare reclamecampagne van de overheid ten spijt, een aantal merken zegt geen garantie meer te geven wanneer een retrofit roetfilter wordt ingebouwd. Volgens het vakblad Automotive-online laten merken als Citroën, Mercedes, Renault en Peugeot de garantie vallen wanneer blijkt dat er een achteraf ingebouwd roetfilter aanwezig is.
Citroën laat bijvoorbeeld weten geen zin hebben om risico te lopen bij de inbouw van een filter in een Xsara Picasso of een Berlingo. Ook de importeurs van Renault, Peugeot en Mercedes melden desgevraagd dat zij de garantie laten vervallen als een retrofit-filter wordt geïnstalleerd. Er worden door een filter in te bouwen buiten ons om, dingen aan de auto veranderd. Wij weigeren daar de eventuele gevolgen van te dragen, aldus een woordvoerder van Citroën Nederland tegenover Automotive-online. We zijn nu aan het kijken of we zelf een filter gaan ontwikkelen. Dat is echter nog niet zeker.
Cees Boutens van de RAI Vereniging is op de hoogte van de garantieweigering. Gelukkig zijn er ook veel merken die actief bezig zijn met retrofit, denk aan Volvo, zegt hij. Als vereniging staan wij dan ook nog steeds voor deze campagne. Als individuele leden daar niet in meegaan is dat jammer, maar ook weer niet verwonderlijk. Je wijzigt natuurlijk wel wat aan de auto. We hebben VROM dan ook uitgelegd dat dit een meerjarenplan is.
De Bovag verwacht geen garantieproblemen Garantie zal vrijwel altijd toch moeten worden verleend, tenzij een defect rechtstreeks met de inbouw van het roetfilter te maken heeft. Maar daar zijn de leverancier van het roetfilter en/of de inbouwer dan weer op aan te spreken", aldus woordvoerder Rob Boon. "De klant hoeft zich dus geen zorgen te maken."
31-01-2007 om 08:49
een bericht van wijze 1
30-01-2007
windows vista
Windows Vista eindelijk in huiskamer
Gepost door Redactie - Bron: ANP Gepubliceerd: dinsdag 30 januari 2007 @ 08:32
Microsoft heeft dinsdag zijn nieuwe pc-besturingssysteem Windows Vista voor consumenten op de markt gebracht. Het Amerikaanse softwareconcern staat met diverse festiviteiten stil bij de nieuwe kaskraker en opvolger van Windows XP uit oktober 2001.
Microsoft-oprichter Bill Gates gaf maandag in New York het startschot. De verwachting is dat het besturingsprogramma, beschikbaar in vijf versies, een stimulans geeft aan de computerverkoop. Een stormloop wordt niet verwacht. De introductie van Windows Vista is niet te vergelijken met de komst van een nieuwe spelcomputer, waarvoor lange rijen voor de winkels kunnen ontstaan. Sommige computerwinkels gaan wel vervroegd open, maar dit is vooral bedoeld als publiciteitsstunt. Consumenten moeten toch flinke bedragen neerleggen voor een computer die krachtig genoeg is voor de nieuwe software.
Microsoft heeft de introductie diverse keren moeten uitstellen omdat er nog gesleuteld moest worden aan de beveiliging. Computervirussen hebben in het verleden bijvoorbeeld de kwetsbaarheid van XP blootgelegd. Vista belooft beterschap, maar enkele beveilingslekken zijn al gesignaleerd. Tegelijk met Vista komt Microsoft ook met een apart softwarepakket om virussen en andere ongewenste softwareprogrammaatjes te bestrijden: Windows Live OneCare. In de Verenigde Staten heeft het concern daarmee al marktaandeel veroverd op andere virusbestrijders, zoals Symantec en McAfee. Microsoft lanceert daarnaast het kantooorpakket Microsoft Office 2007.
Eerste Vista middernacht verkocht in de winkel Alternate. (copyright foto: X-fi/FOK!)
30-01-2007 om 16:56
een bericht van wijze 1
29-01-2007
'Trein niet beter voor milieu dan auto'
'Trein niet beter voor milieu dan auto'
Gepost door Christiaan (--Christiaan--) - Bron: De Telegraaf Gepubliceerd: maandag 29 januari 2007 @ 21:02
Volgens een programmamanager van een orgaan binnen het ministerie van Verkeer en Waterstaat is de trein helemaal niet beter voor het milieu dan de auto. Tegenwoordig is er bijna geen verschil meer in vervuiling per reizigerskilometer.
De tijd dat de trein schoner was dan de auto is voorbij, aldus programmamanager Jan Anne Annema. Twintig jaar geleden was dat misschien zo, maar nu niet meer. De elektriciteit voor treinen moet ook worden opgewekt en elektriciteitscentrale kennen een forse CO2-uitstoot. Bij autos zijn er forse sprongen vooruit gemaakt, maar treinen zijn nog altijd zwaar en kosten veel stroom.
