Wat schattig dat je neef de paardjes leuk bewerkt heeft, alleen krijg je bij die tweede wel het idee dat ze allen ten hemel zijn gegaan Ben je al begonnen met de medicijnen, slaan ze aan?
Nu ik niet meer kan reageren via bokt, kom ik hier wel mijn reactie plaatsen hoor.Ik kan in ieder geval wel meelezen, maar niets meer plaatsen daar.
Het is inderdaad jammer, zoals Carine zegt dat je zo ver weg woont, met de kinderen een lekkere knuffelsessie komen doen, was natuurlijk leuk geweest. We leven en lezen in ieder geval met je Blog mee.
groeten Linda
19-02-2010, 09:50 geschreven door Linda
18-02-2010
inspiratie
Hey Eva,
Volg je blog regelmatig en moet zeggen dat ik het nu wel een beetje spijt heb dat ik niet dichterbij woon, want zou het wel zien zitten om zo'n paardenstreelsessie mee te maken. Maar allez ik geniet wel van de leuke foto's. Vooral die laatste hier geven mij inspiratie. Nog veel succes!