Verslag ST WetterenKSVS (U15 prov.) 10/12/2011 2-3
Na 3 kan Mats aanleggen, de bal gaat door de handen van de doelman, Brian is goed gevolgd en kan de 0-1 binnentrappen. 6
de min uitbraak van de thuisploeg maar het schot op doel gaat voorlangs. 9 ver en een actie van Brian die zichzelf vrijmaakt en van ver naar doel trapt en het staat 0-2. Een voorsprong die te wettigen is want KSVS heeft tot dan de wedstrijd in handen. In de 21ste min vrije trap voor KSVS, Ken zet zich achter de bal maar zijn schot gaat over. 1min later, de thuisploeg maakt zich klaar voor een vrije trap. De bal wordt centraal gespeeld, het schot die hierop volgt wordt door Senne gepakt. 26ste terug vrije trap voor ST Wetteren, de bal wordt rechtstreeks op doel getrapt maar die gaat voorlangs. Op het half uur een hoekschop voor KSVS, Joren brengt de bal voor, Nas kan op doel besluiten maar de bal wordt op de doellijn gekeerd.
Na de herneming kan Mats alleen op doel afgaan maar hij wordt van de bal gezet. 2min later een tegenprik van de plaatselijken maar hun poging gaat voorlangs. Ze proberen de druk op te voeren dit is echter van korte duur. Na inworp voor KSVS in de 6
de min komt de bal bij Jasper, hij haalt uit recht in de handen van de doelman. Op het kwartier onderschept Brian een uittrap van de thuisdoelman, de bal komt bij Gilles, hij drukt af maar zijn poging gaat net naast. Na 20 min een afstandsschot van Pieter-Jan in de armen van de doelman. 23ste min een vrije trap voor ST W, de vrij staande Jani (ex ksvs) kan ongehinderd de 1-2 binnenkoppen. 24 vrije trap voor KSVS, Pieter-Jan dropt de bal in de box maar deze wordt weggewerkt door de verdediging. Op het halfuur kan Ken zich doorzetten, zijn poging gaat net naast. 2 min later weet Mats zich door te zetten, hij wordt foutief gestopt in de 16 met strafschop tot gevolg. Penalty specialist Brecht zet feilloos om en het staat 1-3. 2 min in de toegevoegde tijd kan ST W milderen tot 2-3.
Speelden voor KSVS: Senne, Brian, Jasper, Laurens, Luca, Brecht, Gilles, Joren, Pieter-Jan, Jens, Ken, Niels, Mats, Nas en Jonas.
dinsdag en woensdag geen training omwille van de examens vrijdag training om 18.30u tot 19.30u!!!!!!!!!!!!!!!! zaterdag wedstrijd om 10.00u op J. Geraardsbergen
Na 3 een eerste aanval van de bezoekers maar het schot gaat over en naast het doel. In de tegenaanval die wordt opgezet kan Mats alleen doorgaan maar de doelman duikt hem in de voeten. 13
de min en Laurens verlegt de bal van kant en speelt Mats aan, hij zet zich door en trapt naar doel. Zijn schot wordt afgeblokt en de afvallende bal komt bij Luca, die trapt in 1 tijd naar doel, de keeper keert de bal en Ken kan de 1-0 binnen trappen. 1min later Ken zet voor vanop links maar de doelman plukt de bal uit de lucht. De bezoekers zijn niet naar Sottegem afgezakt om het spel te ondergaan en spelen bij momenten goed mee. 26 vrije trap voor KSVS, Laurens brengt de bal tot bij Luca die op de linkerflank enkele meters neemt en daarna de bal voorbrengt. De bal komt bij Niels maar zijn schot gaat over. 31 een tegenprik van Lovendegem en het staat 1-1. In de laatste min van de eerste helft brengt Ken Mats in stelling maar hij kan onvoldoende afdrukken.
Van bij de start van de tweede helft zetten de jongens van KSVS onmiddellijk druk op de tegenstander. 5 min ver en een afvallende bal komt bij Joren maar zijn schot gaat naast. 9
de min en een tegenaanval van de bezoekers, ze brengen de bal voor maar ook zij besluiten naast. 1 min later en hoekschop voor KSVS, de bal komt in het pak, Luca zet er zijn hoofd tegen maar zijn kopbal wordt op de lijn gekeerd. 27e min Joren kan voorbrengen tot bij Brian, hij haalt uit maar de bal gaat naast. 1 min later en Brian krult de bal langs de bezoekende doelman maar de paal brengt redding. De scheidsrechter houdt het voor bekeken na nog enkele hoekschoppen en schoten uit de 2de lijn voor de thuisploeg en fluit de wedstrijd bij een 1-1 af.
Speelden voor KSVS: Senne, Brian, Laurens, Brecht, Gilles, Joren, Pieter-Jan, Jens, Ken, Niels, Mats, Dario, Jonas, Jasper en Luca.
maandag om 18.30u spinning in futuresport. gelieve 5 euro mee te brengen. woensdag training om 19.30u vrijdag training om 19.30u zaterdag wedstrijd op St. Wetteren om 14.30u
Hier het verslag van op de site van Maldegem. Die mensen hebben waarschijnlijk een andere wedstrijd gezien.
