|
Een ezel stoot zich geen 2 keer aan dezelfde steen...of hoe zegt men ook al weer :roll:
Vanochtend was het al zo ver...binnen een tijdspanne van 5 minuten stootte ik mijn hoofd 2 x tegen dezelfde hoek...Hoe lomp moet je zijn ? of was het een teken dat ik moe was en het rustig aan zou moeten doen.
Amoroso heeft de nacht goed doorgebracht...na de laatste krampen van gisterenavond heb ik bij de controles niets meer gezien dat verontrustend was, hij was ontspannen.
Na het toedienen van de orale ochtendspuiten (urbal & ultra levure) zag ik bij de opkuiswerlen dat Amoroso ondertussen diarrhee had: dat verontruste me niet want de pijnstilling die hij gisteren kreeg kan dit teweegbrengen. De pakjes van de anderen waren iets beter, alleen Aston staat nog achteraan in de rij.
Voortgaande op mijn feeling van gisteren kregen ze als ontbijt enkel en alleen avena/ haver. Ook Amoroso at mee en had daarna geen krampen.
Aangezien de andere eigenaar van de ranch ondertussen was aangekomen en boven was bij zijn paarden, maakte ik gebruik van het feit dat er een opzichter was die alles in t oog kon houden, om naar de apotheek te gaan om de rest van de bestelling van gisteren af te halen en een zalf te vinden voor mijn verbrande handen en ook om de post op te halen: Lieve post van een mede-bokker met prachtige foto's van haar geredde dieren en een extraatje voor de veulens : Zij danken je ! Thuisgekomen ging alles prima en daarom vulde ik de auto om naar de kleintjes te gaan...het horen van mijn auto is nog steeds voldoende om Filly te laten hinneken :-D
Het eten klaargelegd voor de komende dagen en besloten om de kleintjes terug wat korreltjes te geven...zij zijn niet ziek geweest en hebben het nodig, dus we beginnen het stilletjes aan weer op te bouwen.
Thuisgekomen alle veulens hun lunch gebracht en opnieuw beginnen kuisen.

Na de lunch had Amoroso terug even krampen maar dat duurde niet lang en een injectie was niet nodig.
Bij het avondmaal heb ik maar besloten om Amoroso met een kleine hoeveelheid in de stal te laten eten zodat hij zich niet overeten kon bij de anderen... Maar natuurlijk stond er weer eens iets in de weg, ging mijn linker been niet hoog genoeg en lag ik plat op de grond in de resten bleekwater... Ik kan nog maar amper stappen en zal me dus even gaan behandelen.
Nu net heeft Amoroso weer even wat krampjes gehad en alzo wordt het weer een vermoeiende nacht met regelmatige controles.
Nu nog de avondspuiten klaarmaken en geven...
 1 ronde spuitjes vullen...
|