Foto
Inhoud blog
  • Kerstboom verbradingen
  • Wateroverlast Lo
  • Schoorsteenbrand in Vleteren
  • Woningbrand in Lo
  • Wateroverlast in Lo
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken met Google


    Links
  • ehbo shop
  • EMT shop
  • FDNY shop
  • Philip de brandweerman
  • Luc de pompier
  • Wim brandweer Geluwe
  • Backdraft blog
  • KV Westhoek
  • Brandweer spotter Belgium
  • Foto
    Foto
    Brandweer Lo-Reninge
    Voorpost Reninge
    Vrijwillige Brandweer Lo-Reninge
    17-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Redding te water Merkem/Lo-Reninge
    17/11/2013

    Om 14u47 werd het korps van Lo-Reninge opgeroepen voor een redding te water. In de Ieperleedijkstraat te Merkem was, in het midden van de vaart, een overzetboot gekanteld met een tiental mensen aan boord. Het vaartuig kantelde volledig en alle inzittenden kwamen in het water terecht. De slachtoffers waren allen wandelaars die deelnamen aan een tocht in de buurt. 1 persoon werd uit voorzorg overgebracht naar het ziekenhuis. Enkele mensen liepen lichte kneuzingen op. Naast een slachtoffer met gebroken vingers liep nog iemand een hoofdwonde op.

    De ziekenwagen van Merkem kwam als eerste toe, snel gevolgd door een autopomp. Een autopomp met lier en de snelle hulpwagen met boot van Lo waren aanwezig alsook de multifunctionele autopomp van Reninge.  

    De slachtoffers werden snel uit het water gevist, mede door de hulp van Reningse brandweermannen die eveneens deel namen aan de tocht, en werden opgewarmd en opgevangen in de buurt.

    De beschadigde veerboot zelf werd door duikers van Lo en Merkem omgedraaid en aan wal gebracht. De boot van Lo bleef nog even ter plaatse om de wandelaars die achter gebleven waren aan de andere oever over te zetten.

    De interventie werd succesvol afgesloten omstreeks 16uur.

    FDC

    Foto's van Luc De Pompier! (die eveneens ter plaatse aanwezig was als wandelaar)



    IMG_1826.JPG

    IMG_1828.JPG

    IMG_1817.JPGIMG_1821.JPG
    IMG_7430.jpg
    IMG_7437.jpg
    IMG_7409.jpg
    IMG_7407.jpg

    IMG_7421.jpg
    IMG_7423.jpg
    IMG_7411.jpg
    IMG_7405.jpg

    17-11-2013 om 23:05 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    11-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wapenstilstand Reninge
    Naar jaarlijkse gewoonte was de voorpost van Reninge weer aanwezig bij de plechtigheden ter herdenking van Wapenstilstand.
    De kerkdiensten van Noordschote en Reninge werden bijgewoond. Er was eveneens een korte kranslegging bij de monumenten van de gesneuvelden.

    De koude en wind hielden de deelnemers niet weg. Ook de eerste schepen was aanwezig.
    De post van Lo was aanwezig bij de kerkdienst van Lo, samen met de burgemeester.

    11-11-2013 om 00:00 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    09-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dieren in nood in Reninge
    09-11-2013

    Omstreeks 13u05 kreeg de brandweer van Lo-Reninge een oproep binnen voor het redden van dieren, in dit geval schapen, in nood.

    Wegens de hevige regenval van de afgelopen dagen was de wei waarin de schapen stonden aan het overstromen. De dieren stonden met de poten in het water en dreigden ingesloten te worden. Er was nooit gevaar gebleken en alle dieren werden veilig verhuisd.

    Deze niet-dringende interventie werd om 14u05 susccesvol afgesloten.

    FDC

    09-11-2013 om 00:00 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    05-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verkeersongeval Oostvleteren

    05/11/2013
    Auto belandt in de gracht langs Veurnestraat in Oostvleteren

    dinsdag 05 november 2013 om 09u46

    Oostvleteren - Dinsdagochtend kwam een grijze Renault, die richting Veurne reed, iets voor 8 uur in de gracht terecht.

    De brandweerkorpsen van Lo-Reninge en Poperinge kwamen ter plaatse, maar het slachtoffer kon zelf uit de wagen komen. Het slachtoffer werd lichtgewond overgebracht naar het ziekenhuis van Veurne. Er was enige tijd beperkte verkeershinder.

    (MD)

    Bron: KW

    OOSTVLETEREN - Een 22-jarige bestuurster uit Tielt kwam gistermorgen iets voor 8 uur met haar wagen in de sloot terecht naast de Veurnestraat (N8) in Oostvleteren. De bestuurster week volgens de lokale politie van Arro Ieper uit voor een ander voertuig, waarna het jonge slachtoffer de controle over haar stuur kwijtspeelde op het natte wegdek. De Tieltse kon op eigen kracht uit het voertuig klimmen, maar werd nadien gewond overgebracht naar het ziekenhuis in Veurne.