Een ambtenaar van Verkeer en Waterstaat zegt dat het ook niet rendabel is om te investeren in het OV om het fileprobleem op te lossen. Als reden hiervoor geeft hij dat het autogebruik steeds toeneemt, maar het gebruik van de trein al sinds 1991 bijna gelijk is gebleven. Het fundamentele nadeel van openbaar vervoer is dat je bijna altijd voor- en natransport nodig hebt. De auto blijft niet automatisch staan als er wel gebruik wordt gemaakt van de trein
29-01-2007 om 21:49
een bericht van wijze 1
idioot
Brit laat Engels ontbijt op hoofd tatoeëren
Gepost door Rob (R@b) - Bron: HLN / BBC Gepubliceerd: maandag 29 januari 2007 @ 20:02
Tatoeëerder Blane Dickinson uit Wales heeft een vrijwilliger gevonden die een opvallende tatoeage op zijn kale schedel wil laten zetten. Ene Gilbey (19 jaar) is bereid om een stevig Engels ontbijt (a full fry-up breakfast) op zijn hoofd te laten vereeuwigen.
De 19-jarige kaalkop zal binnenkort spek, worst, gebakken eieren, tomaten, bonen en een stukje toast op zijn hoofd hebben staan. Mes en vork zullen een prominent plaatsje achter zijn oren krijgen. Gilbey hoopt met de actie wat geld te kunnen inzamelen voor het kinderziekenhuis in Birmingham. ''Het zal wel een beetje pijn doen, maar dat moet dan maar", aldus de Brit, die al vier tattoo's heeft.
Tatoeëerder Dickinson zegt dat hij mensen graag laat nadenken. ''Met zo'n herkenbaar patroon moet dat zeker lukken'' Hij hoopt met zijn 'model' prijzen te winnen op verschillende tattoowedstrijden.
Wordt omgezet naar tattoo
Hunt for fry-up tattoo volunteer
Blane Dickinson hopes the fry-up idea will go to someone's head
If you have ever fancied having a full fry-up breakfast tattooed on your head, Blane Dickinson could make your unlikely dream come true.
The tattoo artist is searching for someone willing to turn themselves into a live exhibition of the classic bacon and eggs way to start the day.
Mr Dickinson, from Penmaenmawr, Conwy, wants to take his model around UK tattoo competitions.
It would include a knife and fork behind each ear.
The traditional breakfast has fallen in popularity in recent years behind the less fattening Continental alternative.
It may well be a cholesterol-packed meat-lover's dream - and perhaps a health nutritionist's nightmare - but it clearly still has its fans.
Mr Dickinson remains willing, however, to accept variations on the theme.
The full fry-up: as tempting on the head as on the plate?
That could mean additions such as black pudding - or even meat-free options for vegetarians would be considered.
But he will insist that the tattoo would have to be on someone's head to gain the full effect.
"It's such a striking and recognisable dish, but I will gladly make changes to suit any taste or background."
So far, however, he has been unable to convince his friends to volunteer.
29-01-2007 om 21:45
een bericht van wijze 1
28-01-2007
Groningers beschoten met pijltjes
Groningers beschoten met pijltjes
Gepost door Laura (_Arual_) - Bron: Blik op nieuws Gepubliceerd: zondag 28 januari 2007 @ 13:38
Vier mensen uit de Groningse plaatsen Vlagtwedde en Bellingwolde zijn zaterdagavond vanuit een rijdende auto beschoten met pijltjes. De pijltjes veroorzaakten een stekende pijn, maar geen van de slachtoffers hield er noemenswaardige verwondingen aan over. De auto van waaruit de pijltjes werden afgevuurd, was een donkerkleurige BMW die door de slachtoffers 'zeer verzorgd' werd genoemd.
In oktober vorig jaar werden in dezelfde regio ook mensen beschoten met pijltjes. Toen moest één van de slachtoffers zich wel onder doktersbehandeling stellen. De politie onderzoekt of er een verband bestaat tussen de twee voorvallen
Gepost door Laura (_Arual_) - Bron: Blik op nieuws Gepubliceerd: zondag 28 januari 2007 @ 13:38
Vier mensen uit de Groningse plaatsen Vlagtwedde en Bellingwolde zijn zaterdagavond vanuit een rijdende auto beschoten met pijltjes. De pijltjes veroorzaakten een stekende pijn, maar geen van de slachtoffers hield er noemenswaardige verwondingen aan over. De auto van waaruit de pijltjes werden afgevuurd, was een donkerkleurige BMW die door de slachtoffers 'zeer verzorgd' werd genoemd.
28-01-2007 om 23:04
een bericht van wijze 1
Man biedt leven aan op eBay
Man biedt leven aan op eBay
Gepost door Paddy (paddy) - Bron: WaarMaarRaar Gepubliceerd: zondag 28 januari 2007 @ 16:35
Dat er veel te koop is op eBay mocht al wel duidelijk zijn. Een 24-jarige Australiër maakte het wel helemaal bont toen hij zijn leven aanbood op de veilingsite. Dat er vraag naar is blijkt door het bod van liefst 12.000 euro dat door een Brit is gedaan op de advertentie.
