Weert

19-07-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BBQ'en
Klik op de afbeelding om de link te volgen

19-07-2007 om 20:52 geschreven door Weert2007  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.even uitrusten na veel waterplezier
Klik op de afbeelding om de link te volgen

19-07-2007 om 20:51 geschreven door Weert2007  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ravotten in de plas van De Ster
Klik op de afbeelding om de link te volgen

19-07-2007 om 20:49 geschreven door Weert2007  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.berichtje van de dag - 19/07/2007
Hoi iedereen,

Even een verslagje van de dag  ... speciaal voor jullie.
Na het ontbijt hebben we onze lunchpaketjes gemaakt en vertrokken we naar De Ster, met de fiets uiteraard. De fietstocht viel goed mee, al was het wel wat warm. Twee bruggen hebben we moeten trotseren, maar stoer zoals we zijn, hebben we dit zonder problemen overleefd. Daar aangekomen hebben we ons eerst omgekleed en sprongen we onmiddellijk in het meer. We zwommen direct naar de stijger en sprongen de hele tijd in het water om er dan wer uit te kruipen en er dan weer in te springen. Rond half 1 hebben we onze lunchpaketjes opgegeten op het gras, een beetje gedronken en ons ingesmeerd met zonnecrème. Nadien hebben we meester Nick overrompeld in het meer, maar hij was net iets te sterk voor ons. Twee van onze kinderen hebben een kort bezoekje gebracht aan de EHBO, maar geen paniek beste ouders, alle kinderen hebben we heel terug mee genomen. Rond 14u kregen we zakgeld, daar konden we heel wat kopen, zoals: snoep, chips, frisdrank enzo...   Rond 16u sprongen we onze fietsen op en vertrokken we richting Weert. Op de dijken hebben we de groep opgesplitst in een 'snelle groep' en een 'trage groep'. De snelle groep ging wel HEEL snel, hoor, vooral het afdalen van de dijk.   SUPER TOF !
Terug aangekomen in Weert hebben we gedoucht en onze beste kleren aangetrokken, klaar om te feesten ,dus ... Maar nu gaan we eerst nog even genieten van onze BBQ  ... dus smakelijk eten iedereen.

Tot morgen.
Dikke zoen van Japser en Emir en uiteraard ook de anderen.
 

19-07-2007 om 18:37 geschreven door Weert2007  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslagje van woensdag 18/07
Dag mama's en papa's,

Weer goed wakker staan we klaar om wat te vertellen over gisteren...
Gisterenvoormiddag hebben we ons gewaagd aan een grote fietstocht, waarbij we met de veerboot 2 keer overstaken. Met onze fietsen gingen we op de boot en staken we de Schelde over. Het was leuk om te zien hoe de boot naar de overkant voer en we onderweg een andere boot tegen kwamen.
's Middags stonden er kroketjes en videe-vulling op ons te wachten.. met als dessert een rijstpapje.
Nadien vertrokken we met onze fiets naar het zzwembad van Bornem. Daar mochten twee uur lang in het water, op de glijbanen, in het stromenbad en nog andere dingen doen. Reuzefijn!
Moe, maar heel gelukkig knorden onze maagjes... De picknick stond buiten op ons te wachten. Sla, tomaatjes, eitjes, komkommer, tonijnsla, mayonaise, worteltjes, vleesjes en boterhammen stonden er op het menu. Met onze bordjes op onze schoot smulden we alles naar binnen.
Weer de fiets op om naar het marktplein te gaan voor de volksvergadering van Fata Morgana, maar jammer genoeg was deze al voorbij..
Na een lange dag, keerden we met onze fiets weer naar ons domein.. Moe zoals we waren, kropen we allemaal snel onze bedjes in.

Vandaag gaan we een hele dag naar 'De Ster', een recreatiedomein in Sint Niklaas. Daar zullen we een hele dag spelen en zwemmen.
Vanavond sluiten we ons fantastische kamp af met een BBQ en een Bonte Avond.

Zo, een extra dikke kus van Tiffanny en Ella.
En natuurlijk ook eentje van de anderen.
 Tot straks of morgen!

19-07-2007 om 09:53 geschreven door Weert2007  


18-07-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.pick-nicken aan het zwembad
Klik op de afbeelding om de link te volgen

18-07-2007 om 21:01 geschreven door Weert2007  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.glijbaan-plezier
Klik op de afbeelding om de link te volgen

18-07-2007 om 21:00 geschreven door Weert2007  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.met z'n allen op meester nick in het zwembad
Klik op de afbeelding om de link te volgen

18-07-2007 om 20:58 geschreven door Weert2007  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.een tochtje met de veerboot
Klik op de afbeelding om de link te volgen

18-07-2007 om 20:57 geschreven door Weert2007  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bijna professionele vissers, vind je niet?
Klik op de afbeelding om de link te volgen

18-07-2007 om 20:57 geschreven door Weert2007  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zullen de visjes hier bijten?
Klik op de afbeelding om de link te volgen

18-07-2007 om 20:56 geschreven door Weert2007  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ravotten in de speeltuin
Klik op de afbeelding om de link te volgen

18-07-2007 om 20:55 geschreven door Weert2007  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslagje van dinsdag 17/07/07

Goeiemorgen iedereen,

Na een goede nacht, zijn wij weer klaar jullie iets te vertellen over onze dag van gisteren.
In de voormiddag zijn we gaan fietsen en hebben we wel 20 km afgelegd. Sommige kinderen waren wel moe, anderen konden nog veel meer aan.
's Middags knorden onze maagjes goed en had de kokkin een lekkere maaltijd gemaakt:
stoofvlees, aardappelen, appelmoes en als dessert: een ijsje!!!
In de namiddag zijn we gefietst naar de sportvelden van Bornem om er baseball te spelen.
Maar onderweg vonden we het fijn om met zijn tweetjes in de brandnetel-beek te vallen. Schrammen, stekels, en brandneteluitslag zijn de gevolgen. Maar stoere zoals we zijn, we stellen het opperbest!!!
En als verrassing van de dag was er 's avonds een grote viswedstrijd. Per twee moesten om ter meeste en grootste vissen vangen. Daarbij zijn Jordy, Tim, Tiffany en Dries gewonnen.
Nog snel de douche in dan met gapende mondjes onze tenten in.

Vandaag wordt het een fijn dag. Wij gaan zo meteen fietsen en met de veerboten varen. We gaan zwemmen, picknikken en vanavond naar Fata Morgana!!!
Lieve mama's en papa's, kijk zondag maar goed naar de televisie want wij komen erop!!!!!

Dikke zoenen van Mickey en Yassine en de andere zotte weert-kindjes... 
Tot de volgende (met andere kindjes!) 

18-07-2007 om 09:19 geschreven door Weert2007  


17-07-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze Dries wordt 10 jaar
Klik op de afbeelding om de link te volgen

17-07-2007 om 13:57 geschreven door Weert2007  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hoe hoog moet het huisje zijn!?
Klik op de afbeelding om de link te volgen

17-07-2007 om 13:56 geschreven door Weert2007  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lekker kwissen
Klik op de afbeelding om de link te volgen

17-07-2007 om 13:55 geschreven door Weert2007  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voor de kwis nog een beetje knutselen
Klik op de afbeelding om de link te volgen

17-07-2007 om 13:54 geschreven door Weert2007  


16-07-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Hallooo iedereen!!!

Vandaag zijn we opgestaan met een goed humeur!
We hadden boterhammetjes gegeten, dan onze tandjes gepoetst en tenten opgeruimd.

Omdat het nog even regende hebben we ons even in het knutsellokaal gezet, we konden kleuren, knutselen, spelen, armbandjes maken, enz..
Rond half 11 zijn we dan vertrokken naar Bornem, daar was het vandaag markt!
We kregen 5€ van ons zakgeld en dan mochten we vrij rondlopen tot 12u.

Toen we terug kwamen was het eten klaar.. Lekkere spagettie!!!!
 
Na het eten mochten we heel de namiddag vissen en in de bootjes varen in de vijver.
Dat was super leuk!!

Om 18u konden we terug een boterhammetje gaan eten, en dan gingen we ons douchen en nog even knutselen of spelen.
Als iedereen gedoucht was gingen we lekker een quiz doen! We moesten vragen oplossen en doe-opdrachten doen!

Nu is het half 10 en alle kindjes liggen in hun bedje, lekker warm in de slaapzak!!

Tot morgen!!!

Dikke kusjes van alle kindjes en de begeleiding!!!

16-07-2007 om 22:37 geschreven door Weert2007  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.klaar voor de storm
Klik op de afbeelding om de link te volgen

16-07-2007 om 17:43 geschreven door Weert2007  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.fun in de bootjes
Klik op de afbeelding om de link te volgen

16-07-2007 om 17:41 geschreven door Weert2007  



Gastenboek
  • bedankt
  • Hi Driesje
  • tiffanny en kimberly
  • Terug naar huis
  • Hey mickeytje,

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs