Om half 7 kwam de wekploeg al langs vandaag, de ochtendstond heeft goud in de mond! De eerste 2 ploegen werden dan ook reeds om 8 uur op hun werkplek verwacht. Zij hebben een ganse dag mee geoogst, de ene ploeg selder en peterselie, de andere ploeg bloemkolen.
De derde ploeg kon de opruim van het ontbijt voor hun rekening nemen, zij werden om 9 uur in het magazijn verwacht om opnieuw mandarijnen te sorteren. Ze werkten zeer ijverig door, maar jammer genoeg kwam er na de middag slecht nieuws, de kwaliteit van de mandarijnen voldeed niet waardoor de ganse oogst van deze dag vernietigd werd… Deze worden gelukkig nog gebruikt als veevoer, en worden door een geitenbedrijf opgehaald.
Na de thuiskomst werd er gewinkeld , begon de kookploeg aan ons avondmaal en de kuisploeg aan de opruim en de strijk.
Degenen die niet aan het koken waren, bezochten de haven van Cambrils. Rond 5 uur in de namiddag meren de vissersboten daar aan om hun vangst van de dag te sorteren en te leveren in de vismijn.
Bij thuiskomst stond de lekkere, hete preisoep op ons te wachten, gevolgd door wortelstoemp met worst en afgesloten werd er met een vanillepudding met muizenstrontjes. Chefs waren Senne en Kiani, souschefs van dienst: Yoni, Jente en Ruben.










|