De Brit mag zich voor dit bedrag de nieuwe eigenaar noemen van alle persoonlijke bezittingen van de aanbieder, Nicael Holt. Maar voor de juiste papieren heb je toch een beetje geschiedenis nodig van de aanbieder. Ook daar is aan gedacht in de vorm van een cursus, waarin de Brit alle hobbys van Holt krijgt aangeleerd, zoals surfen, skateboarden en het uithalen van acrobatische toeren.
Holt is van plan er een documentaire van te maken. "Als de hoogste bedragen van serieuze bieders afkomstig zijn, zet ik mijn plan door, maar als blijkt dat het toch niet om serieuze voorstellen ging, laat ik het idee maar varen", aldus de aanbieder.
28-01-2007 om 23:00
een bericht van wijze 1
25-01-2007
Man krijgt identiteitskaart met clown als pasfoto
Man krijgt identiteitskaart met clown als pasfoto
HELLEVOETSLUIS - Een man uit Hellevoetsluis heeft een identiteitskaart bemachtigd met een pasfoto waar hij als clown op staat afgebeeld. Dat bleek donderdag in het Radio 1 Journaal. De man schminkte zichzelf als de Joker, naar het personage in de Batman-films. Ook zette hij een hoedje op. De strenge regels waaraan een pasfoto moet voldoen, omzeilde hij door te zeggen dat het zijn levensovertuiging was. De gemeente ging daarmee akkoord.
Foto: Video NOS
Het ministerie van Binnenlandse Zaken verscherpte vorig jaar de regels voor pasfoto's, vanwege de invoering van het nieuwe elektronische paspoort, dat in augustus werd ingevoerd. Zo mogen mensen op de pasfoto's niet meer lachen, moeten ze neutraal kijken en de mond gesloten houden. Een hoofddoek mag, om religieuze redenen, maar het hele gezicht moet goed te zien zijn.
De man uit Hellevoetsluis, werkzaam in de beveiliging, wilde aantonen dat de huidige regels niet voldoen. Ook wil hij niet dat zijn gegevens op de chip worden opgenomen, waarvan de nieuwe paspoorten zijn voorzien. De hoed en de zwarte schmink zouden het maken van een gelaatsscan bemoeilijken. Ik heb woensdag met succes een rijbewijs aangevraagd bij de gemeente, wederom met een foto waarop ik als De Joker geschminkt ben, aldus de 35-jarige man.
25-01-2007 om 09:45
een bericht van wijze 1
24-01-2007
Fraudeurs kraken beveiliging pinautomaten
Fraudeurs kraken beveiliging pinautomaten
Gepost door Redactie - Bron: ANP Gepubliceerd: woensdag 24 januari 2007 @ 16:24
Onbekenden hebben de beveiliging op pinautomaten weten te kraken. Begin december zijn bij pinautomaten in Purmerend en Eindhoven bankpassen gekopieerd, het zogeheten skimmen. Tientallen mensen hebben aangifte gedaan.
Alle slachtoffers worden schadeloos gesteld, aldus een woordvoerster van ABN Amro woensdag. Zij spreekt van een wedloop tussen de dieven en de banken. ''We werken hard om de pinautomaten te beveiligen, maar de dieven verzinnen steeds iets nieuws.'' Het is nog onduidelijk of er een verband is tussen de zaken in Purmerend en Eindhoven. ''De politie onderzoekt hoe de fraude gepleegd is. Zodra dat bekend is, kunnen we maatregelen nemen.''
Pinnen blijft vooralsnog veilig, stelt de woordvoerster. ''Het zijn incidenten, pinnen kan gewoon nog. En mocht je het slachtoffer worden van skimming, dan is er de schrale troost dat je je geld van ons terugkrijgt.''
De politie in Eindhoven kreeg in de afgelopen dagen 35 aangiften van mensen die merkten dat hun bankrekening was geplunderd. In de meeste gevallen werd het geld in de Italiaanse steden Milaan en Rome opgenomen. Het gaat om bedragen tussen honderden en duizenden euro's. In Purmerend is sprake van meer dan vijftig gedupeerden. Volgens een woordvoerder van de politie zijn zij gemiddeld 1000 euro kwijtgeraakt. Een totaaloverzicht van de schade is er nog niet.
De politie adviseert mensen om bij het pinnen alert te zijn op eventuele veranderingen aan de automaat. Wie het niet vertrouwt, moet de bank of de politie waarschuwen. Ook adviseert de politie de pincode goed af te schermen en bewust te pinnen.
24-01-2007 om 19:33
een bericht van wijze 1
23-01-2007
Duiker worstelt zich uit maag van haai
Duiker worstelt zich uit maag van haai
SYDNEY - Een Australische man heeft zichzelf weten te bevrijden nadat een haai hem al half had doorgeslikt. De 3 meter lange witte haai greep de 41-jarige duiker eerst bij het hoofd, waardoor diens neus brak.
Bij de volgende hap beet het roofdier in de torso, maar de Australiër vocht zich vrij en stak de haai in een van zijn ogen. Daarop konden zijn duikmaten hem in veiligheid brengen.
De man is met vleeswonden naar een ziekenhuis in Wollongong gebracht, meldde de Australische krant The Sydney Morning Herald dinsdag.