Deze morgen mochten we bijna mee op een schip door de sluis. De schipper zag het op het laatste moment niet meer zitten omdat hij het te gevaarlijk vond.
Deze namiddag hebben we vlotten gebouwd en de meisjes konden dit heel wat beter dan de jongens. Op het water zijn we niet geweest, want het was veel te koud.
Geniet van de foto's. Morgen staat Doornik op het programma, leuk.
Het is eindelijk gelukt om de foto's op de blog te krijgen. Ziehier de foto's van gisteren: de beektocht + de avondactiviteit. We waren in twee ploegen verdeeld en we moesten uitbeelden. De meisjes waren gewonnen, bravo. Ze waren natuurlijk ook met meer :)
Het is hier kouder of in Gent.(veel kouder) brRRRR Het eten is lekker en vandaag eten we spaghetti.Het is hier leuk en grappig. Tot Vrijdag(en dan is het paasvakantie ) ERBEN
Dag mama en papa van Robin, het is hier heel leuk op rivierklas en we hebben al veel gedaan. Het eten is ook heel lekker. Er komt nog een brief achter .Tot vrijdag!!!!!!!!!
voor mama en de broers en zussen en als papa thuis is papa van marthe
Hallo!! Het is hier superleuk maar wel koud!! Ik heb nog redelijk veel pijn aan mijn arm maar de zalf helpt wel goed!! En hoe is het bij jullie? We zijn net terug van vlotten bouwen!! onze vlot (van mij, Rosan, Lore, Shakira, Britt en Elya) was de eerste klaar en toch supergoed gelukt, we konden zelf wel niet op het water... Voor de rest.... straks eten we lekkere spaghetti!! mmmmmmm... Maar mama: de spaghetti van jou is ook wel megasuperkei-lekker hoor!!!! =)
P.S. ik mis jullie!! Maar wees gerust het is hier superleuk!!xx
hoi, ik mis jullie een beetje maar ik vind het gier ook super leuk.
De kamers kamers zijn leuk maar de bedden zijn voor 3 (doet pijn als je opstaad). Het eten is lekker, zeker het ontbijt. De activieteiten zijn superleuk en BEEKTOCHT is super
DAG MAMA , PAPA EN ZUS . IK MIS JULLIE. MAAR HET IS HIER WEL HEEL LEUK . GISTEREN DUS MAANDAG HEBBEN WE BEKENTOCHT GEDAAN , VANDAAG WETEN WE MET WIE WE MOETEN VOOR DONDERDAG AVOND . HOE IS HET MET JEFKE ? EN HOE IS HET MET MARIT ? MET MIJ IS ALLES GOED . EN GAAN JULLIE OOK EENS IETS TERUG STUREN? IK HEB VAANDAAG NOG NIET GEWEENT. IK HOU VAN JULLIE IK MIS JULLIE EN ZO VOORT . EN IK HEB AL DE BRIEVEN GESCHREVEN . IK HOU VAN JULLIE IK MIS JULLIE . KUS KUS KUS . TOT VRIJDAG . SALLU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VAN BRITT
WE HEBBEN AL DE BEKENTOCHT EN HET SLUISBEZOEK GEDAAN WE MOETEN NOCH: ZWEMMEN,FUIVEN, VLOTTEN BOUWEN EN SLAPEN !!!!!!!!
WE SLAPEN IN EEN 3 DUBBEL STAPELBED IK SLAAP HELEMAAL VANBOVEN IK HEB AL 2 BLOEDNEUZEN GEHAD EN IK SLAAP ZONDER MEN LICHJE HOE GAAT HET MET JULLIE DAAR , MET MIJ ALLES GOED HOOR IK MIS JULLIE
PS. JULLIE KRIJGEN NOCH EEN BRIEF EN HEEFT JOHNNY AL OP MIJN PROFIEL GEZETEN
hallo iedereen het is hier super tof .We hebben al beketocht gedaan,het was leuk en we zijn ook in een tunnel geweest het water stondt heel hoog. We hebben gisteren vol-au-vent met rijst het was heel lekker. en hoe gaat het met mij dieren? En je gaat nog een brief krijgen
Hallo iedereen het is hier zalig de bekentocht was tot nu toe het leukst omdat we dat nog maar als enigste hebben gedaan we slapen in een 3 dubbel stapelbed en ik slaap op de 2de verdieping lieve groeten en tot vrijdag lore
De eerste nacht is zeer goed verlopen. Het duurde wel eventjes voor iedereen goed en wel aan het slapen was, maar deze nacht was iedereen goed in dromenland. Deze morgen was iedereen al vroeg wakker en enthousiast om de dag te beginnen.
Straks gaan we op fotozoektocht rond het meer, deze namiddag gaan we normaal gezien vlottenbouwen.
Vandaag zijn we om 10.18u aangekomen in het centrum. De koffers stonden al mooi klaar, waarvoor nogmaals onze dank. Gelukkig maar, want onze eerste trein had vertraging, waardoor we ons telkens moesten haasten. Gelukkig wisten ze dat we met een groep reisden, waardoor de treinen ons telkens opwachten. Met koffers zou het dus moeilijk geweest zijn.
Lieven stond er vandaag alleen voor, daardoor heeft hij beslist om vandaag de beektocht te doen. Het was nat en koud, maar zeer plezant.
Vanavond staat er nog vol-au-vent op het menu en spelletjes.
De foto's volgen nog, deze lukken nu eventjes niet, door een probleem met de driver. We zoeken naar een oplossing.
In thema van de voorleesweek zijn we vandaag naar het eerste en tweede leerjaar geweest. We lazen een prentenboek voor. De kinderen konden de prenten bekijken op het grote scherm. De kinderen van het eerste en het tweede waren zeer enthousiast.
Vandaag was Senne jarig. Hij trakteerde ons met lekkere koeken en fruitsap.We kregen ook nog een boek van ridders en twee moppenboeken. De juf kreeg nog lekkere chocolade. MMMMMMMMMMMM