U15 Prov - Sottegem : 2 - 3
KSK verliest onverdiend in deze bitsige topper. Maldegem nam in de eerste helft het initiatief en zette de bezoekers op eigen helft. Laurens Blanckaert kreeg twee mooie kansen maar hij speelde de bal telkens te ver van de voet toen hij alleen op doel kon afgaan. De bezoekers konden hier weinig tegenoverstellen maar kwamen toch op voorsprong toen een afvallende bal op hoekschop binnengetrapt werd. Een kopbal van Bastiaan Gelaude viel net naast de verkeerde kant van de paal na een vrije trap van Benjamin Storm. Net voor de rust kon Laurens Blanckaert zich nog eens doorzetten maar zijn knal belandde net naast het doel. Net na de rust werd het onmiddellijk 0-2 en begon KSK aan een belegering van het doel van Zottegem. Bastiaan Gelaude kon na een hoekschop de 1-2 binnentikken. Zottegem geraakte niet meer uit de omknelling en moest fout na fout maken om de thuisploeg af te stoppen.De logische gelijkmaker kwam er toen Laurens Blanckaert gehaakt werd in de grote rechthoek en Bastiaan Gelaude de strafschop feilloos omzette. KSK bleef gaan voor de zege maar kreeg in de slotfase het deksel op de neus toen Zottegem op een zeldzame tegenaanval de 2-3 scoorde.Nadien zagen we nog een aantal taferelen jeugdvoetbal totaal onwaardig. Volgende week gaan we op verplaatsing naar Deinze.
dinsdag fitness in futuresport van 18.30u tot 19.30u woensdag training op het veld van 19.30u tot 20.45u vrijdag training op het veld van 19.30u tot 20.30u zaterdag wedstrijd tegen Lovendegem om 15.00u
doelmannen hebben dinsdag keepertraining, zie Mike
Verslag SK MaldegemKSVS (U15 prov.) 26/11/2011 2-3
Waren onze jongens voldoende gefocust voor de wedstrijd van vandaag na het debacle van vorige week tegen Terjoden-Welle? Met het voetbal dat de thuisploeg bracht toonden ze aan dat ze niet onterecht op de eerste plaats staan. Na 4 min een eerste hoekschop voor SK Maldegem. Senne kan de bal onvoldoende klemmen en zo komt de bal voor de voeten van een maldegemse aanvaller die van kortbij over besluit. KSVS komt meer en meer in de wedstrijd wat enkele kansen oplevert. De thuisploeg weet met zijn grote en snelle aanvallers de verdediging van KSVS onder druk te zetten maar Jens, Brecht, Laurens en Luca zijn er met hun gedachten bij. 16 en Brian zet de 0-1 op het bord. Een inworp door Ken wordt verlengd tot bij Gilles, in het duel komt de bal tot bij Brian die mooi hoog in doel binnen trapt. 22 Scherpe counter van Maldegem, Senne duikt in de voeten maar kan de bal onvoldoende wegwerken waarop de aanvaller nog naar doel kan trappen, Brecht die goed is terug gekeerd duwt in hoekschop. 5min later een vrije trap voor de thuisploeg maar één van hun grote jongens kopt naast.
Van bij de aftrap na de koffie is KSVS bij de les want in de eerste vijf minuten dwingen ze tweemaal een hoekschop af. Na een verre uittrap van Senne gaat Joren het duel aan met een verdediger. De bal wordt afgeblokt en even weten beide spelers niet waar de bal is. Joren weet als eerste het leer te vinden en kan nog net voor de neus van een andere verdediger tot bij Gilles verlengen. Hij gaat op links door en met een zwieper brengt hij voor naar Mats, deze legt terug op Ken en kan met een mooie volley de 0-2 vast leggen. 9de min en hoekschop voor Maldegem wat hen de aansluitingstreffer oplevert 1-2. 1 min later probeert de thuisploeg met een afstandsschot onze doelman te verschalken maar Senne duwt de bal over. Net voor het kwartier een vrije trap voor KSVS. Brecht legt aan en de plaatselijke keeper weet met een uitstekende redding de 1-3 te voorkomen. In de 15de min volgt een hoekschop voor de onzen, Ken trapt met links maar de bal gaat naast. 20 min ver en de snelle linker voorspeler van Maldegem kan alleen op doel afgaan. Van buiten de grote rechthoek legt hij aan maar Senne weet met de voet het schot te keren. De thuisploeg gaat uitdrukkelijker op zoek naar de fout en bij het minste contact gaan ze neer. In de 25ste min is het zover, strafschop voor Maldegem. Hun nr 10 die even voordien nog halfdood langs de lijn lag brengt de bordjes in evenwicht 2-2. 2 min later een vrije trap voor de plaatselijken maar Senne pakt. De supporters berusten in een gelijkspel wat zeker geen slecht resultaat is op verplaatsing. Maar de wedstrijd duurt steeds tot het laatste fluitsignaal. KSVS zet in de 34ste min nog een aanval op. In zijn val kan Joren Mats aanspelen en hij trekt richting doel. In het duel kan hij nog net voldoende richting geven aan de bal en legt hiermee de 2-3 eindcijfers vast. Met twee ploegen die voluit voor winst gingen was het vooral een aangename wedstrijd om naar te kijken. Proficiat jongens voor het geleverde spel. Wat vandaag vooral opviel was dat er op het veld meer gecoacht werd dan voorheen.
Speelden voor KSVS: Senne, Brian, Jasper, Laurens, Luca, Brecht, Gilles, Joren, Pieter-Jan, Jens, Ken, Niels, Mats, Dario en Jonas