Altijd wel iets te beleven in de Denderstreek Uw evenement of nieuwsfeit kan ook op deze blog. Bel naar 0475 75 00 78 of mail marino.verbeken@skynet.be.
27-05-2013
Haaltert: Oldtimers verzamelen op Sint-Goriksplein
Op het Sint-Goriksplein in Haaltert vond zondag voor de tweede maal een oldtimermeeting plaats. Enkele tientallen oude klassiekers verzamelden er. Ook de Denderhoutemse Retro Car Club was van de partij met vier wagens. De auto's werden alvast volop gefotografeerd.
Afgelopen zondag nam Haaltert deel aan het Dag van het Park. In en om het Warandepark stonden een pak activiteiten voor jong en oud op het programma. Het was fris maar de zon was van de partij zodat de kinderen volop konden ravotten terwijl de ouders en grootouders konden genieten van een drankje.
Een achtervolging is zondagochtend geƫindigd in de gracht naast de expresweg N45 in Ninove. De achtervolging begon in Aalst waar de politie een wagen wou onderzoeken. De bestuurder sloeg evenwel op de vlucht via de N405 naar Ninove. Ter hoogte van het kruispunt Den Doorn draaide de bestuurder de N45 op maar verloor daarbij de controle over zijn wagen. De auto belandde in de gracht. De bestuurder kon opgepakt worden. De precieze reden waarom de bestuurder op de vlucht sloeg, is niet bekend. Wel haalde de politie na afloop er een drughond bij om de wagen te doorzoeken.
Geraardsbergen: Jelle wint Red Bull-race op de Muur
Jelle Braeckman uit Erpe-Mere heeft de Red Bull-race op de Muur van Geraardsbergen gewonnen. De man reed met zijn koersfiets de muur op in amper 37,13 seconden. Hij klopte daarmee de andere 93 deelnemers. Jelle mag zich een jaar lang koning van de Muur noemen en wint tevens een intensieve begeleiding van 12 maanden door topcoach Paul Van Den Bosch en Energy Lab.
Het was veel te fris voor de tijd van het jaar maar dat weerhield ruim duizend wandelaars er niet van om afgelopen zondag deel te nemen aan de Sneukeltocht van de gemeente Roosdaal. De jaarlijkse gezellige wandeltocht door Groot-Roosdaal trakteerde de deelnemers dit jaar niet alleen weer op fraaie panorama's en mooie wandelwegen, maar ook op tal van lekkere hapjes en drankjes.
Enkele tientallen Denderleeuwnaren namen gisteren deel aan de Sportmatinee in Denderleeuw. Na een lekker ontbijt konden de deelnemers hun sportieve talenten testen tijdens verschillende sportactiviteiten. Zo kon men boogschieten, wandelen, tafeltennissen en zelfs indoor golfen.
Het weer deed niet meteen aan bloemen of aan het planten van bloemen denken. Toch organiseerde de stad Ninove zondag weer haar jaarlijkse bloemenmarkt op de Graanmarkt. Door het frisse weer lag de opkomst dit jaar iets lager maar desondanks heerste er toch een gezellige sfeer op het plein.