Vanmorgen zagen we toch de zon eventjes opduiken en iedereeen was super in form. Om 9u30 mochten we op de twee lijnbussen richting Bellewaerde vertrekken. Eens we de tickets hadden mochten we binnen. Maar sommige dingen waren maar later open , maar niet getreurd! Voor alles is er een oplossing: we hebben vandaag :
In een binnenballenbad gespeeld en geschoten achter de 'juf'' (n.v.d.r.: op mij en dit was niet voorzien !) met moussen ballen. In het treintje gezeten tussen de bengaalse tijgers. Op de koffietasjes rondgedraaid . Op de paardenmolen gezeten. In het palendorp het beste van ons zelf gegeven Het kidspark veroverd. vele toiletbezoeken gemaakt. De olifanten zien op hun knieën gaan voor elkaar, ze een wedstrijdje 'poep'duwen zien houden. De giraffen van dichtbij gezien. Op de tuf tufs gezeten samen met de juffen en tussen de kangoeroes gereden. De aapjes bezocht en de geitjes ( Juf Natascha sprong hoog van het schrikken toen er een geit bij haar benen kwam) ... kortom een leuke dag gehad.
De foto's volgen....
hier een kort sfeerfilmpje: en plezier dat ze hadden !
Proficiat aan alle fietserkes ! Er zijn zeven kleuters die iets kwijt zijn op de fietsweek...
Wat hoor ik jullie denken ? Of jullie mee moeten helpen zoeken? Moa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Het zijn de steunwieltjes ! Tijdens de fietsweek zijn er 7 kleuters waar de papa's of mama's hun steunwieltjes af hebben gedaan ! Bravo en proficiat !!
Er kunnen nu 19 kls zonder steunwieltjes rijden !! Bravo En ik ben er zeker van dat de rest ook vlug gaat volgen
Vele voorbereidingen gingen eraan vooraf! Heel veel enthousiasme en inzet van iedereen maakte deze eucharistie heel intens en heel mooi! Vele lovende woorden deden deugd voor zowel de leerkrachten als voor de kinderen. Ik wil bij deze ook Gisèle en EH Vanhauwaert van harte bedanken en ook alle mensen die gekomen zijn naar de kerk. Maar natuurlijk ook al onze kleutertjes ! Hier zie je enkele sfeerbeelden. De rest van de foto's komen in de loop van de week online op onze schoolwebsite.
We zijn al enkele weken bezig rond het thema bakker. Donderdag kwam er een echte bakker op bezoek met een mobiel oventje. Het was niet zomaar een bakker ! Het was de opa van Alies en Matis Vandenbroucke !
Hij kon heel goed met kinderen overweg ! Opa Ivo of bakker Ivo is gestopt met het beroep van bakker en is nu opvoeder in de Lovie. Het was een heel leuke en gezellige voormiddag. Leerrijk, actief en 'gesmaakt'. De kls mochten in kleine groepjes om beurten bij bakker Ivo ze mochten heel veel zelf doen ! De koekjes mochten dan in de mooi versierde koekjesdoos voor hun papa ! Wat rook het heerlijk in de gang en de klas!
Dinsdag kwamen de mensen van het rusthuis op bezoek. We speelden met de parachute, we gooiden met de waterballonnen. We dronken en aten in de refter. De grote mensen koffie met een stukje cake en een cars-chocolaatje. Wij dronken fruitsap met een stukje cake en ook een cars-chocolaatje. Het was een gezellige sfeer !
Het was een heel gezellige voormiddag samen met de bejaarde mensen en Marianne de 'super'animatrice Ik wou jullie eens de sfeer laten voelen en zien die daar hing: We zongen van : ik zag een muis... waar? --> daar op de trap... Deze video is niet echt van goeie kwaliteit maar de sfeer kan je wel proeven
We hebben ons bakkerijtje ingericht met echt (oud) brood. We sorteren de broden in de broodmanden. Kan ik een rond broodje kopen? Het spel in de bakkerij
Een dikke proficiat, julle hebben dat super goed gedaan. Het was een heel mooi feest in de kerk, ook proficiat aan juf Tine en juf Caroline voor al hun moeite en inzet en enthousiasme ! Ik hoop dat het een dag wordt om nooit te vergeten.
Een speciale proficiat aan alle broers en zussen van de kleuters van onze klas.
Proficiat KAI broer van Len Cherchye Proficiat SITA zus van Senna Grave Proficiat MEREL zus van Bo Igodt Proficiat REMI broer van Maxime Sablain Proficiat KJELL broer van Kytana Staelen Proficiat LUKAS broer van Achiel Thorrez
en natuurlijk ook aan alle andere eerstecommunicantjes hé !
Vanmorgen vroeg ik de kls de schoenen af te doen als ze naar binnen wilden in de klas, zodat jullie de vissen niet plattrappen. Er lagen papieren visjes op de grond. Iemand zei: juf! de visjes zijn al plat (het waren papieren vissen) Ze vonden het wel grappig . Toen ze allemaal hun schoenen terug moesten aandoen hadden er enkele problemen. Ik hielp maar dit duurde een tijdje en iemand zei: Had je dat niet gevraagd aan ons, had je niet zoveel werk met de schoenen Ja ja rappe gastjes hé
Ik werd ook gefopt door de kindjes: juffrouw een muis achter je , een spin, een draak, een krokodil ! Maar het grootste 'foppertje' had te maken met muisje piep. Lukas had muisje piep mee, ik vroeg heb je hem terug meegebracht? Hij zit in mijn schooltas---hij deed de rits open en daar stak er een hele grote knuffelmuis in ! Dat was echt grappig... ik dacht dat hij gegroeid en zelfs verdikt was... maar nee het was een andere muis, ze hebben me goed liggen gehad
P.S.: Vandaag zijn we naar het circus geweest in Vlamertinge: leeuwen, tijgers, apen, olifanten ... noem maar op. We konden ze zelf aaien.
Muisje piep mag iedere avond mee met iemand anders. Daar beleeft hij de leukste, gekste en mooiste dingen die je je kan inbeelden. Iedere ochtend mag het kindje die ervoor gezorgd heeft uitvoerig vertellen over het logeerpartijtje van muisje. Ik was blij verrast toen ik donderdagavond deze foto's in mijn mailbox vond:
Dat was de titel van het figurentheater die we konden bekijken in het nieuwe ontmoetingscentrum 'Het perron' En als je je kleuter nog hoort zingen van hei-di-hei hei-di ho hei-di-hei hei-di hohei-di-hei hei-di ho hei-di-hei hei-di ho. Dan weet je van waar het komt
Spartacus en prinsesje waren de twee nieuwe kuikentjes die op bezoek kwamen in de klas. We moesten ze verzorgen, we mochten ze eens vasthouden. Sommige kleuters maakten een speeltuin voor de kuikentjes. Na dat die gebouwd werd mochten we allemaal rond de speeltuin gaan zitten en mochten prinsesje en spartacus er in spelen.