Walking my way
walking alone or together, but always with a smile!
Beste blogbezoekers, Mijn naam is Steve Vande Ginste en wandelen is één van mijn passies. U kunt mij als fervent wandelaar regelmatig terugvinden op een lange afstandswandeling, doch ook een tochtje met mijn gezin is niet te versmaden. Ben sinds 5 jaar tevens lid van Florastappers Gent. Regelmatig zal u hier een wandelverslag/foto's kunnen terugvinden. Laat gerust een berichtje achter Grtjes Stev-O
Foto
Foto
Inhoud blog
  • 20 km Baziel De Craenetocht in Bachte-Maria-Leerne
  • 30 km Lozermeitocht in Lozer (Kruishoutem)
  • 24 km Winterwandeling te Ruien-Kluisbergen
  • update
  • 28 km Hemelbergwandeling te Ronse
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Categorieën
    Over mijzelf
    Ik ben Steve Vande Ginste, en gebruik soms ook wel de schuilnaam ginstinio.
    Ik ben een man en woon in Zulte (België) en mijn beroep is Medisch Secretaris.
    Ik ben geboren op 03/06/1979 en ben nu dus 45 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: wandelen, lopen, voetbal.
    15-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.20 km Baziel De Craenetocht in Bachte-Maria-Leerne

    Onder een stralend zonnetje vertrok ik vandaag naar Bachte-Maria-Leerne voor de 17e Baziel-De-Craenetocht.
    Om 6u30 toegekomen in de startzaal was er reeds veel activiteit en ik zag dat toch al enkele 10-tallen wandelaars op gang waren getrokken.

    Ik schreef mij rustig in en trok dan ook maar op pad voor 19,8 km. Van bij de start ging het door het dorpscentrum richting Oude Leie. Via het Baziel De Craene pad trokken we door een mooi natuurgebied lansg een mooi padje met zicht op de bochtige Leiemeanders. Dit pad werd een tijdje gevolgd en via een mooie dreef kwamen we uiteindelijk aan het kasteel van Ooidonck terecht (natuurlijk bekend terrein wegens reeds meerdere malen bewandeld). Dit in Vlaams-Spaans renaissancestijl opgetrokken kasteel is dan ook een streling voor het oog, maar dit mochten we natuurlijk niet betreden.
    Uiteindelijk bereiken we via Amakers de rustpost (De Engel) in Sint-Martens-Leerne, waar reeds enige bedrijvigheid aanwezig is. Van hieruit deden we een prachtig lus doorheen het schilderachtige Deurle doorheen schitterende dreven en we volgden eventjes het Gust De Smet wandelpad. Na nogmaals controle in zaal De Engel stond er nog een lus op het programma doorheen Vosselare. We trokken voornamelijk over landelijke wegen voorbij het gerestaureerde kasteel Ter Meere en bereikten uiteindelijk de startplaats. De tocht was in orde (vooral de eerste 2 lussen), maar spijtig genoeg een identieke kopie van vorig jaar (zeker de eerste 15 km).
    Volgende week begint het zwaardere werk met de 2 × 50 km van Kluisbergen als voorbereiding op de Megasloebertocht.
    Tot de volgende!


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    15-05-2012, 16:02 geschreven door ginstinio  
    06-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.30 km Lozermeitocht in Lozer (Kruishoutem)
    Vandaag trok ik naar Lozer (Kruishoutem) voor de Lozermeitocht. Slechts 10 minuutjes rijden met de auto dus. Het was reeds een 5-tal jaar geleden dat ik hier nog geweest was. Reeds enkele weken zit het wandelen er weer goed in met o.a Melden, Everbeek, Sint-Jan-in-Eremo (maar spijtig genoeg geen verslag wegens een beetje gebrek aan tijd).
    Vanuit de parochiezaal trokken we direct naar het grote Lozerbos en kregen we dus onmiddellijk een mooi stukje natuur voorgeschoteld.
    Alvast een spetterend begin dus.Na een paar mooie bospaden, enkele landelijke wegen (gemeente Nazareth), bereikten we uiteindelijk na 7,9 km de eerste rustpost in de voetbalkantine van VK Lindenhof te Lozer. Opnieuw een mooi veldpadje (met oversteek over een klein brugje) en een bonkig kasseibaantje leiden ons van de rustpost weg en via hoofdzakelijk landelijke wegen bereikten we de tweede rustpost "De Griffel" in Ouwegem. Hieruit stond een lus op het programma van 8 km. Het ging o.m. via het prachtige Huisekouter en De Kolpaert naar de lange Ast in Mullem. Genietend van het mooie glooiende landschap werd de 30 km gesplitst van de 21 km en trokken we links richting N60.
    We sloegen juist voor de N60 af naar rechts en passeerden rondom de Bekemolen in Mullem. Via leuke Mullemse padjes en leuke velddoorsteekjes keerden we terug naar onze rustplaats. Langs het voetbalplein van Ouwegem ging het nu naar de Huisemolen en naar de Wannegemstraat richting Lede. We passeerden het schooltje van Lede (die vroeger nog als controleplaats fungeerde). De 30 km maakte hier nog een kleine lusje langs de beruchte kasseistrook "Huisepontweg" (gelukkige maar een stuke) en de Schietchampettermolen om terug aansluiting te krijgen met de 21 km. In dalende lijn (nogal een heel lang stuk van ongeveer 2 à 3 km) ging het nu terug naar het kasteel van Lozer. Daar werd nog een klein toertje gedaan en uiteindelijk bereikten we de aankomst.
    De parcoursmeester had echt zijn best gedaan en het maximale uit het parcours gehaald en gelukkig  zaten de weersomstandigheden ook mee (hadden veel regen voorspeld immers). Nog even vermelden dat ik de helft van de tocht stapte met een andere langeafstandwandelaar uit Papegem (club Kleine Kouter Lede) en dit best aangenaam gezelschap was die mij heel veel wist te vertellen.
    Zo zie je maar dat je altijd nieuwe mensen leert kennen, ook tijdens het wandelen!
    Volgende week trek ik nog eens naar Bachte-Maria-Leerne en daarna naar Wakken (2 wandelingen in de buurt) en dan nog eens het zwaardere werk in Kluisbergen (2 dagen 50 km) en dan moeten de beentjes wel klaar zijn voor de Megasloebertocht.
    Tot de volgende!

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-05-2012, 11:10 geschreven door ginstinio  
    Foto
    "Een voettocht van duizend kilometer begint met één stap" (Lao Tse - Chinees filosoof)
    Planning januari 2012 (wijzigingen kunnen steeds optreden)

    zaterdag 21/1/2012: Wintertocht te Kluisbergen zondag 5/2/2012: Prosper de Maeghttocht te Eine daarna kan het echte werk beginnen en dus verder op het programma: Klypetocht in Ronse en Steepletochten te Waregem

    Archief per maand
  • 05-2012
  • 01-2012
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek
  • test

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !
    Wandellinks
  • bloggen.be
  • Mijn wandelclub
  • Beneluxwandelen
  • Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    Foto
    Foto

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs