Na een goede nachtrust en ditmaal wel in een piekfijn hotel was iedereen vrij snel op het afgesproken uur aan het ontbijten. Ook erkentelijk zijn we naar de collega's die ons nog een goede reis
wensten ook al was dat nog zeer vroeg.
Het ontbijt voldeed aan onze behoeften en na nog een laatste opfrisbeurt stond iedereen vrij snel te wachten op het startsein.
De weergoden waren ons minder gezind dan een 600 km meer naar het Zuiden maar niet getreurd in een bus kan je ook selfies nemen.
Wat fileleed door een ongeval deed ons reisschema verlaten en na innerlijke versterking van de mens in de buurt van Luik konden we uiteindelijk tegen een uur of vier Hoogstraten bereiken.
Een warm onthaal was er voor onze gasten en na het uitdelen van de welverdiende wijn van Olivier kon iedereen verder naar huis om de rijke verhalen in meer drogere omstandigheden te vertellen.
Hartelijk dank nog voor de positieve woorden die we mochten ontvangen en we hopen dat het voor onze gasten een leerrijke en onvergetelijke ervaring is geweest.
Namens het begeleidende team mag ik de hele groep proficiat wensen.








|