Enkele updates van de verzorger:
Beide paarden zijn ontwormd met equimax (ivermectine + praziqantel)... Zodra ik denk dat het kan, laat ik ze enten; het liefst dan nog paar dagen ertussen voor ze het land op gaan vanwege mogelijke entreacties. Ik geef ze morgen nog een vitaminespuit (net zoals een wormenkuur in een zelfde soort tube); dat werkt als een soort oppepper.xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
19u06: Ik denk dat Aston de wormenkuur niet echt leuk vond. Ik kreeg de indruk dat er iets raars is gebeurd bij xxx....hij ging slaan met zijn voorbeen omdat hij de WK niet wilde nemen en toen heb ik hem even streng toegesproken dat dat niet de bedoeling was. Daarna leek het alsof hij bang was dat ik hem niet leuk meer zou vinden. Naar mijn idee was hij gewoon zijn excuus aan het aanbieden aan me. Het is echt een schat van een paard maar hij heeft mentaal wel een flinke opdonder gekregen.
Preston was heel lief en liet het me gewoon doen.
Ze zijn nu zo relaxed.....liggen allebei rustig in hun stal en staan buiten heel rustig te kijken en iets minder rustig te spelen (hahahaha). Ze luisteren ook goed als ik ze vraag of ze even iets rustiger met elkaar willen doen. Vanmiddag volgden ze me allebei wat ik aan het doen was in de stal en ze wilden allebei knuffelen en aandacht. Sterkte met je hand. Het klinkt wel heftig!!!
20u21: ...De paarden staan hier gratis & de ontworming en enting etc. hier is ook op mijn kosten. De paarden zijn zo verschrikkelijk dankbaar; het is gewoon ontroerend hoe lief ze voor mij zijn en hoe ze ook reageren als G komt kijken bij ze. De ogen van Aston gaan bijna met het uur meer stralen al kijkt hij ook nog heel verbaasd rond, zo van hé er ligt continu hooi en ik krijg lekker krachtvoer erbij. Preston heeft mentaal minder geleden, maar ook aan hem merk ik dat er rust komt in zijn lichaam en geest. Vanmiddag aten beiden eindelijk wat rustiger hun krachtvoer op, gelukkig.
De mest van beiden is goed. Nu even afwachten of er nog iets te zien is na de ontworming. Kan jij aan Aston vragen of hij last heeft van zijn tanden of mond? Hij eet zijn hooi nl redelijk langzaam vergeleken bij Preston.
21u38: Op die plek zit ook dat litteken waar ik het over had. Heel apart maar daar voelde het voor mij ook toen ik je daarover mailde. Hij is niet bang van de torch. Ik heb vandaag zijn bult ook behandeld. Hij wil alleen continu dat ik bij zijn hoofd blijf om te knuffelen en om snoepjes te kunnen bietsen. Dat werkt niet zo handig..... Maar hij is zo blij met aandacht en dan vind ik dat niet erg. Als ik in de stal ben staan beiden ook op te letten wat ik doe en echt om aandacht te bedelen. En vooral.....te kijken of de volgende portie eten er al weer aan komt. Bijgewerkt 15/4
|