Het regent de laatste weken meer afmeldingen voor de training dan regendruppels. We geraken amper met 10 spelers op training wat het niet altijd aangenaam maakt. Dinsdag bleek een alternatief, maar dan zijn er amper velden vrij op SK, wel vanaf 9uur maar dat blijkt voor sommigen te laat.
Hiernaast is een poll waarop je de keuze kan maken tussen:
Woensdag training om 20:30 Dit heeft als voordeel dat er altijd een veld vrij is, als voornaamste nadelen zijn de weinige aanwezigen en slechts 2 dagen voor een speeldag, wat niet echt gunstig is voor onze oude knoken
Dinsdag training om 20:45 Voordeel is dat het net tussen de wedstrijddagen valt nadeel is het late uur (vergeet niet dat wij altijd pas rond 20:45 beginnen te trainen)
Maandag training om 20:30 Voordeel is dat er vroeg een veld vrij is, anderzijds is het een nadeel dat het 3 dagen na wedstrijd is.
Geef jouw voorkeur zowel op poll als commentaar hieronder aub.
06-10-2009 om 10:23
geschreven door Wickes 
|