Opstelling: Schuure, Balloo, Teughie, Razio, Rosse, Matta, Stany, Jean, Trisj, Zjantie en Kris Bellon Wisselspelers: YMCA & Wickes Scheidsrechter: Smette Afgevaardigde: Zjavel Doelpunten: Razio, Jean, Trisj, Zjantie en Kris Bellon (x3)
Met onze nederlaag in het achterhoofd uit de heenronde vreesden wij voor een moeilijke wedstrijd. Op papier misschien niet onze sterkste opstelling maar wat betreft voetbal een van onze betere wedstrijden.
Javier vroeg 45 minuten voor aanvang van de wedstrijd of we zijn kat konden eten geven... Schuure had inmiddels post gevat voor de plaatselijke haard en kwam ons toch met plezier depaneren. Als Schuure er is weten we bij voorbaat dat we geen goal tegenkrijgen en zodoende de overwinning voor het grijpen ligt. Jakke en Karl Bellon lagen met hun poten omhoog omdat het griepvirus bovenhand haalde
Supercoach trotseerde de pijn vanuit zijn wagen en kon genieten van zijn troepen. Het dient gezegd, heel veel driehoekjes gezien over heel het veld en bij momenten minutenlang balbezit doch vaak in een tijd. Achteraan hielden Razio, Balloo, Teughie en de Rosse de boel met gemak gesloten en speelden altijd zuiver in, naar het sterke middenveld. Op het middenveld speelde Matta een beresterke eerste helft en zorgde voor constante dreiging vanop rechts en was ook goed voor een mooie assist voor Kris Bellon die hiermee zijn eerste van de avond binnenprikte.
Kris was samen met Zjantie, die naar mijn onbescheiden mening, zijn beste wedstrijd speelde voor onze Vette Hanen, een constante gesel voor de geel-blauwen. Achter elke bal, verloren of niet, holde Kris acheteraan en dwong hierdoor menig kansen af waarvan hij er 3 succesvol afrondde. Trisj, Stany en de Jean dolden met het pajotse middenveld door hun technisch vernuft maar nog meer door hun mooi tic-tac voetbal. Horendol werden de 'Uytersprot boys' bij zoveel kunde. Via deze weg wil ik mijn ontgoocheling toch eens laten blijken dat onze vriend en medespeler Sprot, Eschene boven onze Vette Hanen verkiest voor het toekennen van shirtsponsoring. Een schande
YMCA verving Teughie en deze maal speelde hij sterk zonder zijn gekende botte bijl. Voor mezelf was het genieten van enkele blessureloze speelminuten en te kunnen deel uit maken van een sterk voetballend geheel.
Volgende week geven wij Chapelle sur le Bois partij. Zij kregen gisteren een bolwassing (6-0) van Wolvertem maar haalden eerder deze week een puntendeling tegen Ritterclub.
Vandaag geeft Ritterclub het sterke Meldert partij onder het waakzaam en scoutend oog van Zjavel en mezelf. Een scoutingsverslag wordt aan onze supercoach bezorgd en later meer over deze partij.
Aangezien wij volgende week tevens ons nieuwjaarsfeestje hebben lijkt een overwinning ons broodnodig om de avond niet in mineur aan te vangen. Zoek deze week eens de kapper op en neem reeds een douche voor de wedstrijd want onze huisfotograaf komt ons op de gevoelige plaat vastleggen.
BTW, weet iemand of de Rosse en de Smette al zijn thuisgeraakt?
12-01-2008 om 00:00
geschreven door Wickes 
|