    Bron: Het Nieuwsblad

    DSC_7145.JPGDSC_7149.JPG

    05-11-2013 om 00:00 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    03-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Woning brand Reninge
    03/11/2013

    Om 01u48 werd ons korps opgeroepen voor een woningbrand in de Oostvleterenstraat in Reninge. Beide posten waren snel ter plaatse. De commandowagen, de autopomp van Lo en die van Reninge alsook de elevator van de post Lo waren ter plaatse met de nodige manschappen.

    Bij aankomst was er een redelijke rookontwikkeling en een sterke brandgeur merkbaar. Deze kwamen uit de slaapkamers en uit de zolder. De eigenaar had zelf een bluspoging ondernomen die weinig had geholpen.

    Verschillende ploegen werden naar binnen gestuurd om de situatie te beoordelen. De brandhaard werd snel gevonden en de nodige acties werden ondernomen om de situatie te verbeteren. Blijkbaar was een spot van de verlichting in de slaapkamer beginnen roken en had de warme rook zich verplaatst tussen de valse plafonds en wanden.

    De woning ondervond enkel wat afbraakschade aan het plafond maar was verder onbeschadigd. De oorzaak van de brand bleek een probleem met de elektrische bedrading te zijn. Deze zal volledig vervangen moeten worden.

    Na een korte stand-by/controle periode voor de post van Reninge werd rond 04u00 de interventie succesvol beëindigd.





    FDC

    03-11-2013 om 09:57 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    02-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.begrafenis Stg. Delamillieure

    02/11/2013

    Om 10.30 stond een kleine delegatie van de voorpost van Reninge, onder leiding van Lt. Hessel, klaar om naar de begrafenisplechtigheid van stagiair brandweerman Delamillieure te gaan in Diksmuide. Onze collega, van het brandweerkorps van Merkem, werd eerder deze week zwaar gewond na een incident met een vorkheftruck op zijn werk. Hij overleed in het Jan Yperman ziekenhuis op 22-jarige leeftijd.

    Volgens zijn overste, Lt. Denys, verliest de post hiermee een beloftevolle gedreven jongeman.

    Naast Reninge waren oa ook de korpsen van Diksmuide, De Panne, Poperinge en uiteraard Merkem aanwezig om stg. Glenn Delamillieure hun laatste groet te bieden.

     

    Bijlagen:
    https://www.facebook.com/pages/RIP-Glenn-Delamillieure/440929689361201   

    02-11-2013 om 00:00 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    27-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verkeersongeval Oostvleteren

    27-10-2013

    Twee wagens botsen op de N8 in Oostvleteren

    zondag 27 oktober 2013 om 20u05

    Oostvleteren - Zondagavond zijn twee wagens, met Franse nummerplaten, gebotst op de baan Veurne-Ieper, een honderdtal meter voorbij de brug over de IJzer, op de wijk Elzendamme in Oostvleteren.

    De brandweer van Lo-Reninge, Veurne en Poperinge (Zuid-IJzer) kwamen ter plaatse, omdat er sprake was van geknelden in één van de wagens. In de aangereden wagen vielen twee gewonden, een vrouw en een kind werden na verzorging door de MUG-dienst naar het ziekenhuis van Veurne overgebracht.

    Ze verkeerden niet in levensgevaar. De bestuurder van de andere wagen werd niet gewond. Door het ongeval was er heel wat hinder voor het verkeer richting Ieper. Ter hoogte van het ongeval werden de lange rij wachtende wagens beurtelings doorgelaten.

    Bron: KW

    27-10-2013 om 21:47 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    24-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cluster oefening in Nieuwpoort
    Klik op de afbeelding om de link te volgen 24-10-2013

    Om 19u30 werd een zonale clusteroefening gestart in Nieuwpoort. Naast de een ploeg van Reninge, was ook de ladderwagen van Merkem/Houthulst, de tankwagen van Oostduinkerke en de eerste autopomp van Nieuwpoort aanwezig.

    Het scenario voor de oefening was een apartementsbrand. De locatie was een splinternieuw gebouw in de Albert I laan.
    Er waren rookmachines en lichtbakens aanwezig om het scenario zo realistisch mogelijk te maken. De Reningse ploeg stond in voor de 2de zoekactie en evacuatie van mogelijke slachtoffers. Voor onze "plattelandsjongens" was het zwaar met bundels en cassettes naar het 4de te lopen. Een wirwar aan slangen, 4 slachtoffers, een evacuatie via een balkon en een goede samenwerking met de collega's maakten van deze oefening een succes.

