Onder de rubriek 'MIJN FAVORIETEN' aan de rechterkant van de blog, vinden jullie nu voortaan een directe link naar de website van de WVA zodat jullie snel hun informatie ook kunnen bekijken!
Vergeet ook niet voor wie geïnteresseerd is in het nieuws, dat je dit ook elke dag kan bekijken aan de rechterkant van de blog!
Op maandag 16 december zal José zijn laatste dienst doen in de Fazantenlaan. Na vele mooie jaren bij ons, nemen we dus afscheid van hem. We wensen hem uitdrukkelijk te bedanken voor zijn inzet en wensen hem een fantastisch pensioen toe!!!
Balans
De laatste dag, je spullen opruimen je mailbox leegmaken de mensen nog eenmaal groeten
Die dag was ooit de eerste toen je onwennig en alles nog met pen en papier deed je de jongste onder je collegas was
Daartussen ligt die lange reeks van blocnotes, volgeschreven
agendas vergaderingen, besprekingen, uitstappen, humoristische opmerkingen van of naar collega's vrijdagmiddagen, waar je uitzag naar het weekend, vroeg opstaan, inslapen...
Vaak moe naar huis gaan, soms succes iets willen, iets bereiken, soms ook bijna bezwijken, het werkend leven van een mens in een welvaartsstaat
En dan lever je de sleutel in, de deur die je zo vaak opende valt achter je in het slot we zien elkaar nog wel, roep je!
Hopelijk is dat ook zo, dat we je nog af en toe zien! Bedankt voor je INZET, José en geniet met volle teugen van je pensioen!
Sofie Fossaert begint op 4 november 2013 als coördinator van het Woongarantieproject; welgekomen.
Daarnaast verwelkomen we Aïcha Chambi vanaf 2 oktober 2013 als vrijwilligster. Ze volgt een opleiding maatschappelijk werk en zal dus vooral bij Hilde en Miranda stage lopen.
Vandaag en morgen zijn er sollicitaties in de burelen in de Rijselstraat.
Mensen komen op gesprek en een deel van de Raad van Bestuur en de Gebruikersraad bekijken via de gesprekken of de sollicitanten goed werk kunnen leveren in Den Ommeloop
Deze sollicitaties zijn voor de job van 'projectverantwoordelijke' voor ons Woongarantieproject (de 4 appartementen momenteel in de Merellaan).
Deze nieuwe persoon zal op zoek gaan naar contacten in de buurt, veel overleg hebben met mensen van andere diensten in Ieper, meedraaien in het team van de Poperingseweg/Woongarantie (jaja, een nieuw team), een aantal permanenties en individuele begeleidingen doen.
We vertrouwen op de wijze raad van Raad van Bestuur en Gebruikersraad!
Er zijn deze zomer heel wat veranderingen in Den Ommeloop: start Merellaan nummer 6 (leefgroep), start Merellaan nummer 7 (4 appartementen), nieuwe cliënten, nieuw personeel, heel wat verhuizen. Kwestie dat jullie nog mee zijn in den draai hierbij wat informatie.
We verwelkomen volgende nieuwe cliënten:
Ilse, Machteld en Michiel in Merellaan 6. Dylan, Joshua en Zekija in Merellaan 7. Geertrui in Fazantenlaan 16.
We verwelkomen volgende nieuwe personeelsleden:
Miranda, die de vervanging doet van Lotte. Thomas Schotte, die bij komt springen van 15 juli tot eind september. We verwelkomen ook graag terug: Wesley (15 juli tot 15 augustus) en Raven (22 juli tot 22 augustus) als jobstudenten. Raven blijft daarna nog als stagiair in Den Ommeloop meedraaien (vanaf 3 september).
Dit is het laatste bericht dat verschijnt over de verbouwingen in de Merellaan. Niet omdat het binnenkort vakantie is, maar omdat de bouw afgewerkt is en al bewoond is.
Vanaf 1 juli hebben de eerste bewoners hun intrek genomen. Gedurende de maand juli zal er op regelmatige tijdstippen iemand bijkomen. Rond 25 juli zal iedere kamer bezet zijn. Er dienen wel nog een aantal werken gebeuren. Vooral de schilderborstel zal nog heel wat potten verf opensmeren.
De eerste dagen zijn vlot verlopen. Het is wat wennen, maar de signalen zijn positief.
Aan alle bewoners en begeleiders: stel het wel in de Merellaan! En zet maar een potje koffie klaar voor sympathisanten die eens willen langs komen om te zien wat het geworden is.
