Rescueing animals in Spain
How they changed....my life & I theirs ;)

Inhoud blog
  • Kidneys are fine
  • Work so much work it is
  • Another visit from the neurosurgeon
  • Working hard again
  • So what now?
  • Surprise
  • Blessed is the day
  • Off day
  • Hope
  • The Ball
  • Who's the boss ?
  • Yes training training training
  • Rehab
  • Home alone
  • Day 13: Stiches out
  • Day 12
  • Update on Cheyenne
  • What ? WHY ?
  • Day 10: first sign of...
  • Day 9: Tail just moved
    Foto
    Blog als favoriet !
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    25-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ondraaglijke pijnen
    Zoals jullie wisten was er al in juli bepaald geworden dat ik op 24 augustus onder t mes zou gaan. Tegen dan zouden de paarden immers zijn opgehaald en vervoerd naar Ndl. zo werd me verzekerd op 14 juli ll.

    Alleen kwamen ze ze niet ophalen....steeds kwam er iets tussen en bleef ik met de paarden zitten. shame

    Uiteindelijk heb ik de operatie vorige week dan ook afgebeld want ik had niet de hulp om voor 7 paarden, 7 honden- en rescuekatten te zorgen.:oops:
    Uiteraard was ik diep bedroefd want ik had al zo lang zo veel pijn. Grrrr

    Afgelopen WE kreeg ik echter een crisis en was de pijn oncontroleerbaar geworden waardoor ik zelfs s nacht niet meer kon slapen ondanks de pijnmedicatie.
    Zondagnacht heb ik dan ook besloten dat dit zo niet verderkon. cry
    Maandagochtend heb ik direct iedereen in de buurt opgebeld en gevraagd in hoeverre ze me konden helpen (iets wat ik haat te doen, nl. om hulp vragen).
    En alzo komt Michael de paarden s middags voederen. De mede-eigenaar doet het s'ochtends en s 'avonds.
    Een vriendin Van Campello is gisteren de hele dag bij me in huis gekomen zodat de honden niet alleen zouden zijn.
    Ze had echter schrik van de 2 zussen zodat ik Tony heb gevraagd haar op te halen (Tony was die nacht om 5u terugkomen vanuit the UK en helemaal kapot van de lange bootreis en de 2000 km die hij had moeten rijden).

    Vanaf vandaag zijn de honden helemaaal alleen dus ik hoop vanharte dat de arts een oogje wil dichtknijpen en mij vandaag wil laten gaan (normaal moet ik nog een nacht blijven). %)

    De rolstoel staat thuis klaar zodat ik op m'n eentje mijn plan kan trekken binnen in huis (op 2 krukken kan je zelf niets dragen (drank, eten,...)en dan is het kwestie van me proberen kalm te houden. Normaal mag ik ook minstens een maand niets doen, niet naar beneden gaan (hellingen-stijgen)bij de paarden, geen auto besturen, hmhm dat wordt moeilijk :roll:
    De 2 afgelopen jaren was het telkens de linkerknie die ze opereerden en kon ik dus overal naartoe rijden (automaat)  8), nu dus niet (maar k zal wel eens proberen hoor gnagna 

    Dit is een normale knieschijf, mooi rond en glad          
    dit was de mijne (komt door de degeneratieve ziekte die condromalacia rotuliana w genoemd)-:(-

    en nu is ze voorlopig terug zo Door de ziekte zal ze terug verder aftakelen.. Vandaar dat ik dus in beide knieën een prothese moeten laten plaatsen....want ze kunnen de mijne niet blijven afslijpen...
    en hier de kruisband die ze hersteld hebben       ben mooi ingepakt, :-D




    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Gastenboek
  • Bedanking
  • altanero
  • Ben is op bezoek geweest. (I like it)
  • Altanero
  • Rescue Horses

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Archief per jaar
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • -0001
    Laatste commentaren
  • porn video (RaymondSnads)
        op Nog meer vreugde
  • porn video (RaymondSnads)
        op Nog meer vreugde
  • GOD BLESS HIM (Joanne)
        op Blessed is the day
  • Prachtig (Jean COUTEREEL)
        op Mausie
  • sterkte! Ik begrijp je zo goed... (Anne Marie)
        op It's over !!!
  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    mydi
    www.bloggen.be/mydi
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Advanced Photonic therapy
  • Website rescue paarden
  • The Beauty cook !
  • E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Foto
    Een interessant adres?
    Whisperer forum

    Druk op onderstaande knop om te reageren in mijn forum

    Zoeken in blog

    Categorieën

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs