De wedstrijd begon een 10 tal minuten eerder dan voorzien. KSVS nam de wedstrijd in handen van bij de aftrap maar kon het speloverwicht niet echt omzetten in doelkansen. In de 17
de min een eerste vrije trap voor KSVS, Jonas zet zich achter de bal maar er vloeit geen doelgevaar uit deze kans. 22ste min en opnieuw vrije trap voor KSVS, Gilles legt aan, de bal gaat net over in plaats van onder de lat. 31 Luca kan zich doorzetten en speelt naar Brian die op zijn beurt Joren aanspeelt, die verlengt tot in doel. 0-1. De jongens van de thuisploeg kunnen nu en dan mooi combineren maar hun acties leveren geen uitgesproken doelkansen op.
Na de herneming is het terug KSVS die het meeste balbezit heeft. Goed 5 min ver en Jasper steekt mooi door naar Ken, maar een verdediger kan nog net in hoekschop werken. 5 min later en Jasper stuurt Mats door het hart van de verdediging de diepte in en deze werkt beheerst af en het staat 0-2. Op het half uur wordt een aanval van de thuisploeg over de linkerflank foutief gestopt. De vrije trap die hierop volgt verdwijnt gedragen door de wind in doel. 1-2. Hierop putten de jongens van KMSK Deinze moed, maar KSVS laat niet begaan. 32
ste min en Luca stuurt Mats de diepte in, die zijn 2de van de middag tegen de netten prikt. In de laatste min is Luca nog dicht bij de 1- 4 maar zijn schot gaat net lans de verkeerde kant van de paal over de doellijn.
Speelden voor KSVS: Senne, Brian, Jasper, Laurens, Luca, Brecht, Gilles, Joren, Pieter-Jan, Ken, Niels, Mats, Jonas en Thibaut.
Een eerste gevaar komt er van KSVS na 4 als Nas vanuit de draai kan uithalen maar zijn poging gaat niet zoveel naast. 1 later wordt Ken in stelling gebracht maar ook hij ziet zijn schot naast gaan. Op een paar hoekschoppen na voor beide ploegen is het wachten tot de 25
ste min als Brian dicht bij de openingstreffer is. Na hoekschop voor de thuisploeg komt de bal tot bij Brian die van ver uithaalt en de bezoekende keeper met een mooie redding de netten schoon houdt. Met nog een tiental min te spelen zijn het de bezoekers die dicht bij de openingstreffer komen. Eerst met een vrije trap en vervolgens met een snelle uitbraak, maar telkens staat Senne paraat om een achterstand te voorkomen. Na een zeer zwakke prestatie van KSVS wordt na 35 de kleedkamer opgezocht.
Wat er tijdens de rust in de kleedkamer gezegd is geweest door de trainer weten we niet maar blijkbaar is de boodschap door iedereen goed begrepen. Van bij de start van de tweede helft zetten de jongens van KSVS onmiddellijk druk op de tegenstander. 5 min ver en na hoekschop voor KSVS komt een afvallende bal bij Nas, zijn schot gaat over.10
de min en een kans voor Mats na doorzetten van Jens op de rechterflank het blijft echter 0-0. De bezoekers slagen er niet meer in om de grote rechthoek van de thuisploeg te bereiken.13 min en Nas haalt zwaar uit, het zit hem niet mee want de bal gaat centimeters naast. Op het kwartier volgt een vrije trap voor KSVS, Gilles legt aan en de bal verdwijnt over de doelman in de verste hoek in doel 1-0. 5 later neemt Gilles op links de bal mooi mee en kan voorzetten, Ken besluit in het zijnet. 25ste min Ken zet zich op links door tot in het strafschopgebied, hij brengt de bal laag voor, Joren trapt niet hard genoeg en een goed terugkerende doelman kan nog redden. Na een verre uittrap kan de bezoekende spits alleen op doel afgaan maar Senne komt gepast uit en maakt de poging onschadelijk. 32ste min en Mats legt met een verschot de 2-0 eindcijfers vast.
Speelden voor KSVS: Senne, Brian, Laurens, Brecht, Gilles, Joren, Kobe, Jens, Ken, Niels, Mats, Jonas, Nas, Jasper en Luca.
17/01/2012 training in de sporthal om 18.00u 18/01/2012 training op Erwetegem om 19.30u 20/01/2012 training op Erwetegem om 19.30u 21/01/2012 wedstrijd op KMSK Deinze om 12.30u
Gelieve zo snel mogelijk te laten weten of je zal aanwezig zijn op de Nieuwjaarsreceptie op 21/01/2012, uiterlijk woensdag, 11/01, iets laten weten aan Anja of Steven/
dinsdag 10/01 : fitness om 18.30u tot 19.30u woensdag 11/01 : training 19.30u - 20.45u vrijdag 13/01 GEEN TRAINING zaterdag 14/01 : KSVS - SV Voorde om 15.30u
Voor de periode van vrijdag 6 t.e.m. donderdag 12 januari 2012, heeft het Provinciaal Comité van Oost-Vlaanderen beslist om over te gaan tot een algemene afgelasting van ALLE wedstrijden van reserven, jeugd en G-voetbal. De wedstrijden van de heren en dames eerste elftallen worden wel gespeeld.