Voor allen die in Westlandia werk(t)en is er op 31 augustus een gratis BELLEWAERDEdag n.a.v. het 45 jarig bestaan van Westlandia.
Geniet ervan!
En voor zij die er niet werken en toch graag naar Bellewaerde gaan: niet getreurd... je kan mee met de zomeruitstap ook naar Bellewaerde op 08/08/2013! Inschrijven via WVA!
Alle inschrijvingen voor de ZOMERUITSTAPPEN van WVA moeten ten laatste op 25/06 binnen! Haasten dus!
Nog 18 keer slapen en de verhuis naar Merellaan 6 zal beginnen. Het ziet ernaar uit dat het gebouw binnenin klaar zal zijn en dat het mogelijk zal zijn om te verhuizen op 1 juli. Hier en daar zal wel nog moeten geschilderd worden en enkele kleine werkjes zullen nog moeten gebeuren, maar het zal ons niet verhinderen om kasten in de remorque of verhuiswagen te laden en naar de Merellaan 6 te brengen.
De voorbije week is weer hard gewerkt: deuren en douches werden verder afgewerkt, op het dak werden de zonneboilers geïnstalleerd, de omgevingswerken gaan verder, rookmelders werden geplaatst, de poort van de fietsenberging werd opgehangen,..... Als de druk groot is dan gaat het precies allemaal wat sneller.
De foto's geven wat overzicht van de vorderingen.
En als iemand een mooi zicht wil hebben op de streek: van op ons dak kun je de 'bergen' zien liggen. Misschien moeten we wel een dakterras voorzien!
Samen met de zon zijn een heleboel werklieden toegekomen. Het is zoals altijd: er moet tijdsdruk zijn alvorens iedereen in volle actie schiet. En nu is het dus zover. Er zijn nog 2 (twee) werkweken en dan moet alles af zijn. Dan zal enkel nog hier en daar een kleinigheid gedaan worden. De schilder zal dan wel nog werken.
Niet enkel binnen, maar ook buiten is men bezig met de afwerking. Alles verandert nu rap.
Ondertussen is ook al met telenet contact opgenomen om er tv, internet en telefoon te voorzien. Er moet aan veel gedacht worden. Gelukkig is er een goede werkleider en architect.
Het gekende spreekwoord 'in mei legt elke vogel een ei' wil zeggen dat het resultaat er komt, na heel wat voorbereidend werk.
Welnu dat is ook de indruk die je nu krijgt als je binnen stapt in Merellaan 6.
Beetje per beetje worden zaken afgewerkt: de keuken is grotendeels geplaatst, schakelaars en stopcontacten worden geplaatst, de technieken (verwarming, luchtverversing, dampkap, warm water) zijn geïnstalleerd, de deuren worden geplaatst, het terras wordt in elkaar getimmerd, .... Stilaan krijgt de inrichting een aangezicht, maar er valt echter toch nog heel wat te gebeuren in de laatste maand die rest alvorens te verhuizen.
De buitenaanleg is ook begonnen, maar werd omwille van het regenweer van de laatste dagen gestopt. De grond plakte zo sterk aan botten en banden dat het te moeilijk werd om te werken en zeker om proper werk te leveren.
Ziezo, dit was dan weer een verslag. Laat ons hopen dat op1 juli kan de verhuis kan starten.
De laatste weken is er heel veel werkvolk over de vloer gekomen in de Merellaan: de chauffages werden gebracht en geplaatst, de zonneboiler werd op het dak geplaatst, de verwarmingsketel werd naar boven gebracht, de laatste faiences werden geplaatst in de badkamers, de keuken is men ook aan het installeren.
Je ziet, er is heel wat beweging.
Er zijn weinig bouwwerken waar nooit problemen zijn. Ook bij ons is dit dus zo. De voorbije week heeft een kraan een stukje van de topgevel geraakt en was er een gat in de muur. Dit is ondertussen weer hersteld. Een ander probleem was dat Eandis per vergissing de elektriciteit afgesloten had zodat de werklui geen machines meer konden gebruiken. En dit is niet ideaal! Ondertussen is dat weer in orde gebracht.
De schilder kwam ook al langs voor een eerste nazicht van de werf. Ondertussen zijn Jochen, Marina en Hilde bezig met een rondrit naar meubel- en grodijnenwinkel om een goede keuze te kunnen maken. Je ziet dat we dus de eindsprint naar 1 juli zijn ingezet.