Na een goede nacht, zijn wij weer klaar jullie iets te vertellen over onze dag van gisteren. In de voormiddag zijn we gaan fietsen en hebben we wel 20 km afgelegd. Sommige kinderen waren wel moe, anderen konden nog veel meer aan. 's Middags knorden onze maagjes goed en had de kokkin een lekkere maaltijd gemaakt: stoofvlees, aardappelen, appelmoes en als dessert: een ijsje!!! In de namiddag zijn we gefietst naar de sportvelden van Bornem om er baseball te spelen. Maar onderweg vonden we het fijn om met zijn tweetjes in de brandnetel-beek te vallen. Schrammen, stekels, en brandneteluitslag zijn de gevolgen. Maar stoere zoals we zijn, we stellen het opperbest!!! En als verrassing van de dag was er 's avonds een grote viswedstrijd. Per twee moesten om ter meeste en grootste vissen vangen. Daarbij zijn Jordy, Tim, Tiffany en Dries gewonnen. Nog snel de douche in dan met gapende mondjes onze tenten in.
Vandaag wordt het een fijn dag. Wij gaan zo meteen fietsen en met de veerboten varen. We gaan zwemmen, picknikken en vanavond naar Fata Morgana!!! Lieve mama's en papa's, kijk zondag maar goed naar de televisie want wij komen erop!!!!!
Dikke zoenen van Mickey en Yassine en de andere zotte weert-kindjes... Tot de volgende (met andere kindjes!)
18-07-2007 om 09:19 geschreven door Weert2007
17-07-2007
Onze Dries wordt 10 jaar
17-07-2007 om 13:57 geschreven door Weert2007
Hoe hoog moet het huisje zijn!?
17-07-2007 om 13:56 geschreven door Weert2007
Lekker kwissen
17-07-2007 om 13:55 geschreven door Weert2007
Voor de kwis nog een beetje knutselen
17-07-2007 om 13:54 geschreven door Weert2007
16-07-2007
Hallooo iedereen!!!
Vandaag zijn we opgestaan met een goed humeur! We hadden boterhammetjes gegeten, dan onze tandjes gepoetst en tenten opgeruimd.
Omdat het nog even regende hebben we ons even in het knutsellokaal gezet, we konden kleuren, knutselen, spelen, armbandjes maken, enz.. Rond half 11 zijn we dan vertrokken naar Bornem, daar was het vandaag markt! We kregen 5 van ons zakgeld en dan mochten we vrij rondlopen tot 12u.
Toen we terug kwamen was het eten klaar.. Lekkere spagettie!!!!
Na het eten mochten we heel de namiddag vissen en in de bootjes varen in de vijver. Dat was super leuk!!
Om 18u konden we terug een boterhammetje gaan eten, en dan gingen we ons douchen en nog even knutselen of spelen. Als iedereen gedoucht was gingen we lekker een quiz doen! We moesten vragen oplossen en doe-opdrachten doen!
Nu is het half 10 en alle kindjes liggen in hun bedje, lekker warm in de slaapzak!!
Tot morgen!!!
Dikke kusjes van alle kindjes en de begeleiding!!!
16-07-2007 om 22:37 geschreven door Weert2007
klaar voor de storm
16-07-2007 om 17:43 geschreven door Weert2007
fun in de bootjes
16-07-2007 om 17:41 geschreven door Weert2007
fietstest op maandagavond
16-07-2007 om 17:39 geschreven door Weert2007
Even een kort berichtje
Dag ouders en andere lezende personen van onze blog.
Wij hebben vernomen dat er hier in de buurt nog al wat storm/onweer geweest is. Wij willen jullie geruststellen dat wij deze morgen een onweer en wat regen hebben gehad maar niet zo hevig als op sommige plaatsten hier. Wij hebben geen schade en buiten wat natte kleren hebben wij er niet veel hinder van ondervonden.
Groetjes en tot het volgende verslagje Tine en de andere begeleiding.
16-07-2007 om 13:53 geschreven door Weert2007
maandagochtend, 16 juli 2007
Goeiemorgen iedereen, Na een spannende nacht in de tenten en het wekmoment met Spring, zijn we weer volledig wakker. Gisteren hebben we ons nog goed geamuseerd. Eerst, nadat we jullie dag hadden gezegd, hebben we onze tenten in orde gebracht. Oei oei, wat een moeilijke karwei om hoezen over matrassen te trekken. Nadien hadden we vrij spel en konden we met bootjes varen, pingpongen en badmintonnen. Daarna stonden er lekkere hotdogs op ons te wachten. Maar na de hotdogs werden al een eerste keer uitgedaagd: de grote fietstest! We moesten eerst tussen 2 bankjes rijden, dan slalommen, dan en 8 maken en als laatste moesten we onze remkunsten tonen. Nog een beetje vrij spel, tanden poetsen en bedje in. Wat we vandaag zullen doen, kunnen jullie vanavond of morgen lezen... Groetjes van Kimberly en Silke en onze andere kampgangers!
16-07-2007 om 08:21 geschreven door Weert2007
Hallo lieve ouders, grootouders, broers, zussen of vrienden!
Hallo iedereen, Welkom op onze blog! Wij willen jullie met deze kleine site op de hoogte houden van de belevenissen van jullie kinderen, kleinkinderen, zusjes, broertjes of vrienden. Elke dag zullen we een tekstje posten. U heeft met deze blog ook de kans zelf tekstjes te posten voor onze kampgangers. Wij printen deze dan af en geven ze door. Zo, wij wensen jullie een fijne week toe. Daar twijfelen wij al niet meer aan. Tot vrijdag! Groetjes van de hele begeleidingsploeg, Tine, Nick, Inez, Ilse, Arne, Silke en Veerle
16-07-2007 om 08:12 geschreven door Weert2007
27-09-2005
Berichtje de kindjes
Neen, uw blog moet niet dagelijks worden bijgewerkt. Het is gewoon zoals je het zélf wenst. Indien je geen tijd hebt om dit dagelijks te doen, maar bvb. enkele keren per week, is dit ook goed. Het is op jouw eigen tempo, met andere woorden: vele keren per dag mag dus ook zeker en vast, 1 keer per week ook.
Er hangt geen echte verplichting aan de regelmaat. Enkel is het zo hoe regelmatiger je het blog bijwerkt, hoe meer je bezoekers zullen terugkomen en hoe meer bezoekers je krijgt uiteraard.
27-09-2005 om 16:32 geschreven door Weert2007
bijtende vissen?
Het maken van een blog en het onderhouden is eenvoudig. Hier wordt uitgelegd hoe u dit dient te doen.
Als eerste dient u een blog aan te maken- dit kan sinds 2023 niet meer.
Op die pagina dient u enkele gegevens in te geven. Dit duurt nog geen minuut om dit in te geven. Druk vervolgens op "Volgende pagina".
Nu is uw blog bijna aangemaakt. Ga nu naar uw e-mail en wacht totdat u van Bloggen.be een e-mailtje heeft ontvangen. In dat e-mailtje dient u op het unieke internetadres te klikken.