    Na de oefening kregen we allemaal nog een uitleg over het speciale ventilatie systeem dat in de uitgebreide ondergrondse parkings van de flatgebouwen geïnstalleerd stond.

     

     

    24-10-2013 om 00:00 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    19-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schoorsteenbrand Lo
    Klik op de afbeelding om de link te volgen 19-10-2013

    Omstreeks 20 uur kwam een oproep binnen voor een schoorsteenbrand in de Hogebrugstraat in Lo.

    De brandweer van Lo was als eerste ter plaatse met de autopomp en de elevator. De autopomp van Reninge kwam enkele ogenblikken later toe als versterking. De doodlopende straat, net naast de vaart, werd afgezet.

    Er bleek weinig rook en geen vuurhaard aanwezig te zijn. De kachel werd gereinigd en het schouwkanaal gecontroleerd.
    Na aankomst van de Politie werd de zware kachel terug geplaatst, werd geen schade opgemeten en is de woning snel weer vrijgegeven.

    19-10-2013 om 00:00 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    14-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verkeersongeval Lo
    14-10-2013

    Rond 12 uur vielen één zwaar- en één lichtgewonde bij een verkeersongeval aan de Lobrug te Lo-Reninge.

    Een bejaard koppel dat uit de richting van Pollinkhove kwam, werd midden het kruispunt in de flank gegrepen door een SUV personenwagen die uit de richting van Lo centrum kwam. Deze SUV had voorrang op de andere wagen die langs de vaart reed en die normaal moest stoppen of voorrang verlenen aan dit kruispunt.

    Geklemd

    De kleine personenwagen, met een bejaard koppel uit de omgeving, werd gedeeltelijk tegen de reling van de brug gedrukt en wat verder tegen een vangrail gekatapulteerd. Beide inzittenden zaten klem in de wagen en de brandweer van Lo-Reninge had ruim 30 minuten nodig om één inzittende uit de wagen te bevrijden.

    Door de klap werd een stuk brugreling losgerukt en kwam enkele meters lager tegen het water terecht. Indien de vangrail er niet had gestaan zou de wagen waarschijnlijk ook naar beneden gerold zijn. Door het ongeval was het kruispunt ruim één uur volledig belemmerd.

    Bron: KW

    De brandweer van Lo snelde ter hulp met 4 man en werd bijgestaan door 6 mensen van Reninge. De slachtoffers werden naar het ziekenhuis overgebracht met de ziekenwagens van Veurne en Diksmuide.











    14-10-2013 om 00:00 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    11-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schoorsteenbrand Oostvleteren
    Klik op de afbeelding om de link te volgen 11-10-2013

    Rond 19u, vrijdagavond, werd de brandweer van Lo-Reninge opgeroepen voor een schoorsteenbrand in de Kasteelstraat in Oostvleteren.
    De voorpost van Reninge, met 8 manschappen, was als eerste ter plaatse samen met de commandowagen van Lo. De werken werden samen met de ladderwagen van Poperinge uitgevoerd.

    Bij aankomst was er donkere rookontwikkeling uit de schoorsteen te zien en kwam lichte rook vanonder de dakpannen naar buiten.
    Even werd gevreesd voor zolderbrand. De aanpalende woning, werd even ontruimd en gecontroleerd. De straat werd ongeveer 1 uur afgezet. Na het blussen van het gebarsten schouwkanaal, reinigen van de kachel en verwijdering van assen, werd het huis opnieuw vrijgegeven.

    De schade bleef zeer beperkt en er vielen geen slachtoffers.


     

     

    11-10-2013 om 00:00 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opendeurdag Reninge
    06-10-2013

    Op 6 oktober deed onze Reningse voorpost zijn deuren open voor het grote publiek! Vanaf 10 uur was iedereen welkom in ons arsenaal.

    De dag werd gevuld met rondritten, BBQ en enkele demo's. Ook stond onze multifunctionele autopomp buiten opgesteld en was al het materiaal uitgestald. Voor de kinderen was er een springkasteel en een schmink stand (verzorgd door onze pompeuzen). De Brandweerzone had voor een educatieve stand gezorgd mbt CO meters en rook melders. 

    We kregen hulp voor een demo van onze sympathieke collega's van Diksmuide. Hun GRIMP team toonde hoe men snel en efficiënt een slachtoffer van een moeilijk te bereiken plaats kon evacueren.

    Bedankt aan allen die deze dag tot een succes maakten!











    06-10-2013 om 00:00 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Openen van deur.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen 06-10-2013

    Om 05u30, net voor de opendeurdag van de voorpost van Reninge, was een interventie nodig in de service flats van Huize Fortuna in Oostvleteren. Een bejaarde vrouw was, 's nachts en achter gesloten deur, gevallen en kon zich niet meer zelfstandig behelpen.

    De multifunctionele autopomp van Reninge en snelle hulpwagen van Lo werden bijgestaan door een ambulance van de brandweer van Poperinge (Zuid-Ijzer). De deur werd snel geopend, met minimale schade.
    Licht gewond, met ontwrichte schouder, werd de bejaarde vrouw overgebracht naar het Jan Yperman ziekenhuis in Ieper.

    06-10-2013 om 00:00 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tractorbrand Reninge
    05-10-2013

    Rond 15u30 vatte een tractor vuur op de hoek van de Vleterenstraat en de Brabanthoek. De landbouwer ging beginnen aan sproeiwerkzaamheden toen een technisch defect in de motorblok voor problemen zorgde. Het vuur verwoeste de voorkant van het voertuig, de boer zelf kwam er met de schrik vanaf.

    De mensen van de voorpost Reninge kwamen als eerste toe. De bluswerken verliepen zeer vlot.





    05-10-2013 om 00:00 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (2 Stemmen)
    29-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opendeur Post Lo
    Klik op de afbeelding om de link te volgen 29-09-2013

    De brandweerpost Lo zette op zondag 29 september de deuren open voor het publiek. Er waren enkele demonstraties; waaronder de bevrijding van slachtoffers in een verkeersongeval,  een fototentoonstelling en de kinderen mochten een ritje maken met de brandweerwagen. De zone had voor een preventie stand gezorgd.

     

    29-09-2013 om 00:00 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    22-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vissterfte Boezingegracht
    22-08-2013

    In de namiddag werd het korps van Lo-Reninge opgeroepen voor een technische interventie in de Boezinge gracht in Reninge.

    Naburige baggerwerken hadden het zuurstofgehalte in de gracht zodanig doen zakken dat alle vissen boven kwamen te drijven.
    Het spoor van dode vissen was ongeveer 3 Km lang. De boten van het korps werden te water gelaten en in ploegen van 3 werden de vissen, met netten, opgehaald. Er was logistieke steun nodig van de gemeente, in de vorm van een vrachtwagen met kraan en meerdere plastic bakken.

    Na 2 uur en met beginnende geuroverlast werden de werken gestaakt. Er werden 4 bakken van 1m³ opgevist.





    22-08-2013 om 00:00 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    02-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kippen koelen Pollinkhove

    02-08-2013

    Brandweer moet kippen in kwekerij afkoelen in Pollinkhove

    vrijdag 02 augustus 2013 om 11u39

    De brandweer van Lo-Reninge moest donderdagnamiddag uitrukken om een kippenkwekerij in de Clamarastraat in Pollinkhove
    af te koelen.

    Door een kortsluiting was de koelinstallatie uitgevallen waardoor de temperatuur in de kippenhokken te hoog werd. Het risico bestond dat de kippen door de hoge temperatuur zouden sterven. De brandweer spoot het dak van de gebouwen nat zodat de temperatuur daalde. Een elektricien loste het elektrisch probleem op.

    02-08-2013 om 00:00 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Strobrand Lo
    02-08-2013

    De brandweer van Lo-Reninge moest vrijdagnamiddag uitrukken voor een strobrand op een veld langs de Tweede Genielaan in Lo. De landbouwer stak stroresten in brand, maar het vuur breidde zich uit en hij had de vlammen niet meer onder controle. De rook dreef af naar het centrum van Lo. De autopomp van de voorpost van Reninge kwam als versterking ter plaatse. De brandweer had de brand snel geblust.



    02-08-2013 om 00:00 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bijstand ambulance Alveringem
    Klik op de afbeelding om de link te volgen 01-08-2013

    Om 5uur 's morgens werd er in Alveringem (Hoogstade) om bijstand gevraagd voor de ambulance van Merkem/Houthulst.
    De mensen van de post Lo hebben de ambulanciers geholpen met een zwaarlijvig persoon.

    Er was geen verdere hulp nodig.



    01-08-2013 om 00:00 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dier in nood Rennge
    27-07-2013

    Om 15u37 werd een dier in nood gesignaleerd in de Lostraat in Reninge. Het ging om een koe dat in een ondiepe gracht gesukkeld was.
    De oproep gebeurde door 2 wandelaars die het dier zagen spartelen in ondiep water.

    Toen de brandweerlui van Reninge ter plaatse kwamen, was de koe al op eigen krachten terug aan wal geraakt.

    27-07-2013 om 00:00 geschreven door Filip De Cooman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Foto

    Foto's die eventueel bezwarend zouden overkomen worden onmiddellijk op aanvraag van de betrokkene verwijderd.


    Archief per week
  • 05/01-11/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 14/03-20/03 2011
  • 22/11-28/11 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs